Šukos

Silikoninės šukos

Silikoninės šukos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės, privalumai ir trūkumai
  2. Modeliai
  3. Apžvalgos

Mūsų laikais vyrauja natūralių kūno ir plaukų priežiūros produktų pirmenybė. Tačiau tokie priedai turi būti tinkamai naudojami ir saugomi. Mūsų protėvių patirtis mums tikrai naudinga, bet gal verta atkreipti dėmesį į šiuolaikinės grožio pramonės pasiekimus? Silikono gaminiai yra vertingiausia natūralių produktų alternatyva, sukurta tam, kad mūsų vaizdas būtų harmoningas ir patrauklus.

Savybės, privalumai ir trūkumai

Silikoninės šukos, nors jų pavadinimuose yra tik vienas pavadinimas, iš tikrųjų yra pagamintos iš plastiko ir silikono lydinio.

Pagrindinis šių produktų pranašumas yra jų gebėjimas pašalinti plaukus nuo statinės elektros, t.

Silikoninės šukos puikiai tinka rankai, jos yra kompaktiškos ir todėl užima mažai vietos jūsų rankinėje.. Be kitų dalykų, šie šukos turi ilgą tarnavimo laiką, o ne pernelyg didelės kainos, taip pat jie yra gana lengvai prižiūrimi.

Priedas, pagamintas iš silikono, skirtas plaukams prižiūrėti, švelniai ir sklandžiai skaidantis kryptis, nes tokio šukos dantys yra pagaminti iš lanksčios ir lygios medžiagos, tai ypač naudinga sąžiningai lytei su plonais ir silpnais plaukais, įskaitant banguotą. Silikono šukavimas švelniai šukuoja be sužeidimų, netgi labai susipynusių ar drėgnų.

Kaip ir mediena, silikonas nesukelia cheminių reakcijų su įvairiomis plaukų garbanojimo ir dažymo priemonėmis, taip pat leidžia jums tolygiai paskirstyti kaukes ir stiliaus gelius, todėl jis yra idealus įrankis kirpėjų profesionalams. Taip pat verta paminėti gerai žinomą silikono šiluminį stabilumą, nenuostabu, kad jis gamina kepimo formas ir orkaitės pirštines karštoms keptuvėms ir padėklams.

Silikoninės šukos puikiai dera į rankas, jos yra kompaktiškos, todėl užima mažai vietos piniginėje. Be kitų dalykų, šie šukos turi ilgą tarnavimo laiką, o ne pernelyg didelės kainos, taip pat jie yra gana lengvai prižiūrimi.

Modeliai

Kaip ir dauguma šukos, pagamintos iš kitų medžiagų, silikono gaminiai skirstomi į šukes ir šepečius. Pirmoji išvaizda tinka kasdieniam šukavimui ir plaukams atsipalaiduoti, tačiau maloniam galvos odos masažui geriau teptuku.

Silikoninės šukos, skirtos kasdieniniam šukavimui, skiriasi forma ir atstumu tarp dantų, dažnai yra kombinuotas produktas, kuriame vienoje pusėje yra dažni, o kita vertus - reti dantys. Labai patogu pradėti plaukus išskirti iš retų dantų išdėstymo ir tada plačiau šukuoseną plaukti dažniau šukos pagalba.

Šiandienos silikono masažo šepečiai yra labiausiai įvairios formos, klasika yra pagrindas ir rankena pagaminta iš plastiko, tačiau šiandien viena iš populiariausių masažo silikono šukos yra muilo formos šepetys su praktišku dangteliu. Įdomus silikono masažo šepečių bruožas yra skirtingas kai kurių modelių dantų ilgis, kai dantų kraštai yra šiek tiek ilgesni nei viduryje.

Apžvalgos

Daugybė nuomonių rodo didelį silikoninių šukos populiarumą. Ypač dažnai diskutuojama apie šepečius be rankenos.Kažkas džiaugiasi šia forma, nes tokia šukos patogiai priglunda prie rankos, o kiti vartotojai negali įprasti daryti ilgą laiką be rankenos laikiklio. Kitas įdomus „lustų“ klientas vadina praktinį dangtį, kuris apsaugo šuką nuo nešvarumų, net ir apatinėje moteriškoje rankinėje. Tiesa, tokių produktų kaina, pasak merginų, kurios palieka grįžtamąjį ryšį, yra šiek tiek pervertinta - apie 1000 rublių.

Beveik visi vartotojai pastebi silikono gaminių ilgaamžiškumą. Be to, net po dvejų metų aktyvaus naudojimo silikoninė šukutė ir toliau džiaugiasi savo savininkais nepriekaištinga išvaizda ir teigiamomis savybėmis. Skirtingai nuo šukos, pagamintos iš plastiko, medžio ar metalo, silikonas nesilaužęs, neišsipūtęs, neperkrauna žandikaulių ir „neužgaubia“.

Šios šukos apžvalga gali būti peržiūrėta žemiau.

Kalbant apie praktinį taikymą, dauguma laimingų silikoninių šukos savininkų atkreipia dėmesį į antistatinį efektą, taip pat į plaukų sklandumą ir natūralų blizgesį po reguliaraus šukavimo. Be to, plaukų priežiūros metu, naudojant silikono šukos, labiausiai nemalonus šalutinis poveikis - būtent plaukų pažeidimas ir trapumas dėl jų tempimo ir deformacijos - lapai. Dėl to spynos yra plokščios ir šukuosena trunka ilgiau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys