Indai

Skaldytos kepimo formos: aprašymas, rūšys, pasirinkimas ir naudojimas

Skaldytos kepimo formos: aprašymas, rūšys, pasirinkimas ir naudojimas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Privalumai ir trūkumai
 3. Forma ir dydis
 4. Medžiagos
 5. Gamintojų apžvalga
 6. Kaip pasirinkti?
 7. Naudojimo sąlygos
 8. Priežiūros ypatumai
 9. Apžvalgos

Graži, tvarkinga kepimo ir desertų išvaizda labai priklauso nuo patiekalų, kuriuose patiekalas paruoštas. Šiam tikslui naudojami atskiri kepimo patiekalai. Verta apsvarstyti, kas yra šis patiekalas.

Kas tai?

Nuimama forma yra patogus prietaisas kepiniams ir desertams ruošti, kurio pagrindinis privalumas yra sugebėjimas išardyti jį į kelias dalis. Po virimo desertas neturi būti pašalintas iš pelėsių. Norėdami išsaugoti gatavų tortų pyragų, pyragų ar kitų subtilių kulinarinių gaminių vientisumą, reikia kruopščiai pašalinti produkto pusę. Šios formos struktūra yra apačia ir žiedas su užraktu. Žiedas yra nuimama dalis.

Norėdami jį pašalinti, atrakinti užraktą, šiek tiek atskirti indą nuo žiedo šonų, pastumkite jį atskirai ir nuimkite.

Uždaroje padėtyje užraktas yra tvirtai pritvirtintas, suformuojant konteinerį su produkto dugnu, kuris pašalina skystos tešlos srautą. Tai, žinoma, taikoma aukštos kokybės formoms. Jei įsigyjate abejotinos kokybės produktus, rekomenduojama patikrinti, ar nėra nuotėkio. Tačiau aukštos kokybės produktas patikimai tęsis daugelį metų ir nekels abejonių dėl gatavo deserto skonio ir estetinių savybių.

Privalumai ir trūkumai

Sulankstymo forma turi daug privalumų. Jo pagrindinis privalumas - suteikti estetiniu būdu tinkamą produkto formą. Šis dizainas yra lengvai surenkamas ir išmontuojamas, jį lengva plauti. Tokie kokybiški patiekalai tęsis daugelį metų. Galima naudoti padalytą formą ne tik pyragams gaminti, bet ir įvairiems patiekalams ruošti: Puodai, Velykų pyragai, taip pat desertai, kuriems nereikia terminio apdorojimo, pavyzdžiui, želė.

Naudodami šį virtuvės priedą, galite efektyviai patiekti salotą arba paruošti puikiai lygų lazaną, picą ir daug kitų patiekalų.

Dauguma geros kokybės produktų atlaiko aukštą temperatūrą, o kepiniai, kuriuos jie tvirtina, yra vienodai kepti. Kai kuriuose modeliuose yra nuimamas žiedas, kurio dėka vienas didelis tortas gali būti suskirstytas į keletą identiškų tortų sluoksnių.

Šis produktas turi keletą minusų. Visų pirma, jie gali pasireikšti žemos kokybės produktais, pagamintais iš trapios medžiagos. Pavyzdžiui, nuimami aliuminio modeliai, nors ir paklausūs dėl mažų jų sąnaudų, bet tinkami tik retai. Dažnai naudojant tokią medžiagą gali pablogėti. Deja, tai gali atsitikti ir virimo metu.

Yra atvejų, kai forma dėl kokios nors priežasties vyksta.

Tai apsunkina jo naudojimą, tačiau šie būdai leidžia ją išspręsti:

 • Dugną galite padengti pergamentiniu popieriumi arba folija, tada pritvirtinti nuimamą žiedą, kuris užkirstų kelią nuotėkiui, tačiau šiuo atveju kyla pavojus, kad indo kraštas taps netobulu;
 • antrajam metodui reikės kiaušinio baltymo, būtina sutepti produkto nutekėjimo vietas silikoniniu šepečiu ir keletą minučių panardinti į orkaitę; baltymas sudaro ploną plėvelę ir apsaugo nuo nutekėjimo.

Svarbu! Kad produktas būtų gerai keptas ir neišsipylęs iš talpyklos, verta rinktis iš kokybiškos medžiagos.

Jūs neturėtumėte sutaupyti skardinių ir pasirinkti pigius produktus, kitaip kepimas negali pasirodyti labai sėkmingas, o produkto išvaizda bus sugadinta.

Forma ir dydis

Šios kulinarinio įrankio formos ir dydžiai yra labai įvairūs, būtent:

 • pagrindinė byla laikoma apvalia arba kvadratine;
 • Žymūs populiarūs produktai yra širdies forma, leidžiantys suteikti šventinį stalą romantiškumo;
 • transformavimo formą sudaro keturios nuimamos dalys; medžiaga, iš kurios pagamintas toks modelis, yra gana lankstus, o tai leidžia jums sukurti įvairias formas, sudėti visas detales; Iš transformatoriaus modelio galite sukurti širdį, drugelį, gėlę ir bet kokią pagrindinę formą.

Didelis vaidmuo tenka gaminio skersmeniui, todėl jo spektras yra įvairus. Ypač populiarūs yra 18, 20, 22 ir 24 cm skersmens gaminiai, o didesniems tūriams galima įsigyti 26, 28 arba 30 cm skersmens modelius, o kai reikia paruošti skirtingo skersmens pyragus, reguliuojama forma yra tiesiog nepakeičiama. Jo skersmuo gali būti nepriklausomai reguliuojamas nuo 16 iki 30 cm, norint gaminti pyragus, reikalinga aukšta forma, ne mažesnė kaip 6 cm, kad būtų galima paruošti picą, tinkamas 2 cm aukščio produktas.

Paprastai jie yra mažo skersmens ir naudojami gaminant Velykų pyragus.

Medžiagos

Labai svarbi yra medžiaga, iš kurios užpildyta forma.

 • Šiandien viena iš populiariausių medžiagų silikono. Silikoninė talpykla su stiklo arba keramikos dugnu gali atlaikyti aukštą temperatūrą, tačiau jos negalima naudoti per atvirą ugnį. Silikono nereikia alyvuoti, paruošti patiekalai lengvai atskiriami nuo formos. Reikėtų nepamiršti, kad laikui bėgant silikoninė forma įgauna tamsesnę spalvą, tačiau galutinio produkto kokybė to nedarys. Jis yra gerai pritvirtintas ir puikiai apsaugo nuo tešlos. Toks produktas yra lengvai plaunamas. Sunku jį mechaniniu būdu sugadinti.
 • Stiklo apačia gali būti ne tik silikono, bet ir iš nerūdijančio plieno. Tokia medžiaga turi savo privalumų. Jis yra atsparus mechaniniams pažeidimams, atlaiko aukštą temperatūrą, o medžiagos skaidrumas leidžia patikrinti indo dugno parengtį. Produktas gali būti naudojamas kaip nepriklausomas priedas vietoj dėklo po pyragu. Nerūdijančio plieno liejimo formos yra patogios ir saugios. Kepimo procese nėra kenksmingų medžiagų, produktas yra patvarus ir patikimas. Šiuolaikiniai modeliai dažnai turi nelipnius sluoksnį, kuris labai supaprastina darbą. Jie yra pelnytai didelės paklausos. Produktas yra patvarus, neištrinamai deformuotas, atlaiko aukštą temperatūrą.
 • Aliuminis Nors konteineriai yra prastesni už stiklą, silikoną ir plieną, jie taip pat turi savo privalumų. Indai aliuminio gaminyje virinami greičiau, tokios talpos kaina yra daug mažesnė. Jei kalbame apie retą naudojimą, tada šios medžiagos talpa taip pat gali būti tinkama. Vis dėlto jį reikia gydyti atsargiai, apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų ir išvengti itin aukštos temperatūros poveikio.

Gamintojų apžvalga

Įvairūs gamintojai siūlo įvairių formų, skirtingų dizaino, skersmens ir formos. Norint įsigyti kokybišką produktą, turėtumėte susipažinti su gamintojais, kurie gamina aukštos kokybės nuimamas bakeware.

 • Atsidaro populiariausių gamintojų įvertinimas Vokietijos kompanija Wellberg. Bendrovė garsėja puikia savo produktų kokybe, įvairiomis aukštos kokybės, įvairiomis formomis. Vartotojų atsiliepimai apie šiuos produktus yra puikūs. Patiekalai jose nedega, jie pasirodo gerai kepti ir skanūs.
 • Gera kokybė produktų Rusijos bendrovė „TalleR“. Tokie produktai turi patogų užraktą ant nuimamos dalies, visos dalys yra tvirtai pritvirtintos, išlaikant turinio vientisumą.
 • Kinijos prekės ženklas Rondell buvo sukurtas Vokietijoje ir žinomas visame pasaulyje. Gamintojas gamina aukštos kokybės prekes, jų gaminiai yra nelipni, jie ilgą laiką tarnauja ir lengvai valomi.
 • Bohmann garsėja savo rinkiniais. Populiariausias yra trijų formų rinkinys, turintis skirtingus skersmenis. Visi rinkinio elementai yra pagaminti iš kokybiškos medžiagos ir pasižymi puikiomis savybėmis.
 • Linea lengva turi daug teigiamų atsiliepimų. Bendrovė pasižymi aukštos kokybės produktais ir populiarumu tarp vartotojų. Formos yra pagamintos iš nelipnios dangos, atsparios aukštai temperatūrai. Jie yra patvarūs ir lengvai naudojami.
 • Įmonė Vetta turi platų ir mažą kainą, tačiau tuo pačiu metu ji negali pasigirti tik teigiamomis apžvalgomis. Keletas vartotojų teigia, kad šios bendrovės produktas yra žemesnis nei vidutinis.
 • Fissman taip pat nepatinka ypatinga pirkėjų meilė. Pasak vartotojų skaičiaus, šio gamintojo pelėsiai nėra tvirtai pritvirtinti, todėl tešla dažnai seka. Jis sugadina visą produktą. Be to, produktą sunku plauti.

Kaip pasirinkti?

Norint pasirinkti tinkamą formą, turėtumėte nustatyti, kaip dažnai jis bus naudojamas ir kokiais tikslais. Jei gaminate patiekalus retai, nebrangiai, pagrindiniai standartiniai modeliai bus tinkamesni. Jei produktai bus naudojami gana dažnai, geriau rinktis produktus iš patvarios ir patvarios medžiagos.

Reguliariai naudoti tinkamesnius skirtingų skersmens formų rinkinius, kurie leis Jums gaminti įvairių dydžių pyragus.

Pasirinkę produktą, turėtumėte kruopščiai jį išnagrinėti. Stumdomoji dalis turi būti saugi, tačiau ją lengva naudoti. Į tai taip pat reikėtų atsižvelgti renkant formą su reguliavimu, nes būtent tas užraktas turi reikiamą skersmenį. Formos paviršiuje neturėtų būti susmulkintos arba deformuotos. Pageidautina pasirinkti indus su nelipniąja danga. Būtina užkirsti kelią tam, kad jis nepatektų į metalinius daiktus, kurie gali sugadinti dangą.

Naudojimo sąlygos

Pasirinkus ir perkant formą, kyla klausimas, kaip jį teisingai naudoti. Pirmiausia reikia patikrinti, ar jis nuteka. Norėdami tai padaryti, užpildykite surinktą formą vandeniu ir keletą minučių stebėkite rezultatą. Jei vanduo neišteka, produktas teisingai pasirinktas. Nuotėkio atveju geriau naudoti pirmiau pateiktus patarimus. Naują formą reikia išplauti prieš naudojimą. Skalbimui reikia naudoti švelnius ploviklius, o negalite leisti naudoti kietų kempinių ar skreperių. Nuvalius pelėsius, nuvalykite.

Gaminio surinkimas yra paprastas, laikantis toliau pateikto algoritmo:

 1. reikia atjungti nuimamos dalies užraktą ir padėkite jį ant dugno;
 2. dalijama dalis turi būti saugiai perkelta į specialius griovelius ant apatinio paviršiaus ir pritvirtinkite užraktą.

Po šių manipuliacijų galima naudoti formą.

Tešla turėtų būti pilama į nuimamą formą ir įdedama į krosnį kepimui.

Paviršius, ant kurio jis dedamas, turi būti plokščias, kad kulinarinis produktas pasirodytų be trūkumų. Po virimo leiskite indą šiek tiek atvėsti. Storosioms tortams prireiks daugiau laiko. Plonos pyragaičiai gali būti pašalinti beveik iš karto. Išimant pyragus, verta juos perkelti šiek tiek nuo formos šonų mentele. Svarbiausia yra viską daryti atsargiai, bandant nepažeisti jų vientisumo. Nuimama dalis turi būti atšaukta ir pašalinta.

Priežiūros ypatumai

Kaip ir bet kuri kita virtuvės įranga, Nuimamas kepimo indas reikalauja priežiūros, būtent:

 • Bakas turi būti nuplaunamas tik visiškai atšaldytas, kitaip staigūs temperatūros pokyčiai gali neigiamai paveikti jo paviršių;
 • Nelipnius sluoksnį reikia tvarkyti labai švelniai ir skalbimo metu reikia naudoti tik švelnius ploviklius.
 • būtina kruopščiai nuplauti visus gaminio kampus ir griovelius, kurie užtikrins gatavo patiekalo tikslumą;
 • kvadratų arba stačiakampių formos formos suapvalinti kampai, kad būtų lengviau lengvai prižiūrėti gaminį;
 • po plovimo objektas turi būti nušluostytas;
 • Silikoninės formos turi būti laikomos atokiai nuo atviros liepsnos.

Apžvalgos

Šio produkto klientų apžvalgos dažniausiai yra tik teigiamos, nes šios virtuvės asistento dėka galite greitai ir lengvai virti didžiulį kiekį neįtikėtinai skanių ir kvapniųjų patiekalų. Pasirinkus skirtingus modelius, rekomenduojama perskaityti vartotojų atsiliepimus apie kiekvieną iš jų.Tai padės orientuotis ir paimti patikimiausią dalyką. Šiame straipsnyje aprašomi skirtingų gamintojų modeliai, kurių charakteristikos buvo pagrįstos realiu vartotojų atsiliepimu.

Kaip teisingai pasirinkti kepimo indą, žr. Žemiau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys