Pavydas

Kaip nustoti būti pavydi mergaitei?

Kaip nustoti būti pavydi mergaitei?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pavydo priežastys
 2. Poveikis santykiams
 3. Kaip įveikti?
 4. Psichologo patarimai

Pavydas yra neigiamas jausmas, kuris turi būti sunaikintas, nesvarbu, koks jo priepuolis. Nėra prasmės paklausti, nes ginčai žmonėms, kurie myli vieni kitus, įgyja tik kelią. Psichologai siūlo vyrams keletą gerų patarimų, kad padėtų palaikyti santykius su drauge.

Pavydo priežastys

Pavydas yra pateisinamas ir nepagrįstas. Pirmuoju atveju, jei pastebėsite, kad mergaitė flirtuoja ir flirtuoja su kitais, atsiranda panašus jausmas ir jis turi pamatą. Tačiau taip pat atsitinka, kad pavydus žmogus neturi įrodymų, bet vis dar įtaria ir bando sugauti mergaitę to, kas ne. Yra keletas priežasčių, kodėl pavydas yra vertinamas. Juos sukūrė ekspertai. Visų pirma, šio neigiamo jausmo pagrindas yra mažas savigarba ir pasąmonė baiminasi prarasti tinkamą asmenį. Ne paskutinėje vietoje yra finansinės problemos ir skirtingas socialinis vaikinų ir mergaičių šeimų lygis.

Jei vaikinas, ypač jaunas, neturi daug patirties priešingos lyties atžvilgiu, jam atrodo, kad nebus lengva rasti naują merginą. Tiesą sakant, tai nėra. Jei nuspręsite dalyvauti su šia mergina, turite nuspręsti dėl to ir nesitraukti. Išradinėti priežastį pavydo ir išdavystės forma nėra prasminga. Jei santykiai buvo išnaudoti, tai buvo natiurmortinė patirtis, bendravimo įgūdžiai su kitu asmeniu. Todėl bet kuriuo atveju geriausias variantas būtų dalytis maloniai, nekeliant ginčo.

Nepakankamumo kompleksai, tikriausiai, neišvengė vieno žmogaus pasaulyje. Visada yra kažkas, kuris yra aukštesnis ir vėsiesnis, turtingesnis ir garsesnis. Vaizduotę pradeda baigti vaizduotė, nes sėkmingesnis oponentas pritraukia merginos dėmesį, o po to veda ją. Ypač jei toks neigiamas pavyzdys buvo praeityje. Yra daug streso, kad daugelis vaikinų nuramina nekaltos merginos scenos.

Taip pat atsitinka taip, kad iš tikrųjų priežastis yra išradimas, nors draugas niekam nėra pavydus.

Jei kalbame apie kilmę ir socialinę aplinką, taip pat materialinės gerovės lygį, tada yra daug pavyzdžių, kai jie labiausiai paveikė santykius. Turtingi jaunuoliai yra įpratę prie elito pramogų: kelionės į užsienį, lauko veikla ir sportas, kelionių į garsių atlikėjų koncertus ir naujų filmų premjeros.

Nuo vaikystės vertybės jau sukuria pažangi šeima. Šis vaikinas tampa sunku suprasti, kad įdomus yra partijose, kuriose yra daug alkoholio ir garsiai nepatogios muzikos, kuri yra labai vertinama įmonėje ir mergaitės šeimoje.

Situacija tampa dar sudėtingesnė, jei mergaitė ateina iš geresnės aplinkos.kur tarp savo bičiulių yra materialiai įvykdyti vyrai, dažnai vyresni ir patyrę. Galų gale, gražios mergaitės mėgsta sėkmingus vaikinus, toks yra stereotipas. Vaikinas pradeda laikyti save nereikalingu, pavydu ir slegia savo draugę nuolatinius tyrimus apie praeitį. Tačiau neturėtume pamiršti, kad kūrybiškumas ir tikslinga prigimtis pritraukia moterų lytį ne mažiau kaip tradicinius „alfa vyrus“. Kiek moterų, tiek daug nuomonių.

Pagal statistiką vyrai yra linkę pavydėti pavydą. Poligamiškos prigimties, jos perteikia savo viziją moterims, nežino jų psichologijos. Šis destruktyvus jausmas kai kuriuose yra gigantiškų ribų, net paranoija.Tada vyras pradeda galvoti, kad jo partneris jį apgauna kiekvieną nemokamą minutę. Bet koks skambutis, žinutė, giminaičių ir draugų apsilankymas yra priežastis, dėl kurios reikia išardyti.

Tiesą sakant, visi teisėjai patys. Moterys nėra taip linkusios į svetimavimą ir ieškoti naujų santykių kaip vyrai. Tai įrodytas faktas.

Poveikis santykiams

Gerai žinomas sakymas, kad pavydas yra meilės rodiklis, iš tikrųjų yra neteisingas. „Padidinkite laipsnį“ ir išlaikykite kitą gerą formą, sukelti adrenalino skubėjimą, įvairinkite įprastą - taip, tai yra viliojanti. Bet kaip lengva kirsti šią liniją, veda prie visų gero ir šviesaus sunaikinimo.

Būdamas pavydus kitam, žmogus verčia savo partnerį keistis. Skandalai ir smurtinės scenos gali lemti tik atsiskyrimą, bet ne pakeisti situaciją. Tai ne jausmai, kurių reikia moterims, ir tikrai ne meilės liudijimas. Bet kokioje situacijoje jums reikia nuraminti ir nustoti vinguoti. Reikia prisiminti, kad partneris nėra turtas, o ne linksmas. Todėl mąstantis žmogus pasveria visas rizikas ir nuspręs, ar verta nepagrįstų fantazijų sugadinti savo tarpusavio santykius. Ir 99% situacijų paaiškėja, kad ne, ne verta.

Apsvarstykite, ką reiškia pavydus „Othello“ elgesys.

 • Abipusės pagarbos praradimas. Vietoj vėsios macho įvaizdžio jūs gausite pasitikėjimą savimi, pasirodant egoizmui vietoj meilės. Tikri santykiai gali būti statomi tik remiantis asmeninės erdvės išsaugojimu. Siaurindami, einate niekur.
 • Nuovargis dėl nesėkmės ir nesusipratimų. Piktnaudžiavimai ir įtarimai sukelia „narvo narve“ jausmą, laisvės ir džiaugsmo praradimą.
 • Išdavystė. Su skandalais ir žeminimais žmogus savo draugę stumia tik į galimą išdavystę. Kitas ginčas, ir mergaitė pradeda svajoti apie malonų ir ramus draugą. Kas nutiks toliau, lengva įsivaizduoti. Ekspertai teigia, kad jei moteris nuspręs keistis iš keršto, ji tai padarys.
 • Neigiamas vaikams. Vaikų akivaizdoje niekada negalite padaryti smurtinių scenų. Jų pažeidžiama psichika reaguos, formuodama netinkamo tėvo įvaizdį. Ateityje toks šeimos elgesio modelis sukels vaikui kompleksus. Tai dar vienas svarbus argumentas, kad galėtume įveikti save ir sustabdyti skandalus.

Kaip įveikti?

Norėdami išmokti suvaržyti save, geriau pereiti į klases, skirtas savarankiškam vystymuisi. Tai padės nustoti sutelkti dėmesį į nesėkmes, trikdydama blogą nuotaiką moteriai. Tie, kurie nemano, kad patys taptų paciento psichiatru, skubiai nustoti būti pavydi draugei visiems. Vyrų gyvenimas gali ir turi būti turtingas ir įdomus. Siekiant padidinti savigarbą ir pasiekti pripažinimą, vien tik nepakanka noro. Reikia sunkių darbų.

Duosime keletą patarimų apie įvairią veiklą, kuri gali pakeisti nepatogias mintis apie pavydą.

 • Plėtok savo talentus. Įvertinkite tuos besąlyginius pranašumus, kuriuos pasirinko mergaitė: tai, ką esate ekspertas ir kvalifikuotas darbuotojas, kur yra charakterio ir išvaizdos privalumai. Tarp savybių, kurios ypač patinka moterims, psichologai vadina įsipareigojimą, gerumą ir lojalumą, optimizmą ir humoro jausmą. Gera fizinė būklė ir švarumas nėra aptariami. Stiliaus ir skonio jausmas vystomas ir stiprinamas literatūros ir profesionalių patarimų pagalba.

Dažnai savigarba didėja, kai pasiekiate norimą formą. Tai nereiškia, kad jums reikia roko dieną ir naktį. Tačiau norint numesti svorį ir atrodyti aktyviai, sportas yra būtina.

 • Gaukite priklausomą nuo kažko. Kiekvienam asmeniui reikalingas hobis. Tai yra, užuot galvojusi apie mergaites, vaikinas pradeda motociklą, važiuoja snieglenčių sportu ir dviračiu, plaukia ir praleidžia laiką treniruoklių salėje. Pasirinkimas yra labai didelis - nuo šachmatų ir kovos menų iki užsienio kalbos mokymosi. Ne blogai blaškosi nuo nereikalingų minčių ir naudos pradedant savo verslą.Dėl sedacijos rekomenduojama meditacija ir joga.
 • Bendraukite, įskaitant ir kitas mergaites. Tai puikus būdas nugalėti nepasitikėjimą ir taip pat daug sužinoti apie moterų psichologiją. Šiuo atveju visai įmanoma likti ištikimi, bendrauti tik draugiškai. Be abejo, bus mažiau laiko pavydui ir teigiamam laikui.
 • Būkite originalūs ir unikalūs. Suteikite netikėtas dovanas ir duokite staigmenų dieną ir naktį. Harmoningi intymūs santykiai didele dalimi lemia, kaip stipri jūsų sąjunga. Meilė ir nedvejodami duokite komplimentų, atraskite savo jausmus ir sutvarkykite romantiškas datas. Moteriui, kuris mato jus džiaugsmo ir teigiamų emocijų šaltiniu, jūs tikrai tapsite vieninteliu ir pageidautinu.

Taip pat atsitinka, kad santykiai jau seniai baigėsi, ir vaikinas ir toliau yra pavydus dėl buvusios merginos. Jei jausmai nepraeina, pykstantis pavydas, psichologai pataria greitai pamiršti praeitį ir sureguliuoti ateitį. Geriau manyti, kad laikas praėjo, mergaitė nebėra tokia patraukli ir įdomi, kaip ji buvo bendravimo su jumis metu. Kitas žmogus gaus ją ciniškesniu ir sunkesniu, taip pat vyresniu. Retai stebėkite ją socialiniuose tinkluose ir neperžiūrėkite nuotraukų ir vaizdo įrašų.

Jei nauja romantika pasirodys pernelyg greitai, kitas vaikinas greičiausiai bus pavydus dėl ankstesnės aistros, dėl kurios jums bus lengviau pamiršti savo patirtį.

Psichologo patarimai

Psichologai yra įsitikinę, kad pavydo jausmas gimsta paties asmens viduje ir simbolizuoja jo savigarbos problemas. Siekiant visiškai išnaikinti šį įprotį, galite naudoti sistemos vektoriaus filosofinę praktiką. Šį metodą sukūrė dr. Burlanas.

Saugumo ir apsaugos jausmo suteikimas gali būti grindžiamas žiniomis apie žmogaus psichikos savybes ir rūšis. Net ir nebus pavydo, jei pasitikėjimas tarp jūsų yra baigtas ir jūs atversite visas savo svajones ir paslaptis viena kitai. Džiaukitės konkrečia mergina pagal jos vektorius, bet ne atsitiktinai, bet tiksliai žinodami, kaip tai padaryti. Įsitikinkite, kad konkurencinga moterų siela atsiveria prieš jus daugiau nei bet kuris artimas draugas. Jei taip atsitiks, niekada nebus pavydus.

Pirmiausia reikia nustatyti, kuris iš pagrindinių vektorių yra moteris. Tuo remiantis mes išvardijame psichologo rekomendacijas, kaip patenkinti kiekvieno tipo poreikius.

 • Ruda Suteikti daugiau tikslumo gyvenime ir lėtai versle, įskaitant apsipirkimą. Nėra nesąžiningų pastabų, tik pagirti už priežastį. Ir taip pat meilė savo virtuvei.
 • Vaizdinis. Romantiški eilėraščiai, spalvingi atvirukai ir didžiuliai puokštės niekada neturėtų baigtis. Taip pat pažintys iš mėnulio, ryškūs paveikslai ir putojantys šokiai.
 • Odos. Svarbus masažas ir lytėjimo malonumas, kurį mergaitė turi tiek daug. Tačiau ji taip pat turi įvertinti savo apskaitos ir verslo įgūdžius. Galų gale, šis draugas yra absoliutus realistas.
 • Sonic. Be muzikos šį tipą sunku įsivaizduoti. Visos asociacijos su ja susietos maloniu garsu, įskaitant ir vyrų balsą. Tačiau šios rūšies merginos myli vienatvę, epistolinius žanrus ir fantastiškas idėjas. Galima kartu aptarti saulės sistemos prietaisą, ir geriau kartu sujungti į toli žvaigždę.

Suprasdami psichologijos subtilybes, daugybė tūkstančių stipresnės lyties atstovų mokėsi iš kvailo pavydo. Vietoj to, jie sukūrė laimingus ir gilius santykius su savo pasirinktais.

Kaip nustoti būti pavydi savo mylimajai draugei ar žmonai, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys