Striukės

Pūkuotukas ir sinteponas: kas geriau ir šilčiau?

Pūkuotukas ir sinteponas: kas geriau ir šilčiau?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Pūkuotukas šildo net astronautus
  2. Sinteponas - jaunesnis pūkų brolis
  3. Kas yra sintepuhe?
  4. Visos galimybės yra geros.

Apatinė striukė yra patogus, šiltas ir būtinas dalykas drabužinėje. Atrodytų, kad pats pavadinimas reiškia drabužių buvimą. Tačiau gamintojai siūlo šiltinti „užpildymo“ striukes ir kitas alternatyvias medžiagas. Kiekvienas iš jų turi savo privalumus ir trūkumus.

Pūkuotukas šildo net astronautus

Gali būti, kad striukės yra labiausiai paplitusios ir mėgstamos striukės Rusijoje. Jie tapo ypač populiarūs sunkiuose dešimtajame dešimtmetyje. Beveik trečdalis rusų buvo apsirengę pigūs ir monotoniški, abejotinos kokybės žalios spalvos drabužiai. Šiandien šio stiliaus ir kokybiškų striukių negalima rasti. Dabar, ne tik atliekant šiltų drabužių funkciją, jie atitinka mados tendencijas, derinant šiuolaikiškumą ir patogumą.

Švarių drabužių siuvimo pirmas pradėjo naudoti šiaurinių platumų tautas. Ir pirmasis atspėjo, kaip naudoti šiltų drabužių siuvimą - norvegai. 15-ajame amžiuje dygsniuotos kelnės ir striukės puikiai išgelbėjo šalto pajūrio gyventojus nuo vėjo ir smarkių šalnų. Šilčiausias laikomas šiaurės paukščių pūkeliais. Nenuostabu, kad jis naudojamas astronautams skirtų kostiumų gamyboje.

Nepaisant to, kad išrado naujas alternatyvias medžiagas, žemyn vis dar turi savo poziciją ir išlieka labiausiai pageidaujama medžiaga, naudojama šiltų drabužių gamybai.

Geriausios yra apatinės striukės su apatiniu žemyn. Jų didelis trūkumas yra didelė kaina. Antis arba žąsų užpildas gali būti gera alternatyva. Dažnai gamintojai prideda pūkų plunksnų. Šis santykis paprastai yra 70 ir 30 proc. Kuo mažesnė plunksnų dalis, švarkas yra šiltesnis ir lengvesnis. Todėl perkant verta atkreipti dėmesį. Ant švirkštimo priemonės etiketėje esančio produkto etiketėje yra žodis „žemyn“. Tai bus tikslinga įspėti: perkant striukę, atidžiai patikrinkite. Jokios plunksnos ar plunksnos neturėtų išsilaikyti iš siūlių. Priešingu atveju šis produktas yra prastos kokybės - jis truks ilgai.

Stenkitės, kad apatinė striukės linija gerai jaustumėte rankovę ar fragmentą. Jei šildytuvas turi daug plunksnų, tuoj pat pajusite juos paliesti. Tokia apatinė striukė neturėtų būti naudojama: vieną dieną šios plunksnos bus nuskaitytos.

Jei žiema yra griežta, nupirkite striukę, pažymėtą 3 CLO. Jis bus patogus net keturiasdešimt laipsnių šalčio. Žymėjimas 1 KLO - lengva žiema, jei šalčio temperatūra neviršija -15 laipsnių.

Dideli pripildymo užpildo privalumai yra tai, kad švarkas yra „kvėpuojantis“. Jame nebus prakaito parduotuvėje ar metro.

Verta atkreipti dėmesį į užpildytos galios ženklą ant apatinės striukės žyma. Tai reiškia apatinės striukės elastingumo rodiklį, ty jo sugebėjimą paimti pradinę formą po suspaudimo. Geros apatinės striukės atveju šis indikatorius prasideda nuo 500 vienetų. Ir tai yra žinomų prekių ženklų iki 900.

Šiuolaikinės technologijos leidžia gaminti labai aukštos kokybės apatines pamušalas su įdaru. Tinkamai prižiūrint, tokie drabužiai gali trukti penkiolika ar dvidešimt metų. Striukės plovimui geriau kreiptis į cheminį valymą. Jei nuspręsite nuplauti save - žinokite, kad tai nėra tokia lengva užduotis, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Skalbimo ir džiovinimo produktams, kurių žemyn reikia, reikia specialaus požiūrio. Todėl prieš pradėdami skalbinius perskaitykite praktikų patarimus internete.

Aukštos kokybės šiltos apatinės švarkai iš įvairių stilių dažniausiai būna iš Kinijos ir Kanados.Jei jums nėra svarbios priemonės, o stilius ir madinga išvaizda yra svarbi, turėtumėte ieškoti modelių, kurie yra gaminami Suomijoje, Švedijoje ar Prancūzijoje.

Sinteponas - jaunesnis pūkų brolis

Sunku rasti asmenį, kuris niekada neturėtų savo drabužių spinta su polsteriu. Ši sintetinė medžiaga, išrasta praėjusio amžiaus 70-aisiais, šiandien konkuruoja su žemyn.

Iš sintetinio žiemos padėklo pagaminti produktai gerai saugo šilumą ir lengvai ištrinami. Ir jei šilumos izoliacinės savybės apatinėje striukėje įtakoja plunksnų ir pūkų santykį, apatinis striukė ant paminkštinto poliesterio yra storesnė, šiltesnė. Gamintojai gali apvažiuoti vieną, du ar net tris sluoksnius sintetinio žiemos padėklo. Produkto temperatūros režimą lemia sintepono šilumos izoliacijos tankis: izoliacija, kurios tankis yra 100 g / kv. m rekomenduojama vėsioje +5 laipsnių temperatūroje; nuo -5 laipsnių jis bus patogus striukėje su sinteponovio šildytuvu, kurio tankis yra 150 g / kv. m. (tokie drabužiai yra tinkami vėlyvam rudeniui); bet su šalčio iki -20 laipsnių pradžia geriausias variantas yra striukė, kurios tankis yra 250 g / kv. m

Jei šalta yra stipresnė, net trijų sluoksnių apatinė striukė neduos patogaus pėsčiomis ir jausitės šalta. Verta paminėti, kad kuo daugiau sintepono sluoksnių yra striukė, tuo daugiau šiurkštus ir nepatogus judesiams. Prisiminkite, kaip nerangūs ir neatsargūs jauni vaikai žiūri į tankų poliesterį.

Jokiu būdu nuplaukite suklijuotą sintetinį žiemą. Jo valymui tinka tik sausas valymas.

Sintepon - dirbtinė medžiaga. Jį sudaro poliesterio pluoštai. Pluoštai yra tarpusavyje surišti dviem būdais: klijuojant arba termiškai apdorojant. Sintetinis tepalas ant klijų lengvai deformuojamas, slylyaetsya. Jis yra sandarus. Be to, jis laikomas nekenksmingu aplinkai dėl klijų buvimo.

Termiškai sujungtas sinteponas yra pageidautinas, jis „kvėpuoja“ ir yra laikomas ekologišku.

Striukės su sintetiniais apmušalais yra patogios, patvarios ir nepretenzingos. Tačiau jie labiau tinka ne sezono ar švelnioms žiemoms. Dėl atšiaurios žiemos jie nėra labai naudingi.

Kas yra sintepuhe?

Mes sklandžiai kreipėmės į kitą medžiagą, kuri naudojama žiemos striukėms pašildyti. Logiškai vertinant pagal neįprastą dvigubo kreivumo žodį, gali atrodyti, kad tai medžiaga, sudaryta iš poliesterio ir žemyn, dviejų klasikinių medžiagų derinys viename šildytuve. Tačiau šiuolaikinio dirbtinio izoliatoriaus pavadinimas yra teisingas - sintetinis. Pūkuotukas, bet dirbtinis, atsižvelgiant į jo šilumines savybes, labai panašus į dabartį.

Nusileiskite į „puhovikov“ žymes, žymimas žodžiu žemyn. Įdėjus plunksną, žemyn pridedamas plunksnas. Žodis „intelligentdown“ sako, kad šildytuve sumaišomas ir sintetinis užpildas. Pavadinimas medvilnė arba poliesteris įspėja, kad šiltinimui naudojama medvilninė vata, vatinas arba sintetinis žiemos laikiklis.

Sintepukh sudaro daug poliesterio pluoštų. Kaip ir natūralūs pūkai, pluoštuose yra ertmės. Būtent šis mikrotubulų oras padeda išlaikyti šilumą. Medžiaga yra ekologiška, be kenksmingų priemaišų. Be to, dėl to, kad jo gamyboje naudojamas silikonas, jis yra elastingas ir labai elastingas. Silikono mirkyti pluoštai yra susukti į spiralę. Paspaudus, smulkinimas lengvai pasiima originalų išvaizdą.

Drabužiai, naudojant šiltą, lengvą, pūkuotą ir erdvų izoliaciją. Sintepuh pasižymi išskirtiniu pranašumu prieš tikrąjį žemyn - nuo plovimo ir ilgalaikio nusidėvėjimo.

„Sintepukh“, taip pat plunksnų užpildai, lengvai „kvėpuoja“ ir puikiai praeina orą, kartu išlaikydami šilumą. Plunksnos niekada neištrins iš sintetinės kailio striukės, vanduo iš jo teka „kaip žąsys“, greitai džiūsta.

Skalbimui galite naudoti sauso valymo paslaugas, tačiau sunku nuplauti sluoksnį, padengtą minkštu sluoksniu, namuose. Labai patogus dėvėti.

Visos galimybės yra geros.

Jei kalbame apie visą temą, tada visi išvardyti užpildai yra geri. Kuris iš jų yra pageidautinas, priklauso nuo įvairių aplinkybių, kurios kiekvienam asmeniui skiriasi.

„Sintepukha“ apatinė striukė skiriasi nuo žemyn. Skirtumas yra tas, kad jis yra šiltas, elastingas ir lengvas, ekologiškas. Todėl tai yra geriausias variantas alergijoms. Sintetinių užpildų privalumai yra tai, kad šios apatinės striukės atrodo labai elegantiškos, be to, jos yra labai lengvos, lengvai plaunamos ir sausos. Jie yra šilti ir patogūs ne sezono metu, taip pat lengvo žiemos šalčio metu. Na, tiems, kurie mėgsta natūralų, žinoma, geriausias variantas yra striukė su įdaru.

Idealiu atveju geriau turėti tris apatines striukes: ne sezono metu, švelnią žiemą ir sunkias šalčius. Jei jų izoliacija susideda iš skirtingų medžiagų - iš asmeninės patirties matysite, kuris iš jų yra jums priimtinas.

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą apie žieminių striukių užpildų savybes.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys