Indai

Saldainių lazdelės iš laikraščių

Saldainių lazdelės iš laikraščių

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Vynmedžiai iš laikraščių vamzdžių
 3. Taurės saldainiai
 4. Vaza
 5. Saldainių dėžutė su dangčiu

Didesnis populiarumas įgijo rankų darbo interjero elementus. Gaminant naudojamos visos turimos medžiagos ir priedai. Toks kūrybinis procesas reikalauja daug laisvo laiko, tačiau rezultatas visada viršija lūkesčius. Mes rekomenduojame jums padaryti savo rankomis saldainių dėžes iš laikraščių.

Savybės

Popieriaus audimas turi vieną didelį pranašumą. Popierius turi daug mažesnį svorį nei vynmedis, o jo gaminiai yra lengvesni.

Taip pat popieriaus lazdelė yra atsparesnė ir gali atlaikyti griežtesnius posūkius.tai suteikia naujų galimybių audimo metu.

Tai leido gaminti mažus daiktus.

Popieriaus pinti gaminiai yra elegantiški ir labai gražūs.

Tinkamu atspalviu labai sunku atskirti juos nuo gaminių, pagamintų iš natūralių vytelių. Iš esmės tokiu būdu gaminami smulkūs daiktai vidaus apdailai.

Jie papildo jaukumo ir komforto atmosferą namuose. Žemiau yra klasikinė klasė dėl kelių popieriaus vynmedžių kūrimo.

Vynmedžiai iš laikraščių vamzdžių

Pirmas žingsnis yra paruošti popieriaus vynuogę. Pradedantiesiems žingsnis po žingsnio apsvarstykite vynuogynų gamybą iš laikraščio.

Į šį procesą bus įtrauktos šios medžiagos ir įrenginiai:

 • popierius ar laikraščiai;
 • kanceliarinis peilis;
 • žirklės;
 • PVA klijai;
 • mažas šepetys;
 • mezgimo adatos, kurių skersmuo 2 mm;
 • akrilo lakas.

Taigi, jums reikia paimti laikraštį ir supjaustyti ją išilgai linijos. Dėl lapo pažymėkite juostos plotį 7-8 cm ir sulenkite. Iškirpkite palei liniją. Tai turėtų būti 7-8 cm pločio ir apie 30 cm ilgio juosta.

Įdėkite popieriaus lapą ant lygaus kieto paviršiaus. Paimkite mezgimo adatą, padėkite jį ant paruošto popieriaus lapo krašto 20-30 laipsnių kampu. Laikydami popieriaus lapą su vienu vėžiu, o kitą pradėsime jį užsukti ant adatos. Švelniai spauskite lakštą į kalbą, kad vamzdis pasirodytų gana tankus.

Popierius turi būti išgręžtas taip, kad vamzdžio galai būtų skirtingo skersmens - vienas yra šiek tiek didesnis nei kitas.

Būtina statyti vynmedžius. Jis bus įterpiamas į mažesnį skersmenį į kito vamzdžio, kurio skersmuo didesnis.

Šio proceso pabaigoje turėtų likti nedidelis popieriaus kampas, kuris turi būti tepamas baltu klijais ir priklijuotas prie popieriaus mėgintuvėlio, kuris buvo sukabintas. Atsargiai nuimkite popieriaus vynmedžius nuo adatos adatų ir leiskite klijai išdžiūti.

Norėdami padaryti saldainius, jums reikia apie 50 šių laikraščių vamzdžių.

Jūs neturėtumėte skubėti gaminti tokių šiaudų. Vamzdžiai turi būti pakankamai tvirti, kad produktas būtų patvarus.

Galutiniam vamzdžio paruošimui būtina dažyti.

Dėl šio idealaus vandens, paremto vandeniu.

Turtinga spalvų paletė leidžia lengvai pasirinkti norimą spalvą. Būtina paimti popieriaus lazdelę (15-20 vnt.). Viename gale ir nuleisti kitą į konteinerį su dėmėmis. Tada nuimkite, nusausinkite perteklių nuo vamzdelių ir pasukite. Pakartokite operaciją su nepažeistu popieriaus vynuogių galu.

Visiškai nudažyti vamzdžiai turi būti išdžiovinti.

Būtina sugauti tokį momentą, kai popieriaus vynmedis bus šiek tiek šlapias. Tai suteiks jam geresnį elastingumą, kuris yra svarbus audiant.Jei popieriaus lazdelė visiškai išdžiūsta ir tapo tvirta ir nelanksti, reikia purškti vandeniu iš purškimo butelio.

Vidurinę dalį reikia šlapinti taip, kad vynmedžių galai liktų tvirtai.

Taurės saldainiai

Kaip minėta pirmiau, sukurti puodelį saldainių mums reikia minimalių išlaidų ir medžiagų. Šis produktas yra labai funkcionalus ir praktiškas. Tai tikrai padeda pridėti prie arbatos ceremonijos papildomo žavesio, komforto ir kažko namų ir gimtojo buvimo.

Taurės audimas prasideda nuo apačios.

Norėdami tai padaryti, paimkite keturias poras popieriaus vynuogių ir sukite juos kryžmai per centrą. Plexus vietose mažai riebalų su baltu klijais. Ateityje šie vamzdžiai vadinami gidais.

Kitas popieriaus vynuogių sulankstytas per pusę ir įdėti į 4 vadovus. Švelniai spauskite jį į gidų pluošto centrą (apačios viduryje). Viršutinė vamzdelio pusė yra nuleista ir praleista po keturiais gretimais bėgiais. Apatinė pusė yra pakelta ir laikoma šalia gretimų 4 kreiptuvų. Ir taip pakaitomis apskritime. Šis audimo metodas vadinamas „lynu“.

Kaip audimo popieriaus vynmedis baigsis. Kad sukurtumėte vamzdelį, reikia nuleisti PVA klijus į didesnio skersmens skylę ir įterpti į jį naują vynmedį.

Iš kito šiaudų galo reikia įterpti tiksliai priešingą lašą į naują vynuogę ir uždėti jį ant plono galo. Pravažiuokite auddami 3-4 eilutes ir atskirkite suporuotus vadovus. Dabar kiekvienas gidas turi braidyti.

Kai pasiekiamas norimas lėkštutės skersmuo, palikite jį ant 1,5 cm darbinio vynuogių, o likusi dalis nukirpta. Likusieji galai su adatomis paslėpti pynimu.

Norėdami, kad mūsų lėkštė atrodytų visiškai, reikia uždaryti pynimo kraštą.

Būtina paimti gidą, sulenkti jį į kitą, sulenkti sankryžoje ir 2 cm atstumu nuo jo nukirpti likusį. Gauta uodega užpildo šalia kito vadovo. Taigi atlikite visus apskritimo vadovus.

Paruošta apačioje arba lėkštėje.

Audimo puodeliai taip pat prasideda nuo gidų montavimo.

Popierius vynuogėmis sulankstomas per pusę ir per lėkštę pastumkite jas per apačią. Įdėkite juos taip, kad puodelio kreiptuvas apvyniotų aplink lėkštės kreipiklį. Tada sulenkite vieną vamzdelį ir padėkite jį ant puodelio kreiptuvo. Mes pradedame pynti tokiu pat būdu, kaip ir audimo apačioje, tik vertikaliai.

Po 3 eilučių reikia įterpti tam tikrą formą. Tai gali būti bet koks pusrutulio formos indas.

Kreiptuvai turi būti tolygiai paskirstyti, prispausti prie formos ir pritvirtinti klijais arba kaiščiais ant kraštų.

Atstumas tarp kreiptuvų neturi viršyti 3 cm, kitaip audimas bus trapus. Pasiekę pageidaujamą puodelio aukštį, padarykite pynimą tokiu pačiu būdu, kaip ir pynimo metu.

Norint rašyti rašiklį, jums reikės 3 popieriaus vynmedžių.

2 vamzdžiai lygiagrečiai vienas kitam. Vienam iš jų 2 cm atstumu nuo krašto priklijuojame trečiąjį vynmedį. Duokite sausa. Viduje tarp dviejų vamzdžių įstumiamos dvi standžios standumo adatos. Su trečiuoju vynuogiu pradėsime ašmenis su mezgimo virbalais, išvykdami iš 2 cm krašto.

Audimą baigiame ir 2 cm atstumu nuo vynuogių krašto. Mes kruopščiai paimame mezgimo adatas, užpildome trečiojo vynmedžio galą į audimą ir šiek tiek priklijuojame.

Pintinės juostos rankena yra parengta, lieka pritvirtinti prie puodelio. Norėdami tai padaryti, naudojant stipinus, kairieji rankenos galai, kiekvienas 2 cm, yra pripildyti viršutinėje kreipiamojo taurės dalyje. Mes taip pat darome apatinėje dalyje. Norint sustiprinti struktūrą, šias vietas sutepiame PVA klijais. Duokite puodelį visiškai išdžiūti.

Kad suteiktume stiprybę mūsų saldainių cukranendriui, būtina jį užpildyti.

Norėdami tai padaryti, PVA klijai praskiedžiami vandeniu santykiu 1: 1 ir tirpalą padėkite ant šepečio per visą produktą.

Gerai nusausinkite ir puodelis paruoštas.

Vaza

Audimui ažūrinės vazos saldainiams nereikia daug laiko. Būtina pradėti nuo audimo apačioje.Po to, kai dugnas pasiekė savo dydį, paimkite 5 kreipiamuosius per vieną iš vienos pusės, 5 iš priešingos pusės ir pakelkite juos. Užfiksuokite juos viršuje su spaustuku arba drabužine. Tai yra ruošiniai, skirti ateities vazos rankenai.

Norėdami atlikti ažūrinius audimus, reikia paimti suporuotą vadovą ir paleisti jį po greta esančiu gidu.

Tada pakelkite kitą kreiptuvą, nuleiskite žemyn po kita ir iki viršaus. Tai turėtų padaryti nedidelį puslankį.

Taigi atlikite visus vadovus. Visi gidų galai turėtų eiti aukštyn.

Norėdami formuoti vazą, turite paimti vieno litro stiklinį indelį ir įdėti jį į produkto apačią.

Švelniai spauskite pynimą aplink stiklainį ir pasukite jį aukštyn kojom. Susukite likusius gidų galus trimis „audimo“ virvėmis ir užbaigite audimą taip pat, kaip ir puodelio apačioje. Tai bus vazos stendas.

Mes formuojame vazos rankeną ir viršutines dalis apvyniojame popieriaus pynimu. Dėl ilgaamžiškumo sutepti baltu klijais.

Saldainių dėžutė su dangčiu

Padaryti saldainiai su dangčiu yra visiškai tokie patys kaip ir su ankstesniais produktais. Pirmiausia reikia pynti tam tikro dydžio apačią ir tada sulenkti kreiptuvus. Pynkite „virvę“, kad pyntumėte reikiamą saldainių dubenėlį ir užbaigtumėte audimą.

Jo pagrindas yra tas pats dugnas, kurio centre yra tik nedidelė rankena, leidžianti lengvai atidaryti.

Pynkite dangtelį, kurio skersmuo šiek tiek didesnis nei saldainių skersmuo.

Kaip pagaminti saldainių dėžutes iš laikraščių vamzdžių, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys