Drabužiai nutukusioms moterims

Apatinės striukės nutukusioms moterims

Apatinės striukės nutukusioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Užpildai
  3. Spalvoti sprendimai
  4. Mados tendencijos
  5. Patarimai, kaip pasirinkti

Šiuolaikinės apatinės striukės nustojo būti beprasmiškos ir nepastebimos, persikėlė į gražių ir stilingų viršutinių drabužių kategoriją, kuri gali papuošti bet kurią moterį. Tai ypač svarbu merginoms, turinčioms uniformas, kurių drabužiai yra būdas ne tik paslėpti savo trūkumus, bet ir pabrėžti jų dorybes. Tinkamai pasirenkant apatinę striukę savo tipui, jausitės stilingai ir patraukliai!

Modeliai

Sutrumpintas

Idealus modelis kiekvienai dienai. Kreivių formų savininkai turėtų rinktis savo sėdmenis, kad nebūtų sutelkta į visą klubą. Merginos, turinčios figūrą „obuolys“, gali pasirinkti lygų, šiek tiek įrengtą apvalkalą, o figūros „kriaušės“ savininkai turėtų pabrėžti juosmens diržą ar dirželį.

Ilgas

Tinka šaltesniam orui, apsaugoti nuo sniego ir vėjo. Pageidaujate tiesiai įrengti siluetai. Striukės paprastai turi įvairių geometrinių formų pavidalą.

Viso figūros savininkai turėtų atkreipti dėmesį į vertikalias juostas, kurios yra vizualiai ištemptas siluetas.

Išpūsti į apačią

Idealus modelis figūros "kriaušės" savininkams. Ji leis užmaskuoti tūrinius klubus ir sėdmenis, tuo pat metu pabrėždama harmoningą viršūnę.

Su asimetriniu pjūviu

Apatiniai paminklai su įdomiomis detalėmis, neįprastomis detalėmis arba asimetriniu pjovimu idealiai tinka mergaitėms, kurios turi užmaskuoti savo trūkumus.

Neįprasta prekė išblaškia visą dėmesį, nukreipdama kitus nuo netobulos figūros.

Užpildai

Renkantis apatinę striukę būtinai atkreipkite dėmesį į jo viduje esančią užpildą. Yra daug dirbtinių medžiagų, tokių kaip holofiberas, polipropilenas, pluoštas ir kiti.

Sinteponas

Labai populiarus užpildas, jo malonus kainos ir kokybės santykis. Vienas iš nedaugelio trūkumų yra jo mažos šiluminės izoliacijos savybės, todėl ji nėra tinkama stipriems šalčiams.

Pūkuotukas

Na saugo šilumą, išlaiko formą po plovimo, turi natūralią ventiliaciją. Tokioje apatinėje striukėje jums bus labai patogus, ne šaltas ir ne karštas. Idealus užpildas turi sudaryti 80% ir tik 20% plunksnų. Jie netinka tik alergiškiems žmonėms, kurie turėtų ieškoti tinkamo sintetinio pakeitimo.

Sintetinis žemyn

Verta pakeisti natūralų užpildą. Jis yra pagamintas iš mikropluošto, todėl jis net ir po plovimo išlaiko savo formą, nesukelia alergijos ir turi geras šilumos izoliacijos savybes.

Thinsulate

„Šilčiausias“ užpildas, kuris savo veikloje viršija net natūralų žemyn. Jis yra labai lengvas, švelnus ir patvarus, gerai išlaiko tūrį ir formą. Tai lengva prižiūrėti ir lengvai plauti, nesukelia alergijos. Vienas iš praktiškiausių ir kokybiškiausių užpildų.

Spalvoti sprendimai

Juoda spalva visuomet lieka absoliučia mėgstamiausia. Jis vizualiai slims, daro figūrą elegantišką ir rafinuotą.

Jūs neturėtumėte gyventi ant juodos spalvos, pilnos mergaitės gali pasirinkti gražią sultingą tamsių spalvų atspalvį.

Pageidaujamas bordo, mėlynos, pilkos, gervuogės, smaragdas.

Galite įvairinti savo vaizdą su ryškiais priedais. Pavyzdžiui, mėlyna arba raudona skara padės pabrėžti krūtinę, o nutukusioms moterims tai paprastai yra prabangus. Tinkamai pasirinkti priedai yra būdai, kaip pakeisti net ir nuobodu.Pasirinkite gražias pirštines, rankinę ir skrybėlę, kad atrodytum elegantiškas ir stilingas!

Mados tendencijos

Šį sezoną mados mados striukės. Tai stilingi gaminiai, kurių siluetas yra neįprasta apatiniams paminklams, kurie dažniau randami prie kailio ar kailio. Pavyzdžiui, apatiniai švarkai-kakonai arba apatiniai švarkai su naujos išvaizdos siluetu, kurie patenka į daugumą moterų, turinčių pilną figūrą, nes jie leidžia pabrėžti juosmenį ir paslėpti probleminius klubus.

Taip pat populiarūs biuro darbui tinkami paltai. Jie puikiai derinami su verslo kostiumu ar suknelė, nesukeliant prieštaravimų vaizde.

Apatiniai paminkštinti paltai yra per dideli, tačiau pilnos mergaitės turi jas pasirinkti labai atsargiai. Iki šiol yra klaidinga nuomonė, kad didelės apimties drabužiai gali paslėpti visus trūkumus. Tiesą sakant, jie netinka visiems.

Tai puikus sprendimas mergaitėms su obuoliu arba stačiakampiu, kuris paprastai yra stipriausių kojų savininkai ir problemiškas viršūnė. Pasirinkite trumpesnį nepaprasto pjaustymo negabaritinį modelį, kuris padės „užtepti“ trūkumus ir išryškinti privalumus.

Patarimai, kaip pasirinkti

Mergaitėms, turinčioms formų, trumpalaikiai paminkštinti paltai, kurie baigiasi juosmens srityje, yra kategoriškai netinkami. Pirmenybė teikiama modeliui, kuris bent jau apima klubus.

Ploni juosmens savininkai turėtų pasirinkti modelį su diržu. Tas pats pasakytina ir apie moteris, turinčias didelį krūtinę, kuri taip pat vizualiai suteikia figūrą.

Moterys, kurių siluetas yra labai tūris, netinka tvirtai priglundančiais modeliais, jie puikiai atrodys išlaisvinantys striukes su neįprastu pjaustymu ir originalia informacija, kuri atitraukia dėmesį nuo problemos.

Norėdami subalansuoti plačius klubus, pasirinkite apatinę striukę su dideliu gaubtu ir plačiomis rankovėmis. Kailio apdaila viršutinėje produkto dalyje yra sveikintina. Šiuo atveju dugnas turi likti kuo paprastesnis ir glaustesnis.

Pasirinkti apatinę striukę mergaitei su formomis nėra tokia didelė problema, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Būtina tik nuspręsti dėl tinkamo stiliaus jūsų figūrų tipui, kad produktas puikiai tinka jums, pabrėždamas privalumus ir slėpdamas netobulumus. Būkite visada nenugalimas!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys