Šukos

Apvalus šukos „Brashing“

Apvalus šukos Brashing

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Modeliai
 3. Kaip pasirinkti?
 4. Kaip naudotis?
 5. Apžvalgos

Burbuliavimas - apvalus plaukų šepetys, skirtas plaukų formavimui. Taip pat vadinamas stiliaus panaudojimo būdas.

Savybės

Šepetys yra labai platus.. Su juo galite sukurti beveik bet kokį stilių. Pagrindinis apvalaus šepečio pranašumas, lyginant su ritinėliais ar kitais stiliaus įrankiais, yra tai, kad jis nekenkia plaukams, o šukuosena yra natūrali.

Prisitaikymas prie prekės ženklo yra gana paprasta. Šiek tiek praktika - ir galite sukurti šukuosena namuose ne blogiau nei salonuose. Vienas apvalus plaukų šepetėlio skersmuo gali pakeisti geležį ir garbanojimą. Tuo pat metu plaukai išlaikys savo struktūrą ir natūralų grožį.

Modeliai

Priklausomai nuo modelio, skersmens ir medžiagos, galite pasiekti bet kokį rezultatą - ištiesinti arba išlenkti kryptis, pridėti garsą arba sutramdyti neklaužusius garbanos.

Normalus arba Termobrashing

Paprasčiausias liemenėlės yra apvalus šepetys su plastikiniu arba mediniu pagrindu, padengtas kaiščiais arba šeriais.

Stiliui su plaukų džiovintuvu labiau tinka karščiui atsparūs šepečiai. Jie turi visą kūną angas, per kurias cirkuliuoja ir išsklaido karštą orą, dėl kurio stilius yra geresnis ir plaukai perkaitina. Temobrazavimas vyksta metalo arba keramikos pagrindu. Keramika įšyla greičiau ir tolygiau, o kryptis atrodo švelnesnė. Be to, jis ne elektrifikuoja plaukus.

„Wet Brush“ serija apima šiluminius konverterius su specialiais „ThermaFlex“ šeriais, kurie gali atlaikyti iki 230 laipsnių temperatūrą. Kai keraminė danga yra šildoma, joninės savybės aktyvuojamos, todėl plaukai nėra elektrifikuojami, o po klojimo atrodo sveiki ir gerai prižiūrimi.

Rainbow Volume Brush

Vis labiau populiarėja „Rainbow Volume Brush“ šukuosena, gana originali. Ji turi teigiamų savybių:

 • banguoti kaiščiai švelniai šukuos plaukus, atskleidžia mazgus be diskomforto;
 • ant dantų galo yra mažų kamuoliukų, kurie masažuoja galvos odą ir stiprina plaukų folikulus;
 • turi antistatines savybes;
 • šukos rankena yra pagaminta taip, kad ji būtų kuo patogesnė rankoje ir taip pat tarnauja kaip stovas;
 • Gražus papildymas šepečiu yra veidrodis, esantis galinėje pagrindo pusėje.

Fen-brashing

Mergaitėms, kurios yra nepatogios valdyti plaukų džiovintuvą vienoje rankoje, o šepetėliu kitoje, šepečiai bus tikras išgelbėjimas. Su tokiu prietaisu galite iš karto išdžiūti plaukus ir padaryti juos stilingus.

Prietaisas geriausiai tinka ploniems, vidutinio ilgio plaukams. Su storais, ilgais ar garbanotais plaukais Feng Brashing negali susidoroti ar tiesiog įsipainioti į plaukus. Pirkdami šią kirpyklą turėtumėte apsvarstyti, ar antgaliuose naudojami sintetiniai šeriai.

Kaip pasirinkti?

Priklausomai nuo šerių, medžiagos ar skersmens, įrankiai savo funkcijomis gali būti visiškai skirtingi. Prieš pirkdami šuką, turėtumėte suprasti, kas tai yra šis modelis.

Pagal šerių tipą

Brashes yra suskirstytos į keletą tipų, priklausomai nuo to, ką padarė šeriai. Dėl ilgo ir sodraus plauko galvutės reikia pasiimti įrankį su retais šeriais, o ploniems ir silpniems plaukams - su storu.

 • Nailonas Šis šepetys labiau tinka garbanoti ir suteikti plaukus.Jei kaiščiai yra skirtingo ilgio, įrenginys yra natūralesnis.
 • Natūralūs šeriai. Dažniausiai naudojami kiauliniai šeriai arba ašutai, rečiau - banginiai. Šepečiai, pagaminti iš natūralių medžiagų, gali nuraminti netgi nepaklusnias ar banguotas kryptis. Idealiai tinka plaukų tiesinimui.
 • Kombinuotas. Šis valymas atrodo kaip apvalus šepetys su nailono kaiščiais, prie kurių pridedama natūralių šerių eilė. Tinka bet kokiam plaukų tipui ir stiliui.
 • Metalinis. Metalo dantys turi labai neigiamą poveikį plaukų struktūrai, tačiau šios medžiagos smegenys nepalieka parduotuvių lentynų. Tačiau nerekomenduojama naudoti tokios priemonės.

Pagal skersmenį

Renkantis kirpyklą turėtumėte apsvarstyti savo plaukų ilgį ir norimą stiliaus rezultatą. Kuo ilgiau plaukai, tuo didesnis turi būti cilindro skersmuo. Trumpos plaukuotosios kojos bus problemiškos, kad pasiektų didžiulį šepetėlį, o ilgos garbanos gali susipainioti dėl siauro šukos. Dėl kirpčiukų geriau naudoti mažiausią įrankių įvairovę.

Vidutinio briaunos diametras geriausiai tinka banguoti garbanoms, o didelis - ištiesinimui.

Kaip naudotis?

Šepetys padės pasiekti bet kokį rezultatą. Jums tereikia išmokti keletą taisyklių ir žinoti kirpimo priemonės paskirtį.

Kiekis

Norint sukurti nuostabų plauko galvą, turite atlikti manipuliacijas švariomis, beveik sausomis sruogomis. Džiovinimas turi būti atliekamas, nuleiskite galvą. Plaukų džiovintuvas nukreipiamas nuo šaknų iki patarimų. Kai galvutė yra beveik sausa, galite eiti tiesiai į šepetėlį.

Klojimas turėtų būti skaitomas iš galvos. Pirmiausia atskirtos kelios kryptys, o likusios - susmulkintos. Garbanos džiovinamos naudojant šepetėlį ir plaukų džiovintuvą, palaipsniui juda nuo galvos galo iki šventyklos ir karūnos. Norėdami suteikti šepečio teptuko tūrį, tiesiai ant šaknų, jas kruopščiai džiovinkite plaukų džiovintuvu. Tada liežuvis turi būti šukuotas ir ištrauktas, nukreipiant karšto oro srautą žemyn.

Žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą, kad sužinotumėte daugiau.

Kad jūsų stilius būtų geresnis, yra keletas paslapčių:

 • garbanos išliks sodrios tik tada, kai jos yra visiškai sausos;
 • išankstinio džiovinimo metu plaukus galima apipurkšti tūriu;
 • Siekiant pagerinti klojimo kokybę, rekomenduojama naudoti putas, paskirstant jas iš pakaušio gijų, kad jos neliktų kartu.

Ištiesinimui

Šepetys su natūraliu uogiene padės sukurti puikius tiesius garbanos.

Ištiesinimo principas yra beveik toks pat, kaip suteikiant tūrį. Tik laikinai užraktai turi būti ištraukti griežtai statmenai galvai. Paskutinė turėtų būti džiovintos garbanos centrinėje galvos dalyje. Jie turi ne vesti, bet 45 kampu

Plaukų tiesinimas taip pat turi keletą paslapčių:

 • stiliaus procesas užtruks mažiau laiko, jei šepetys yra šildomas plaukų džiovintuvu;
 • jei tuoj pat nepašalinsite plaukų iš šepečio ir leiskite jam atvėsti, tada plaukai atrodys nepatogūs;
 • Kad pasiektumėte tobulą lygumą, garbanos gali papildomai ištiesti geležimi.

Dėl garbanojimo

Su vidutinio skersmens valymo pagalba galite sukurti gražių oro garbanų. Šis stilius atrodo rudenį seksualus - plaukai yra šiek tiek aplaidūs bangos. Tik čia pageidautina, kad vienu metu būtų sukaupta keletas brashes, tada procesas sparčiai spartės.

 • Banga prasideda ta pačia kaip ištiesinimo ar tūrio formavimas - plaukai išdžiovinami plaukų džiovintuvu, kai galva pakreipta į priekį.
 • Galvutės ant vainiko turėtų būti surenkamos ir sudaužytos kirpimo juosta. Jei plaukai yra stori ir ilgi, likusieji plaukai gali būti padalinti į viršutines ir apatines dalis.
 • Klojimas prasideda žemesnėmis garbanomis. Pirma, jie turi būti ištiesinti plaukų džiovintuvu.
 • Tada šluostė švelniai sužeista į šaknis ir džiovinama karštu oru.
 • Kitame garbanoje daromos tokios pačios manipuliacijos, o ankstesnė kryptis lieka žaizda šepečiu.
 • Kai antroji kryptis yra susukta, galite paleisti ankstesnį. Apvalus šepetys turi būti švelniai apvyniojamas, sudarant garbaną.
 • Dabar galite nukreipti kitą eilę ant laisvos šukos.
 • Kai visi plaukai yra susukti, jie turi būti šiek tiek šukuoti pirštais arba šukomis su plačiais dantimis. Galite smarkiai pakreipti ir ištiesinti galvą, kad plaukai atrodytų dar nuostabesni.
 • Garbanų pabaigoje lakuojama. Produktas turi būti geros kokybės, kad būtų išvengta plaukimo. Toks stilius turėtų atrodyti kuo natūralesnis.

Antrasis ilgų plaukų likvidavimo variantas - žr. Šį vaizdo įrašą.

Apžvalgos

Daug teigiamų atsiliepimų sukelia šepečių modeliai ant medinės bazės su natūraliais ar kombinuotais šeriais. Merginos sako, kad ji suteikia plaukams sveiką blizgesį ir minkštumą. Tačiau kai kuriuos modelius su storais šeriais sunku valyti.

Sąžininga lytis, kuri bandė stilioti su šepetėliu šepetėliu, sakė, kad savo plaukus daryti sunku. Šukos suteikia tūrio ir sukasi galus.

Ilgaplaukės merginos mažiau tinka šepečiams. Dažniausiai stilius yra gana sunkus namuose ilgose garbanose.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys