Indai

Dujų viryklės arbatos: tipai ir subtilybės

Dujų viryklės arbatos: tipai ir subtilybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Veislės
 2. Gamybos medžiagos
 3. Top modeliai
 4. Kaip pasirinkti?

Viryklės virduliui paprastai būdingas patvarumas, saugumas asmeniui, vanduo virdulyje ilgą laiką išlieka šiltas. Šiandien gamintojai gamina daug modelių. Kaip pasirinkti ir įsigyti kokybišką produktą?

Veislės

Virtuvė gali skirtis nuo gamybos, dizaino, tūrio, papildomų funkcijų. Pastarasis apima, pavyzdžiui, švilpuką.

Virdulys skleidžia garsą, kai virsta vanduo. Taip atsitinka dėl to, kad garai išeina per švilpuko skylę. Šio produkto dėka negalite „saugoti“, kai skystis virsta. Šis virdulys yra ypač patogu užimtiems ir pagyvenusiems žmonėms.

Papildomos funkcijos apima šilumos jutiklių prieinamumassu kuriais yra įrengti kai kurie modeliai. Daugeliui elitinių arbatos rūšių skysčio temperatūra yra labai svarbi, todėl virdulys su termometru tokiais atvejais yra būtinas dalykas.

Virdulio tūris priklauso nuo to, kaip didelė šeima yra, taip pat nuo arbatos gėrimo tradicijos. Minimalus tūris paprastai yra 300 ml, didžiausias - 6 litrai. Vienam ar dviem žmonėms bus optimalus 0,5-1,5 litrų produkto kiekis. 5 ar mažiau šeimai pakanka 2,5-3 litrų produkto.

Šiuolaikiniai modeliai daugiasluoksnis dugnas, dėl kurio jis yra tolygiai šildomas. Yra dar viena galimybė su kapsulės dugnu - tai trijų sluoksnių dugnas, kurio pirmasis sluoksnis yra nerūdijantis plienas, antrasis - tankus aliuminis, trečias - kitas nerūdijančio plieno sluoksnis.

Gamybos medžiagos

Dujinė viryklė gali būti gaminama iš įvairių medžiagų.

Nerūdijantis plienas

Nerūdijantis plienas greitai ir tolygiai įkaista, taip pat skiriasi ilgas tarnavimo laikas. Verdančio vandens metu nėra sąveikos su virdulio danga ir, gaminant žoleles, gėrimas neturi metalo skonio.

Iš minusų - skalavimas ant virdulio vidinių sienų, taip pat paviršiaus įbrėžimai, kai jie susiduria su aštriais daiktais ar abrazyvais.

Emalinis virdulys

Prietaisas papuošia virtuvę, bet kasdieniam naudojimui nepakanka. Dėl aštrių temperatūros pokyčių danga pradeda blogėti, o ant emalio susidaro anglies nuosėdos. Norint jį pašalinti, reikia naudoti abrazyvinius ploviklius, kurie savo ruožtu naikina emalio sluoksnį.

Keramika

Keraminis arbatinukas yra natūralaus molio produktas, kuris atlaiko aukštą temperatūrą ir yra lakuotas išorėje. Keraminiai arbatiniai puodai siūlomi skirtingomis kainų kategorijomis nebrangūs modeliai - sunkūs ir trapi - gali sulūžti po ugnimi. Geresnis virdulys negali būti pigus.

Karščiui atsparus stiklas

Stilingas ir šiuolaikiškas modelis, harmoningai pritaikantis modernios studijos interjerui.

Skaidrių sienų dėka galite stebėti, kaip virdulys virsta. Medžiaga neišskiria medžiagų, kurios liečiasi su vandeniu, jos paviršiuje nėra skalės.

Akivaizdūs trūkumai - padidėjęs trapumas ir trumpas gyvenimas.

Aliuminis

Šie virduliai yra mažiau paplitę kasdieniame gyvenime, nes aliuminis yra oksiduojamas vandeniu. Manoma, kad tik aliuminis oksiduojamas grynoje formoje.

Nepaisant to, ekspertai nerekomenduoja pirkti šiluminį instrumentą, net iš aliuminio lydinio.

Ketaus

Virtuvė greitai ir tolygiai išlaiko iš ketaus, ilgai išlaiko šilumą.Taip pat patinka gaminio tarnavimo laikas - virdulys tęsis iki 10-15 metų.

Tačiau ketaus virdulys turi didelis svoris ir gana didelės išlaidos. Pirkdami turėtumėte atkreipti dėmesį į rankeną - jis neturėtų būti plastikas, nes liečiantis karštą metalą, plastikas ištirps anksčiau ar vėliau.

Varis

Vario virdulys atrodo labai elegantiškas, visada pritraukia dėmesį. Medžiaga turi didelį šilumos laidumą (verta prisiminti garsius rusų samovarus ir turkus), vanduo tokiame virdulyje greitai įkaista ir virsta. Be to, varis nėra oksiduotas ir be to turi antiseptinių savybių. Suvart - priežiūros sunkumas, didelės išlaidos.

Top modeliai

Tarp populiarių ir klientų pasitikėtų modelių yra suomių, vokiečių ir kai kurių vietinių galimybių. Bet kokiu atveju reikia nepamiršti, kad kokybė ir kaina daugiausia priklauso nuo gamybos medžiagos. Ir geras metalo, keramikos ar karščiui atsparus stiklas negali būti pigus.

 • Vienas iš geriausių ir populiariausių patiekalų, vadinamų „Tefal“, gamintojai. Dujų viryklės gamintojas siūlo nerūdijančio plieno modelį Tefal C7921014. Išorinis virdulys yra labai patrauklus dėl savo supaprastintos formos, stilingo dizaino ir matinio paviršiaus. Produkto tūris yra 2,5 l.

Rankena yra tam tikru atstumu nuo virdulio, pagaminta iš karščiui atsparios medžiagos. Virdulio dangtis laikomas specialiame įrenginyje, kad jis neužstumtų gaminiobet lengva atidaryti, kai reikia. Snapeliai, įrengti švilpuku, garsas garsus.

Virdulys yra pakankamai lengvas (svoris 800 g), bet patvarus. Snapelis ir rankena yra tvirtai pritvirtinti, pilant verdantį vandenį jis neišsipylė. Vartotojai pastebi, kad, nepaisant gamintojo garantijų, virdulio rankena yra šiek tiek, tačiau ji įkaista.

Be to, yra skundų dėl pernelyg didelio dangčio sandarumo: norint įpilti vandens į konteinerį, turite daug pastangų. Galiausiai virdulys turi būti atidžiai prižiūrimas. pirštų atspaudai greitai spausdinami ant matinio paviršiaus.

 • Kitas nerūdijančio plieno modelis laimėjo vartotojų populiarumą - Rondell RDS-088. 4 litrų produktas yra trikampio formos ir atrodo stilingas, modernus. Įrengtas snapelis, kuris atsidaro paspaudus specialų mygtuką. Pastarasis yra ant bakelito rankenos, kuri nešildo.

Prietaiso apačioje nėra siūlių, pagamintas iš kieto metalo, todėl produktas gali būti laikomas saugiu.

Ant veidrodžio paviršiaus beveik jokių pakeitimų ir atspaudų nėra. Dėl sutirštinto dugno, virdulyje esantis skystis virsta greičiau, ir pats laivas ilgą laiką išlaiko šilumą. Pati virdulys yra sunki (svoris 2280 g), o kai jis pripildytas skysčiu, kai kuriems vartotojams jis tampa neprieinamas.

 • Kettle Vinzer Symphonia 89003 - Tai yra aukštos kokybės Šveicarijos kokybės pavyzdys. Nerūdijančio plieno gaminys turi dvigubą dugną ir švilpuką, tinka ne tik dujoms, bet ir kitoms krosnių rūšims, įskaitant indukciją. Tūris - 2,5 litrai, virdulys tinka šeimoms.

Dėl konstrukcijos ir medžiagų savybių, dugnas ir sienos greitai ir tolygiai pašildo virimo virdulys vyksta 10% greičiau. Rankena yra pritvirtinta prie gaminio su viena ranka ir todėl yra pusmėnulio formos. Nešildo, ant jo yra stūmoklio mechanizmas nosies atidarymui.

 • Universalus ir modernus modelis - viryklė iš Kinijos prekės ženklo Maestro mr 1337. Dvigubas dugnas, ne šildymo rankena, švilpuko egzistavimas tai patogu ir saugus. Stilinga išvaizda, keletas virdulio spalvų taps virtuvės apdaila. Šis modelis gali būti plaunamas indaplovėje.
 • „Vitross Maestro“ yra stiklo modelis iš vidaus prekės ženklo. Nors būtų teisingiau teigti, kad tai yra kombinuoto tipo modelis - nuo emalio plieno ir grūdinto stiklo.Tūris - 2 litrai, svoris - apie 1200 g Rankena montuojama vienoje pusėje, ji nešildo.

Vanduo greitai virsta. Virdulį galima plauti indaplovėje. Tačiau tuo pačiu metu nėra pernelyg patogu atidaryti.

 • Stilingos išvaizdos ir funkcionalumo derinys yra portugalų firmos Silampos „Jasmine“ modelis. Trijų sluoksnių dugnas, švilpuko, suvirinto snapelio ir rankenos buvimas - produkto praktiškumo ir saugos garantija. Jis turi elegantišką racionalią formą ir lygų paviršių. Patiekalų kiekis - 2 litrai, svoris gana pastebimas - apie 1200 g.

Virtuvė greitai virsta, jis Pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Nenuostabu, kad produkto kaina yra gana didelė. Tačiau, nepaisant to, „Jasmine“ turi trūkumų, tarp jų - šildomą rankenėlę ir nesugebėjimą plauti virdulio indaplovėje.

 • Jei negalite nuspręsti dėl medžiagos, iš kurios turi būti pagamintas virdulys, atkreipkite dėmesį į prekės ženklo Carl Schmidt Sohn Aquatic produktus. Šios vokiečių firmos linijoje yra dviejų rūšių virduliai dujinėms viryklėms - iš poliruoto plieno, taip pat su emalio danga. Pirmasis modelis pasižymi natūralaus plieno spalva, antruoju atveju galite pasirinkti virdulį, kuriame yra raudona, juoda arba smėlio spalva.
Virdulys yra skirtas šeimų naudotojams, jo tūris - 3 litrai. Rankenos ir švilpukas yra tvirtai pritvirtinti, pastarasis automatiškai užsifiksuoja. Tačiau kai kurie vartotojai tai sako švilpuko garsas yra pernelyg garsus ir ryškus.

Rankena, beje, šiame modelyje nešyla, ji patogiai įdedama į ranką. Virdulys greitai virsta, turi patrauklią išvaizdą.

Trūkumas gali būti vadinamas gana dideliu svoriu - daugiau kaip 1,5 kg.

 • Jei ieškote stilingo virdulio, atkreipkite dėmesį į „Kitchenaid“ prekės ženklo nerūdijančius gaminius. Supaprastinta forma, 4 spalvos, emalinė danga, atspari žalai ir 1,9 litro tūrio, leidžia modeliui optimaliai pritaikyti mažai šeimai.

Kaip pasirinkti?

Pasirinkite virdulį tinkamas tūris. Mažai šeimai pakanka 3 litrų. Mažesniu verdančio vandens kiekiu gali nepakakti, pernelyg erdvus laivas ilgą laiką virs. Apatinėje dalyje ir kartu pateikiamose instrukcijose būtinai turi būti etiketė, įrodanti, kad virdulį galima naudoti dujinėms viryklėms.

Rankena turi būti patogi rankoje, nešilti. Pageidautina, kad ant jo paviršiaus nebūtų jokių plastikinių elementų, nes jie gali pašildyti ir išlydyti.

Produktas turi būti sandarus, jei jis yra metalas, tada jis neturi sulenkti. Atkreipkite dėmesį į virdulio dugną, jis turi būti storas. Dugno skersmuo turi būti toks, kad jis atitiktų degiklio dydį. Tačiau kuo platesnis dugnas, tuo greičiau virdulyje virs vanduo. Dugno skersmens ir vandens įleidimo angos santykis yra 2: 1.

Vidinis paviršius neturėtų turėti plyšių ir įtrūkimų, kitaip jis greitai sutriks ir dengimo dalelės pateks į vandenį. Virdulio dangtis turi ne tik persidengti, bet ir tvirti, įkiškite angą, per kurią teka vanduo. Priešingu atveju, esant karšto oro poveikiui, jis gali tiesiog atsikratyti, kuris yra kupinas nudegimų.

Geriausia, kad virdulys būtų įrengtas modelio viduryje. Jei snapelis yra apatinis, tai virimo metu gali tekti vandens purslams. Jei snapelis yra aukštas, virdulį reikės pernelyg pasvirti, kad į puodelį įpilti skysčio. Kitas svarbus dalykas - snapelis turi būti suvirintas prie gaminio.

Saugiausi modeliai yra turkų tipas, kurio rankena yra ant šono. Jie gali būti pakreipti bet kokiu kampu, taip sumažinant karšto garo pavojų. Būtina sąlyga - gaminio rankena turi būti baigta karščiui atsparia medžiaga. Nešildykite silikono arba specialaus karščiui atsparaus plastiko - bakelio rankenos.

Dvigubo dugno produktas bus patvaresnis ir patvaresnis, taip pat leis skystis virti greičiau. Saugus virdulys neturėtų turėti siūlių, o snapelis idealiai turėtų būti aprūpintas mažu garų išleidimo anga.

Kadangi populiariausias modelis yra nerūdijančio plieno virdulys, patartina išsiaiškinti, kaip saugu.

Pakanka išlaikyti magnetą ant jo net parduotuvėje: jei pastarasis yra magnetinis, nerūdijantis plienas turi minimalų kitų lydinių kiekį. Šį virdulį galima įsigyti.

Namuose galite patikrinti produktą kitaip - nedidelė jo dalis turi būti dedama į 2% acto tirpalą. Kokybiškas produktas nepakeis jo išvaizdos, o netinkamos kokybės produktas patamsės kontakto su actu vietoje.

Jei jūsų vietovėje esantis vanduo yra švarus, verta pirkti modelis su filtru. Specialus filtras neleis skalei patekti į puodelį.

Juoda, kaip ir baltas arbatinukas, bus prekės ženklas, taip pat produktai su matiniu paviršiumi. Natūralios plieno spalvos ir veidrodžių analogai bus praktiškesni. Gražus emalio virdulys su gėlėmis ir modeliais beveik neuždengia spaudinių ant paviršiaus.

Jei virti saldžių užpilų ir kitų gėrimų patiekalais, geriau įsigyti specialų varis virdulys. Jis idealiai tinka verdant ir verdant saldus sirupus - jie nedega.

Šis vaizdo įrašas parodys, ką ieškoti renkantis virdulį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys