Indai

TalleR patiekalai: privalumai, trūkumai ir veislės

TalleR patiekalai: privalumai, trūkumai ir veislės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Privalumai ir trūkumai
 3. Veislės
 4. Kaip pasirinkti?
 5. Apžvalgos

Puodai, keptuvės ir kiti indai yra svarbi virtuvės dalis. Šie buitiniai daiktai turi būti aukštos kokybės. Geri patiekalai - ne tik komforto simbolis. Puoduose, keptuvėse ir troškiniuose namų šeimininkės kuria kulinarinius šedevrus, kurie patiekiami šeimos vakarienėms ar svarbioms šventėms. „TalleR“ siūlo įvairius indus, pagamintus iš ketaus, aliuminio, nerūdijančio plieno, įvairių lydinių, su danga arba be jos.

Savybės

Galima pasirinkti „TalleR“ patiekalus atsižvelgiant į jų pačių pageidavimus arba plokštės tipą, taip pat atsižvelgiant į šeimos biudžetą. Tinkami patiekalai bus patogesni maistui, o patiekalai bus skanūs.

Komplektų stilistinis dizainas yra išdėstytas kaip griežtas, angliškas, su glaustomis formomis ir apgalvotomis detalėmis. „TalleR“ yra būdingas daug patirties gaminant patiekalus. Įmonės naudoja pažangias technologijas, o jų kokybė skiriama daug dėmesio. Pirkėjams siūlomų produktų asortimentas yra platus, tačiau nerūdijančio plieno virtuvės komplektai turi ypatingą reputaciją. TalleR šiai linijai naudoja 18/10 plieno.

Šio prekės ženklo produktai garsėja savo atsparumo savybėmis, atsparumu rūdijimui, kenksmingų priemaišų nebuvimui kompozicijoje. Nagrinėjamo gamintojo asortimentas apima ne tik indus, bet ir stalo įrankius, peilių rinkinius bei įvairius interjero elementus.

Be nerūdijančių patiekalų, kompanijos kataloge yra ir nelipnius aliuminio, ir ketaus gaminių rinkiniai. Aliuminis skiriasi nuo nerūdijančio plieno vienodai šildant ir dengiant "Teflon Platinum Plus" prisideda prie nepriteklių savybių pagrindo. Ketaus induose labiausiai sėkmingai paruošti patiekalai, kuriems reikalingas troškinimas ar troškinimas.

Be pagrindinės linijos, „TalleR“ yra aukštos kokybės silikoninių indų rinkiniai. Jie palaiko platų temperatūrų diapazoną. Komplektai yra tinkami įvairiems patiekalams gaminti krosnelėse ir mikrobangų krosnelėse. Formos išsaugo plastiškumą po naudojimo šaldiklyje. Bendrovės asortimentas yra platus, visiems yra idealūs atvejai, kai ruošiate savo mėgstamą maistą.

Produktus lengva naudoti, tiesiog vadovaukitės paprastomis instrukcijomis.

Paprasta rekomendacija padės išlaikyti patrauklią įsigyto produkto išvaizdą ir funkcionalumą.

Aliuminis
Ketaus
Silikonas

Privalumai ir trūkumai

Kai atsižvelgiama į konkretaus gamintojo produktus, atsižvelgiama ir į teigiamą, ir į neigiamą produkto pusę. „TalleR“ produktai neturi nepagrįstų privalumų.

 • Visi patiekalų modeliai turi būti su dangčiu, turinčiu duobę garui. Šių dalių gamybai naudojamas karščiui atsparus stiklas.
 • Patiekalai, pagaminti iš populiaraus nerūdijančio plieno arba aliuminio, turi optimalų 0,6 cm storį.
 • Cisternų dugnas tinkamai paskirsto šilumą. Daugumoje pavyzdžių jis suprojektuotas taip, kad jis būtų tinkamas indukcinėms viryklėms.

Nerūdijančio plieno puodelių vidus pažymėtas tūrio žymenimis. Tai labai patogu eksploatuoti viešojo maitinimo įstaigose, taip pat ir namuose, rengiantis ateičiai.

Visi elementai yra lengvai valdomi.. Tik kai kuriems patiekalams reikia papildomos priežiūros, tačiau tai yra jų gamybai naudojamų medžiagų savybės. Pavyzdžiui, norint išsaugoti pradinę ketaus keptuvės išvaizdą, būtina atsižvelgti į tai, kad kasdieninė jo priežiūra nereiškia, kad reikia naudoti ploviklius.Indus plaukite karštu vandeniu ir po to nuvalykite sausais rankšluosčiais.

Ilgiems aptarnavimo virtuvės reikmenims jos viduje rekomenduojama gydyti riebalais. Jis užpildys poras, esančias keptuvėje. Rekomenduojama siųsti apdorotą gaminį įkaitintoje orkaitėje, kur ją reikia laikyti maždaug pusvalandį.

Vis dar įmanoma valgomieji indai su valgomuoju druska, kuri pilama vienodą sluoksnį ir joje kalcinuota mažiausiai valandą. Naudokite naują ketaus keptuvę tik po visų šių manipuliacijų.

Net po tokių manipuliacijų, ketaus keptuvėse po virimo lieka juoda patina, kurią labai sunku pašalinti iš paviršiaus. Norėdami jį pašalinti, galite naudoti metalinį grandiklį arba standų šepetį. Toks valymas leidžiamas po kiekvieno naudojimo.

Ketaus gaminys ilgą laiką bus originalus, jei bus laikomasi visų rekomendacijų.

Veislės

Bendra klasifikacija apima virtuvės reikmenų atskyrimą šiose kategorijose:

 • virtuvė;
 • valgomasis;
 • saugojimui;
 • pagalbinė.

Pagrindiniame „TalleR“ asortimente yra virtuvės reikmenys. Be jo, maisto ruošimas neįmanomas, namuose ar profesionalioje virtuvėje yra vienas iš svarbiausių priedų.

Pannos pateikiamos įvairiomis parinktimis, jie tinka kepimui ant krosnies arba orkaitėje. Gamintojas gamina keptuvės skirtinga bazė, skersmuo, gylis, rankenos, nelipni danga, dangos buvimas ar nebuvimas.

Kitas puodų tipas - braziers. Šių gaminių paskirtis yra siauresnė, tačiau taip pat tinka naudoti tiek krosnyje, tiek orkaitėje.

Krosnelėms skirtos keptuvės. Šie metaliniai lakštai yra žemos, idealiai tinka kepimui.

  Didžiausias TalleR indų rinkinys. Be jų neparuoškite pirmųjų kursų, mėsos, troškintų vaisių, makaronų. Pagal kiekvieną patiekalą kartais reikia atskiros keptuvės, todėl virtuvėje yra keletas. TalleR siūlo rinkinius 4, 6, 8 elementams. 4 elementų rinkinys yra labai populiarus produktų internetinė parduotuvė. Pannų gamintojas skiriasi ne tik tikslu, bet ir gamybos medžiagoje.

  Kubilai, virduliai, pieno ąsočiai yra mažo tūrio, bet gilūs keptuvės, tinkantys greitai ruošti maistą arba verdantį pieną ir vandenį.

  Vienas iš nedidelių TalleR katalogo dalių yra kepimo formų įvairovė duonoms ir ritiniams. Pyragų ir pyragų formos nėra labai įvairios, tačiau jos yra aukštos kokybės ir turi ilgą tarnavimo laiką. Toje pačioje katalogo eilutėje galite rasti kepimo kepalus.

  Kiti virtuvės reikmenys yra sujungti į katalogą į atskirą kategoriją, tačiau be jų virimo virtuvėje taip pat neįmanoma:

  • įvairūs dubenys;
  • grotelės;
  • skiediniai;
  • sietas;
  • skimmeriai;
  • kaušai;
  • valcavimo smeigtukai;
  • peiliai;
  • žirklės;
  • plaktukai, skirti mėsai.

  Kaip pasirinkti?

  Universalios virtuvės išdėstymo taisyklės nėra prieinamos, kiekvienas pasirenka rinkinius pagal jų poreikius. Kai kuriems, šis pasirinkimas neatrodo būtinas, tačiau tai svarbu mažų virtuvės patalpų savininkams. Jie neturėtų būti užteršti nereikalingais elementais. Pagrindiniame rinkinyje galite įtraukti elementus, be kurių jūs negalite virti net paprasčiausio maisto. Naudingi įrenginiai yra:

  • keptuvės;
  • keptuvės;
  • peiliai;
  • smulkinimo lentos.

  Virtuvės virimo indai turi būti skirtingo dydžio. „TalleR“ siūlo rinkinius, kuriuose konteineriai yra sulankstyti. Tokie rinkiniai kabinoje užims mažiausiai vietos. Virtuvėje gali būti ir skirtingi keptuvės, įsigyti atskirai. Privalomas bruožas yra jų stora dugno ir estetinė išvaizda. Puodų skaičius yra susijęs su šeimos narių skaičiumi ir svyruoja nuo 2 iki 5 ar daugiau elementų.

  Profesionalai pataria puodams su skaidriais dangčiais. Jie patogu valdyti virimo procesą.

   Kepimo keptuvės - indai kepimui, be kurių virtuvėje taip pat negalima. Griddle rekomenduojama ne mažiau kaip du, iš kurių vienas bus su aukštais šonais ir dangčiu, o kitas - krepų gamintojas, su mažomis pusėmis. „TalleR“ siūlo keptuves su nuimamomis rankenomis. Objektus galima naudoti tiek krosnyje, tiek krosnyje.

   Geriausia medžiaga keptuvėms gaminti yra ketaus. Gamintojas siūlo nelipnius ketaus gaminius, jų ilgaamžiškumas apskaičiuotas dešimtmečius. Tokie indai dažnai paveldimi.

   Valgomieji indai taip pat reikalingi bet kurioje virtuvėje. „TalleR“ formos skiriasi pagal naudojamą medžiagą ir jų paskirtį. Rinkiniuose gali būti 1-2 produktai arba keliolika skirtingų daiktų. Galimos gamybos medžiagos - plastikas, metalas, silikonas.

   Vienas iš naujų virtuvės gaminių produktų yra silikono smulkinimo lentos. Jie lengvai plaunami, skiriasi nuo priešpriešinio paviršiaus. Elementas gali būti suvyniotas, jis neturi daug vietos spintoje. Profesionalai pataria neskirti pigių silikoninių plokščių. Jie nesuteiks ilgo aptarnavimo, kaip standarto.

   Norėdami iš tikrųjų pirkti tik būtinus elementus, pirmą kartą galite gauti minimalų rinkinį. Svarbu pirmiausia priprasti prie pagrindinių virtuvės reikmenų, o vėliau pasirinkti įvairius naudingus dalykus, kurie tinkamai naudojami, kad palengvintų darbą virtuvėje.

   Apžvalgos

   Nuomonės apie patiekalus „TalleR“ keitėsi. Pavyzdžiui, keptuvės rekomenduoja įsigyti 86% pirkėjų. Jie gavo šias charakteristikas:

   • kokybė;
   • patvarumas;
   • dizainas;
   • patogumas;
   • saugumą

    Daugelis vertina nerūdijančio plieno puodelių, tinkamų visoms krosnims, įskaitant indukciją, įvairovę. Iš daiktų trūkumų pažymėti apimties rašikliai. Jie užima gana daug vietos mažose spintelėse. Po poros objektų panaudojimo gamintojas reklamuojamus pakratų ženklus ištrina.

    Yra mažai ekspertų atsiliepimų apie puodus, bet tarp daugelio teigiamų ilgaamžiškumas, patogumas, grožio prekės. Šio gamintojo keptuvėse nėra maisto. Iš trūkumų ekspertai nurodo didelę rinkinių kainą. Daugiau šaldytuvų yra šildomi, taigi, norint pašalinti indus iš viryklės, reikia prilipti.

    TalleR kepimo indai taip pat tinka įvairiems virimo paviršiams, įskaitant indukcines virykles. Ant plokštės pateiktos neigiamos apžvalgos. Vartotojai skundžiasi dėl greito nešvarumo dengimo. Maistas sudegina keptuvėse, daiktus sunku valyti.

    „TalleR“ virduliai nerekomenduojami įsigyti mažai, nes jie greitai patenka į rūdį, žydi nežinoma kilme, kuri jokiu būdu nuplauna.

    „TalleR“ peilių naudotojai mano, kad jie gražūs, ir, skirtingai nuo manekenų, jie nerūdija. Tiesa, rinkodarai reklamuoja juos kaip aštrinantį, bet dažniausiai pasitaikančius daiktus, bet jie yra pagaminti iš gero plieno.

    Nuomonės dėl gamintojo „TalleR“ rinkinio yra labai skirtingos. Prekės ženklas yra populiarus tiek namų ūkyje, tiek tarp restoranų, o pastarasis dažnai pasirenka profesionalių virtuvės gaminių gamintojus. „TalleR“ siūlo kokybiškus produktus, kuriuos suklaidino nesąžiningos įmonės.

    Bendrovės atstovai visuomet susitinka su tais pirkėjais, kurie gavo trūkumų turinčių prekių, ir atlygina nuostolius arba suteiks jiems kokybiškus daiktus, kad pakeistų santuoką.

    Norėdami peržiūrėti „Taller“ rinkinį, žr. Šį vaizdo įrašą.

    Parašykite komentarą
    Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

    Mada

    Grožis

    Ryšys