Drabužiai nutukusioms moterims

Suknelės, esančios narve, skirta nutukusioms moterims

Suknelės, esančios narve, skirta nutukusioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai
 2. Spaudos tipai narve
 3. Kokį stilių pasirinkti?
 4. Ką dėvėti?

Būris yra vienas seniausių modelių, kuriais žmonės papuošė savo drabužius. Tradiciškai plediniai drabužiai yra susiję su Škotijos bajorų drabužiais, bet prieš tūkstančius metų senovės Romos gyventojai ir, remiantis naujausiais pranešimais, Egipto faraonai, apsirengę panašiais audiniais.

Nepaisant to, kad narvų dizainas buvo žinomas senovės pasaulyje, XIX amžiuje jis įgavo tikrą populiarumą, nes valdė Didžiosios Britanijos karališkoji dinastija. Karalienė Viktorija buvo išskirta dėl meilės visko, susijusio su Škotija, todėl rūmų interjere ir jos gyventojų garbėje buvo daug pinti audinių.

Šiandien apranga narve yra viena iš mėgstamiausių mados tendencijų, kurios kas kelis sezonus grįžta į pasaulio podiumus. Šiame straipsnyje mes norime kalbėti apie smulkias sukneles pilnoms mergaitėms ir pateikti kai kurias pasirinkimo rekomendacijas.

Privalumai

 • Iš pirmo žvilgsnio narvelis atrodo kaip paprastas, banalus. Tiesą sakant, šis modelis gali turėti daugybę variantų - nuo tradicinio tartano iki modernesnės „vištienos pėdos“. Tarp daugelio variantų kiekviena mergina gali rasti tą, kuri tiksliai atitinka jos figūrą.
 • Kryžminis modelis gali padaryti net paprastiausią suknelę įdomią ir originalią. Būtent taip yra tada, kai maksimalus paprastas supjaustymas ir bet kokio dekoro nebuvimas kompensuojamas modeliu. Ląstelė gali būti tiek maža, tiek didelė, ir yra daugybė spalvų variantų.
 • Bet kokio geometrinio modelio pagalba galite vizualiai koreguoti formos parametrus. Tinkamai pasirinkto modelio pagalba galite pristatyti save palankesnėje šviesoje, o ląstelė nėra išimtis.

Spaudos tipai narve

Tartanas

Klasikinis Škotijos modelis. Yra keletas tortų, turinčių senovės Škotijos klanų pavadinimus. Pavyzdžiui, balta-mėlyna-žalioji ląstelė kadaise buvo „Campbell“ šeimos ženklas. Raudona-žalia ląstelė su plona balta ir geltona juostele buvo universalus modelis visiems škotams.

Burberry

Šio modelio istorija prasidėjo ne taip seniai - Perovos pasaulinio karo metu. Garsus mados dizaineris sukūrė tranšėjų paltų kolekciją, kuri galėjo būti dėvėta bet kokiu blogu oru. Šių apsiaustų puošimas ir šiandien yra viena iš labiausiai atpažįstamų - raudonų, baltų ir juodų juostelių ant smėlio fono.

„Vištienos pėdos“

Mažiausias iš pirmiau minėtų modelių. Tai nėra net narvas, bet nelygios formos netaisyklingos formos, panašios į žvaigždutes. Šiame paveiksle naudojamos tik dvi spalvos, o juoda ir balta spalvų schema laikoma klasika.

Kokį stilių pasirinkti?

Suknelė su aukštu juosmens Puikiai tinka mergaitėms su garbanotais. Viršutinė juosmens linija sumažina viršutinę figūros dalį ir padidina apatinę, todėl ji tampa plonesnė ir aukštesnė. Iškirpti ant įstrižo audinio audinio sukuriamas vertikalios orientacijos modelis, kuris vizualiai traukia siluetą.

Apvalkalo suknelė puikiai atrodo bet kuriame paveiksle, įskaitant apatinį. Verslo suknelė narve - puiki galimybė biurui. Vizualiai susiaurinkite paveikslą, kuris padės kombinuotiems modeliams, pvz., Šoninė suknelė su monofoninio audinio įdėklais.

Marškinių suknelė Plaid audinys yra stilingas ir patogus drabužių pasirinkimas atsitiktinio stiliaus. Šiuolaikinės mergaitės priėmė marškinius iš narvų iš laukinių Vakarų, kurie lydėjo jį su sijonu ir diržu juosmens.

Ką dėvėti?

Pridedama prie langinės suknelės turėtų būti parenkama atsižvelgiant į vaizdą, kurį ketinate sukurti. Griežtas monochromatinis striukė ir batai su sutankintu kulno tinka šalia verslo stiliaus. Vakarams ar susitikimams su draugais galite sau leisti daugiau lengvų priedų, pavyzdžiui, storų spalvų pėdkelnių.

Svarbu prisiminti, kad neįmanoma suderinti narvo su kitais modeliais - tai atrodys šiurkščiai. Nerekomenduojama naudoti priedų spalvomis, kitokiomis nei rėmelis (tačiau jei langelis yra vienspalvis, į aprangą galima pridėti ryškių spalvų).

Komentarai
 1. Katya
  16.02.2016

  Ryškus narvas gali atitraukti nuo figūros trūkumų. Neturėtų būti pasirinktas tvirtas stilius.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys