Indai

Neįprastos patiekalai: kūrybiškiausi variantai

Neįprastos patiekalai: kūrybiškiausi variantai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Arbatos patiekalai
 2. Juokingi blankai
 3. Funkciniai virtuvės reikmenys
 4. Plokštės
 5. Spalvoti sprendimai
 6. Medžiagos
 7. Akiniai

Visuomet bus tie, kurie vertina išorinį daugiau nei vidinį, net jei tai yra išorinis puodelio paviršius ir kuriam tokia forma yra tokia pat svarbi kaip turinys. Dizaineriai sukuria neįprastas formas ne tik puodeliams, bet ir plokštelėms bei kitiems patiekalams. Žmonių estetiniai poreikiai reikalauja pasitenkinimo, nes patiekalai yra tai, ką mes naudojame kiekvieną dieną.

Valgant maistą iš gražių objektų galima sujungti valgymo malonumą su patiekalo ar puodelio formos malonumu.

Arbatos patiekalai

Puodelių dizainas iš esmės skiriasi nuo formos ir vaizdo. Be to, jie gali būti juokingi užrašai. Kūrybinis puodelis yra puiki galimybė dovana, ir priimama, kad vestuvių vakarienės būtų.

Gali būti atpažįstami mados dizainerių stalo reikmenys puodeliai su raštais. Jie gali būti sukurti tiek iš keramikos, tiek iš porceliano. Porcelianiniai elegantiškų formų rinkiniai su rožėmis - ne laiku ir niekada neišeina iš stiliaus.

Tačiau dizaineriai gali nustebinti ne tik spalvą, bet ir neįprastą formą. Žaidimas su tūriu gali paversti puodelį į mažą reljefą.

Chameleono apskritimai neseniai mados aukštyje, nes jie ne tik žaidžia su spalva, bet ir veikia. Iš išorės jie turi karščiui jautrią dangą, kuri gali keisti spalvą, priklausomai nuo turinio temperatūros.

Juokingi blankai

Gamintojai sukuria patiekalus, kurie ne tik atrodo gražūs, bet ir sukuria momentinį šoko efektą. Kai kurie iš šių daiktų yra linkę pirkti, kad draugai ar klientai galėtų juoktis.

Juokingi patiekalų formos pranoksta baisiausias vartotojų fantazijas:

 • puodelis su siena žandikauliu;
 • kaukolės viskio stiklas;
 • kavos puodelis, tarsi pagamintas iš duonos;
 • martini akiniai su sniego drebulės kojomis;
 • plokštės su pirštais, išlieti viduje arba burnoje;
 • Taurė kavos puodelio forma su skylutėmis, esančiomis slapukų apačioje.

Stiklo objektų gamybos metu atsiranda įdomus tūrinis efektas. Sukurkite stiklus ar puodelius su dvigubu dugnu, galite palikti erdvę gėrimui arba papuošti viduje. Parduodant akinius yra akiniai, taip pat alaus akiniai su dvigubu paviršiumi.

Funkciniai virtuvės reikmenys

Dizainerio svajonė yra sukurti objektą, kuris sujungtų pradinę formą, grožį ir tuo pat metu pagerintų veikimo funkcijas. Tai gali būti stiklo arbatinukas su skyriais dviems arbatos tipams - patogu šiuos du tipus gaminti viename arbatiniame puodelyje. Be to, stiklo paviršius leidžia mėgautis spalvos perpildymu.

Prie šio virdulio pridedama įvairių stiklinių puodelių stiklinių puodelių.

Virtuvės reikmenys taip pat gali turėti šiuolaikinį dizainą ir atlikti papildomas funkcijas:

 • metalo mentele mėsos tekinimui kepant su termometru;
 • kiaušinių kepimo ratukai su rankenomis;
 • matavimo šaukštas su elektronine rezultatų suvestine, nurodančia masę;
 • tūrio matavimo tūris;
 • galvosūkių lentos, kuriose galite įdėti stiklinę vyno.

Plokštės

Plokštės taip pat atveria dizaino galimybes, nes jų medžiaga yra keramika, ekologiška, o tai leidžia suteikti reikiamą storį ir pritaikyti bet kokį vaizdą. Lentelių piešiniai yra ypač mėgstami vaikams, jie padeda jiems paversti maistą į žaidimą. Norėdami patenkinti šį poreikį, gali Padėklas - tikrojo Quest forma - nukentėjo praėjusį sezoną. Pagrindas rodo kelią su skyriais maistui, kurio pabaigoje vaikas laukia prizo.

Mados tendencija yra kvadratinės arba stačiakampės plokštės. Pagrindinis šio tipo patiekalų privalumas yra galimybė priimti didesnį maisto kiekį. Originalus plokščių plokščių sprendimas - tai veidrodis ir vinilo įrašai. Taip pat spalvinga paslaugos versija gali būti vadinama plokščių rinkiniu saulės sistemoje. Tam tikrų patiekalų gerbėjai gali būti suinteresuoti patiekalais, pagamintais ant tam tikro patiekalo, pavyzdžiui, tai vištienos kumpis su bulvytėmis.

Spalvoti sprendimai

Nepaisant to, kad specializuotose parduotuvėse galite rasti bet kokių gėrimo indų spalvų, dizainerių patiekalai skiriasi tuo, kad sriubos plokštės yra pagamintos to paties spalvų diapazone. Tų pačių spalvų rinkinių mados dingo, dabar jūs galite nusipirkti virtuvės plokščių rinkinį, kuris bus skirtingo tono, tuo pačiu sukuriant darnų įspūdį, nes jie visi tinka kartu. Ir tas pats modelis pasieks stiliaus vienybę.

Pavasario kolekcijose mados spalvos yra mėtų, akvamarino, mėlynos, žalios spalvos. Šie patiekalų atspalviai puikiai suderinami su daržovėmis ir žolelėmis ant plokštės ir gėlių ant stalo. Be to, galima sukurti įvairias modelio plokšteles, kuriant vieną rinkinį, jei naudojamas vienas tipo modelis, bet pateikiamas skirtingose ​​versijose kiekvienam rinkinio elementui.

Piktogramos - gilios plokštės, kurios yra labai patogu sriubai ar troškiniams. Patinka spalvos keraminių dubenėlių rankų darbo. Vidinis paviršius dažomas kitaip nei išorėje.

Tokios dubenys yra tikrai vaizdingos, o menininkai naudoja ryškius ir dinamiškus spalvų derinius.

Medžiagos

Dažniausios patiekalų gamybos medžiagos yra keramika ir porcelianas. Tradiciškai porcelianas laikomas plonesniu, o keramika - storesnė. Gali atrodyti, kad keramika yra stipresnė, tačiau porcelianas taip pat gali būti minkštas ir kietas. Abiejų tipų medžiagos, naudojamos deginimo procese, leidžia naudoti bet kokį vaizdą ant paviršiaus.

Keramika
Porcelianas

Akiniai

Stiklų gamybai naudojamas presuotas stiklas. Nedaug žmonių žino, kad panašios medžiagos su spausdintu modeliu patiekalai taip pat turi ypatingą psichologinį poveikį. Gėrimų skonį stiklo puodeliuose atrodo turtingesni ir turtingesni.

Kadangi akiniai geria šaltus gėrimus, sultis, limonadus ir alkoholį, jie dažnai vartojami vakarėliuose, kur labai svarbus estetinis patiekalų komponentas. Tradiciniai akiniai turi glaustą formą, tačiau yra stiklų ir stiklų, pagamintų iš supjaustyto stiklo. Pavyzdžiui, gamintojas Pilnas priepuolis Siūlo patvarius vitražus su įvairiais aspektais.

Šie efektai leidžia sukurti šviesos žaidimą stikle, kurį galite pasigrožėti geriant.

Tačiau akinių kaina priklauso nuo stiklo kokybės. Nedidelė veislė vertinama mažiau, tokių stiklų kainos gali prasidėti nuo 300 rublių. (gamintojas „Full Hause“). Tačiau plonas skaidrus stiklas, nors ir trapesnis, yra daug brangesnis. Dizaino sprendimai rankų darbo kristalų stiklams yra įvairių formų, kurios puošia kojas. Pavyzdžiui, „lauko puokštė“ stiklas yra ovalo formos konteinerio ir stiebo, kuris yra stiebo ir dviejų gėlių forma, derinys, jo kaina yra 2443 rublių. (gamintojas Gabriel Brossart).

Kolekcijos Gabriel Brossart puošia įvairios gėlės, namai, figūrėlės ir žavingos žuvys.

Taigi, šiuolaikinis vartotojas yra išrankus ir reiklus, jo estetinius poreikius galima patenkinti įvairiomis patiekalų kolekcijomis, kurios yra įtrauktos į figūras, brėžinius, užrašus, matavimo prietaisus. Šie namų apyvokos daiktai gali būti malonūs namų ūkiams ir svečiams, tapti puiki dovana, pabrėžti patiekalų rinkinyje namams, linksminti vaikus ir suaugusiuosius. Ir jų kainos nėra didesnės už tradicinių patiekalų kainas.

Peržiūrėkite gražius ir neįprastus patiekalus žemiau esančiame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys