Indai

Teaware: kas tai yra ir kokie elementai yra įtraukti į rinkinį?

Teaware: kas tai yra ir kokie elementai yra įtraukti į rinkinį?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Medžiagos
 2. Nustatyti elementai
 3. Atrankos kriterijai
 4. Priežiūros funkcijos

Kinijoje arbatos gėrimas yra ypač kruopštus. Šis procesas yra apgaubtas daugeliu paslapčių ir tradicijų. Aukštos kokybės arbatos indai padeda atskleisti visus skonius ir aromatines savybes, mėgautis gėrimais. Tinkamas sandėliavimas ir alaus darymas užtikrina gydomųjų savybių išsaugojimą. Virtuvės reikmenų rinkinyje yra viskas, ko reikia norint susipažinti su nuostabiu gėrimu.

Medžiagos

Patiekalų savybės tiesiogiai priklauso nuo to, kas yra pagaminta.

Taigi, žaliosios arbatos ruošimui geresnė keramika, o porcelianas puikiai atskleidžia juodųjų veislių aromatą. Apsvarstykite pagrindines arbatos gaminių savybes.

Molis

Manoma, kad geriausia arbatos keramika gaminama Yixing'e (Kinija) - ten išskiriama specialios savybės turinti medžiaga. Gaminiai iš molio gali būti naudojami tik vienai arbatos rūšiai, nes molis sugeria aromatą.

Porcelianas ir keramika

Rinkiniai atrodo kaip meno kūriniai ir paprastai naudojami atostogų stalo aptarnavimui. Kinijoje porceliano arbatos rinkiniai eksponuojami tik svarbiems ir brangiems svečiams. Keraminiai patiekalai nėra tokie prabangūs, bet praktiškesni. Gali būti naudojama daugeliui arbatos rūšių.

Stiklas

Išoriškai tokie patiekalai yra stilingi ir modernūs. Produktai greitai šildomi ir atvėsinami. Stiklo arbatos reikmenys leidžia stebėti alaus procesą, kuris atrodo labai estetiškas.

Nustatyti elementai

Arbatos rinkinys apima daiktus, skirtus saugoti, užvirinti ir gerti arbatą. Tradiciškai rinkinys susideda iš kelių būtinų elementų.

 • Sandėliavimo dėžės (Cha-he). Lapo arbata supilama į konteinerį. Prieš ceremoniją visi dalyviai gali susipažinti su gėrimu, įvertinti jo išvaizdą ir aromatą. Cha-jis kartais turi plokštės išvaizdą.
 • Arbatos pora (aukštas stiklas „Vanxiang Bey“ ir gėrimo indas „Pinminbey“). Arbata supilama į stiklą ir padengiama dubeniu. Pastaruoju atveju išlaikomas gėrimo skonis. Be to, poroje gali būti „bainch-jan“ - apvalios arba kvadratinės formos dėklas. Stiklas su dubeniu patiekiamas svečiui, kad jis galėtų mėgautis gėrimo kvapu ir pirmuoju gėrimu.
 • Lentelė (chaban). Šis arbatos rinkinio stovas turi dvigubą dugną, dėl kurio išsiliejusio gėrimo lašai stalą nedažo. Tradiciškai tai būtina, kad ceremonijos dalyviai nebūtų išsiblaškę iš proceso. Šiuolaikiniame pasaulyje lenta leidžia gerti arbatą net ant darbastalio su dokumentais be jokios grėsmės.
 • Virdulys alaus gamybai. Viduje yra sietas, leidžiantis išpilti gėrimą be lapų. Filtras gali būti išdėstytas tiek snapelyje, tiek išorėje. Svarbiausias arbatos rinkinio elementas.
 • Arbatos ąsotis (chahai). Po alaus, gėrimas supilamas į tokius patiekalus ir tik po to pilamas kiekvienam svečiui. Tai būtina, kad lapai neužkeptų per ilgai.

Be pagrindinių elementų, klasikinis rinkinys gali turėti papildomų elementų.

  Jie yra reikalingi, kad arbata geriama patogiau, sumažėtų vargo. Svarbių įrankių sąrašas:

  • lininis rankšluostis - skirtas išplauti arbatą;
  • porceliano šaukštas, kad pašalintumėte arbatos lapų liekanas iš dubens;
  • adata, skirta valyti arbatos puodelio nosį nuo lapų;
  • šepetys lašams pašalinti iš virdulio;
  • bambuko kastuvas alaus gamybai atlieka dozatoriaus vaidmenį, naudojamas suvirinimo miego metu
  • žnyplės, skirtos valyti virdulį nuo seno užvirinimo;
  • smėlio laikrodis 2 minutes - tai kiek laiko užtrunka arbatos lapams.

  Šiuolaikiniai arbatos rinkiniai yra išplėsti ir juose yra daugiau elementų. Papildomi patiekalai įtraukti į komplektą.

  1. Lazeriai naudojamas kartu su arbatos pora.
  2. Cukraus dubuo. Porcelianas ar stiklo daiktas su cukrumi taps funkciniu stalo dekoru.
  3. Candy. Ji turi plokštelės ar krepšelio formą. Sukurta saldumynams ir gėrimo papildams.
  4. Milkman. Arbata su pienu yra gana populiarus gėrimas. Jei pageidaujate tik tokios galimybės, tada specialūs patiekalai yra tiesiog nepakeičiami.
  5. Šaukšteliai Populiariausios yra sidabro dirbiniai. Jie neturi įtakos arbatos skoniui ir naudai. Tačiau šaukšteliai gali būti pagaminti iš metalo. Reljefas naudojamas kaip dekoras.

   Kai kuriuose rinkiniuose vietoj arbatos poros yra tik puodeliai su lėkštėmis. Tokie patiekalai yra netradiciniai, bet gana populiarūs ir vadinami arbatos paslaugomis. Papildomi daiktai ne visada įtraukiami į rinkinį, dažnai jie turi būti įsigyti atskirai.

   Svarbiausi yra rankšluosčiai ir rankšluosčiai valymui.

   Atrankos kriterijai

   Arbatos virtuvės reikmenys bus puošia atostogų stalą arba bus puiki dovana artimiesiems. Tinkamai parinktas rinkinys bus naudojamas daugelį metų ir leis jums išsaugoti visas arbatos savybes.

   Svarbu atkreipti dėmesį į šias savybes.

   • Elementų skaičius. Klasikinis rinkinys skirtas 6 žmonėms, tačiau šiuolaikiniai gamintojai siūlo kitas galimybes. Jei patiekalai skirti šeimos naudojimui, galite imtis nedidelių. Šventėms verta pažvelgti į išplėstinius rinkinius. Būtinai perskaitykite aprašymą, kad sužinotumėte visą rinkinį.
   • Dekoras. Net stiklo dirbiniai gali būti dažyti. Paprastai molio variantai puošia įvairius papuošalus ir etninius motyvus. Porceliano rinkiniai yra labai įvairūs ir yra labai įvairūs. Būtina, kad arbatos rinkinio dekoras būtų derinamas su kitais patiekalais.
   • Gamintojas. Rekomenduojama teikti pirmenybę geros reputacijos ir populiariems prekių ženklams. Taigi jūs negalite nerimauti, kad buvote apgauti. Paslaugos kokybė tiesiogiai veikia gėrimo savybes.

   Namuose galite naudoti didelį piemenį ir patiekalus. Patogiau keliauti kompaktiškais kelionių rinkiniais kelionei ar biurui.

   Paprastai stalas yra sulankstomas ir turi dangtelį. Viduje galite įdėti arbatinuko, arbatos rankšluosčio, žnyplės, arbatos poros ir ąsočio.

   Yra tam tikrų patarimų, kaip pasirinkti.

   • Ypač atidžiai apsvarstyti prie arbatos lentos (piemens). Tai padeda ne tik apsaugoti paviršių, bet ir sureguliuoti norimą mados formą, organizuoti erdvę.
   • Renkantis alaus gaminimo patiekalus geriau rinktis molio ar porceliano modeliai. Arba galite naudoti porceliano dubenėlį su dangčiu (gaiwan).
   • Virdulys geriau patikrinti prieš pirkdami. Kokybiškame produkte srautas pilamas ir pilnas. Snapelio galas turi būti viename lygyje su kūnu.
   • Kanalo arbata (chahan) Ypač estetiškai atrodo, jei jis pagamintas iš stiklo ar porceliano.
   • Porceliano arbatos pora daro arbatos gėrimą patogiausią. Malonus ir patogus naudoti tokius gaminius.
   • Srautas ant snapelio. Papildomas filtravimas iš mažų arbatos lapų leidžia maksimaliai išvalyti skystį. Prieš įpilant turinį, ant virdulio padedamas toks sietas su kabliu arba kilpa.

   Priežiūros funkcijos

   Aukštos kokybės arbatos gaminiai turi ilgą tarnavimo laiką.

   Netinkama priežiūra gali ne tik sumažinti tarnavimo laiką, bet ir visiškai sugadinti produktą.

   Svarbūs dalykai, kuriuos reikia apsvarstyti, išvardyti žemiau.

   • Ribokite arbatos reikmenų kontaktą su stipraus kvapo šaltiniais. Nedėkite rinkinio šalia maisto ar prieskonių. Nelieskite produkto stipriu aromatu ar kremu. Patiekalai įsisavina kvapą patys, ir tai sugadina arbatą.
   • Valymui naudokite tik atskirą rankšluostį.Priešingu atveju, virtuvės kvapai ar riebalų dalelės gali sugadinti indus.
   • Jei arbatinuko viduje nėra apledėjimo, tada užvirinkite tik tą pačią arbatą. Valydami žnyplėmis, ištraukite lapus ir užpilkite verdančiu vandeniu per vidinį paviršių. Nenaudokite ploviklių.

   Tada galite susipažinti su arbatos ceremonijos Kinijoje vykdymo procesu.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys