Indai

Indukcinių viryklių virduliai: pasirinktų tipų ir subtilybių

Indukcinių viryklių virduliai: pasirinktų tipų ir subtilybių

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kaip nustatyti virdulio ir viryklės suderinamumą?
 2. Veislės
 3. Geriausių modelių įvertinimas
 4. Kaip pasirinkti?

Virdulys - svarbiausias virtuvės atributas. Šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime indukcinės viryklės virdulio parinkimui. Gaminant produktus tokiam paviršiui, naudojamos įvairios medžiagos gamybai.

Kaip nustatyti virdulio ir viryklės suderinamumą?

Indukcinėje viryklėje yra specialus šildymo įrenginys, kuris skiriasi nuo kitų virimo paviršių. Todėl ne kiekvienas virtuvės indas tinka virti ant tokios viryklės. Ir virdulys nėra išimtis. Medžiagos, tinkamos indukcinėms plokštelėms:

 • keramika;
 • karščiui atsparus stiklas;
 • nerūdijantis plienas;
 • plastikas;
 • emalio

Pagrindinis šio tipo patiekalų dalykas yra jo dugnas. Produktai turi turėti 3 mm storio kietą dugną, turinčią feromagnetinių savybių.

Ji turėtų būti visiškai lygi. Dugno konstrukcijoje yra specialus aliuminio (rečiau vario) magnetinis diskas. Metalo diskas skatina elektronų judėjimą, po kurio greitai užšyla paviršius, taupantis ne tik laiką, bet ir elektros energiją.

Vario dugnas dažniausiai būna statant puodus ir puodus, kur yra ilgesnis paviršiaus šildymo procesas. Tokių patiekalų vario dugnas gali būti trijų arba penkių sluoksnių. Bet dėl ​​virdulio konstrukcijos šis dugno tipas neturi prasmės.

Norint nustatyti virdulio suderinamumą su indukcine virykle, tiesiog pažiūrėkite į indų pakuotę. Kaip taisyklė Gamintojai ant pakuotės įdeda indukcinės viryklės ženklą - spiralę su keliais posūkiais. Taip pat turėtumėte pasirinkti patiekalus, kurių apatinė dalis nesiskiria nuo degiklio dydžio daugiau nei 30%. Prieš naudodami naują virdulį, taip pat turite atidžiai perskaityti krosnelės instrukcijas. Jame gamintojai nurodo mažiausią indo skersmenį, kuris įjungia virimo paviršių.

Norint savarankiškai nustatyti, ar virdulys tinkamas indukcinei viryklei, reikia laikyti magnetą išilgai indo dugno. Su geros kokybės dugnu, magnetas turi prilipti prie paviršiaus.

Kai kuriuose arbatinių puodelių modeliuose yra išjungimo funkcija. Tokie modeliai yra lengvai valdomi ir yra labai paklausūs tarp indukcinių plokščių savininkų.

Veislės

Dažniausiai indukcinių plokščių gaminiai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Tokie patiekalai yra labai populiarūs, paprasti projektuojant ir prižiūrint. Renkantis nerūdijančio plieno virdulį, reikia atsižvelgti į plieno rūšį. Standartinis tarifas prasideda skaičiais 18/10 ir aukštesniais. Šie skaičiai rodo, kad naudojamas nerūdijančio plieno medicinoje. Jis taip pat vadinamas maisto plienu. Kokybiški tokios nerūdijančio plieno gaminiai pažymėti specialiais ženklais: AISI 409.

Poliruoti arbatinukai arba matinis - visiems skonio reikalas. Bet matinis paviršius yra lengviau valomas. Poliruotas paviršius po plovimo turi būti gerai išvalytas, kad būtų išvengta dėmių nuo lašų.

Renkantis nerūdijančio plieno indus, apsvarstykite produkto dugno kokybę. Patiekalai greitai taps bevertis, jei dugno ir kūno gamyboje buvo naudojamas plonas metalas. Yra vandens virduliai, kurie aprūpina apvalkalu dugną, kuris prisideda prie vandens šildymo pagreitinimo. Nerūdijančio plieno virdulių trūkumas yra šiluminės talpos trūkumas ir netolygus šildymas.Tokio produkto apačią galima šildyti tik iki 100 laipsnių temperatūros.

Arbatos iš anglies plieno (emalio) yra saugios. Gaminant emalį, naudojamas specialus karštas metodas, po kurio buvo termiškai apdorotas. Šio tipo indai yra atsparūs aukštai temperatūrai ir geram šilumos kiekiui. Vanduo emalio puode išlaiko temperatūrą ilgą laiką. Trūkumas yra mažas medžiagos stiprumas: virduliai su emalio danga bijo sukrėtimų ir kritimų.

Stiklo arbatinukai turi estetinę ir stilingą išvaizdą. Stiklo dirbiniai turi metalinę dugną su feromagnetinėmis savybėmis, kurios užtikrina, kad degiklis būtų įjungtas. Dažniausiai yra modelių su plona metalo plokšte. Modelių paviršius su storu metaliniu kapsulės dugnu greitai įkaista, todėl greitai skystis virsta. Gaminant stiklo modelius, naudojamas karščiui atsparus stiklas, kurį gerai toleruoja aukšta temperatūra, ir jo lašai.

Kai kuriose stiklo konfigūracijose arbatos puodeliai yra arbatos puodeliai, labiau panašūs į filtrą. Arbatą galima saugoti stiklo reikmenimis, nes viduje nėra šildymo elementų.

Dėl stiklo plastiškumo yra daug skirtingų formų ir modelių, kurie skiriasi nuo originalaus dizaino. Stiklo arbatinukas yra nepakeičiamas asistentas ir puikiai tinka interjerui. Trūkumas yra medžiagos trapumas.

Indukcinės viryklės švilpukas yra toks pat patogu kaip ir kitiems virimo paviršiams. Uždaryta snapelio anga prisideda prie greito vandens kaitinimo ir virimo, o garsus švilpukas nedelsdamas praneša apie virimą. Modeliai su švilpuku yra labai patvarūs, nes jie yra pagaminti iš aukštos kokybės metalo. Be to, virdulių rankenos yra pagamintos iš karščiui atsparios medžiagos ir yra labai patogu.

Caps švilpukai yra dviejų tipų:

 • nuimamas;
 • dangteliai auga vienu mygtuko paspaudimu.

Pirmasis tipas nėra labai patogu. Jei pavyks uždaryti ranką, kyla pavojus, kad jį sudegins garai. Dangtelis, pakeliamas vienu mygtuko paspaudimu, yra patogus ir praktiškas naudoti. Yra virduliai su šildymo lygio indikatoriais. Tokie produktai yra labai patogūs ir saugūs. Šildymo indikatorius yra patogi parinktis, padedanti nustatyti virimo temperatūrą ir sekti maksimalaus vandens šildymo taško apytikslį.

Yra arbatinukai, kuriuose pranešama apie šildymo laipsnį su tam tikra spalva.

Geriausių modelių įvertinimas

Geriausių indukcinių viryklių virdulių gamintojų sąrašas yra toks.

Gipfel

Vokietijos bendrovė „Gipfel“ gamina aukštos kokybės ir patogius nerūdijančio plieno gaminius. Virdulio rankena yra pagaminta iš karščiui atsparios medžiagos, o nuimamas dangtis leidžia lengvai supilti vandenį į talpyklą ir, jei reikia, supilti į kitą baką. Nerūdijančio plieno prietaisas yra praktiškas ir patogus naudojant didelį darbo laiką. Vienas iš populiariausių šio kompanijos modelių gali būti vadinamas 2,5 litro nerūdijančio plieno virduliu, pagamintu kaip varis. Šis patiekalas patiks minimalizmo ir stilingų dalykų rėmėjams. Virtuvė su vario spalvos korpusu bus originalus virtuvės priedas, taip pat gera dovana artimiesiems.

Fessler

Kitas gamintojas iš Vokietijos yra Fessler. Įmonės produktai yra aukščiausios kokybės. Produktų asortimentą sudaro įvairūs stilingi modeliai ir įvairios spalvos. Kėbulo konstrukcija pagaminta iš patvaraus metalo, kuris leidžia naudoti virdulį ne tik indukcinėse krosnelėse, bet ir kituose virimo paviršiuose. Rankena yra pagaminta iš medžiagos, atsparios aukštai temperatūrai, apie ją neįmanoma sudeginti. Taip pat privalumai, kuriuos verta paminėti geru šiluminiu pajėgumu, vanduo išlaiko ilgą laiką.

Kitchenaid

Bendrovė „Kitchenaid“ iš Amerikos gamina indukcinių viryklių virdulius. Medžiaga yra nerūdijantis plienas su specialia danga, kuri apsaugo nuo įbrėžimų. Šio gamintojo virdulys negamina nereikalingų blizgesių ir triukšmų, o po virimo jis praneša specialiai. Kitchenaid gamina įvairius produktus, kurie gali pritraukti ir patenkinti bet kurį klientą. Šio gamintojo produktai taip pat skiriasi stiprumu ir ilgaamžiškumu. Produktų tarnavimo laikas siekia 20 metų.

Pramoninis milteliai

Kinijos gamintojas „Powise Industrial“ gamina originalius indus indukcinėms plokštėms. Vienas iš įdomiausių produktų yra nerūdijančio plieno modelis, padengtas emaliu juodos ir baltos spalvos brėžiniais. Kinijos kompanijos virdulys, kurio tūris yra 3 litrai, turi kietą kapsulės dugną, dėl kurio greitai šildomas vanduo. Kai atvejis įkaista, juoda ir balta spalva tampa spalvota. Produkto rankena yra pagaminta iš silikono, kuris nešildo. Šis modelis pritraukia savo dizainą ir originalumą.

Dėl metalo ilgaamžiškumo ir stiprumo toks produktas gali tęstis daugelį metų.

Kaip pasirinkti?

Indukcinės viryklės virdulio pasirinkimo kriterijai turėtų būti grindžiami keliais aspektais.

 • Produkto tūris. Pasirinkus virdulį, reikia vadovautis šeimos narių skaičiumi. Nedidelis produktas bus ne tik nepatogus. Verdantis vanduo keliais būdais lems elektros energiją.
 • Virdulio tvirtumas. Virtuvės indo dangtis turi būti sandariai uždarytas ir neleidžia garui patekti. Priešingu atveju, atleidus garą, gali atsirasti produkto deformacija esant aukštai temperatūrai, o tai reiškia ir prastos kokybės produktą.
 • Prastas vanduo iš snapelio. Būtina nedelsiant patikrinti, kaip vanduo teka iš snapelio. Jei vanduo teka nevienodai, produktas turi būti grąžintas. Paprastai tokie patiekalai yra garantinio laikotarpio.
 • Rankenos dizainas ir forma yra parenkami individualiai, atsižvelgiant į vartotojo pageidavimus. Formos nepatogumai ir prastos medžiagos kokybė gali nudeginti garais arba verdančiu vandeniu.
 • Virdulio montavimas turi būti patikimas. Renkantis gaminį reikia atkreipti dėmesį į susuktus varžtus ant rankenų. Blogai priveržti varžtai gali sulaužyti virdulio rankenėlę, kai joje yra verdančio vandens.
 • Snapelis turi būti virš kūno, kuris neleidžia išsiliejimui. Norint išpilti vandens iš virdulio į puodelius, turėtumėte pasirinkti ilgą snapelį.
 • Produkto dugno skersmens suderinamumas su indukcinės viryklės dydžiu dažnai neatitinka. Norint pasirinkti modelį, kuris tinka skydui, būtina atsižvelgti į degiklio plotą ir virdulio dugno skersmenį. Jis neturėtų skirtis nuo skydelio ploto daugiau nei 30%.

Į šį sąrašą įtraukiamas vidinio paviršiaus emalio spalvos pasirinkimas perkant emaliuotą produktą. Balta, grietinėlė, mėlyna, mėlyna ir juoda yra saugios. Likusios spalvos ir atspalviai priimtini emaliui su išorine dėklo danga. Nepirkite patiekalų su ruda, raudona ir geltona vidine danga.

Atsižvelgiant į šias savybes, produkto įsigijimas bus lengvas ir suteiks tik malonumą. Be to, iki šiol įvairių gamintojų modeliai pateikiami su ryškiomis spalvomis ir stilingu dizainu kiekvienam skoniui.

Apie kokius indus galima naudoti indukcinėse viryklėse, žiūrėkite šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys