Šukos

Kas šukos geriau plaukų?

Kas šukos geriau plaukų?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai turėtų būti?
 2. Medžiagos pasirinkimas
 3. Mes pasirenkame pagal plaukų tipą
 4. Pasirinkimo niuansai
 5. Apžvalgos

Reklamos šūkiai reklamuojant brangius plaukų produktus žada, kad jūsų plaukai bus blizgūs ir šilkiniai. Gaila, kad tokie PR veiksmai neatliekami parduodant paprastus šepetėlius: kompetentingas plaukų šepečio pasirinkimas yra paprastas būdas, kaip ir visi išradingi, gydyti plaukus.

Kas tai turėtų būti?

Specialistai gali skaityti visą paskaitą apie šukos poveikį ne tik plaukams, bet ir galvos odai. Ir tai nėra pernelyg didelis: garbanos gali nukentėti nuo netinkamai pasirinkto aksesuaro ne mažiau kaip dažno dažymo ar stiliaus produktų naudojimo.

Daugelis mano, kad tai pirmiausia susijusi su gamyboje naudojamomis medžiagomis. Bet tai nėra taip paprasta: pagrindinis šūkis, kuris turėtų būti grindžiamas pirkimu, yra beveik receptas - „nedarykite žalos“. Galima pakenkti ne tik diskontuotam šukui, kuris, be minkšto šukavimo, bus negailestingai nuplėšęs plaukus, bet ir aksesuaro paskirtis, taip pat plaukų tipas.

Šis šepetys, kuris bus „tobula pora“ trumpaplaukėms mergaitėms, yra visiškai netinkamas neklaužusių garbanų savininkui. Ir moterys, norinčios rasti galimybę sukurti įspūdingą stilių, tiesiog eikite skirtingais būdais tiems, kurie ieško paprastiausio šukavimo modelio naktį.

Norint atsižvelgti į visus pirmiau minėtus veiksnius, verta išsiaiškinti kiekvieną iš jų.

Geriausia šukuoti

Jei tai yra šukos, kurios yra skirtos atlikti tiesioginę funkciją - tvarkyti plaukus, sudėtis nėra be galo didelė. Svarbiausi skirtumai, galbūt, susiję tik su medžiagomis ir formomis, tačiau juos vis dar galima klasifikuoti.

Šukos viršuje, kuris sukelia susivėlusius plaukus į tvarkingus garbanos, yra:

 • Masažinis šepetys. Atrodo, kad nėra jokio pasirinkimo lengviau ir geriau, nes modelis sujungia dvi funkcijas iš karto - masažuoja galvos odą, kuri turi teigiamą poveikį plaukų augimui, ir, žinoma, šukavimas.
 • Plaukų tirpiklis. Pavadinimas kalba pats už save - šis modelis puikiai susidoroja net ir su šlapiaisiais plaukais ir padeda situacijose, kai reikia susidoroti su kilimėliais. Paslaptis yra šeriuose, kuriems būdingas didesnis lankstumas.
 • Šukutės. Šis tipas atitiks trumpų plaukų savininkus. Variacijos masė ir metalas, plastikas ir mediena. Tiesa, pirmenybė teikiama pastarajam: metalas per daug sugadina plaukus, o plastikas juos užpildo.
 • Šukos plaukams. Plaukų savininkai, sodrus ne iš gamtos, turėtumėte pažvelgti į tuos priedus, kurių šeriai yra sudėtinga kilpa. Jų dėka jūs galite įdėti sukauptas garbanos, nebijodami nuplėšti visos krypties.
 • Šukos su natūraliais šeriais. Yra daug premijų už tokį šepetį: nėra statiškos elektrinės plaukuose, minkštas odos masažas, jokios žalos nedarant, kai dirbate su stipriu sukibimu. Stop ženklas skirtas tik tiems, kurie plaukai yra linkę į riebalus.

Top stilius

Profesionalių kirpėjų arsenale esančios šukos yra neproporcingai didesnės.Nereikia rinkti visos kolekcijos, kad būtų sukurtos patrauklios nuotraukos, pakanka tik nuspręsti, kuris stilius turi būti daromas dažniausiai.

Jei norite suteikti plaukams kasdienę formą, tada geriausias šepetys. Su juo ir plaukų džiovintuvu galite padaryti beveik bet kokį stilių: ištiesinti garbanos, sukurti garbanos, dėti patarimus arba pridėti garsą. Paprastai šukos yra pagamintos iš natūralių šerių, taigi nereikia jaudintis, kad plaukai būtų sveiki.

Tačiau reikės prisitaikyti prie prekės ženklo - ne visi gali iš karto gauti norimą rezultatą.

Jei jums reikia rūpintis vidutinio ilgio ar kvadrato mažesne nei rinkos verte, verta pasilikti pusapvalės šukos. Ant išsikišusio pagrindo yra ilgų dantų, su kuriais plaukai puikiai ištraukiami arba paprasčiausiai užima daug švelnesnę formą.

Be to, šios rūšies aukštos kokybės šukos turi odos poveikį masažui.

Jei jums reikia duoti garbanos garbanos, tada būtinas dalykas bus skeleto šukos. Kitas pavadinimas yra fishbone. Dažniausiai jis naudojamas iš karto po šampūnų, plaukų džiovinimo metu, kai reikia įsitikinti, kad plaukai yra „teisingi“. Paprastai, po taikymo, galite saugiai užmigti - ne viena pagalvė gali sugadinti efektą.

Vienintelis modelio trūkumas yra tas, kad jis kategoriškai netinka plaukams, kurie yra silpni ir linkę į sausumą, nes vietoj prabangaus stiliaus kyla pavojus, kad galvoje matytumėte negyvas.

Jei jums reikia pakabinti kirpčiukus, reikia atkreipti dėmesį į mažą apvalų šepetį. Tai gana lengva valdyti ir prižiūrėti, taigi net naujokas gali susidoroti su įrenginiu.

Medžiagos pasirinkimas

Galbūt pagrindinis pasirinkimas - nuspręsti dėl medžiagos.

Medinės šukos

Ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į medinius modelius, kurie yra tokie naudingi odai. Jei įsiskverbiate į temą ir suprantate, kokia mediena padeda pašalinti konkrečias plaukų problemas, rezultatas viršys lūkesčius. Taigi, tiems, kurie yra susipažinę su pleiskanų problema, reikia ieškoti vyšnių ar buko šepečių. Jei norite greitai auginti prabangą manevrą - beržą, kuris padeda pagreitinti plaukų augimą ir yra laikomas geriausiu balzamų naudojimui.

Su visais neginčijamais nuopelnais medinės šukos neturi minusų, bet niuansų. Nesvarbu, kaip gali atrodyti ryškios spalvos aksesuaras, tai geriau atsisakyti jo nepažeistos medienos naudai. Taip pat būtina atkreipti dėmesį į apdorojimą - tai turėtų būti tobula. Priešingu atveju šukos greitai taps bevertės, sugeria viską nuo riebalų iki plaukų lako.

Plastikinės šukos

Plastikiniai šepečiai taip pat yra labai populiarūs. Yra keletas priežasčių:

 • Kiekvieno skonio forma ir spalvos;
 • Santykinai mažos išlaidos;
 • Platus asortimentas, leidžiantis rasti kompaktišką versiją, atitinkančią mažiausią rankinę.
 • Be to, atsirado ypatingo impregnavimo modeliai, kurie įprasta procedūra tapo tikra šveitimo priemone.

Vienintelis, bet rimtas vartotojų skundas apie plastikines šukes - elektrifikuotus plaukus po šukavimo. Plastikiniai ir plaukai yra blogai suderinami, nors šiandien galite rasti šepečius, kurie nesukelia tokio poveikio.

Metalinės šukos

Metalinės šukos turi didelį atsparumą ir atsparumą dilimui, taip pat nereikalauja specialios priežiūros. Tačiau nerekomenduojama jį naudoti visą laiką - metalas yra pernelyg „šiurkštus“, palyginti su minkštais moteriškais plaukais, taip pat galvos oda.

Tai kategoriškai netinka moterims, turinčioms dažytus plaukus, ir tiems, kurie ieško šepečių stiliaus.

Silikoninės šukos

Silikoninės šukos išsiskiria atskirai, kurios užtikrintai įgyja pozicijas šiuolaikinėje rinkoje.Skirtingai nuo jų plastikinių kolektorių, jie turi antistatinį poveikį, todėl neturi neigiamo poveikio plaukams.

Dažnai jie naudojami tolygiai ir švelniai naudoti vitamino formules ar maitinančius balzamus, tačiau silikonas taip pat tinka kasdieniniam naudojimui. Tai jo šeriai, kurie laikomi lanksčiausiomis.

Nailono šukos

Nailono šepečiai yra geri variantai kiekvienai dienai, taip pat tinka šukuosenų kūrimui namuose visoms moterims - išimtis - garbanos. Skirtingai nuo šukos su natūraliais šeriais, nailono aksesuarai turi prieinamą kainą, tačiau jie nepraranda daug kokybės.

Jie yra ne tik kruopščiai gydomi odos ir plaukų, bet ir yra laikomi labai patvariais.

Profesionalios šukos

Jei kalbame apie profesionalius plaukų šepetėlius (implantuojamus modelius, naudojamus stilistų-kirpėjų), tada meistrų pasitikėjimą uždirba keramika, anglis ir ebonitas. Bet kuris iš šių modelių turi gana didelę kainą, bet atitinka aukštus reikalavimus: jis ne elektrifikuoja plaukus, neišskiria toksinų karštame ore. Keraminis šepetys taip pat gali jonizuoti plaukus, o ebonitas yra būtinas dažymui ar cheminiam permui.

Mes pasirenkame pagal plaukų tipą

Tiesūs plaukai puikiai šukuojami su šepetėliu su natūraliais šeriais ir garbanotais silikonais. Pirmuoju atveju svarbu tik įsigyto aksesuaro kokybė (verta atidžiai išnagrinėti prekių ženklus ir produktus), o antrajame - pagrindinis vaidmuo. Garbanotai garbanai reikia kruopščiai tvarkyti, o silikonas sujungia juostą nepažeisdamas. Be to, po šukavimo procedūros garbanos nesikeis beformų lizdą, bet gražiai susisuka.

Retai dantytos šukutės taip pat tinka merginoms su banguotais plaukais.

Probleminiams plaukams yra atskiros rekomendacijos:

 • Padidėjusi riebalų gamyba yra naudoti medines šukes, suteikiant jam tinkamą priežiūrą (kasdien skalbiant).
 • Ploniems ir silpniems plaukams taip pat tinka natūralus medžiagos šepetys, kuris masažuoja galvą, pagerins kraujo tekėjimą ir pagreitins augimą.
 • Tie patys patarimai galioja tais atvejais, kai plaukai nukrenta.
 • Bet linkę į sausus plaukus rodo švelnesnius šerius, elastingus, kaip ir silikoną.

Pasirinkimo niuansai

Kiekis nepakeis kokybės, tačiau svarbu paaiškinti - jei mergaitė yra įpratusi ilgai garbanos, tuomet reikia iš karto pasirinkti du modelius. Tai, kuri skirta reguliariai šukuoti, ir tas, kuris bus pagalbinis įrankis kuriant stilių.

Bet drąsių trumpų kirpimų savininkai negali nerimauti dėl numerio - pakanka vienos kokybės šukos. Atkreipkite dėmesį tik į dantų ilgį. Kuo trumpesni plaukai, tuo trumpesnis ilgis.

Nereikia nė sakyti, kad apsipirkimo metu neturėtumėte ieškoti abejotinų parduotuvių? Kaip jums nereikia siekti atominių nuolaidų: šepečiai su natūraliais šeriais arba iš natūralių medžiagų negali būti apibrėžti pigūs. Tai taip pat taikoma brassings: aukštos kokybės aksesuaras gali kainuoti gana cento, bet truks ilgai ir nebus pakenkti garbanos. Ir šukos plaukų džiovintuvų ar bet kokių techniškai įrengtų šepečių atveju turėtumėte pasitikėti gerai žinomais prekių ženklais - jie neleis jums nusileisti.

Šis vaizdo įrašas pasakys, kaip padaryti tinkamą šukos pasirinkimą plaukams:

Apžvalgos

Nepaisant recenzijų nenuoseklumo, sąžininga lytis vienbalsiai vieninga: tobulą šuką galima rasti tik bandant ir klaidingai. Kai kurie pasisekė, pavyzdžiui, su kirpėju, kuris galėjo patarti dėl geriausio aksesuaro, ir kažkas buvo pripratęs prie tam tikro konkretaus prekės ženklo modelio. Tai yra patvirtinimas, kad šepečio pasirinkimas turėtų būti pradėtas ne iš produktų, o tik iš savo plaukų tyrinėjimo.

Daugelis žmonių perka šukes parduotuvėse, pvz., „IHerb“, ir vadovaujasi ten esančiomis atsiliepimais. Šis požiūris visada yra sveikintinas, nes galite įvertinti kiekvieno modelio privalumus ir trūkumus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys