Indai

Virduliai, pagaminti iš nerūdijančio plieno dujinėms viryklėms: geriausių modelių įvertinimas ir pasirinkimas

Virduliai, pagaminti iš nerūdijančio plieno dujinėms viryklėms: geriausių modelių įvertinimas ir pasirinkimas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai ir trūkumai
 2. Veislės
 3. Populiariausi prekės ženklai
 4. Kaip pasirinkti?

Galbūt nėra šeimos, kurioje nebūtų arbatinuko. Šis virtuvės indas pakeitė samovarus. Virdulyje galite greitai virti vandenį ir užvirinti skanų ir aromatinį arbatą, jis naudojamas vandeniui šildyti, kai jis konservuojamas. Nors daugelis vartotojų persijungė į buitinius elektrinius virdulius, dujų ir elektrinių krosnių modeliai yra ne mažiau populiarūs. Taip atsitinka ne tik dėl šeimininkų ar įpročių, o tokie indai bus naudingi elektros energijos tiekimo problemoms spręsti.

Nerūdijančio plieno talpyklos turi ypatingą paklausą. Renkantis produktą, svarbu žinoti, ką reikia atkreipti, kad ilgai dirbtumėte virdulį.

Privalumai ir trūkumai

Iš nerūdijančio plieno pagaminti produktai yra labai populiarūs. Tokie indai turi didelių privalumų, kai jie naudojami atvirose liepsnose.

 • Nerūdijančio plieno virdulys yra pastovus nuo karšto ir šalto vandens poveikio.
 • Šios medžiagos modeliai gali atlaikyti sukrėtimus. Be to, produktas toleruoja rūgšties ir šarmų poveikį.
 • Nerūdijantis plienas yra patikimiausia ir saugiausia virtuvės reikmenų medžiaga. Tokie modeliai yra patvarūs, atrodo labai gražūs, tinka bet kokiam virtuvės interjerui.
 • Vienas iš pagrindinių šių produktų privalumų yra jų netoksiškumas, nes medžiaga neišskiria toksinių ir kenksmingų medžiagų. Be to, ši medžiaga nereaguoja su įvairiomis vandenyje esančiomis priemaišomis.
 • Nerūdijančio plieno virdulys turi dugną su sutirštinimu, kuris prisideda prie greito vandens šildymo.
 • Modeliuose įrengti dangčiai su tvirtu tvirtinimu, o tai neleidžia susidaryti šilumai.
 • Arbatos iš nerūdijančio plieno yra rankenos, pagamintos iš karščiui atsparios medžiagos. Jie nešildo verdančio vandens, kuris užtikrina paprastą naudojimą.

Nerūdijančio plieno gaminių trūkumai yra tai, kad sąlytyje su aštriais ir braižomais objektais ant jų paliekami pėdsakai. Taip pat ant virdulio sienos dažnai naudojamos skalės formos.

Veislės

Virduliai, naudojami virti vandenį ant dujinės viryklės, gali būti skirstomi į skirtingus tipus. Tai gali būti emaliuoti modeliai, ketaus konteineriai, keramika ir stiklas. Bet dažniausiai verdant įprastą arba išvalytą vandenį ant dujinės viryklės, naudojant nerūdijančio plieno gaminius. Šios talpyklos yra lengvai naudojamos, nereikalauja papildomos priežiūros.

Dauguma modelių yra su švilpuku, kuris virsta aštriu švilpuku. Šiuolaikiniuose gaminiuose ant virdulio rankenos yra mygtukas, paspaudus, kurį galite atidaryti. Tai labai patogu, nes šiuo atveju nudegimų rizika neįtraukta. Kai kuriuose modeliuose, po verdančio vandens, švilpukas gali atsidaryti.

Nerūdijančio plieno talpyklos skiriasi nuo rankenos ir medžiagos, iš kurios ji pagaminta. Daugelis pageidauja rankenų, kurios nešildo, kai prietaisas naudojamas per atvirą ugnį. Yra modeliai su silikoninėmis rankenomis, kurios yra pagamintos iš karščiui atsparios medžiagos. Gamintojai dažnai naudoja bakelitą rašikliams. Ši medžiaga atrodo kaip plastikinė, bet praktiškai nesikaupia.

Nerūdijančio plieno virtuvės reikmenys turi matinį arba veidrodžio paviršių. Tokius produktus lengva nuplauti, nors matiniai paviršiai bus labiau matomi vandens dėmių ir lašų. Tankio dugnas taip pat vaidina svarbų vaidmenį.Taigi, produktai gali turėti dvigubą arba trigubą dugną. Juose vanduo šildys iki 25% greičiau nei įprastiniuose konteineriuose. Skystis atvėsina lėtai.

Pasirinkus produktą, turėtumėte vadovautis ne tik medžiaga, iš kurios jis pagamintas, bet ir atsižvelgti į jo kiekį. Taigi, didelei šeimai geriau užimti didelį virdulį, iki 4 litrų. Dėl mažo šeimos modelio tinka nuo 1,5 litrų. Pirkdami konteinerį reikia atsižvelgti į viryklės dydį, jo savybes.

Arbatos iš nerūdijančio plieno turi puikią išvaizdą, jie artėja prie stiliaus bet kokiuose virtuvės reikmenyse, bus organiškai pritaikyti kambario dizainui.

Populiariausi prekės ženklai

Nerūdijančio plieno talpyklos turi būti patrauklios, atitikti kambario dizainą. Dažniausiai pirkėjai pirmenybę teikia jau įrodytajam prekės ženklui ir perka produktus, pagamintus Vokietijoje, Čekijoje ir Kinijoje. Ne mažiau populiarūs yra rusų virtuvės reikmenys. Apsvarstykite geriausių modelių reitingą.

Tefal C7921014

Atidaro „TOP-10“ arbatinuko „tefal“ c7921014. Šios kompanijos patiekalai daugelį metų buvo labai populiarūs ne tik Rusijoje, bet ir visame pasaulyje. Įmonė gamina prabangius modelius, taip pat vidutinės kainos produktus.

Pagamintas modelis Tefal C7921014 iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Produktas pasižymi nuostabiu dizainu. Tūris - 2,5 litrai. Šis tūris puikiai tinka mažai šeimai. Yra patogi rankena. Yra švilpukas, apie kurį įspėjami žmonės apie arbatos laiką. Dangtis atsidaro ir užsidaro labai lengvai, yra svirtis, garantuojanti atidarymą.

Tefal C7922024 3 L

Šis virtuvės asistentas turi 3 litrų tūrį, kuris yra labai svarbus daugumai šeimai. Labai stilingas virtuvės prietaisas turi nedidelį svorį - tik 0,77 kg. Toks modelis yra patogus naudoti, korpusas ir išorinė danga yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Produktas yra populiarus daugeliui namų šeimininkių, kurios pastebėjo, kad yra lengva naudoti, gražią išvaizdą. Modelis turi patogią virdulio uždarymo ir atidarymo sistemą, yra švilpukas, kuris garsiai informuos apie verdantį vandenį.

Rondell Premiere RDS-237

Šis modelis turi 2,4 litrų tūrį. Jis gali būti naudojamas visų tipų plokštelėms. Produkto svoris - 0,78 kg. Kėbulas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Bakelitas tarnauja kaip dangtelio ir rankenos medžiaga, todėl jie nesikaupia, kai skystis virsta. Dangtelį lengva nuimti ir dėvėti, o jis yra gana tvirtai. Yra švilpukas, vožtuvas lengvai atsidaro. Produktą galima plauti indaplovėje.

TalleR "Erickson" TR-1381

Tai klasikinis švilpimo modelis. Girdimas garsas. Produktas naudojamas įvairių tipų degikliams, įskaitant dujų krosnis. Virdulys yra pagamintas iš nerūdijančio plieno. Produktas yra lengvai plaunamas, medžiaga yra atspari deformacijai ir agresyvios aplinkos poveikiui, nerūdija. Bakelito rankena nešildo, todėl svarbu naudoti. Produkto svoris - 0,78 kg.

KitchenAid KTEN20SBOB

Technika „KitchenAid“ reiškia atpažįstamą amerikietišką stilių 40–50 metų. Tai klasikinis modelis, kuriame galite greitai virti arbatą. Produkto tūris - 1,9 litrų, tinka 2-3 žmonių šeimai. Modelis pagamintas iš kieto nerūdijančio plieno. Virdulys yra patogus naudoti, o jis atrodo stilingas.

Yra patogi guminė rankena, kurios dėka galite judėti ir pakreipti arbatinį puodą be baimės užsidegti. Gamintojai pateikė patogų švilpuką, kuris pranešė apie skysčio virimą garsiai švilptu.

MAYER & BOCH 25895

Šis Vokietijos prekės ženklas yra žinomas už jos ribų. Gamintojai sukūrė stilingą švilpimo virdulį, suteikdami jam ypatingą eleganciją.

Produkto savybės:

 • 2 litrų talpos talpa:
 • bakas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno;
 • tinka dujoms ir elektrai;
 • veidrodis poliruotas;
 • numatyta fiksuota rankena, pagaminta iš plastiko;
 • produkto svoris - 0,55 kg.

Fissler Tokyo

Šį modelį pasižymi Vokietijos pragmatizmas, čia viskas yra atsižvelgiama į mažiausias detales. Be išskirtinės išvaizdos, produktas yra kokybiškas. Pagamintas iš labai aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Jo dugnas pagamintas iš kieto lakštinio metalo su naujausiomis „SuperThermic“ technologijomis, Dėl to galima pasiekti tinkamą šilumos paskirstymą. Specialus švilpukas paskatins savininkus laiku virti skystį.

Tinka ne tik dujoms, bet ir visoms krosnių rūšims.

Vinzer Symphonia 89003

Šios Šveicarijos bendrovės nerūdijančio plieno gaminiai yra labai kokybiški. Dėl greito ir vienodo šildymo sienų vanduo virsta daug greičiau nei kitokio tipo gaminiuose. Produkto tūris - 2,5 l. Virtuvėje yra patogi rankena, pagaminta iš pusmėnulio ir tvirtinama vienoje pusėje. Snapelis gali būti atidarytas paspaudimo mygtuku.

BergHOFF Orion 1104683

Šis prekės ženklas buvo ypač populiarus daugelį metų. Produktas gaminamas klasikiniu pavidalu, taip pat prijungtas filtras. Bako apačioje yra 3 sluoksniai, dėl kurių atsiranda greitas skysčio virimas. Produktas gali būti plaunamas net ir indaplovėje, po plovimo jis nepraranda pradinio blizgesio. Laivo tūris - 2,6 litrų.

Virdulys 3 l „Classic“ be TRS-3

Šio modelio gamintojas yra Rusija, virdulys yra labai aukštos kokybės ir mielai daug namų šeimininkių.

Savybės:

 • modelis pagamintas iš nerūdijančio plieno;
 • svoris - 1100 g;
 • spalva - chromas;
 • tūris - 3 l;
 • tinka dujų ir elektros krosnelėms;
 • galima plauti indaplovėje.

Kaip pasirinkti?

Šiandien daugelis įmonių siūlo didžiausią virtuvės reikmenų pasirinkimą. Prieš perkant virdulį dujinė viryklė, turėtumėte išsiaiškinti, kokių kriterijų turėtumėte atkreipti dėmesį.

 • Virdulio forma turi būti panaši į varpą. Padidėjęs, palyginti su baze, padės greičiau šildyti. Dugno dydžio ir užpildymo angos santykis 1: 2 yra laikomi idealiais.
 • Dangtelio skersmuo turi būti tinkamas vandens pildymui ir bako plovimui.
 • Pageidautina, kad dangtis būtų patalpintas karšto oro išėjimui.
 • Viryklės antgalis turi būti centre. Tada, pilant vandenį, jis neišsipils, o šiukšliadėžė ir šiukšlės nepateks į puodelį. Pageidautina, kad filtras būtų ant snapelio pagrindo.
 • Būtina pasirinkti rankenas, pagamintas iš karščiui atsparaus plastiko, ty bakelito. Tokios rankenos yra patogios naudoti, nešildomos, neslysta nuo delno.
 • Nepaisykite švilpuko buvimo. Toks svarbus atributas visada primins jums, kad vanduo yra paruoštas naudoti.

Pasirenkant reikia atkreipti dėmesį į ženklinimą, patvirtinantį, kad modelis gali būti naudojamas dujiniuose degikliuose. Tokia piktograma paprastai yra apačioje arba yra nurodyta gamintojo etiketėje ir instrukcijose.

Dujų viryklės nerūdijančio plieno virdulio apžvalga, žr. Šį vaizdo įrašą.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys