Pavydas

Pavydus vaikinas: pavydo priežastys ir požymiai, kaip tai išvengti?

Pavydus vaikinas: pavydo priežastys ir požymiai, kaip tai išvengti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Priežastys
  2. Kaip suprasti, kas yra pavydus?
  3. Kaip išvengti pavydo?
  4. Psichologijos patarimai

Vidutiniškas pavydas santykiuose netgi susilieja ir suvokiamas kaip jaunuolio abejingumo ir meilės demonstravimas. Dėmesys visuomet yra malonus, tačiau kartais mergina supranta, kad ji per daug pavydi. Pavydo priežastys ir požymiai, kaip tai išvengti ir ką ieškoti - galite sužinoti apie tai iš straipsnio.

Priežastys

Pernelyg pavydas nesuteikia naudos santykiams. Į įtarimų esmė gali būti skirtingi veiksniai. Dažniausia priežastis yra mažas savigarba. Iš širdies, pavydus vaikinas nėra tikras, kad jis yra vertas būti tokia gera mergaitė, jo paties kompleksai sukelia jam nuolatinį diskomforto jausmą ir netikrumą.

Bandydamas jį paslėpti, jaunas žmogus gali pavydėti pavydą. Vyrai, turintys tokių problemų, gali demonstratyviai parodyti savo ponios dėmesį ir tiesiog nepalikti jos, kai pora yra draugų kompanijoje, restorane ar vakarėlyje.

Kitas bendras variantas yra savininko sindromas. Šis vaikinas pradeda galvoti, kad mergaitė priklauso jam, ir ji neturi teisės į jokias teises ir laisves. Jis gali pabandyti kontroliuoti asmeninę korespondenciją, keliones ir susitikimus su draugais, nurodyti, kaip apsirengti, su kuo bendrauti. Toks elgesys rodo, kad jis nemato merginos asmenybės ir negali suprasti, kad kiekvienas žmogus turėtų turėti teisę rinktis. Geriau likti nuošalyje nuo tokio vaikino, nes žmonės, turintys tokią nuomonę, dažnai linkę į užpuolimą, jei kažkas juos ištraukia.

Jei vaikinas yra pavydus per daug, kai kuriais atvejais tai reiškia, kad jis tiesiog bijo prarasti savo pasirinktą. Kuo daugiau baimės, tuo daugiau įtarimų atsiranda, ypač jei per tam tikrą laiką santykiuose ne viskas vyksta sklandžiai. Jaunas žmogus gali bijoti atviros pokalbio apie problemas, bijodamas išgirsti, kad mergaitė nori dalyvauti su juo, todėl ji nesistengia pradėti konstruktyvaus dialogo, bet tik moka save nepagrįstais kaltinimais, pasiduoti pavydo protrūkiams.

Problema gali atsitikti pačios merginos elgesyje. Jei ji apsirengia gana provokuojančiai, flirtuoja su kitais vyrais ir skatina savo gerbėjus flirtuoti, tai kelia abejonių dėl jos ketinimų kurti rimtus santykius, nes viskas atrodo kaip ji ieško naujų pažįstamų.

Galbūt mergaitė ir jaunuolis turi skirtingas idėjas apie priimtiną padorumo sistemą. Tai gali būti skirtingo auklėjimo, pobūdžio, požiūrio į gyvenimą rezultatas. Jei mergaitė yra įpratusi praleisti daug laiko vyriškoje įmonėje, tuomet vaikinas gali tai padaryti neteisingai. Tokiu atveju pavydas gali kilti dėl nesusipratimų, todėl reikės viską aptarti kartu ir nustatyti leistinas ribas.

Kai kurie vaikinai pavydi, nes jie patys vertina save. Tokia yra jų psichologija, jie nėra drovūs keisdami savo drąsą, todėl jie įsitikinę, kad daro tą patį. Šie vyrai mano, kad lojalumas neegzistuoja, ir jie viską keičia, jie tiesiog nesako. Ypač sunku įtikinti tokius žmones. Pavydas gali kilti dėl neigiamos jaunų žmonių gyvenimo patirties. Jei jis jau turėjo nesėkmingų santykių, kuriuose buvo merginos išdavystė, jis gali bijoti kartoti šią istoriją.

Kartais įtarimas yra pernelyg smurtinio fantazijos pasireiškimas. Toks žmogus galvoje yra tam tikrų scenų, kurios užgožia realybę, galų gale jis gali pradėti apkaltinti romantišką prisirišimą prie geriausio draugo ar jos praeities vaikino, jei ne su aktoriais, kuriems ji patinka. Jei toks vaikinas būtų pavydus, tai jo neįtikinti. Dar blogiau, kai žmogus, turintis turtingą vaizduotę, labai domisi alkoholiu, po girtų įtakos jis visiškai nustos objektyviai įvertinti, kas vyksta ir gali pradėti atlikti negražus veiksmus.

Kaip suprasti, kas yra pavydus?

Ne visada pastebima, kad vaikinas pavydus. Kai kurie vyrai gali garsiai skandalai, skubantys mokesčiai, bet dauguma yra įpratę nerodyti savo emocijų. Tai gali būti auklėjimo priežastis, nes berniukai dažnai išreiškia nepritarimą atvirai jausmų išraiškai, todėl, kai jie auga, vyrai mėgsta viską laikyti savarankiškai, kad nebūtų tapę naikinančiais objektais. Tačiau emocijos niekur neišnyksta, o paslėptas pavydas kankina jaunuolį.

Yra keletas požymių, pagal kuriuos galima suprasti, kad žmogus yra pavydus, net jei jis mano, kad jis viską slėpia.

  • Ieškoma įrodymų. Vaikinas pradeda žiūrėti draugų sąrašus socialiniuose tinkluose, mokytis, kas komentuoja įrašus ir mėgsta, bandydamas skaityti asmeninę korespondenciją telefone, nuolat stebėdamas, kas jį pavadino. Jis įtaria kažką ir dabar bando rasti įrodymų, kad tai patvirtintų.
  • Manipuliacijos. Mergaitė, kuri ruošiasi susitikti su draugais, gali išgirsti: „Ir aš maniau, kad šiandien būsime kartu“, po to ji, žinoma, liks namuose. Tik dabar vaikinas, tarsi nieko neįvyko, grįžtų į savo verslą, nes ši frazė buvo tik pretekstas neleisti pasirinktam žmogui eiti į susitikimą.
  • Nuotaikos ir bloga nuotaika. Jis nuolat nepatenkintas kažkuo, nors poroje nebuvo atvirų ginčų ir konfliktų. Žmogus yra įžeistas, nenori kalbėti, ar gana atsakingai, bet nepripažįsta, kad jis nerimauja.
  • Nuolatiniai tyrimai. Vaikinas gali būti įdomus pokštui, jei mergaitė turi mylėtoją, jei kažkas darbe sušvelnino ją, tačiau kartojant tokius turinio klausimus paaiškėja, kad jis yra pavydus.

Net jei jis neigia viską, nerodydamas savo emocijų, iš šių požymių galima išmokti, kad pavydas nesuteikia jam ramybės. Jei internete bendraujate daug, tada susirašinėjant galite pastebėti, kad ne viskas tvarkinga.

Paprastai tokioje situacijoje vyrai vis labiau pasitraukia, nenori atsakyti į pranešimus, arba, atvirkščiai, užduoti per daug klausimų apie savo veiklą socialiniuose tinkluose.

Kaip išvengti pavydo?

Siekiant išvengti nereikalingų kaltinimų ir ginčų, pirmiausia pradėkite nuo savęs ir analizuokite savo elgesį. Galbūt jums patinka dėmesys ir esate pripratę nežinodami flirtuoti su kitais, kurie paima vaikiną iš savęs. Tai nereiškia, kad jums reikia skubiai surinkti vienuolyną ir sustabdyti visus ryšius su kitais žmonėmis, tiesiog pabandykite eksperimentuoti, kad elgtųsi labiau suvaržytas. Jei jums patinka nuoširdūs drabužiai, pabandykite pasirinkti mažiau drąsų drabužių spintą, o seksualumas yra geriau parodyti namuose, vieni su savo mylimuoju.

Nereikia bandyti sąmoningai išprovokuoti žmogų, kad galėtumėte patikrinti jo jausmus. Tokie patarimai neveikia ir sukelia tik santykius ir nuolatinį įtarimą vaikui.

Jei jūsų elgesyje nematote nieko, kas gali sukelti pavydą, bet jis vis dar moka kaltinimus, nereikia pabandyti išradinėti. Jam tai gali būti ženklas, patvirtinantis visus įtarimus, nes jei tai pateisinama, tai yra kažkas paslėpti. Tokioje situacijoje geriau ignoruoti kruopščius tyrimus ir išlaikyti ramybę.

Nepamirškite, kad esate dėmesingas jam, sakydamas, kad tu jį myli, kad pagarbų. Ne tik moterys, kaip ir moterys, taip pat nori išgirsti gražius žodžius, skirtus sau.Girkite jo gebėjimus ir gebėjimus, paaiškinkite, kad be jo jums būtų sunku susidoroti su kažkuo, kad jis jaučiasi reikalingas. Pateikite komplimentą, pavyzdžiui, pažymėkite gerą fizinę formą, jei jis lanko sporto salę, tegul pamatys, kad vertinate jo pastangas. Įtikinkite išrinktus, kad jis yra geriausias ir unikalus jums, tada jis neturi jokios priežasties būti pavydus.

Jei vėluojate darbe, pasakykite jam apie tai, nes jo nerimą gali sukelti ne tik pavydas, bet ir tai, kad jis nerimauja ir nerimauja, kai jūs ne namuose vėlesniu metu. Pasakykite jam apie susitikimus, kuriuos planuojate dalyvauti be jo, ir nepažeidinėkite, jei jis nusprendžia paskambinti jums šiuo metu. Paimkite telefoną ir ramiai pasikalbėkite su juo, kad išstumtumėte įtarimus, tačiau atjungtas telefonas gali būti ginčo priežastis.

Pasakykite jam, kad jo pavydas ir nuolatiniai įtarimai jums pakenkė. Negalima kaltinti jo ir nesakykite, kad jis yra blogas, sutelkti dėmesį į savo jausmus. Nesivaržykite kalbėti ir pripažinti, kad esate nusiminęs ir nusiminęs, skauda jums išgirsti nepagrįstus kaltinimus, jaučiatės depresija dėl tokių mylimojo žodžių. Bet koks tinkamas žmogus nenori, kad mergaitė nukentėtų.

Psichologijos patarimai

Norint susidoroti su pavydu ir priežastimis, reikia suprasti šio reiškinio motyvus, todėl psichologams patariama stengtis užmegzti dialogą su vaikinu ir aptarti šį klausimą. Daugelis vyrų yra linkę kalbėti apie savo jausmus, todėl merginos pusėje svarbu parodyti malonumą ir kantrybę. Galbūt jam reikės pagalbos, kad susidorotų su savo baimėmis ar kompleksais, dėl kurių kyla pavydas. Stenkitės įtikinti jį, kad kartu galėsite įveikti viską, bet tam reikia aptarti iškilusias problemas, o ne uždaryti save.

Pabandykite dažniau bendrauti, aptarti įvairius klausimus ir gyvenimo situacijas. Tai bus naudinga santykiams, išmokys jus kurti dialogą ir padėti plėtoti pasitikėjimą, kuris pora vaidina labai svarbų vaidmenį. Pasidalinkite savo mintimis su vaikinu - jūsų atvirumas padės išsklaidyti jo įtarimus. Jei jaunuolis nesugeba savarankiškai kovoti su kompleksais, siūlykite jam kreiptis į psichologą. Svarbiausia tai padaryti taktiškai, kad jis jaustų jūsų paramą ir rūpestį.

Deja, kai kuriais atvejais sėkmė neveiks. Pavydi tiesiog nenori keisti, klausytis žodžių ir ieškoti kompromisų. Jis yra įsitikinęs, kad jis yra teisus ir toliau jus priekabins su panieka, ką darysite. Esant tokiai situacijai, niekas išlieka, o ne nutraukti šiuos santykius. Bet kuri mergaitė nenusipelno gyvenimo su patologiniu pavydu, nes ši situacija taps nuolatine kankinimu.

Jei jis ne tik nenori keistis, bet ir skandalus, kurie pasiekia užpuolimą, tai yra svarbi priežastis nutraukti visus santykius su juo. Nė vienas žmogus neturi teisės pakelti moters rankos, ir jei jis galėjo vieną kartą nukentėti, jis bus pakartotas.

Štai kodėl geriau pakuoti maišus ir palikti. Jūs galite paprašyti pagalbos iš savo brolio, draugo ar tėvo, kuris galės atsistoti už jus ir apsaugoti pavydų žmogų nuo įsibrovusio dėmesio.

Dėl pagrindinių pavydo priežasčių ir apie tai, ką daryti, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys