Striukės

„Uniqlo Down“ striukės

„Uniqlo Down“ striukės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Prekės ženklo funkcijos
 2. Privalumai
 3. Modeliai
 4. Patarimai, kaip pasirinkti
 5. Priežiūra

Japonijos mada yra žinoma visam pasauliui dėl jo provokacijos ir ekstravagancijos. Galbūt dėl ​​šios priežasties Japonijos prekės ženklai nėra ypač populiarūs konservatyvesnėje Europoje. Tačiau yra laimingų išimčių. „Uniqlo“ yra viena iš nedaugelio kompanijų, kilusių iš kylančios saulės, kurios produktai gali laimėti modifikacijų meilę beveik visame pasaulyje.

Šiandien mūsų straipsnis skirtas „Uniqlo“ moterų apatinėms striukėms. Mes jums pasakysime apie įmonės istoriją ir apie jo produktų savybes.

Su geriausiais „Uniqlo“ striukės modeliais galite susipažinti su geriausiais modeliais, taip pat gauti vertingų ekspertų patarimų dėl apatinių striukių ir jų priežiūros.

Prekės ženklo funkcijos

Uniqlo istorija prasidėjo XX a. Viduryje, kai Japonijos mieste Yamaguchi atidarė vyrų drabužių parduotuvę. Po 35 metų parduotuvės savininkai nusprendė išplėsti klientų ratą ir sukūrė nešiojamų drabužių parduotuvių tinklą unisex stiliaus. Naujasis prekės ženklas pavadintas „Unique Clothing Warehouse“, tačiau netrukus nukrito į „Uniqlo“.

Bendrovė pradėjo sparčiai augti, o devintojo dešimtmečio pradžioje Japonijoje buvo apie šimtas „Uniqlo“ prekių ženklų parduotuvių. Šiandien beveik 1500 šio prekės ženklo parduotuvių veikia 16 pasaulio šalių.

Šis „Uniqlo“ produktų populiarumas yra dėl kelių priežasčių. Pirma, įmonė gamina daiktus iš pagrindinės drabužių spintos, kurios lengvai tarpusavyje derinamos su kitais drabužių ženklais.

Antra, vyrų, moterų ir vaikų drabužių modelių pasirinkimas yra labai didelis. Galiausiai, šis gamintojas siūlo aukštos kokybės ir stilingus drabužius santykinai mažomis kainomis.

Privalumai

„Uniqlo“ striukės turi didelę paklausą tarp Rusijos pirkėjų, kuriems dėvėti žiemos drabužius ne tik graži išvaizda, bet ir sugebėjimas šilti net ir sunkiausiose šalčiose.

Tarp pagrindinių gamintojo privalumų, susijusių su apatiniais švarkais ir paltais, yra:

 • Didelė šilumos izoliacija, kuri pasiekiama užpildu, sudarytu iš apatinių ir plunksnų vandens paukščių.
 • Palyginti maža kaina. Bendrovė sukūrė keletą metodų, kurie gali sumažinti produktų kainą (pvz., Dvigubo sluoksnio izoliuotų kišenių atmetimas). Svarbu, kad tokie taupymo metodai neturėtų įtakos produktų kokybei.

Kita aukšta kokybė yra itin lengva. Plunksnų mišinyje 90% užima žemyn, todėl Uniqlo apatiniai striukės sveria beveik nieko. Produktai yra tokie ploni ir šviesūs, kad jie tinka kompaktiškam korpusui, kurį galima vežti maišelyje.

Modeliai

Mes siūlome Jums pačius įdomiausius „Uniqlo“ kolekcijos moterų apatinio striukės modelius. Jūs galite nusipirkti dalyką, kurį jums patinka kompanijos parduotuvėje, arba užsisakyti jį pristatydami vienoje iš internetinių parduotuvių.

Balta striukė su spalvotu pamušalu. Dėl savo pailgos silueto ir aukšto atraminio apykaklės šis modelis tinka blogiems, vėjuotiems orams. Taip pat yra tamsiai rožinės ir tamsiai mėlynos liemenės.

Ryškus apatinis švarkas su gaubtu patikimai apsaugo jus nuo lietaus ir skverbiamojo vėjo. Modelių serijoje yra 8 spalvų parinktys.

Striukė yra graži, aukso-smėlio spalvos. Dėl apvalios iškirptės, kailio ir mygtukų bei kūgiškų rankovių šis modelis atrodo labai elegantiškas. Yra daugiau spalvų, įskaitant juodą ir baltą spalvą.

Šviesiai rudos spalvos apvalkalas yra puiki galimybė šaltoms žiemos dienoms. Papildomi šio itin lengvo modelio privalumai yra didelis gaubtas su elastingu ir aukštu apykakle.

Dygsniuota liemenė ant gilaus vyno atspalvio pūkų atrodo labai elegantiškai. Jis taip pat yra neįtikėtinai šiltas ir kompaktiškas, nes jis lengvai sulankstomas į mažą maišelį.

Patarimai, kaip pasirinkti

Pasirinkite apatinę striukę, kurioje jūs galite patogiai praleisti visą žiemą, o gal net ne - užduotis nėra lengva. Pirmiausia turite nuspręsti dėl norimo stiliaus ir ilgio, tada - su prekės ženklu ir tik tada pasirinkti konkretų modelį. Tikimės, kad mūsų rekomendacijos padės jums priimti teisingą sprendimą.

 • Apatinės striukės svoris visų pirma priklauso nuo užpildo sudėties. Atkreipkite dėmesį į plunksnų ir pūkų procentą. Kuo daugiau pūkų, tuo lengviau ir plonesni.
 • Dygsniuoti apatiniai paminklai yra geri, nes skyriuose, suskirstytuose į mažus segmentus, užpildas yra tolygiai pasiskirstęs, todėl nėra pliko dėmių, kurios yra jautrios šalčiui.
 • Praktiškiausios yra apatinės striukės, kurios gali būti modifikuojamos, pavyzdžiui, nuo oro sąlygų, nuimti gaubtą ir pūkuotas, užversti rankoves arba netgi pakeisti apatinio striukės ilgį. Ieškokite dvipusių modelių, kuriuos galima dėvėti išorėje, nes iš tikrųjų jie yra du dalykai viename.

Priežiūra

 • Griežtai nerekomenduojama plauti paltus ir švarkus paprastais plovimo milteliais. Pageidautina, kad sausas valymas arba skalbimo mašinoje skalbimas skalbimo mašinoje, naudojant gaminį, skirtą ploniems produktams skalbti.
 • „Uniqlo“ lengvos apatinės striukės labai greitai džiūsta kelias valandas. Geriau juos išdžiovinti kabant ant pakabos arba skleisti jį ant džiovintuvo ir užpildyti užpildą rankomis.
 • Jei pastebėsite plunksnas, išlindančias iš siūlių, jums nereikia jų ištraukti, kitaip padidės mažos skylės, o švirkštimo priemonė dar padidės. Pabandykite švelniai traukti plunksnas plona adata arba kabliu.

Gerai vėdinamoje patalpoje elementas džiūsta greičiau. Atidarykite langą kambaryje, kuriame jūs išdžiovinkite striukę

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys