Indai

Arbatos poros: veislės ir geriausi gamintojai

Arbatos poros: veislės ir geriausi gamintojai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Pilnas rinkinys
  2. Kas yra?

Nuo kokybiškų patiekalų pasirinkimo priklauso ne tik nuo jo tarnavimo laiko, bet ir su jais susijusių emocijų. Netgi geriamoji arbata yra malonesnė iš gražių ir patogių puodelių, kurių nenorite paleisti.

Tuo tikslu, senovėje, Kinija pradėjo gaminti visą arbatos komplektą, o tada jie atsirado Europoje, bet visiškai kitokia forma.

Pilnas rinkinys

Europos rinkiniuose gali būti skirtingas daiktų skaičius, tačiau, kaip rodo pavadinimas, arbatos pora skirta dviems žmonėms. Todėl ji paprastai apima du puodeliai ir dvi lėkštutės. Lazeriai laikomi privalomu arbatos gaminių atributu Europoje. Jie reikalingi tam, kad arbata nepatektų ant staltiesės, taip pat buvo galimybė saldainį, sausainį ar kitą produktą įdėti į arbatą.

Kartais rinkinyje yra arbatinukas, pagamintas tuo pačiu stiliumi, kaip ir arbatos pora, taip pat pieno ąsotis (angliškai arbatos gėrimui su pienu) ir cukraus dubuo. Kai kurie gamintojai taip pat prideda šaukštelių.

Su pora arbatos iš Kinijos situacija yra kitokia. Jei tai skirta Gunfu-cha ceremonijai, tai yra trys elementai vienam asmeniui - platus puodelis, kuris atrodo kaip mažas dubuo, aukštas ir siauras stiklas, ir stačiakampis lėkštė, ant kurios jie tinka. Atitinkamai antrajam asmeniui reikės dar vienos arbatos poros, taip pat mažo arbatos arbatos puodelio. Kai kurie gamintojai gali pateikti savo paslaugą arba, atvirkščiai, apsiriboti puodeliu ir stiklu, kurie tradiciškai įterpiami vienas į kitą po arbatos gerinimo.

Kas yra?

Porcelianas

Populiariausia arbatos porų medžiaga, žinoma, yra porcelianas. Kartą Dulevo porceliano gamykla Jis tapo žinomas visame pasaulyje už puikią medžiagos kokybę ir originalius patiekalų dizainus, kurie daugiau nei vieną kartą buvo apdovanoti įvairiose parodose Rusijoje ir pasaulyje. Dabar ji yra didžiausia gamykla šalyje.

Antroji didelė porceliano gamykla, turinti ilgą istoriją Imperial porceliano gamykla (LFZ). Jis tapo žinomas dėl kaulų porceliano patiekalų ir kobalto neto modelio. Kaulų porcelianas gavo savo pavadinimą iš lydyto kaolino, molio ir kitų medžiagų, kurios buvo susmulkintos iš kaulų, masės. Tai išdavė patiekalus ypatingu baltumu.

Baltas paviršius leidžia taikyti bet kokį modelį. Tai ne tik kontrastingi, bet ir subtilūs pasteliniai atspalviai, piešiniai gėlių, uogų ar vaisių pavidalu - aguonos, rožės, peonijos, vyšnios, apelsinai ir obuoliai.

Keramikos dirbiniai

Kavos arbatos poros atrodo panašios į porcelianą, o kartais gamintojai netgi kopijuoja porceliano gaminių modelius ir formas iš pirmaujančių gamyklų. Tačiau tokie puodeliai paprastai yra plonesni ir pilkos spalvos sienos yra aiškiai matomos išpjautame paviršiuje.

Iš menkiausio lusto, patiekalai įgauna neprognozuojamą išvaizdą, kai, kaip antai porcelianas, jie gali būti ne tokie pastebimi - viduje jis taip pat yra baltas.

Molis

Puodeliai ir lėkštutės gali būti pagamintos iš molio. Pagal savo charakteristikas jis nėra prastesnis už kitas medžiagas., bet tai leidžia jums formuoti neįprastas figūras ar sukurti arbatos porą liaudies stiliumi.

Stiklas

Stiklas, skirtingai nuo kitų medžiagų, leidžia pagaminti visiškai skaidrią medžiagą. Dėl to gaunami labai įdomūs puodeliai, kuriuose galite stebėti arbatos lapų ar cukraus judėjimą.

Klasikiniai stiklo dirbiniai yra pagaminti iš skaidraus stiklo, tačiau pastaraisiais metais tamsesni puodeliai tapo daug populiaresni, taip pat įvairūs spalvų variantai.. Pavyzdžiui, puodelis gali būti mėlynas, oranžinis, raudonas, juodas, kartais net baltas.

Paprastai jie neišskiria vyrų ir moterų rinkinių, tačiau, pavyzdžiui, keletas futbolo klubų gamina patiekalus su savo simbolizmu, kuris daugiausia skirtas vyrams.

Taip pat yra neįprastų sprendimų. Pavyzdžiui, su kvadratine lėkštele arba su daugiau nei 250 ml puodeliu. Čekijos arbatos poros paprastai, priešingai, suprojektuotos XVIII – XIX a. Stiliaus, nes jų gamintojai vertina šimtmečių seną savo augalų istoriją. Kartais šie puodeliai yra su rhinestones, kad juos kaip rafinuotas kaip įmanoma.

Pagrindiniai gamintojai

Be Imperial porceliano gamyklos ir gamyklos Dulyovo, Rusijoje dar yra keletas keramikos gaminių. Be to, patiekalų rinkoje pristatė daug produktų iš Vokietijos, Italijos, Turkijos ir mažesniu mastu Čekijos.

Kinijos ceremonijų arbatos poros tradiciškai gaminamos Kinijoje ir Japonijoje. Paprastai jų porcelianas laikomas geriausiu, ir tokie patiekalai turi didelę paklausą. Dažniausiai jis yra perkamas kaip dovana gana daug Kinijos arbatos porų, kurios parduodamos dovanų pakuotėse.

Arbatos porų peržiūra, žr. Toliau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys