Šukos

Šukos su peiliu pjovimo plaukams

Šukos su peiliu pjovimo plaukams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės, privalumai ir trūkumai
 2. Modeliai
 3. Kaip naudotis?
 4. Patarimai, kaip pasirinkti

Kiekvienas fashionista nori ieškoti jūsų geriausio ir pritraukti entuziastingus kitų žmonių požiūrius. Šis efektas gali būti pasiektas ne tik naudojant gražius drabužius, batus ir aksesuarus, bet ir įspūdingą šukuoseną. Buitinių prietaisų ir kosmetikos parduotuvėse yra daugybė skirtingų prietaisų, kad būtų sukurtas patrauklus stilius. Šiandien kalbėsime apie funkcinį šukavimą su ašmenimis pjovimui.

Savybės, privalumai ir trūkumai

Bet šukuosena neįmanoma be šukos. Šis įrankis yra labai paprastas ir neįtikėtinai naudingas. Jis yra kiekvieno fashionista arsenale. Dažnai šukos su jais vežamos rankinėse ir sankabose, todėl bet kuriuo metu galite ištiesinti plaukus.

Yra daug įvairių šukos modelių. Kiekvienas iš jų yra tinkamas tam tikram tikslui. Pavyzdžiui, kiekvienos kirpyklos įrankiuose yra kopijų su mentėmis. Jie yra labai patogūs naudoti.

Jūs neturėtumėte manyti, kad tokie dalykai turi įspūdingų matmenų, nes atlieka kelias funkcijas. Tiesą sakant, jie nesiskiria nuo klasikinių plaukų šepetėlių ir masažo šepečių, kurie leidžia juos judėti ir praktiškai.

Yra keletas tokių elementų pakeitimų. Kiekviena ponia galės pasirinkti sau patogiausią ir naudingiausią variantą. Jis gali būti bendras šukos su ašmenimis arba daugiafunkciniu žoliapjoviu.

Šukavimo su ašmenimis trūkumas yra tas, kad jūs negalite pradėti dirbti su jais, jei niekada nepadarėte šukuosenos su jais. Daugelis jaunų merginų skubėjo įgyti tokį dalyką ir iš karto „skubėjo į mūšį“, prieš tai neišaiškindamos, kaip jį naudoti.

Tai gali lemti tai, kad pašalinsite papildomą ilgį, ir panašus rezultatas kiekvienai mergaitei yra panašus į nelaimę.

Modeliai

Šiuolaikiniai gamintojai siūlo moterims keletą šukuosenų šukuosena. Apsvarstykite juos išsamiau.

Šukutės su ašmenimis

Paprastiausios ir prieinamos yra šukutės. Iš išorės jie nesiskiria nuo paprastų plokščių griovelių su dideliu vidutinių dantų skaičiumi, bet taip pat su ašmenimis.

Tokie modeliai su skirtingais dantimis yra prieinami daugelyje kirpėjų.

Daugelis jaunų merginų įgyja panašius įrenginius pjaustytiems galams ar kirpčiukams. Jie yra labai patogūs ir kompaktiški, todėl pjovimo proceso metu vaizdas nebus uždarytas.

Elektrinis kirpiklis

Šiandien populiariausi ir ieškomi elektros įrankiai. Toks kirpėjas taupys jums daug laiko, kuris paprastai praleidžiamas šukuosena.

Šiuolaikiniai modeliai gaminami ne tik siekiant sukurti tvarkingas moteris, bet ir šukuosenas. Atitinkami ir tokie atvejai, kurie yra skirti barzdos apdailai ir šonams.

Su šiomis mašinomis dažnai teleskopiniai purkštukai su ilgio užraktu. Tokios detalės reikalingos pjovimo aukščio keitimui.

Galima įsigyti maitinimo, baterijų ar įkraunamų baterijų. Dažniausiai jie yra sukurti ilgą laiką nuolatiniam darbui. Tai 40-50 minučių. Jei nesilaikėte šios spragos, spaustuvas pradės pašildyti. Rekomenduojama jį išjungti tam tikrą laiką ir palaukti, kol visiškai atvės.

Šie įrankiai yra lengvai prižiūrimi. Juos galima lengvai nuimti nuo plaukų ir nuplauti, nes jose esantys purkštukai ir peiliai yra nuimami.

Elektros kirpimo mašinėlės iš tokių markių kaip „Panasonic“, „Rowenta“, „Braun“ ir „Philips“ šiandien turi didelę paklausą. Visi jie turi patogias ir ergonomiškas rankenas, kurios labai palengvina pjovimo procesą.

Retinimo žirklės

Kiekvienas arsenalo kirpėjas turi specialias retinimo žirkles. Tokie įrankiai turi pagrindinį metalinį peilį ir šuką su įvairaus pločio ir griovelių dantimis, kurių pagalba perpjauti plaukus. Kai kuriais atvejais pagrindo mentės nėra, ir abu žirklės galai susideda iš dantų.

Tokie dalykai gali „išleisti“ plaukus ir padaryti juos mažiau storus tam tikroje srityje. Tačiau po tokio apdorojimo būtina apdailinti patarimus, nes jie bus nevienodi.

Atsargiai su šiais modeliais turėtų būti elgiamasi pjaustant kirpčiukus, nes pažeidimai bus ypač matomi.

Skiedimas yra ne tik žirklės, bet ir specialūs skustuvai. Jie turi mažą ašmenį tarp dviejų dantų plokštelių. Paprastai šie įrankiai komplektuojami su keliais purkštukais, reikalingais skirtingoms pjovimo technologijoms.

Šukos žirklės

Šiandien reikia mažų šukos žirklių. Su savo pagalba galite apipjauti plaukus ir suaugusiems, ir vaikams. Su daugeliu modelių yra ūsų ir barzdos pjovimo antgaliai.

Jie dirba įprastomis baterijomis ir neturi jokių laidų.

Kaip naudotis?

Naudokite šuką su ašmenimis turi būti labai atsargūs. Jei neturite tokios patirties, geriau pasiruošti šukuosenai ir išsamiai ištirti visus būsimo proceso etapus.

Tai padės jums išgelbėti ilgį ir bjaurus juostas ant galvos.

Pavyzdžiui, apsvarstykite kelis pjovimo etapus su retinančiu skustuvu:

 • Prieš plaukus rekomenduojama kruopščiai nuplauti, kad jie taptų švelni ir šilkiniai.
 • Nevalykite plaukų plaukų džiovintuvu ar rankšluosčiu. Žaliavos turi būti suskirstytos į skersinę ir plokščią liniją.
 • Likusios garbanos galvos pusėje turi būti suskirstytos į keturias eilutes.
 • Viršutinės virvės gali būti pritvirtintos mažais klipais arba kirpyklomis, kad jos nenukristų ir netrukdytų pjovimo procesui.
 • Apatinės juostos turi būti suskirstytos į 3 vienodus kvadratus, po kurių galite pradėti kurti plaukus, pradedant nuo dešinės pusės.
 • Plaukai yra padalinti į lygias kvadratas kaklo iškyšulyje.
 • Pabaigus apatinių garbanų pjaustymą, būtina nuimti spaustukus, iš naujo paskirstyti plaukus į vienodus kvadratus ir profilį.
 • Baigę šukuoseną galvos gale, plaukai vėl turi būti suskirstyti į skirtingo dydžio kvadratus ir pereiti per retinimo žirkles.

Šis šukas yra labai patogu kirpti. Kaip tai padaryti teisingai, pasakys šį vaizdo įrašą:

Patarimai, kaip pasirinkti

Tinkama priemonė leis jums sukurti tvarkingą ir gražią šukuoseną:

 1. Jei pasirinksite elektrinį pjovimo mašiną, rekomenduojama pasirinkti iš gerai žinomų prekių ženklų. Juose yra patogios laikyti rankenos ir nuimami antgaliai su reguliuojamu ilgiu. Nepriimkite pernelyg pigių kopijų iš nesuprantamų įmonių, nes jos gali greitai sugesti arba perkaisti.
 2. Jei įsigijote panašų įrankį, pirmiausia turėtumėte jį naudoti ir atidžiai išnagrinėti instrukcijas. Netinkamai sukonfigūruotas kirpiklis gali sumažinti daug plaukų.
 3. Paprastai ir greitai padėkite specialias žirkles su dantimis arba šukutėmis su ašmenimis. Bet būkite atsargūs su jais, kad nebūtų sugadintas šukuosena. Jei abejojate savo įgūdžiais, tai geriau kreiptis į patyrusį kirpyklą.
 4. Prieš perkant būtinai patikrinkite šuką ar žirkles. Dantys neturėtų būti pernelyg aštrūs ir išlenkti, nes tai gali padaryti didelę žalą plaukams ir nemalonius pojūčius pjovimo procese.
 5. Peiliai neturėtų būti nelygūs, kitaip įrankis sulaužys siūlus ir nesupjaustys.Be to, toks neveikimas gali sukelti rimtą žalą plaukų struktūrai ir nesveikai.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys