Indai

Kavos puodeliai: tipai, prekės ženklai, pasirinkimas ir priežiūra

Kavos puodeliai: tipai, prekės ženklai, pasirinkimas ir priežiūra

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Medžiagos
 3. Formos ir dydžiai
 4. Spalvų diapazonas
 5. Gamintojų apžvalga
 6. Kaip pasirinkti?
 7. Naudojimo sąlygos
 8. Priežiūros funkcijos

Kava laikoma viena iš populiariausių gėrimų pasaulyje, kurią kasdien suvartoja daugybė žmonių. Iki šiol plati pramonė, susijusi su kava, toliau vystosi, dažnai išrado receptus naujiems gėrimams, kurie visada stebina tikrus gurmanus.

Žinoma, norint gauti malonumą iš produkto skonio, žmogui reikia aukštos kokybės ir gražaus „apvalkalo“, kad nebūtų sugadintas bendras įspūdis. Kavos gėrimų istorija yra daugialypė kaip grūdų gėrimo skonis. Suprasime, kokių puodelių mums reikia, kad galėtume pajusti kavos skonį nuo pirmosios iki paskutinės pastabos.

Savybės

Daugelis žmonių nori turėti vieną puodelį bet kokiems gėrimams, nesvarstydami vieno ar kito patiekalo formos. Kavos atveju viskas skiriasi. Tikrai gurmanai ar įprasti mėgėjai, kurie ryte džiaugiasi, yra labai svarbu, kad laivas, kuriame skystis yra prieš naudojimą, būtų praktiškas ir atitiktų asmens estetines nuostatas.

Yra pagrindinės savybės, kad kavos puodelis turi atitikti:

 • pagamintas iš storos sienelės keramikos arba didelio stiprumo stiklo, kad operacija būtų patikima ir ilga;
 • šiltai laikykite, kad karštas gėrimas nepasidarytų po 15 minučių;
 • turi tam tikrą tūrį, kurio rodikliai priklauso nuo gėrimo savybių ir savininko pageidavimų;
 • laikytis tam tikrų standartų, susijusių su estetika, ty prašyti savininko akies ir prisitaikyti prie aplinkinės erdvės.

Pagal tradicijas yra keletas kavos puodelių variantų, kurių veislės priklauso nuo paties gėrimo. Pavyzdžiui, didžiausia talpykla laikoma frappuccino puodeliu, kurio tūris paprastai yra 300–500 ml. Jis yra pagamintas iš skaidraus stiklo, kad būtų galima pamatyti gėrimo grožį, yra rašiklis.

Laikoma mažiausia puodelis, reikalingas espresso: jame yra nuo 35 iki 90 ml skysčio. Tokie patiekalai yra pagaminti iš storos sienelės, paprastai porceliano, ir turi kūgio formos, kad kava būtų kuo karšta.

Dėl frappuccino
Espresso

Demitass puodelis yra pagamintas iš keramikos, o jo tūris taip pat neviršija 90 ml. Idealiai tinka patiekti Turkijos kavą. Profesionalai šioje pramonėje dažnai vadina tokią pusę puodelio.

Populiarūs ratai, kurių tūris svyruoja nuo 170 iki 220 ml. Jei anksčiau buvo įdėta tik kapučino, dabar jie pritaikyti daugeliui kitų kavos rūšių. Verta pažymėti, kad tokiame puodelyje visada yra išplėstinė viršutinė dalis, padedanti skleisti putas arba plakta grietinėle.

Demitass puodelis
220 ml

Originalas yra aukštas stiklas lattei, jis yra siauras, o tūris yra apie 350 ml.

Jei manote, kad esate kavos mylėtojas, tuomet, kaip teigia ekspertai, namuose reikia kavos: 180 ml puodelių yra, stiklinės sienos yra storos, pagamintos iš balto blizgaus porceliano.

Latte stiklas
Kavos paslaugos

Medžiagos

Kavos puodelių gamybai naudojant įvairias medžiagas. Populiariausios yra stiklo, porceliano ir keramikos puodeliai. Jie yra praktiškiausi kasdieniame gyvenime ir visada atrodo stilingi bet kokiame interjere.

Keramika paprastai naudojama kaip patiekalai kavinėms ir restoranams. Porcelianas puikiai atrodo namuose, puošia virtuvės lentynų lentyną arba šventinį stalą. Stiklas tinka kasdieniniam kavos gėrimui rytą ar vakare.

Keramika
Stiklas
Porcelianas

Gamintojai taip pat kuria metalinius apskritimus. Žinoma, jie nėra tokie elitai, kaip sakoma, kaip minėta, bet vis dėlto yra populiarūs. Jie ima žygius. Jei metalo indas turi storas sienas ir dugną, taip pat gerai prisukamas dangtelis, tai vadinama termomugu.

Bambuko puodeliai laikomi ekologiškais patiekalais, kurie tinka tiems, kurie seka aukštos kokybės maisto produktų naudojimu.

Metalas
Bambukas

Formos ir dydžiai

Kaip minėta, kavos puodelio vardinis tūris priklauso nuo to, kokio gėrimo jis skirtas. Labai maži puodeliai - apie 40 ml - idealiai tinka standartinei juodai kavai, gaminamai iš tam tikros rūšies pupelių, be jokių kitų papildomų produktų, dėl kurių gėrimo skonis tampa įvairesnis.

Jei talpa yra didesnė - dažnai matmenys pasiekia 0,5 l - laivas puikiai tinka sudėtingesnėms kavos rūšims. Tokie apskritimai yra pagaminti daugiausia iš stiklo, todėl galite atidžiai apsvarstyti įdomius gėrimo sluoksnius, putas, grietinėlę, dekoracijas.

Šiuolaikinių technologijų dėka gamintojai kuria daugybę kavos puodelių variantų, sukurdami įvairius dizainus, iš kurių jūs galite pasirinkti tą, kuris puikiai tinka jūsų interjerui.

Kavos puodeliai būna įvairių formų. Žinoma, populiariausi yra standartiniai apvalūs puodeliai. Ne taip seniai pasirodė, bet kvadratinės veislės jau yra paklausos, jos iš tikrųjų atrodo tiek baltos, tiek ir kitos spalvos.

Jei kalbame apie termomugus, jie gali būti pagaminti standartine forma, kaip mini termosas, ir yra daugiau praktinių ir patogesnių, pavyzdžiui, sulankstomų laivų. Jie gali būti lengvai sulankstomi tol, kol nenaudojate indų pagal paskirtį. Kavos puodeliai su dangčiu taip pat yra patogūs: juos lengviau valyti, palyginti su tais, kurie nėra atidaryti.

Turas
Aikštė
Thermocup

Spalvų diapazonas

Kaip ir bet kokiems patiekalams, kavos puodeliai gali skirtis įvairiomis spalvomis. Galbūt populiariausios yra baltos versijos. Yra žinoma, kad kavos baltame inde sukelia didesnį apetitą, nes gėrimas gerai kontrastuoja su šviesiu tonu. Paklausūs ir skaidrūs apskritimai, simbolizuojantys tam tikrą grynumą ir grynumą, per kuriuos galime lengvai ištirti gėrimą „iš vidaus“.

Negalima nepastebėti ir apskritimai, pagaminti iš įvairių spalvų. Yra monofoninių variantų ir ryškiai nudažyti įvairiais modeliais. Dizainas nuolat kuriamas su griežtais minimalistiniais fragmentais arba juokais ir mokomais vaizdais. Galite susitikti su apylinkėmis su juokingomis frazėmis ir žinomų žmonių citatomis.

Gamintojų apžvalga

Tai tapo tradicija, kad kavos aparatų gamintojai užsiima jaukų gamyba. Čia nėra jokių išimčių ir prekės ženklo DeLonghi. Šios bendrovės puodeliai turi storas sienas ir puikų dizainą, kuris leidžia jiems išlikti rinkoje.

Besąlyginės populiarios Turkijos kavos puodeliai. Jie yra tikrai aukštos kokybės, o jų pagalba galite laikytis daugelio turkų kavos gamybos tradicijų. Be to, tikrieji gurmanai ir gėrimų žinovai gerbia Italijos gamintojus.

Delonghi
Turkijos puodelis

Kaip pasirinkti?

Pagrindinis veiksnys, kuriuo turėtumėte pasikliauti renkantis kavos puodelį - jūsų asmeniniai pageidavimai. Kokią kavą mėgstate gerti ryte, iš esmės nulems jūsų pasirinkimą, ypač puodelio dydį.

Pavyzdžiui, latte mėgėjams reikės daugiau pajėgumų nei tie, kurie nori kapučino.

Taip pat turite atsižvelgti į kokybiškų patiekalų niuansus. Stiklo, keramikos ar porceliano puodą reikia patikrinti, ar nėra lustų., jos struktūra - dėl vadinamojo medžiagos grynumo.

Jei kalbame apie termomugsus, tada jie geriau pasirinkti su dvigubomis sienomis. Pavyzdžiui, jei norite, kad pokalbio metu gėrimas būtų šiltas, tai nesugadina išankstinio pašildymo.

Originalios ir vėsios kavos puodeliai dažnai pateikiamos kaip gimtadienio dovanos ar kitos atostogos. Neįprastos prekės yra daugelyje internetinių parduotuvių, tačiau čia svarbu užtikrinti gerą patiekalų kokybę, nes bendrovė profesionaliai nevirgo kavos konteinerių.

Naudojimo sąlygos

Procedūra, skirta gydyti svečius į kavą, visada panaši į tą patį maistą su arbata, tačiau antruoju atveju pagrindinė lentelės dalis yra samovaras. Kavos metu visas dėmesys skiriamas paslaugai, taigi puodeliai turi būti visiškai švarūs, neturi žetonų ir įbrėžimų. Tas pats pasakytina ir apie lėkštę, jei naudojate porą.

Kai kalbama apie kasdienį kavos naudojimą, taip pat nepamirškite elementarių taisyklių. Jūs visada turėtumėte kruopščiai supilti kavą iš turkų į puodelį, kad nepatektų indai. Jei naudojate filtrą, turite elgtis atsargiai.

Kalbant apie termomugą, svarbu užtikrinti, kad jis visada būtų sandariai uždarytas. Stebėkite prietaiso kokybę. Priklausomai nuo kokybės lygio, puodelis gali nustoti gerti gėrimą.

Priežiūros funkcijos

Jei stiklinius puodelius galima plauti indaplovėje, prieš pakeldami keraminius ir porceliano gaminius reikia atidžiai apgalvoti, ar jie atlaikys panašią valymo procedūrą. Perskaitykite pakuotėje naudojamų puodelių naudojimo taisykles. Po plovimo geriau išvalyti puodelius rankšluosčiu, kad būtų išsaugota jų pradinė išvaizda.

Kalbant apie termomugą, svarbu užtikrinti, kad jis visada būtų sandariai uždarytas. Po naudojimo gerai nuplaukite kempine visose lūžose.

Stebėkite puodelio kokybę: jei jis nėra pagamintas iš geriausių medžiagų, tikėtina, kad gėrimas greitai atvės daug greičiau nei anksčiau.

Apie kavos puodelių storį žr. Žemiau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys