Indai

Prancūzijos patiekalai: prekių ženklų peržiūra

Prancūzijos patiekalai: prekių ženklų peržiūra

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Prancūzijos kompanija Emile Henry
  2. Naujoviškos technologijos
  3. Profesionalūs virtuvės gaminiai Arcoroc
  4. Elegantiški ir stilingi indai „Le Creuset“
  5. „Arcopal“ opalinio stiklo gaminiai
  6. Karščiui atsparūs gaminiai iš Arcuisine
  7. Kokie patiekalai gaminami Prancūzijoje?

Prancūzijos virtuvės reikmenys visada užėmė pirmaujančią poziciją rinkoje. Europos meistrai kuria elegantiškus ir tuo pačiu praktiškus produktus. Nuostabi išvaizda pritraukia daugelio pirkėjų dėmesį. Šiuo metu yra daug prekių ženklų, kurie sugebėjo užkariauti rinką. Straipsnyje apžvelgsime populiariausius prekės ženklus.

Prancūzijos kompanija Emile Henry

Pirmasis prekės ženklas, kuriuo mes sutelkiame dėmesį, siūlo klientams karščiui atsparius patiekalus. Specialistai naudoja specialias molio deginimo technologijas, specialiai sukurtas pirmiau minėtam prekės ženklui.

Naudojant šią technologiją paaiškėjo, kad į rinką patiekiami patiekalai, kurie idealiai tinka ne tik namams, bet ir profesionaliam naudojimui kavinėse ir restoranuose.

Rūpinimasis patiekalais yra labai paprastas. Jis gali būti plaunamas rankomis arba indaplovėmis. Ilgalaikio veikimo metu produktai išlaikys ne tik našumą, bet ir patrauklią išvaizdą.

Naujoviškos technologijos

Skambinamas pirmasis natūralios medžiagos apdorojimo būdas Ceradon. Ji apima keramikos gamybą esant aukštai degimo temperatūrai - 1150 laipsnių Celsijaus. Po terminio apdorojimo medžiaga tampa itin infrastruktūra, praktiška ir patvari. Virtuvės reikmenys yra atsparūs ne tik šilumai, bet ir jos pokyčiams.

Galutinius produktus galima saugiai naudoti virimui žalvarinėse ir mikrobangų krosnelėse. Be to, indai nebus sugadinti, jei jį naudosite maisto laikymui šaldiklyje.

Kita technologija yra liepsna. Pasirinkę produktus, pagamintus pagal šį metodą, galite virti ant atviros ugnies. Tai praktiški patiekalai kepimui, troškinimui, virimui ir kitiems kepimo būdams. Prancūzijos įmonės produktai tapo puikia alternatyva metalo gaminiams.

Profesionalūs virtuvės gaminiai Arcoroc

Prekių ženklas Arcoroc (Pavadinimas yra panašus į Italijos prekės ženklą Arcos) jau 50 metų dirba profesionalių stiklo gaminių gamyboje. Šio prekės ženklo produktai aktyviai naudojami kavinėse, restoranuose, baruose ir kitose įstaigose. Šiandien kompanijos produktų katalogas siūlo apie 100 skirtingų elementų. Platus patiekalų, naudingų priedų, stiklo ir įvairių virtuvės reikmenų asortimentas.

Gamybos procese specialistai naudoja novatoriškas medžiagas, turinčias ypatingą sudėtį. Apdorojant produktus išeinant, gaunami produktai, kurių stiprumas yra 3 kartus didesnis nei porcelianas.

Indai nebijo staigių temperatūros pokyčių ir palaiko patiekalų temperatūrą kuo ilgiau. Tam tikro tipo gaminiams gaminti naudojama individuali savybė. Profesionalai sugebėjo pagaminti iš plono stiklo patiekalus, kurie turi elegantišką išvaizdą ir puikų stiprumą bei atsparumą smūgiams ir pažeidimams.

Elegantiški ir stilingi indai „Le Creuset“

Populiarus Europos prekės ženklas sėkmingai sujungė dvi medžiagas - patikimą ketaus ir ilgalaikį emalį. Rezultatas yra neperleidžiamas ir elegantiškas indai. 1924 m. Pradėjo dirbti aukštos kokybės emalinių dirbinių gamybos įmonė.Praėjo keli dešimtmečiai, o Prancūzijos gamintojo prekės laimėjo pasaulinę rinką ir užėmė pirmaujančias pozicijas.

Nepaisant didelio pirkėjų populiarumo, bendrovės darbuotojai nustoja ieškoti naujų technologijų ir medžiagų. Daugelis šiuolaikinių klientų yra labai reiklūs ir norėdami išlikti paklausoje, turite nuolat tobulėti.

Virtuvės reikmenų gamybai naudojamos medžiagos leidžia sutaupyti produktų skonį ir naudą. Įmonės produktai Le creuset Puikiai tinka pradedantiesiems, kurie ką tik pradėjo įgyti patirties kulinarijos versle. Storos sienos ir konteinerių dugnas apsaugo indą nuo degimo. Atskirai verta paminėti įvairius dizainus, formas, dydžius ir spalvas. Platus gaminių asortimentas leidžia jums pasirinkti geriausią virtuvės variantą.

Taip pat produktų kataloge rasite patiekalų kavai ir arbatai. Su juo net paprastiausia arbatos šalis taps išskirtine ceremonija. Specialios perdirbimo technologijos dėka modelio grožis ir spalvų sodrumas išlieka net ir ilgą laiką naudojant ir plaunant indaplovėje.

„Arcopal“ opalinio stiklo gaminiai

Gerai žinomas prekės ženklas siūlo patiekalų iš patentuotos medžiagos. Prekinis ženklas sukūrė pojūtį, kai prieš 50 metų pristatė pirmąjį rinkoje pagamintą stalo rinkinį, pagamintą iš specialaus grūdinto lydinio - opalio stiklo. Ekspertai vadina naudojamą medžiagą proveržis stiklo gaminių gamyboje. Kūrdami patiekalus, ne tik patyrę meistrai, kurie daug žino apie žaliavų perdirbimą, bet ir profesionalius dizainerius.

Minimalizmo žinovai vertins aukšto lygio vakarienių rinkinius iš nurodyto gamintojo. Virtuvės reikmenys jungia paprastumą ir eleganciją.

Pagrindinis šios įmonės produktų bruožas, palyginti su porceliano indais - ilgalaikio pristatymo išsaugojimo. Sniego baltas paviršius išlieka tas pats spinduliavimas po daugelio metų, o išraiškingi raštai ir raštai išlaiko savo sodrumą ir formą. Patiekiami produktai yra pagaminti iš medžiagų, kurios nebijo staigių temperatūros pokyčių. Ilgalaikis stiklas gali būti naudojamas kepimui mikrobangų krosnelėse.

Karščiui atsparūs gaminiai iš Arcuisine

Prekės ženklas yra plačiai žinomas aukštos temperatūros atsparių patiekalų rinkoje. Prekės ženklas siūlo keramikos ir stipraus stiklo indus. Kiekvienas produktas pasižymi puikiu praktiškumu ir funkcionalumu. Bendrovė taip pat laikosi įperkamos kainų politikos.

Šiandien kompanijos produktai „Arcuisine“ yra labai paklausūs visame pasaulyje.

Vertindami aukščiau minėto gamintojo produktų katalogą, pamatysite įvairius kepimo ir skrudinimo produktus. „Arcuisine“ taip pat siūlo didelį patiekalų ir dubenėlių pasirinkimą. Gamintojas garantuoja kiekvieną elementą. Jei laikotės eksploatavimo taisyklių, karščiui atsparūs patiekalai truks ne mažiau kaip 5 metus. Ekspertai laikosi griežta kokybės kontrolė visuose gamybos etapuose.

Kokie patiekalai gaminami Prancūzijoje?

Stiklo dirbiniai Prancūzijos produkcija laikoma viena populiariausių pasaulyje. Daugelis prekių ženklų užkariavo rinką, gamindami patiekalus, jungiančius grožį, originalumą, patikimumą ir praktiškumą.

Indai iš ketaus Šiandien ji gaminama rečiau, palyginti su kitų medžiagų produktais. Nepaisant to, tokių patiekalų paklausa vis dar išlieka. Kai kurie pirkėjai mano, kad ši medžiaga yra patvari ir atspari dilimui. Taip pat kaip dekoratyviniai elementai naudojami ketaus indai. Prancūzų meistrai gali sukurti nuostabius produktus, kurie gali iš karto pakeisti arba papildyti virtuvės interjerą.

Porcelianas Tai laikoma geriausia medžiaga elegantiškam arbatos ir kavos rinkiniui gaminti. Aukščiausios kokybės prancūzų rinkiniai yra tikri meno kūriniai. Produktai stebina grožį ir išraiškingumą.Įžymūs prekių ženklai atkreipia dėmesį ne tik į jų išvaizdą, bet ir į jų praktiškumą bei komercinių patiekalų išvaizdą.

Kitame vaizdo įraše galėsite stebėti „Arcoroc“ stalo įrankių gamybos procesą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys