Indai

„Berlinger Haus“ patiekalai: savybės, privalumai ir trūkumai

„Berlinger Haus“ patiekalai: savybės, privalumai ir trūkumai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Aprašymas
  2. Populiarių rinkinių apžvalga
  3. Kaip rūpintis?
  4. Apžvalgos

Kiekviena namų šeimininkė nori aprūpinti savo virtuvę aukščiausios kokybės patiekalais, kurie jai tarnaus daugelį metų. Puikus variantas būtų įrenginiai „Berlinger Haus“, turintys aukštą kokybę, malonią kainą ir atitiktį tarptautiniams standartams. Verta atsižvelgti į prekės ženklo produktų savybes, populiariausias kolekcijas, kaip tinkamai rūpintis produktais.

Aprašymas

Berlinger Haus buvo įkurta Vengrijoje 2007 m. Tokiam trumpam egzistavimo laikotarpiui deliriumo produktai tapo žinomi visame pasaulyje. Prekinis ženklas parduoda prekes 140 pasaulio šalių, kurios sako daug. Virtuvės „Berlinger Haus“ yra populiari tarp namų šeimininkių ir profesionalių virėjų, dirbančių kavinėse ir restoranuose. Bendrovė atidžiai stebi kiekvieną patiekalų gamybos etapą ir nuolat tikrina, ar patvarumas ir patikimumas.

„Ware Berlinger Haus“ atitinka tarptautinius kokybės ir saugos standartus.

Prekinis ženklas rūpinasi savo klientų sveikata, visi modeliai gaminami iš ekologiškų žaliavų. Šildant prietaisai neišskiria kenksmingų medžiagų, danga neveikia su produktais, kurie garantuoja ne tik skanius, bet ir sveikus patiekalus.

Reikėtų pažymėti ir ilgaamžiškumą produktams, kurie tinkamai eksploatuojami ilgai. Puoduose ir keptuvėse yra marmuro arba keramikos vidinis paviršius, pasižymintis didelėmis nelipimo savybėmis.

Jūs galite virti patiekalus be alyvos lašelio, produktai vis dar nelipę prie sienos ir nedega.

Yra netgi modeliai su 9 sluoksnių danga, kuri užtikrina maksimalų ilgaamžiškumą ir patikimumą bei apsaugo nuo deformacijos. Nesandarių savybių marmuras nėra blogesnis už tefloną ir keramiką. Kai kurie mano, kad marmuro danga yra daug geriau nei kiti. Jis yra atsparesnis įbrėžimams ir mechaniniams pažeidimams.

Indai įrengti ergonomiškos rankenos su dideliu atsparumu karščiui, kuri užkirs kelią nudegimo galimybei virimo metu. Karščiui atsparaus stiklo dangteliai turi specialų skylę garui, todėl skystis nebus virinamas ir išpilamas. Produktai turi feromagnetinį dugną, kuris leidžia virti ant visų rūšių virimo paviršių, įskaitant indukciją. Berlinger Haus produktus galima plauti indaplovėje.

Yra tam tikrų trūkumų. Pirmasis žingsnis yra atsisakyti metalo peilių, skirtų gaminti, ir pasirinkti medžio ar plastiko naudai. Metalas gali sugadinti nelipnius dangtelius ir subraižyti. Jei kepate labai aukštoje temperatūroje, išorinis sluoksnis gali tapti juodas arba padengti geltonais dėmėmis, kurių beveik neįmanoma šveisti.

Populiarių rinkinių apžvalga

Bendrovė siūlo keletą kolekcijų keptuvėms ir puodams.

Miško linija

Tai prabangus patiekalų rinkinys. iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno su marmuro nelipniąja danga. Ji apima 10 elementų: 20, 24 ir 28 cm, 20 cm grotelių, 24 cm troškinimo keptuvės, 3 dangteliai ir 2 kaitlentės. Rankenos yra pagamintos iš nerūdijančio plieno ir padengtos karščiui atspariu bakelitu, jos nešildo virimo metu. Dangteliai pagaminti iš karščiui atsparaus stiklo.

Indukcinė apačia leidžia naudoti modelio liniją visų tipų virimo paviršiuose.

Burgundijos metalas

Tai patiekalų rinkinys, gražus, turtingas raudona spalva, puikiai tinka bet kuriai virtuvei. Produktai pagaminti iš aliuminio, vidinė dalis turi marmuro nelipnius dangą.

Ergonomiškos karščiui atsparios bakelito rankenos nešildo virimo metu. Dangteliai yra pagaminti iš grūdinto stiklo ir yra įrengti skylė, leidžianti išeiti iš garų, dėl to skystis neišvirs ir neišpils. Į rinkinį įeina 10 elementų: 20, 24 ir 28 cm vazonai, 20 ir 24 cm keptuvės, 3 dangteliai ir 2 karštai patiekalai, skirti patiekalams iš krosnies tiesiai prie stalo.

Alyvuogių

Šis gražus alyvuogių atspalvių rinkinys patiks kiekvienam šeimininkui. Rinkinyje yra 11 daiktų.: keptuvės 20 ir 24 cm, troškinys 28 cm, keptuvės 24 ir 28 cm, trys dangteliai, du skersiniai ir viryklė. Produktai gaminami aliuminio liejimas, marmuro vidinė danga su nelipniomis savybėmis. „Soft-touch“ rankenos yra ergonomiškos. Dangteliai pagaminti iš karščiui atsparaus stiklo.

Daugiasluoksnis dugnas užtikrina didesnį prietaisų patvarumą.

Metalinė linija

Tai prietaisų su metaliniu blizgesiu serija, pagaminta iš patvaraus aliuminio. Patiekalai yra padengti keliais marmuro purškimo sluoksniais, dėl kurių galėsite pakepti indus be alyvos lašelio. Tai suteikia storą dugną greitas ir vienodas šildymas, maistas neprilips prie sienų. Pagaminti naujoviškų technologijų puoduose ir keptuvėse „Metallic Line“ leidžia gaminti sveikus ir skanius patiekalus.

Ergonominės rankenos iš karščiui atsparaus bakelito supaprastina darbą su prietaisais. Jie nešildo. Puoduose ir dangteliuose yra karščiui atsparūs stikliniai dangteliai su skylė garui.

Linija susideda iš kelių rinkinių, įskaitant 10, 12 ir 19 produktų. Galite pasirinkti reikiamą elementų skaičių konkrečiai jums. Didžiausią komplektą sudaro: 20, 24, 28 cm, 16 cm kibiras, 24 cm grotelės, žarnos, penki dangteliai su termostatais, spageti tinklelis, laikymo dėžutė su dangčiu ir trys viryklės. Likusiuose rinkiniuose yra panašių modelių mažesniais kiekiais.

Kaip rūpintis?

Siekiant, kad puodai ir keptuvės ilgiau tarnautų, rekomenduojama laikytis kai kurių priežiūros ir naudojimo taisyklių. Prieš naudojimą nuimkite visus lipdukus ir lipdukus, tada kruopščiai nuplaukite produktą, nuplaukite ir išdžiovinkite minkštu rankšluosčiu. Sausa danga veikia su nedideliu kiekiu aliejaus ir nuvalykite servetėlėmis, kurios leis gaminiui geriau išlaikyti nelipnius savybes.

Berlinger Haus prietaisų skalbimas su marmuro ir keraminėmis dangomis leidžiamas tik minkštos kempinės ir priemonės skalbimui be abrazyvinių medžiagų. Po kiekvieno valymo išvalykite indo paviršių.

Kepdami, stenkitės naudoti plastikinius ar medinius prietaisus, metalas gali sugadinti vidinį sluoksnį, nepaisant jo stiprumo.

Apžvalgos

Tinkle galite rasti daug teigiamų atsiliepimų apie klientų atsiliepimus apie prekės ženklo Berlinger Haus produktus. Vartotojai yra patenkinti tokios aukštos kokybės prekių įsigijimu už prieinamą kainą. Stilinga prekių išvaizda pažymėta kiekvienoje apžvalgoje, puikiai tinka bet kokiam virtuvės interjerui.

Maisto gaminimas tokiuose patiekaluose yra malonus, išorinis prietaisų sluoksnis nedega, o vidinis su nelipniu sluoksniu leidžia gaminti maistą su nedideliu aliejaus kiekiu. Tuo pačiu metu mėsa, žuvis ir kiti produktai nelipia ir nesukelia lengvai, o „Berlinger Haus“ gaminamų patiekalų skonis nėra giriamas. Apžvalgose nurodykite ir patogu formuoti rankeną ant kūno ir ant dangčio.

Jie yra tvirtai pritvirtinti rankoje ir nešildo, kas yra svarbu. Ypatingas dėmesys skiriamas indukcinių indų naudojimo indams.

Deja, buvo surasti trūkumai. Pavyzdžiui, kai kuriems vartotojams po kelių plovimo indaplovėje indukcinė viryklė nustojo atpažinti keptuvę. Keletas atsiliepimų teigė, kad išorinis indų paviršius nudegina ir tampa juodas, o vidinė nelipni danga padaro spalvą po ilgesnio naudojimo.

Peržiūrėkite „Berlinger Haus“ patiekalus kitame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys