Indai

Akmens padengtų indų savybės

Akmens padengtų indų savybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Privalumai ir trūkumai
 3. Kaip pasirinkti
 4. Gamintojų įvertinimas
 5. Kaip rūpintis

Ne taip seniai akmens dengtos keptuvės pasirodė namų ūkio skyrių languose, tačiau jie iš karto tapo populiarūs Rusijos šeimininkės ir netgi pašalino kai kuriuos ketaus ir teflono variantus. Nedideli kokybės akmenys padengti indai buvo nedelsiant įvertinti, tačiau tai ne vienintelis tokių puodų privalumas.

Savybės

Akmenimis dengtos keptuvės yra tvirtos, patvarios ir patvarios talpyklos, kurios, nepaisant didelės kainos, tik populiarėja. Namų šeimininkus traukia įdomus patiekalų dizainas, draugiškumas aplinkai ir saugumas. Akmuo, stabiliai perduodantis krintant, ilgą laiką ant jo įbrėžimų nėra formuojamas, medžiaga nėra deformuota ir turi antiprigarninių savybių.

Mineralinė danga prisideda prie tolygaus šilumos pasiskirstymo visame bake, dėl to indai yra švelnesni ir sultingi.

Tokios keptuvės korpusas yra pagamintas iš aliuminio, padengtas granito arba marmuro akmens danga. Tai yra populiariausias variantas. Brangesnė kopija yra pagaminta iš akmens masės sluoksnio, ji yra sunki ir dažniau naudojama gesinimui nei kepimui, tačiau ji laikoma stabilesnė ir patvaresnė. Dar patvaresni yra talkochlorito visų akmenų kepimo indai.

Privalumai ir trūkumai

Tie, kurie negali nuspręsti dėl akmeninės dangos įsigijimo, Rekomenduojame susipažinti su pagrindiniais tokio keptuvės privalumais.

 • Danga apima tik natūralias žaliavas, todėl, šildant, medžiaga nesukelia toksiškų komponentų, kurie galėtų pakenkti žmogaus organizmui.
 • Šis patiekalas yra labai patvarus, atsparus įtrūkimams, deformacija, lengvai toleruoja atšiaurias veikimo sąlygas.
 • Akmens padengtą keptuvę galima naudoti sveikai maistui ruošti, nes virimas gali būti atliekamas be aliejaus. Tokiuose patiekaluose yra mažiau riebalų, cholesterolio ir kancerogenų.
 • Vienodas šilumos pasiskirstymas prisideda prie vitaminų ir kitų asmeniui naudingų elementų produktų išsaugojimo.
 • Patiekalai greitai įkaista, o tai reiškia, kad patiekalai virinami daug greičiau.
 • Tai universalūs kepimo indai, tinkami bet kokiam viryklės tipui. Be to, juos lengva prižiūrėti. Pavyzdžiui, dauguma jų yra indaplovės.
 • Estetinė išvaizda pagerina emocinę nuotaiką šeimininkėje, kuri neabejotinai turi įtakos ruošiamų patiekalų kokybei ir skoniui.

Prieš perkant akmens keptuvę, Svarbu išnagrinėti šio produkto trūkumus.. Taigi pagrindinis trūkumas yra aukšta kaina, nors tai yra dėl puikių eksploatacinių savybių. Taip pat trūkumai yra sunkus svoris: tai apsunkina virimo procesą.

Jei tai yra indas su granitu, nerekomenduojama plauti su abrazyviniais agentais, taip pat nepageidautina jį naudoti kepimui orkaitėje.

Kaip pasirinkti

Eidami į parduotuvę patiekalų su akmens danga, atkreipkite dėmesį į tam tikrus kriterijus.

 • Svoris Aukštos kokybės akmens keptuvė visuomet pasižymi sunkiu ir storu kraštu. Kuo didesnė masė, tuo tolygiau plokštė paskirstys šilumą, ir kuo mažesnė tikimybė, kad indas sudegs. Pasirinkite mėginius, kurių dugno storis ne mažesnis kaip 6 mm, o šoninis storis - 3,5 mm.
 • Įvairovė. Aukščiausios kokybės keptuvė laikoma muilo akmeniu, tačiau tai labai brangus produktas, sudarytas tik iš akmens.Kaip pigesnis alternatyvus tinkamas akmens masės pavyzdys. Pigiausia yra aliuminio lydinys. Skrudinimo kokybė tokiame laive nekenkiama, tačiau ji bus mažiau nei kiti variantai.
Aliuminio lydinys
Akmens keramika
Talkohlorit
 • Rašikliai. Pirmenybė teikiama vario lydinių rankenoms: jos yra saugios, nes jos nereaguoja su danga ir neturi įtakos gaminių kokybei. Vario rankenos yra būdingos muilo akmenų pasirinkimui. Aliuminio pavyzdžiai paprastai siūlomi su guminėmis rankenomis. Tai labai patogu, nes tokie laikikliai neslysta iš rankų ir nešildo. Rekomenduojama pasirinkti nuimamas rankenas.
 • Dydis Populiariausi yra 20, 22, 24, 28 cm skersmens mėginiai, pasirenkant dydį pradedant nuo šeimos narių skaičiaus. Ir taip pat turėkite omenyje patiekalus, kurie dažniausiai ruošiami šioje keptuvėje. Pavyzdžiui, jei tai blynai, tada pasirinkite mažas kompaktiškas kopijas, bet jei namų ūkiai pageidauja, kad blynai būtų pripildyti, tada nusipirkite blyną platesniu apskritimu. Jei pusiau skystiems patiekalams ruošti reikia patiekalų, atkreipkite dėmesį į aukštus stewpots.
 • Viršelis Patyrę namų šeimininkai rekomenduoja pasirinkti stiklinius dangtelius, nes jie aiškiai rodo, kaip patiekalas paruoštas. Jei namuose jau yra tinkamo skersmens dangtelis, tai nereikia permokėti už šį priedą, jei jis yra su keptuvėmis. Šiuo atveju geriau pasirinkti atskirą keptuvę be dangčio.

Gamintojų įvertinimas

Labai svarbu patiekalų gamintojas. Produktus su akmens danga gamina tiek užsienio įmonės, tiek vietiniai gamintojai, o tokių egzempliorių kokybė jokiu būdu nėra prastesnė. Remdamiesi klientų atsiliepimais, galite įvertinti populiariausių gamintojų reitingą ir privalumus, ir trūkumus.

 • Stoneline. Įmonė gamina universalius patiekalus, puikiai tinkančius kepti, troškinti, virti padažus. Tai yra labai estetiški keptuvės, nes akmens danga turi puikią struktūrą. Tačiau, atsižvelgiant į namų šeimininkių pastabas, po šešių mėnesių vartojimo indai praranda nelipnius savybes, o produktai pradeda degti.
  • Fissman. Šiuo atveju namų šeimininkės mėgsta gaminių spalvų įvairovę. Tarp įvairių spalvų kepimo keptuvės galite pasiimti kopiją, kuri puikiai dera į tam tikrą virtuvės interjerą. Akmens traškučiai - marmuras. Kėbulas pagamintas iš aliuminio, todėl nėra pernelyg sunkūs produktai. Tarp įrangos privalumų yra nuimamos rankenos.
  • Fissler. Šis gamintojas siūlo modelius su aukštais kraštais, kurie leidžia gaminti pusiau skystus patiekalus, sultinius, troškinius, padažus. Sienų aukštis nuo 5 cm, patiekalai yra labai gražūs, įskaitant kilną matinį paviršių, juodą, baltą ar raudoną. Tarp minusų yra daug svorio.
  • Gipfel. Šis gamintojas gamina aliuminio kepimo keptuves su aukštomis sienomis: nuo 5 cm. Šis patiekalas gali būti plaunamas indaplovėje. Iš trūkumų, vadinamų fiksuotomis rankenomis, kurios kartais sukelia nepatogumų virimo metu.

  Kaip rūpintis

  Naudojant akmens keptuves, atsisakykite naudoti geležies mentes ir šakutes, naudokite tik medinius prietaisus. Tai padidins patiekalo tarnavimo laiką. Dauguma produktų yra saugomi indaplovėse. tačiau vis tiek rekomenduojama pirmenybę teikti rankiniam plovimui: Dėl to keptuvė taps patvaresnė.

  Venkite staigių temperatūros pokyčių. Pvz., Iš karto nešildykite maisto iš šaldytuvo ant krosnies, palaukite, kol indas inde pasiekia kambario temperatūrą, ir tik tada įdėkite dujas. Dar lengviau perkelti dalį į atskirą konteinerį.Ir taip pat nedėkite karšto laivo po šaltu vandeniu: staigus temperatūros pasikeitimas kelia pavojų, kad susidaro įtrūkimai ir kita žala.

  Iš karto po įsigijimo tepkite visą akmens keptuvės dugną ir sienas su aliejumi ir švelniai pašildykite per mažą ugnį.

  Žiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą apie akmens padengtų indų privalumus ir trūkumus.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys