Indai

Indai Silit: savybės ir peržiūros modeliai

Indai Silit: savybės ir peržiūros modeliai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės, privalumai ir trūkumai
 2. Tipai ir serijos
 3. Atrankos kriterijai
 4. Taisyklės rūpinasi patiekalais
 5. Apžvalgos

Nuo 1920 m. Vokietijos prekės ženklas „Silit“ parduoda patiekalus Europoje ir užsienyje. Įmonė kuria ir kuria originalius virtuvės reikmenis neprofesionaliems virėjams. Tačiau netgi detaliausias Vokietijos patiekalų aprašymas nesuteikia išsamaus vaizdo apie tai, kaip gerai jis yra. Daugelis naujovių ir patentų priklauso prekės ženklui, o jo istorijoje buvo nemažai technologinių laimėjimų.

„Silit“ yra didžiosios Vokietijos įmonės „WMF“ smegenis. 1955 m. Įmonė įsigijo savo būstinę, nuo tada visi prekės ženklo gamybos įrenginiai yra Riedlingene. Iki to laiko vokiečių virtuvės patiekalai, pagaminti iš atviro židinio plieno, jau tapo šlovės ženklu „Silitstahl“. Po naujos gamyklos išvaizdos, bendrovės pavadinimas įgijo modernią išvaizdą.

Savybės, privalumai ir trūkumai

Tarp Vokietijos prekės ženklo produktų ypatybių „Silit“ galima pastebėti įvairius prieinamus produktus. Patiekalų linijoje galite rasti stalo įrankiai, prieskonių priedai, keptuvės, slėginės viryklės, puodai, woks ir fondiu virimo įranga.

Tarp prekės ženklo diegiamų naujovių yra nelipnios kepimo dangos, pasižyminčios ilgaamžiškumu ir stiprumu, nebijo mechaninio poveikio.

Įrengtas slėginis viryklė Sicomatic kontrolės tipo reguliatorius, gavo pirmąjį šio patento patentą.

Vertindami „Silit“ virtuvės privalumus ir trūkumus, galime pastebėti, kad ES šalyse yra didelis paklausa ir populiarumas. Tarp akivaizdžių prekės ženklo produktų privalumų vartotojai ir ekspertai atkreipia dėmesį į šiuos dalykus.

 1. Novatoriškas vystymasis. Daugelis produktų yra neprilygstami ar gerokai pranašesni už artimiausius konkurentus. Prekės ženklas reguliariai diegia naujas technologijas, gerina jo gamybos pajėgumus.
 2. Tik geriausios medžiagos. Anglies plienas, aukštųjų technologijų keraminė danga, anti-bakterinė danga sidabro jonų pagrindu - visa tai suteikia galimybę sukurti itin stiprius patiekalus, kurie nebijo įbrėžimų ir žetonų. Gamyboje naudojamos plazminio metalo apdirbimo technologijos.
 3. Neapsauginė danga „CeraProtect“, atsparus vandeniui. Medžiaga nebijo kontakto su metaliniais daiktais - galite naudoti bet kokių medžiagų ašmenis. Kepimo keptuvės su tokia danga ilgą laiką, jos leidžia virti be riebalų.
 4. Silarganinė medžiaga puodams ir kitiems patiekalams. Neiškreipia maisto skonio, užtikrina maksimalų patiekalų naudojimą.
 5. Jokio nikelio. Nustatyta, kad ši medžiaga yra potencialiai pavojinga naudoti, todėl atsisakymas jį naudoti rodo didelį susirūpinimą aplinkos saugumu.

Patiekalų trūkumas „Silit“ gali būti vadinamas gana didelėmis kainomis, tačiau aukščiausios klasės atveju šį momentą galima pavadinti gana natūraliu. Aukštos technologijos reikalauja didelių išlaidų. Kitas trūkumas yra tas, kad produktai yra tokie populiarūs, kad jie dažnai yra suklastoti. Firminius produktus galite įsigyti tik iš įgaliotų platintojų.

Tipai ir serijos

„Silit“ markės produktų klasifikacija leidžia gauti išsamų vaizdą apie tai, kiek įvairūs šio vokiečių virtuvės gaminiai gali būti. Tarp turimų serijų yra tiek klasikinių sprendimų, kurie jau daugelį metų buvo paklausūs, ir naujausios naujovės, atitinkančios dabartines tendencijas.Populiariausi variantai nusipelno atskirai.

Stilius

Nerūdijančio plieno gaminių asortimentas. Skirtingi taikymo universalumui, tinka krosnims (plieno rankenėlės nebijo aukšto temperatūros poveikio) ir indukcinės krosnys. Linijoje yra puodai - klasikiniai ir garo krepšys, taip pat specialūs makaronams, įvairaus pajėgumo kaušams. Visi gaminiai yra tiekiami su stiklo dangomis iš grūdintos medžiagos.

Vitaliano (Nero, Rosso, vanilė)

Serija apima rinkinius ir atskirus daiktus: puodus - reguliariai ir makaronams, laikmačiams, gesinimo keptuvėms, kaušams, garlaiviams. Produktai yra skirtingo tūrio, dekoruoti italų stiliaus.

Trys spalvų parinktys palengvina virtuvės patiekalų pasirinkimą.

Produktai turi plieno korpusą, gaunamą ištraukiant metalą, išorėje yra keramikos danga, nebijo įbrėžimų ir pažeidimų. Vidiniai paviršiai papildomi matavimo skalėmis, kad būtų lengviau paruošti patiekalus pagal receptus. Universalus sprendimas visų tipų plokštėms.

Crazy geltona

Šviesus gausios geltonos spalvos patiekalų serija. Linksmą dizainą papildo didelio našumo keraminė danga. Silarganas. Universali metalo bazė lengvai pritaikoma naudoti su visų tipų plokštėmis.

Kombinuoti rinkiniai sandėliavimo metu yra lengvai sujungti. Puodai yra sukaupti specialus kraštas skysčio nutekėjimui. Kepimo keptuvės turi nelipnius dangą.

Serijoje yra maisto laikymo konteineriai, broileriai, įvairių dydžių ir skersmens puodai, keptuvės, kaušai, virtuvės dubenys ir vokai. Visi gaminiai, išskyrus paruoštus maisto produktus, yra su stiklo dangteliais ir nerūdijančio plieno rankenomis.

Gamta (juoda, balta)

Aukštos kokybės ekologiškos patiekalų serijos su neutraliu sluoksniu „Silargan“. Linija apima modernius dizaino ir technologinius sprendimus. Rankenos yra ergonomiškai suformuotos, turi šoninę apsaugą nuo nudegimų, dangčio garų išleidimo funkcija apsaugo nuo drėgmės kondensacijos. Universali linija tinka visų tipų plokštėms. Rinkinyje yra puodai, kaušai, keptuvės, kepimo indai.

Primo

Nerūdijančio plieno serija pritaikyta naudoti skirtingų tipų plokštėse. Virtuvės įranga ilgą laiką saugo šilumą, užtikrina patikimą patiekalų skonio išsaugojimą. Indai turi dugną Silitherm, yra laikomi energiją taupančiais.

Serijoje yra pieno kaušelis, wok keptuvė, puodai, liemenėlės.

Livornas

Iš nerūdijančių indų, kurių viduje yra matavimo skalė. Aukštos kokybės produktai yra aprūpinti rankenomis ir dangčiais, pagamintais iš izoliuotų medžiagų. Produktai yra universalūs, pritaikyti skirtingų tipų plokštelėms. Unikalus linijos dizainas suprojektuotas modernaus italų stiliaus. Serija apima kaušus, įvairių talpos puodus, rinkinius.

Gamta (juoda, balta)

Aukštos kokybės virtuvės indai skystam karštam maistui ruošti. Minimalistinį spalvų asortimentą papildo originalus gaminių dizainas. Specialus dugnas suteikia energijos taupymo efektą ir galimybes naudoti indukcinius virimo paviršius. Tamsus vidinis sluoksnis, suteikiamas naudojant medžiagą „Silargan“. Išraiškinga išvaizda leidžia jums patiekti maistą tiesiai į keptuvę.

Vandenynas

Serija gaminama naudojant energiją taupančias technologijas.

Indai išlaiko savo pradinę temperatūrą daug ilgiau, pašildymas vyksta tolygiai.

Ryškios spalvos papildomos įvairiomis gaminių parinktimis. Kubilai, puodai, keptuvės, maisto konteineriai, rinkiniai suteikia patogumą virimui, tarnauja kaip tikras virtuvės apdaila.

Vizija

Puikus stalo įrankių serija su unikaliu dizainu tikram vaizdui. „Silargan“ vidinė danga yra atspari pažeidimams. Išorinė nerūdijančio plieno danga turi išskirtinį išvaizdą.

Maistas tokiuose patiekaluose yra paruoštas saugiai ir greitai, nepraranda savo skonio. Serijoje yra puodai, keptuvės, įskaitant indus, woks, garlaivius, kaušus ir neįprastus stiklo dangčius.

Mondo

Fondiu serija pateikiama rinkiniuose ir kaip atskiri priedai. Nerūdijantis plienas derinamas su elegantišku liniuotės dizainu.

Virtuvės reikmenys tinka šildymui indukcinėse plokštėse ir kitose paviršių rūšyse.

Energiją taupanti bazė leidžia nuolat palaikyti temperatūrą konteinerio viduje, kad būtų galima gaminti fondę.

Tai tik nedidelė dalis produktų, kuriuos galima įsigyti Rusijos vartotojams. „Domus“, „MiniMax“, „Accento“, „Energy“, „Modesto“, „Quadro“ - su šiuo patiekalu virtuvėje galite saugiai pasinerti į virimą, nepriklausomai nuo viryklės tipo.

Atrankos kriterijai

Renkantis produktus „Silit“ svarbu atkreipti dėmesį į šiuos dalykus.

 1. Produktų paskirtis. Kepimui, troškinimui, virimui ir virimo fondui vokiškas prekės ženklas gamina individualius sprendimus. Nepasirinkite universalių modelių. Tačiau rinkiniuose galite rasti visų rūšių produktus, kurie papildo vienas kitą. Specialūs makaronų ir wok puodelių modeliai tinka nacionalinės virtuvės mėgėjams.
 2. Apatinis tipas Prekės ženklas turi specialią seriją su sutankinta apatine dalimi, užtikrinančia ilgalaikį šilumos išsaugojimą ir tinkamą paskirstymą.
 3. Vidinė danga. Speciali keramika pasižymi itin stipriąja konstrukcija, apsaugo nuo rūdžių susidarymo ir yra atsparios įbrėžimams. Tamsiai spalva suteikia papildomą energijos taupymą.
 4. Kepurės tipas. Stiklo gaminiai su garo vožtuvu ir specialus suleidimo vamzdis palengvina patiekalų paruošimą, mažina energijos sąnaudas. Sandėliavimo talpyklose yra lanksčių dangčių, užtikrinančių patogumą jų naudojimui, neleidžiant maišyti maisto kvapų.
 5. Dizainas. Prekės ženklo gaminių linijose yra tiek stilingų, modernių plieno modelių, tiek originalių ryškių spalvų dažų. Galite rasti bet kokio pageidaujamo stiliaus parinktį.

Taisyklės rūpinasi patiekalais

Virtuvės prekės ženklas „Silit“ leidžia jį naudoti įvairių tipų krosnyse, dauguma produktų pritaikyti dirbti su indukcinėmis kaitlentėmis.

Leidžiama naudoti indaplovę.

Bet bet koks gamyklos emalio pažeidimas gali sukelti rūdžių susidarymą ant paviršių. Medžiaga turi būti kruopščiai tvarkoma pagal gamintojo rekomendacijas.

Geriausias priežiūros variantas bus rankų plovimas su švelniais, ekologiškais produktais. Negalima klijuoti dangą naudojant minkštą kempinę, nuvalykite mikropluoštu.

Išorinio nerūdijančio plieno dangos grožį taip pat lengva prižiūrėti be stipraus abrazyvinio poveikio. Minkštas audinys padeda atkurti blizgesį. Rekomenduojama prieš naudojimą virkite vandenį viduje produkto viduje ir ištuštinkite.

Apžvalgos

  Studijuojant klientų atsiliepimus apie „Silit“ produktus, galite juos pažymėti. bendras teigiamas požiūris. Vartotojai atkreipia dėmesį į mažą produktų svorį ir vizualinį patrauklumą. Rusų vartotojai dažniausiai žinomi kaip prekės ženklo keptuvės ir keptuvės. Tarp jų yra produktai, turintys ypatingą tvirtą ir stabilų dugną, žymiai pagreitinantį maisto ruošimą. Aukštos kokybės vokiškų patiekalų priežiūra nepretenzinga, lengva ir greitai plaunama.

  Taip pat svarbu estetinis apeliacija. Daugelyje serijų patiekiami ant stalo naudojami patiekalų modeliai - jie gali būti virti ant indukcinių paviršių ir iš karto patiekiami karšti patiekalai. Slėgio viryklės su slėgio kontrole ir galimybė naudoti bazę kaip atskirą keptuvę yra labai vertinamos. Jie yra suderinami su garo įklotais. Ir apskritai visi patiekalų variantai derinami tarpusavyje.

  Aukštos „Silit“ prekių kainos Rusijoje verčia daugelį pirkėjų pirkti šį produktą užsienyje. Tokiu atveju taupymas gali siekti iki 3/4 visų išlaidų. Be to, šis metodas užtikrina prekių gavimą, nesukeliant pavojaus gauti netikrą.Tačiau netgi tarp Rusijos oficialių prekiautojų šiandien galite rasti įdomių pasiūlymų.

  Maža „Silit“ puodelių vaizdo apžvalga leis jums įvertinti jų įrangą, kiekį ir dizainą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys