Pavydas

Ar turėtumėte vaikiną pavydi, jei norite su juo susikurti rimtus santykius?

Ar turėtumėte vaikiną pavydi, jei norite su juo susikurti rimtus santykius?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Visi privalumai ir trūkumai
  2. Pavydo priežastys
  3. Ką bijoti?
  4. Psichologo patarimai

Jei žiūrite į moterų forumus ir žurnalus, pradėsite susidaryti įspūdį, kad be pavydo neįmanoma užsidegti aistros liepsna žmogui. Merginos ir moterys rimtai pataria viena kitai „paversti jį pavydu ir kankinimais“. Ar verta, ir kaip ne eiti per kraštą, šis straipsnis pasakys.

Visi privalumai ir trūkumai

Sveikas, dozuojamas pavydas gali iš tikrųjų atnaujinti santykius, suteikti jiems pikantiškumą, pažymėti partnerį pasirinktos vertės. Tačiau nepamirškite, kad pavydas yra labai pavojingas jausmas, o jo pasekmės gali būti nenuspėjamos.

Paprastai kyla klausimas, ar draugas (vyras) pavydus, mergaitės ir moterys klausia, kada jie jaučia, kad jiems jų nepatinkajie nėra tokie svarbūs, kaip jie norėtų, jie vertinami, jie nebijo jų prarasti. Būtent čia jūs turite sustoti ir gerai galvoti - galų gale, visi pirmiau minėti atrodo jums, jūs supratote, kad tai yra jūsų lūkesčiai, kurių tam tikru mastu nesilaikoma. Galbūt lengviau sumažinti pretenzijas?

Antrasis klausimas, kurį moteris turi paklausti, prieš pradėdamas kurti gudrus planą, kuriuo siekiama užginčyti pavydą partneryje - ir kodėl jai to reikia? Stenkitės atsakyti į tai, bet venkite tokių formuluočių: „Nes jis taip ir taip“. Kyla klausimas, ko reikia, o ne kodėl. Atsakymas turėtų būti kuo sąžiningesnis. Pažvelkite į jį atskirai, galbūt jis bus taip pasibjaurėjęs, kad visas noras sukelti pavydą išnyks savaime.

Moteris, bandanti partnerį pavydėti, nuoširdžiai tiki, kad ji teigiamai paveiks santykiuskad žmogus iš karto peržiūrės viską ir bijo jį prarasti. Tai reiškia, kad mergina paverčia žmogų pavydu, kad pagerintų santykius. Tačiau praktikoje taip nėra. Labai tikėtina, kad tokie veiksmai bus žalingi jūsų santykiams, ypač jei planuojate gyventi su šiuo žmogumi ilgą ir laimingą gyvenimą, auginti vaikus, statyti namą.

Santykiai miršta palaipsniui, nes pavydas yra pavojingas būtent dėl ​​savo ilgalaikės perspektyvos - kai santuoka santuokoje tampa įprasta, aistra išnyksta, sukaupta pakankamai smulkių nusikaltimų, jis gali priminti jums apie šį neegzistuojantį varžovą, kurį sukūrėte sau. Tokiu būdu vystosi patologinis paranojinis pavydas, kaip santuokos sugenda ir gyvena.

Pavydas turi panašų poveikį kaip cunamio. Ir tai neturi nieko bendro su meile. Teiginiai, kad „pavydi reiškia meilę“, neatitinka tiesos.

Jei jūsų planai turi rimtų santykių su žmogumi, tuomet jūs neturėtumėte jų sugadinti pumpuruose, nes kol nesate vedę, jūs neturite jokio kito įsipareigojimo. Todėl galima pasiekti priešingą poveikį - žmogus paprasčiausiai nusprendžia, kad moteris nėra patikima, ir jis neišvengia jos.

Vyrai yra gana įžvalgūs, ir būtų klaidinga juos laikyti nepagrįstais. Jie greitai atskiria manipuliavimą nuo kitų motyvų. Jei moteris bando išbandyti savo jausmus dėl jėgų, kad patenkintų savo ambicijas, jie ją išsiaiškina gana greitai.Nereikia nė sakyti, kad nėra pasitikėjimo tokiais santykiais. Vyrai nenori būti manipuliavimo aukomis, jie paprastai nusprendžia ne vieną kartą susituokti su moterimis, kurios buvo nuteistos dėl manipuliacijos.

Pavydas per atstumą taip pat nėra geriausias variantas, kaip mano ponios. Tokios situacijos, netgi apgalvotos iki mažiausios detalės ir nukreiptos, gali formuoti partnerio nuomonę visam laikui - jis nebepasitikės, tikėdamasis, kad moteris ir toliau gaus kitų žmonių dėmesio ženklus. Ir kiekvieną kartą, kai jam ar jo draugui reikės išeiti į verslą ar malonumą, jam bus sunku abejoti, ar jis akivaizdžiai nesuteiks naudos santykiams.

Yra tik viena situacija, kai vyrų pavydas bus normalus. Tai yra, jei dar nesate vedęs, ir jei moteris visiškai nieko nedarė, kad dirbtinai sukeltų ar išprovokuotų pavydą. Bažnyčios stadijoje pats žmogus jaučiasi kaip rungtynės.

Nebus nieko baisaus, kad jis pradės suprasti, kad šalia vyrų, kuriems jis patinka, gali būti kitų pažįstamų. Tai yra natūrali konkurencija.

Tačiau čia nuo moters reikia elgtis natūraliai. Nereikia paslėpti, kad bendraujate su kitais žmonėmis, bet ji neturėtų reklamuoti. Jūs neturėtumėte apie tai kalbėti patys, bet pokalbyje tokia informacija gali kilti ir skamba natūraliai. Tai nėra faktas, kad žmogus bus pavydus, bet tai bus gana normalus pavydas, sukurtas gamtoje, kuriame nėra nieko patologinio.

Jei visa tai nėra įsitikinusi, ir tikrai norite suteikti savo mylimam mažai emocinio kratymo, apsvarstykime dažniausias pora pavydo priežastis ir įvertinsime, ar šiose situacijose galima elgtis tyčia.

Pavydo priežastys

Pavydas yra jausmas, sumaniai sumaišytas su baime prarasti, prarasti, nutraukti valdymą. Šio jausmo priežastys gali būti bet koks skaičius. Vyrai yra natūraliai išdėstyti taip, kad jiems svarbu laimėti, laimėti, o moterys išmoko naudotis šia stipresnės lyties atstovų funkcija. Svarbiausia yra ne pernelyg įtempti.

Yra keletas įrodytų metodų, tačiau ne visi bus padaryti, jei planuojamas trumpas ryškus ryšys, bet stipri ir rimta santuoka.

Pradėkite rūpintis savimi

Moteris, kuri staiga pakeitė savo įvaizdį, apsirengė ir vaikščiojo gražia ir paslaptinga, labai intriguojančia žmogumi. Kai kurie pradeda stebėtis garsiai apie tai, kas atsitiko, o kiti yra tylūs ir savo sielose pereina stebuklingos transformacijos priežasčių versijas. Šis metodas yra puikus, naudingas, nesmurtinis. Atsakymai į klausimus gali būti neišvengiamai arba netgi tik Mona Lizos šypsena, juoktis.

Transformacija bus naudinga moteriai - kelti savigarbą, ji prisiims savo partnerio ir kitų vyrų žvilgsnįGali būti, kad kažkieno požiūris netyčia sulaikys širdies skausmo objektą. Tada jo poveikis daug kartų padidės. Blogiausias dalykas, kurį galite padaryti, yra moterų atsakymas į vyrų klausimą: „Tai viskas jums.“ Tokie atsakymai neskatina vyrų, mažina jų vidaus konkurenciją.

Vėlavimas darbe

Gana abejotinas būdas. Moteris, kuri, net prieš santuoką, dažnai atsiduria darbe, žmogaus akyse nėra idealus kandidatas sutuoktiniui, nes nedaugelis žmonių mėgsta vienišas koldūnus po darbo dienos, o žmona užimta su savo darbo problemomis. Todėl bandymai sukelti pavydo pranešimus, kurie turi likti darbe, o ne per daug apgalvoti. Žinoma, žmogus nesugadins santykių tik dėl to (nors tai atsitinka), bet jis neskuba siūlyti.

Jei iš tikrųjų būna darbo vietoje, pateikite jį kaip priverstinę aplinkybę ir paprašykite savo partnerio susitikti su jumis darbe.Tai suteiks jam savigarbos jausmą, taip pat sumažins galimus pavydus nuotaikas (šiuo atveju, skirtingai nei ankstesnis pavyzdys, jiems nereikia nieko).

Apsilankymas drauguose

Jei nesate susituokę, nesusiję su tam tikrais susitarimais ir pareigomis, tai nėra nieko neįprasto - moteris turi teisę bendrauti su savo draugais be savo vyro. Ji negali paimti pasirinkto į draugą, ir tai ne tik sukels pavydo jausmą iš tinkamo žmogaus, bet ne taps įžeidimo priežastimi. Dabar, jei žmogus sukasi į šią sceną, jūs turite galvoti apie tai, ar verta su juo kurti santykius, nes kalbant apie santuoką, toks asmuo padarys viską, kad neturėtumėte draugų, nes jis stengsis kontroliuoti kiekvieną žingsnį.

Labai rekomenduojama ne apgauti žmogų (net jei apgaulė yra iš anksto nustatyta). Jei moteris eina į savo draugą ir tada daro viską, kad abejoja, kur ji buvo, gera neveiks: tai yra priežastis, kodėl žmogus turi abejonių dėl jo pasirinkto.

Taip pat atskirai veikia laisvalaikio užsiėmimai: jei dabar norėtumėte bendrauti su draugais ir draugėmis be pasirinkto, tai įmanoma, kad jis nenorės jus supažindinti su savo draugais. Ar toks ryšys bus baigtas? Labiau tikėtina.

Flirtuokite su kitais žmonėmis

Šis būdas pavydui sukelti nesąmoningai, neturint pakankamos gyvenimo patirties, naudokite viską, bet daugiausia vaikystėje, mokykloje. Dėl pirmos meilės kiti būdai yra nepažįstami ir neprieinami. Tačiau suaugusiems žmonėms šis metodas yra nepriimtinas. Mergaitė ar moteris, atvirai flirtuojanti su kitais vyrais priešais savo partnerį, net jei jie nėra susieti su santuoka, rizikuoja prarasti savo partnerį amžinai.

Ne kiekvienas žmogus patirs pavydo pyktį, ne visi bus skubėti jums gėlėmis ir vestuviniu žiedu. Daugelis tokių situacijų reaguoja. Ne todėl, kad jie negali ar nenori konkuruoti su kitais, bet todėl, kad jie paprasčiausiai nemato taško: moteris, kuri noriai priima kitų žmonių priėmimą, jų nuomone, nebus geriausia vaikų sutuoktinė ir motina.

Net jei tai pavyksta pasiekti tikslą, o jaunikis ne bėga, bet nėra garantijos.

Veikla socialiniuose tinkluose

Socialiniuose tinkluose, kaip daugelis mano, tai leidžiama daugiau nei gyvenime. Virtuali erdvė yra labai sunku reguliuoti. Kai kurie naudojasi savo veikla socialiniuose tinkluose ir norėdami surasti meilę ir „ištaisyti“. Vyrai socialinius tinklus suvokia kaip realybės projekciją, todėl laisvės susirašinėjant, kurias moteris gali sau leisti internete, siekdama, kad jie pasiektų išrinktus, bus laikomos tomis pačiomis kaip flirtavimas su vyrais.

Viena vertus, nėra nieko baisaus, kad moteris „mėgsta“ kito žmogaus nuotrauką, rašo neutralų komentarą apie savo postą ar vaizdo įrašą, tačiau, kita vertus, tai yra „mėgsta“ paradoksas - jie daro pernelyg didelę įtaką psichikai. Tai gali sugadinti santykius, nors stiprus, savarankiškas ir protingas žmogus, išaugęs iš paauglystės, paprasčiausiai nekreipia dėmesio į tokius smulkmenas.

Pernelyg emocionali partnerio reakcija į virtualios realybės įvykius kalba apie jo psichologinį ir emocinį netobulumą. Su tokiu žmogumi neturėtumėte statyti rimtų santykių - jis nėra pasiruošęs jiems.

Ignoruoti

Nepaisydamas asmeniui, kuris jums nieko nepadarė, gali būti labai įžeidimas. Ir tikrai nepadės gerinti santykių. Jei, jūsų nuomone, pasirinktas bėrimas, elgtis, tada ignoravimas bet kuriuo atveju neišsprendžia dabartinės problemos.

Sprendimas nepastebėti asmens ir jo bandymų kalbėti yra nukrypimas nuo realybės. Santykiai negali pagerėti, jei partneriai neturi galimybės aptarti, ką jie rūpinasi.Bet ignoravimas gali net sugadinti labai ramus žmogus. Sunku pasakyti, ką jis darys. Daug kas priklauso nuo jo temperamento, auklėjimo, asmeninio charakterio bruožų ir gyvenimo patirties. Kai kurie, po kelių bandymų kalbėti, paprasčiausiai palieka viską, kas yra, ir tada pati moteris turės galvoti, kaip išeiti iš sudėtingos situacijos. Geras mano blogas žaidimas, tai bus beveik neįmanoma.

Dovanų gavimas

Dovanos yra nežinomos, iš kurių, ir net jei žinoma, kas jos yra, galite juos priimti. Šie renginiai - tai gimtadienis, gimtadienis, Naujieji metai ir kitos ypatingos progos. Tačiau net jei dovanos yra pateisinamos, jos neturėtų būti per brangios, kitaip jis sukels įtarimą dėl pasirinkto. Netgi elementarios etiketo taisyklės draudžia priimti brangias dovanas iš žmonių, su kuriais nesate arti.

Nesunku pavydėti kitų partnerių dovanų iš partnerio. Tačiau šis pavydas bus patologinio slenksčio ir santykių pagerėjimas nebus.

Ką bijoti?

Pavydas taip pat yra pavojingas, nes jis sukelia priklausomybę kaip galingą narkotiką. Palaipsniui noras pakabinti partnerio nervus bus vis stipresnis, o tada moteris pradės paversti kiekvieną nesuvokiamą situacijos situaciją į pavydo manipuliavimo metodą. Palaipsniui partneris priklausys nuo pavydo, nes po jo yra smurtinis ir emocinis susitaikymas. Tokia valstybė gali priversti žmogų į beprotybę.

Ryšio pradžioje labai sunku atskirti normalų pavydą nuo patologinio. Pavydas abiem atvejais prasideda nuo smulkmenų, jis yra nepatrauklus, nesikiša į bet kurį partnerį ir įveda tam tikrą jų santykių įvairovę. Bet tada viskas gali tapti sudėtinga - partneris be jokios priežasties pradės pavydėti, negirdės jūsų bandymų paaiškinti ir pateisinti, palaipsniui jis taps paranoiška ar manijos liga, o tada negalėsite be kvalifikuoto psichiatro pagalbos.

Patologinis pavydas yra traktuojamas labai sunkiai, ir beveik neįmanoma išlaikyti šeimos ir normalių santykių su tokiu pavydu. Be to, agresyvaus pavydo dalis sudaro iki 70% visų nužudymų.

Jūs niekada negalite iš anksto numatyti, kokį poveikį sukels dirbtinis pavydas, kurį sukūrėte partnerio psichikoje. Jei vaikystėje jam trūksta tėvų meilės, jei turėjote neigiamą patirtį su mylimos moters išdavyste, jei jis turi mažą savigarbą, poveikis gali būti didžiulis, bet ne visai tai, ko norite. Vietoj to, kad pastatytumėte stiprius santykius, tu juos sunaikinsite, kenkiate bet kokių sveikų santykių pamatams - pasitikėjimui ir intymumui.

Psichologo patarimai

Geras psichologas, kuris nori, kad jūs gerai, niekada nepraneštų žmogui vienaip ar kitaip sukelti pavydą. Tačiau yra rekomendacijų, kurios padės išlaikyti partnerio susidomėjimą visiškai natūraliai, be patologinių jausmų, kurie gali sunaikinti tiek įvykių dalyvių santykius, tiek jų sveikatą.

  • Turėkite privačią erdvę. Niekada neleiskite niekam jo įžeisti. Jūsų erdvė yra jūsų interesų ir pomėgių, draugų, savo darbo, tikslų ir asmeninio augimo sritis. Pagarba sau ir savo partneriui juos priims kaip savo. Žmogaus bandymai apriboti asmeninę moters erdvę, naikinti savo tikslus ir pomėgius, draudimai bendrauti su draugais yra nerimą keliantis būsimo namų tirono ženklas, kuris pavers jūsų gyvenimą į pragarą be pavydo.
  • Vyrai nepatinka „saldus“. Per dažnai, kalbant su stiprios lyties atstovu apie meilę, rašymo palietimą SMS, skambinant 10 kartų per dieną su prisipažinimais, ir ištikimai kaip šuo susitikimų metu, žiūrint į jo akis, tai yra tikras būdas kuo greičiau nutraukti santykius.Anksčiau ar vėliau (greičiau) žmogus bus nuobodu, ir jis ras kitą, kuris nesistengia įstumti jo į savo meilės patirties lauką.
  • Moteriui nebūtina pasakyti viską apie save. - paslapties trūkumas ir paslapties šydas moteryje labai greitai leidžia jam atvėsti. Ypač turėtumėte vengti ankstesnių santykių detalių - pirmasis žmogui taip pat yra konkurentas.
  • Būkite savimi ir leiskite savo partneriui būti. Kad domėtųsi stipresnės lyties atstovu, nebūtina būti geriau ar blogiau. Jo psichologija neigia apsimetimą, vyrai yra paprastesni. Taigi, leiskite sau tai, kas buvo leista prieš šio asmens pasirodymą jūsų gyvenime, pavyzdžiui, nuotaikos kaita. Jei ji yra racionali, ne isteriška, tuomet žmogus bus „geros formos“.
  • Negalima flirtuoti su savo draugais. Jis pasibaigs blogai, ir net jei pats žmogus to nepadarys, tai jo draugai ilgą laiką prisimins, įskaitant ir jo buvimą, kad jis akivaizdžiai prarado savo temperamentą pasirinkdamas draugą.
  • Labiausiai žalingi patarimai, kuriuos galima rasti - intymumo atmetimas. Taip, tokie moterų veiksmai tikrai sukels smurtinę reakciją. Bet tai yra taip sąmoningai manipuliuojama, tai nėra matoma, nebent ji yra akli ir silpna. Vyrai yra skausmingi dėl manipuliavimo intymių gyvenimų klausimais, nesukelia likimo.

Amerikos satyristas ir žurnalistas Henry Louis Mencken, kurį žavėjo geriausi žmonijos protai, kartą pataria visoms gražioms moterims. Jis parašė: „Jei norite laikyti žmogų, padarykite jį šiek tiek pavydi. Norėdami jį prarasti, padaryti jį pavydi šiek tiek daugiau. “ Tai yra pagrindinis principas.

Moteris, nusprendusi skatinti pavydą partneriui, rizika ir atsakomybė už pasekmes tenka tik jai. Jei keliate pavojų santykiams, kurie gali būti laimingi, tai priklauso nuo jūsų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys