Šukos

Šukos plaukams

Šukos plaukams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Rūšis
 3. Funkcijos
 4. Mados tendencijos [Y]
 5. Dydis ir forma
 6. Medžiaga
 7. Spalva
 8. Kaip pasirinkti?
 9. Kaip šukuoti plaukus?
 10. Kaip laikyti ir kaip dažnai reikia keisti šuką?

Nuo to laiko, kai buvo sukurtas cavemanas, žmonės stengėsi rūpintis savimi ir kuo labiau pasirūpinti jų išvaizda. Kad plaukai neužsikimšdavo ir visada būtų tvarkingai išvalyti, visada buvo naudojami plaukų šepečiai. Išsiaiškinkime, kokių rūšių šukos egzistuoja ir yra pagamintos.

Kas tai?

Šukos vadinamas asmeniniu objektu, kuris padeda rūpintis plaukais ir galvos oda. Šukos turi ne tik chesky ir disentangling poveikį, bet taip pat masažuoja galvos odą, stimuliuoja plaukų folikulus ir aktyvina naują plaukų augimą.

Iš pradžių pirmasis šukas buvo šukos su daugeliu dantų, kuris buvo naudojamas ne tik plaukams atskirti, bet ir šukuosenų kūrimui bei išlaikymui. Tokio šukos naudojimo pavyzdžiai dažnai randami tradiciniuose ispanų vaizduose.

Pirmųjų šukų kilmė kilo iš paleolito laikotarpio ir gali būti atsekti daugelyje priešistorinių kultūrų. Pažymėtina, kad paleolitinėje buities reikmenų gamyboje buvo naudojamos improvizuotos priemonės, todėl šukos buvo pagamintos iš korpusų ir plokščių akmenų.

Keista, kad senovės Europos šalyse ir klajoklių kultūrose šukos buvo naudojamos kaip laidojimo ir laidojimo procesuose naudojamos atsargos. Šios šukos buvo pagamintos iš gyvūnų kaulų ir buvo šiek tiek niūrios.

Egipto žirgai atrodė labai gražūs ir turėjo prestižinių egiptietiškos kultūros stilių. Šių gaminių gamyboje buvo naudojami ne tik akmenys ir kaulai, bet ir mediena bei didelių gyvūnų ragai.

Rūšis

Veislės šukos gana daug ir kiekvienas iš jų turi savo tikslą.

Spade Comb

Pavyzdžiui, šukos kastuvas yra stačiakampis gaminys ant rankenos. Šis tipas tinka paprastam šukavimui ir plaukų džiovintuvui.

Plaukų šepetėlio juosta

Neįprastas variantas - šukos galvutės juosta, tinkanti šukuosenoms su plaukiojančiais plaukais. Ši rūšis yra dėvima kaktos kryptimi ir pritvirtinta prie parietinio regiono. Puikiai tinka kuriant šukuoseną su tiesiais ir garbanotais plaukais.

Šukos šakės

Šakės šakutė - tai dvišalis gaminys, kurio vienas galas yra šukos su smulkiais dantimis, o kita - penkios ilgos plonos dantys, panašūs į šakutę. Šis tipas puikiai tinka kuriant dekoratyvines pertvaras ir atskiriant mažas dalis.

Retai dantyta šukos

Šukuosena su retais dantimis, kuris yra produktas, turintis vieną eilę plataus dantų, esantis gana dideliu atstumu vienas nuo kito, bus būtinas merginoms su storu garbanotais plaukais. Ji puikiai atskiria garbanos, nesukeldama jiems jokios žalos.

Plati dantyta šukos

Plataus dantų veislė tinka šukavimui ir tiesiems, tiesiems plaukams.Produktas taip pat naudingas plaukams padalinti į daugelį mažų sričių, taip pat ir šviesių šukuosenų, pavyzdžiui, arklio uodegos ar nerijos, kūrimui.

Šukos su banguotais dantimis

Produktai su banguotais dantimis, ar šukos ar masažo modelis, atrodo labai juokingi ir kartais sukelia daug ginčų ir abejonių. Tie, kurie to niekada nenaudojo, tiki, kad negali gerai šukuoti plaukus, bet tie, kurie bandė šį produktą, žino, kad ši veislė puikiai tinka storiems, ilgiems plaukams.

Šukos be švirkštimo priemonės

Pastaruoju metu daug populiarios šukos padidėjo be rankenos, kuri yra patogi palmių formai, todėl ji neslysta ir nepatenka. Produktai yra aprūpinti daugybe mažų, gana minkštų dantų, kurie ne tik švelniai šukuos, bet ir plaukia plaukus.

Šukos su aštriu galu

Plonas šukas, turintis ilgą aštrią galą, yra būtinas dalykas kuriant neįtikėtinas šukuosenas. Šis tipas leidžia jums padaryti dekoratyvinius dalinius, o nedideli trumpi dantys padeda sukurti neįtikėtiną puokštę.

Magnetinė šukos

Magnetinis šukas - išradimas nėra sudėtingas, bet daugelį metų populiarus. Darbo principas yra tas, kad gaminio viduje yra du stiprūs magnetai, turintys ypatingą poveikį metalo dantims, kurie, šukuodami, tampa plaukesni, palengvina šiek tiek psichinį nuovargį ir šiek tiek galvos skausmą.

Kai kurie produktai yra dekoruoti spalvotais dantimis. Tai jokiu būdu neturi įtakos jų funkcionalumui, bet tarnauja tik kaip savaiminis dekoravimas. Šios šukos yra ypač populiarios tarp paauglių ir mažų vaikų.

Labai patogus ir naudingas kompaktiškas dvigubas šukas, kuris yra dviejų dalių sulankstomas produktas. Viena pusė turi dantų, o ant kitos - veidrodis, kuris yra labai patogu - jūs galite lengvai pataisyti makiažą ir šukuoseną tuo pačiu objektu.

Šukos su spaustuku

Klipas su spaustuku, kuris yra plonas produktas su viena dantų eilute, turi klipą iš kito galo. Šios veislės plačiai naudojamos kirpyklose, tinka net šukuosenoms ir plaukų lyginimui.

Šukos su mikropluoštu

Naujai išpjaustyta kinų tendencija yra mikropluošto produktas, kuris puikiai tinka plaukų džiovinimui ir tiesinimui. Tarp metalinių dantų yra audinių šeriai, kurie padeda sugerti drėgmę ir išlyginti neklaužusius plaukų svarstykles.

Funkcijos

Be praktinių ir dekoratyvinių šukos, yra daug funkcinių tipų, aprūpintų papildomomis funkcijomis. Apsvarstykite išsamiau kiekvieną iš veislių ir ištirsime funkcijas, su kuriomis jie yra apdovanoti:

 • Ašmenų tipą aktyviai naudoja ir namų kirpėjai, ir salonų meistrai. Modelis yra tinkamas plaukams užpildyti, bet jūs turite būti atsargūs ir nenaudoti gaminio patys, nes nepatirtis gali sukelti nepataisomą žalą plaukams.
 • Labai gera idėja, tinka derinimui, šukos-lygintuvas. Produktas veikia tinkle, kai kurie iš jų ištiesina plaukus, šildydami dantis, o kitų poveikis yra dėl jonų poveikio plaukų struktūrai.

Tačiau verta atidžiai stebėti šildymo išvaizdą, nes nesąžiningi gamintojai, sutaupę medžiagų ir karštas dantų paviršius, gali neigiamai paveikti plaukų struktūrą, degindami juos, o tai daro didelę įtaką jų sveikatai ir išvaizdai.

 • Plaukų šepetys plaukams yra savaiminis, o ne standartinis plaukų šepečių modelis. Veikimo principas grindžiamas tuo, kad gaminys supjaustė sausus, negyvas antgalius, kurie buvo nupjauti, todėl plaukai tampa lygesni ir blizgesni.
 • Antistatinis modelis yra tikras atradimas mergaitėms, turinčioms pūkuotus neklaužusius ir pernelyg plonus plaukus. Kai šukuodami dantys turi ypatingą efektą ir plaukai tampa mažiau purūs, ne elektrifikuojami ir yra daug mažiau supainioti.
 • Neįtikėtina tendencija - protingas modelis. „L'Oreal“ ir „Nokia“ sukūrė nuostabų, neįprastą išradimą, jungiantį daugybę funkcijų: šukuosenų, mikrofono funkcijas, konduktometrinį jutiklį, plaukų drėgmės matavimą ir šukavimo būdą, taip pat giroskopą ir akselerometrą.

 • Dėl neįprastų dažų namuose, jums gali prireikti atitinkamos šukos. Pavyzdžiui, skirtas „ombre“ technikai, gaminys yra išlenktas modelis su keliomis dantų eilėmis: ilgas, plonas kontūras ir trumpas, storas viduryje.

Mados tendencijos 2019 m

Šiandien, mados tendencijos yra pilnos neįtikėtinų idėjų, net ir kalbant apie paprastas šukes.

Nemažai neįprastų produktų nustebina ne tik jų patrauklumą, bet kartais net absurdiškumą, tačiau išlieka didžiausio populiarumo:

 • Dvigubas šukos gyvūno kaukolės formos atrodo gana įdomus ir net labai funkcionalus. Produktas papildomas specialiu stendu, kuriame jis atrodo kaip istorinis atradimas - iškastinio kaulo kaulai.
 • Tarp neįprastų modelių ypatingas dėmesys skiriamas šukui ledų pavidalu, kuris atrodo ne tik įdomus, bet ir vizualiai skanus. Bet kuri mergina džiaugsis tokiu produktu!
 • Be kitų šukavimo produktų, poliravimo modeliai ir lygintuvai su jonizuotais dantimis dabar yra populiariausių. Jie padeda greitai sukurti šukuoseną ir tvarkingai tvarkyti netvarkingas garbanos.

Dydis ir forma

Kartais jo forma ir kompaktiškumas priklauso nuo šukos formos ir dydžio. Taigi, didelis modelis bus naudingas tik namų naudojimui, nes neįmanoma jį nešioti rankinėje - tai užima per daug vietos.

Produktai su ilgomis rankenomis yra geri, nes jie yra patogūs laikyti rankose, taip pat saugomi specialiai suprojektuotame stende. Dažniausiai šios veislės turi kvadratinę, stačiakampę arba ovalią formą, kuri neturi įtakos šukavimo procesui.

Mažos šukos puikiai tinka kelionėms ir jų gabenimui kasdien. Kompaktiški produktai tinka net ir mažiausioms rankinėms, o „Tangle Teezer“ serijos gaminiai puikiai tinka keliauti - jie nemažos vietos lagaminui, tačiau suteiks pilną plaukų priežiūrą.

Apvalios šukos, pagamintos iš cilindro formos, yra aprūpintos mažais dygliais, kurie užtikrina maksimalų atskyrimą. Šis produktas naudojamas plaukų formavimui, sukuriant šviesos bangų efektą arba tvarkingus garbanos.

Ploni produktai dažnai yra pailgos stačiakampio formos, net jei jie turi rankenas. Kai kurios šukutės taip pat atrodo, nors yra ir modelių - išimčių, kurių viršutinė dalis yra papuošta drožiniais arba turi pusiau ovalią kontūrą.

Medžiaga

Medžiaga, iš kurios gaminamas produktas, atlieka svarbų vaidmenį jo veikloje. Pažvelkime, ką geros šukos yra iš vienos ar kitos medžiagos, kokį poveikį jie daro plaukams ir kokias savybes turi.

Sandalmedis

Sandalmedžio šukos, pagamintos iš sandalmedžio. Produktas turi lygų, net blizgantį paviršių. Dantys yra kruopščiai poliruoti ir suapvalinti galai, todėl plaukai nesilenkia, o galvos oda nėra pažeista.

Masažo rūšys nėra pagamintos iš šios medžiagos, pasirinkimas apsiriboja tik plonais modeliais su rankena ir šukutėmis, tačiau tai jokiu būdu nėra praleidimas, nes net tokios galimybės puikiai tinka plaukų priežiūrai.

Tarp privalumų yra nepakartojamas aromatas, turintis raminamąjį poveikį. Pažymėtina, kad šukuojant plaukus taip pat įgyja lengvas sandalmedžio aromato užrašus, laikydami juos ilgą laiką.

Be to, šukuojant plaukai nėra elektrifikuoti, gerai išstumti, o pats produktas yra lengvai valomas nuo purvo.

Guma

Guminės šukos laikomos profesionaliomis, tai nenuostabu, nes būtent ši medžiaga geriausiai tinka profesionaliai plaukų priežiūrai. Produktai turi atitinkamai padidintą kainą, tačiau, kaip rodo praktika, verta.

Šie produktų variantai naudojami salono priežiūrai, ypač jei reikia šukuoti šlapius plaukus. Faktas yra tai, kad ši medžiaga padeda išvengti sužeidimų plaukams, nes ji neužsikimšia ir ne elektrifikuoja juos.

Gumos modeliams gaminti naudojamas ebonitas, kurio dėka gaminys pasižymi antistatinėmis savybėmis. Be to, jis yra labai patvarus ir gerai tinka plovimui ir sterilizavimui.

Pažymėtina, kad, kaip ir sandalmedžio gaminio atveju, gumos šukos nėra pagamintos masažo pavidalu, bet tik plonais modeliais ir šukutės.

Guma

Dėl gumos šukos galite pasakyti tą patį kaip ir guma. Jei produktas yra pagamintas iš tankių medžiagų, atitinkančių visus būtinus standartus, pasirodo, kad jis yra sunkus ir sunkus, šukavimas ir plaukai gerai ištraukiami, neišplėšdami.

Pažymėtina, kad, palyginti su guma, gumos modelio kaina yra daug mažesnė nei dėl padidėjusios paklausos.

Turmalinas

Produktų šukavimas iš turmalino yra palyginti nauja technologija ir nėra visiškai ištirta. Pati medžiaga yra natūralus mineralas, turintis daug boro.

Iš šios medžiagos pagamintos šukos yra praktiškos, patvarios ir funkcionalios, todėl tinka daugeliui įvairių plaukų tipų merginų.

Spalva

Renkantis šukavimo produktą, nereikėtų sutelkti dėmesio į jo spalvą, nes šis aspektas praktiškai neturi jokio vaidmens. „Hue“ atlieka svarbų vaidmenį, tik jei atidžiai stebite madą ir laikosi dabartinės spalvų schemos:

 • Tangle Teezer Golden Comb yra dabartinė tendencija tiek ankstesniame, tiek dabartiniame sezone. Produktas turi juodą pagrindą ir auksinį viršų, kuris atrodo stilingai ir harmoningai.
 • Žalioji modelis - labai paplitęs šukutės. Sunku paaiškinti, kodėl šis atspalvis yra toks populiarus, bet nuo Sovietų Sąjungos laikų ekologiški produktai buvo labai paklausūs ir sėkmingi.
 • Profesionalioje kirpykloje naudojami tik juodi plaukai. Faktas yra tai, kad jie atrodo labiausiai suvaržyti ir neutralūs, ir taip pat visada iš jų aišku, ar produktas turi būti valomas ar keičiamas.

Kai kurie modeliai gaminami šiltomis spalvomis - naudojami skirtingi rudos atspalviai, o kai kurie turi šaltesnius atspalvius - nuo pilkos iki šaltos citrinos. Daugeliu atvejų plaukų šepetėlio atspalvis pasirenkamas atsitiktinai arba pagal asmeninius pageidavimus.

Kaip pasirinkti?

Pasirinkus tinkamą šukos gali būti ne taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Neįmanoma leisti, kad šis svarbus momentas prasidėtų, nes tam tikro tipo plaukams reikia tinkamo modelio, kuris užtikrintų plaukų priežiūrą, o ne jiems kenkia:

 • Jei turite garbanoti garbanotais plaukais, bet kokiu atveju, nesustokite savo pasirinkimo ant smulkios šukos su smulkiais dantimis. Toks šukas nešukuos plaukams, bet, priešingai, dar labiau supainiotų. Tinkami masažiniai šepečiai su banguotais metaliniais dantimis ir šukutėmis.
 • Merginos, turinčios plaukų slinkimo problemą, taip pat su retais ir trapiais plaukais, turėtų kruopščiai pasirinkti šukavimo produktą, kad nepadidintų plaukų slinkimo, bet kiek įmanoma sumažintų. Tinkami gumos modeliai, taip pat produktai su mažais minkštais dantimis, turinčiais masažo poveikį galvos odai.
 • Jaunoms moterims, turinčioms storus tiesius plaukus, reikia stipraus, galingo plaukų antgalio su antistatiniu poveikiu. Tai darys mediniai masažo modeliai, gaminiai su banguotais dantimis, taip pat su stipriais metaliniais dantimis ir patikima rankena.

  Apskritai, renkantis tokį produktą, reikia atsižvelgti į asmeninius savo plaukų poreikius ir struktūrą. Tai svarbu, nes netinkamas šepečio šukos sukelia tas pačias žalos, kaip ir netinkama priežiūra arba jos trūkumas.

Ekspertų nuomonę apie tai, kaip pasirinkti tinkamą plaukų šuką, galima rasti šiame vaizdo įraše:

Kaip šukuoti plaukus?

Nepakanka tik pasirinkti šuką, reikia tinkamai šukuoti plaukus, kad nesugadintumėte.

Apsvarstykite, kaip tai padaryti teisingai ir kokios šukos labiausiai tinka kasdieniam naudojimui:

 1. Visų pirma, jūs negalite smarkiai traukti susivėlusių galų, tai sukels trapumą ir daugelio plaukų praradimą. Jei antgaliai yra susivėlę, turite juos šukuoti, kad juos surinktumėte į uodegą ir, laikydami juos prie pagrindo, atsargiai juos išardykite. Geriausia naudoti ploną šuką su dideliais dantimis.
 2. Plaukams, turintiems didelį riebalų kiekį, geriau nenaudoti medinių šukos, nes ant dantų gali likti riebūs pėdsakai, kurie vėliau pasklinda visą ilgį, o tai sukels greitą užterštumą.
 3. Būtina šukuoti plaukus nuo viršaus iki galo, švelninant ir laikant juos. Jei turite labai storą plauko galvą, turėtumėte šukuoti, suskirstyti į kelias dalis.

Kaip laikyti ir kaip dažnai reikia keisti šuką?

Daugelis mano, kad šukos priežiūra yra neprivaloma, ir pageidauja, kad produktas būtų išvalytas tik iš sukauptų plaukų, tačiau reikalingos griežtesnės priemonės purvo ir mikrobų šalinimui. Išsamiau apsvarstykime, kokios rūšies priežiūra tinkama tam tikram šukos tipui, taip pat, kai reikės pakeisti produktą į naują:

 1. Labiausiai praktiška ir lengvai valoma medžiaga yra plastikas. Lengviausias būdas valyti gali būti vadinamas plovimu muilo tirpalu, prieš tai mirkant šukos. Toliau naudokite ilgų plaukų šepetėlį ir atsargiai patrinkite jį tarp šukos dantų.
 2. Šukos plovimas iš medžio yra daug sudėtingesnis, nes šis modelis yra labiau kaprizingas ir jam reikia daugiau subtilaus palikimo. Geriau vengti pernelyg didelio vandens naudojimo, tačiau, jei iš tikrųjų turėjote sudrėkinti gaminį, po to turite gerai išdžiūti.
 3. Norint pašalinti stiprią purvą šukuojant su švelniai krūva, naudokite citrinų rūgšties tirpalą, jis taip pat turės dezinfekcinį poveikį ir sumažins produktą nuo mikrobų. Baigus valymą, būtina nuvalyti produktą su medžiaga, kuri gerai sugeria drėgmę.
 4. Šukos yra lengviausios valyti, nes jos turi tik vieną eilę dantų, bet jūs turėsite apipilti masažo šukomis. Dėl patogumo galite naudoti seną dantų šepetėlį, kuris padės pašalinti ne tik nešvarumus, bet ir įstrigusius plaukus.

Bet anksčiau ar vėliau bet kuris produktas turės būti pakeistas nauju, nesvarbu, kaip rūpestingai jie rūpinasi. Rekomenduojama šukos keisti kartą per pusantrų metų, nes dantų apsauginis paviršius palaipsniui nuvalomas ir plaukai pradeda tapti elektrifikuoti nuo įbrėžimų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys