Drabužiai nutukusioms moterims

Apvaisintos moterys

Apvaisintos moterys

prisijungti prie diskusijos

 

Kai ne karšta lauke, bet dar ne šalta, atėjo laikas pagalvoti apie naują lietpaltį.

Ir jei dėl liesų merginų nėra problemų dėl pasirinkimo, tuomet abejonės abejoja visiškomis grožybėmis ir praranda savo pasirinkimą. Ir visiškai veltui! Šiandien pirmaujantys dizaineriai ir mados dizaineriai siūlo drabužius, kuriuose yra visos naujausios tendencijos.

Moterys, turinčios pliuso dydį, gali lengvai pasiimti lietpaltį. Įvairūs modeliai, supjaustyti, atspalviai leidžia jums atrodyti stilingai ir gražiai bet kurios kūno rūšies mergaitėms. Šiandien yra daug modelių - romantiškas, klasikinis, sportinis - kiekvienam skoniui.

Pagrindinė taisyklė perkant - gaminys idealiai turėtų „sėdėti“ ant paveikslo, slepdamas jo trūkumus ir pabrėždamas privalumus.

Modeliai

Įrengtas siluetas

Šis modelis tinka bet kokio kūno sudėjimo savininkams. Ji daro vaizdą labiau moterišku ir sudėtingesniu. Toks lietaus paltas puikiai išlaiko savo formą, o gražus diržas vizualiai suteikia siluetui smėlio laikrodžio kontūrą. Kad vaizdas būtų tobulas, turite pasirinkti reikiamus priedus ir produkto spalvą.

Dažnai moterys, turinčios puikių formų, yra atsargios dėl įmontuotų stilių. Tačiau jose, tinkamai išdėstytuose akcentuose, šis skaičius įgis reikiamų proporcijų.

Tiesus pjūvis

Per metus drabužių tiesios linijos išreiškė gerą savininkų skonį. Nuostabiame paveiksle puikiai atrodo tiesioginis įrengtas siluetas. Dėl aiškių vertikalių linijų šis skaičius vizualiai ištemptas, vizualiai didėjantis augimas.

Trapezium

Didelės apimties mergaitėms šis modelis yra populiariausias. Ji yra blizganti arba A formos lietpaltis. Šis erdvus ir patogus siluetas užgožia viską, kas yra nereikalinga, o tai suteikia savininkams pasitikėjimą.

Izoliuotas modelis kaip užtrauktukas gali turėti užtrauktukus arba mygtukus. Dažnai toks lietaus paltas turi apverstą apykaklę arba apykaklę. Kišenės, rankovės, apykaklė gali būti įdomus akcentas.

Rytietiškai

Tai vienas iš populiariausių modelių. Jis pasižymi plačiomis, tiesiomis rankovėmis, mažomis sagtimis ir asimetriniu pjūviu.

„Retro Double Breasted Cloak“

Tai taip pat yra gana populiarus apsiaustų moterų apsiaustas. Jis rekomenduojamas visų amžiaus grupių moterims. Dviviečiai apsiaustai dažniausiai yra ilgi. Todėl jie yra rekomenduojami mergaitėms.

Originalūs lietpalčių modeliai

Tie, kurie nemėgsta susijungti su minia ir visuomet išsiskyrė, gamintojai siūlo neįprastus, įdomius sprendimus. Pavyzdžiui, originalus izoliuotas lietaus paltas su dideliu dydžiu su sutrumpintu rankovėmis. Arba neįprasto asimetrinio pjaustymo viršūnė. Šiame stiliuje produkto ilgis yra trumpesnis priešais ir ilgiau nugaroje. Modeliai su originaliais pūkuotais rankovėmis suteiks vaizdo ryškumą.

Ilgis

Renkantis apvalkalą visam skaičiui, reikia atkreipti ypatingą dėmesį į modelio ilgį. Faktas yra tas, kad per trumpas, nes per ilgas lietpaltis gali sugadinti visą vaizdą. Taigi, ilgi apsiaustai suteikia sunkumą, siluetą perkrauna ir masyviai. Ir jei augimas nėra didelis, ilgas lietaus paltas jį sutrumpins. Apipjaustytas lietaus paltas taip pat nėra pasirinkimo galimybė. Jei jums patinka šie modeliai, geriau pasirinkti striukę ar striukę.

Negalima sugadinti netinkamai atrinktų drabužių formos.

Optimalus didelio lietaus striukės ilgis yra šlaunies vidurio. Šis stilius slepia probleminę sritį ir daro merginą aukštesnę ir plonesnę. Jei reikia, leidžiama nukrypti nuo nurodyto ilgio 5 cm.

Kaip pasirinkti lietpaltį?

Visiškas, kaip ir kiti drabužiai, gali būti naudingas norint pabrėžti ar sugadinti. Todėl būtina, kad jūsų siluetui būtų galima pasirinkti tinkamą modelio modelį. Tai padarys vaizdą proporcingesnį ir darnesnį, paslėpti figūros trūkumus, atitraukia dėmesį nuo probleminių sričių ir sutelkti dėmesį į labiau laimingas sritis.

Turėtų atkreipti dėmesį į detales. Pvz., Dvi eilių eilės arba platus diržas išryškins juosmens liniją.

Tiesus silueto apsiaustas leis jums būti aukštesniu ir plonesniu.

Jei norite paslėpti pilnas šlaunis, turite pasirinkti šiek tiek pritaikytą modelį, išpūstą į apačią.

Platus rankovės paslėps visas rankas. Jų ilgis leidžiamas tris ketvirčius arba pilnas. Taip pat tinkamas platus diržas.

Puikus pasirinkimas nutukusioms moterims yra aukštai apsirengęs apsiaustas. Jis gerai užmaskuoja pilvą ir šlaunis, taip pat subalansuoja proporcijas. Pagrindinis dėmesys čia yra ant krūtinės, pabrėžiant jo pranašumą.

Didelis kišenių svoris siluetas. Pageidautina pasirinkti kišenines, tiesias arba išlenktas kišenes.

Tai, kad plati beformos modeliai paslepia pilną figūrą, yra absoliutus klaidingumas. Pasirinkite modelius su aiškiu siluetu. Jie vizualiai paverčia formą plonu ir tinkamu. Net laisvas kailis turėtų būti aiškiai apibrėžtas. Atminkite, kai pasirenkate nutukusiems moterims lietaus paltą.

Medžiaga ir izoliacija

Puikių formų savininkai turi pasirinkti lietaus paltus, pagamintus iš minkšto, tekančio audinio. Jis gali būti tankus arba plonas, tačiau tikrai lankstus. Medžiaga turėtų užfiksuoti paveikslą, o ne pridėti apimties.

Taigi, tekantis audinys puikiai tinka romantiškam vaizdui, nes jis suteikia lengvumo ir rafinuotumo. Tankaus ir elastingo audinio lietpalčiai tinka biuro ir verslo įvaizdžiui. Pasirinkus lietpaltį, turėtumėte vengti blizgančių medžiagų, nes jos yra vizualiai pilnos. Ir matinis, priešingai, padeda paslėpti paveikslo trūkumus.

Odiniai paltai nusipelno ypatingo dėmesio. Jie yra amžini! Ir nutukusioms moterims galite pasirinkti tinkamą odos modelį. Svarbu, kad oda būtų minkšta. Ir venkite odos!

Taip pat galite pasirinkti smulkių zomšinių modelius. Tačiau, perkant tokius produktus, būtina prisiminti, kad odai ir zomšui reikia specialaus turinio. Odiniai paltai puošiami mažais kailiais arba įdėklais.

Yra modeliai, pagaminti iš medvilnės ir poliesterio pluoštų mišinio. Tokia medžiaga yra lengva valyti, greitai džiūsta ir gerai išsaugota. Už šaltesnį sezoną galite pasirinkti lietpaltį, kuriame yra vilnos pamušalas ir gaubtas. Kai kuriuose modeliuose pamušalas ir gaubtas yra nuimami, todėl jie gali būti dėvimi tiek šiltu, tiek vėsiu oru. Ir žiemą galite dėvėti lietaus paltus ant poliesterio.

Spalva ir spausdinimas

Lietaus paltai gali būti bet kokios spalvos. Šviesus, tamsus, ryškus - jūsų nuožiūra. Ypač populiarūs juodi ir kiti tamsūs modeliai (tamsiai mėlyni, tamsiai žali, baklažanai). Tokie apsiaustai vizualiai plonas ir užmaskuoja figūros trūkumus. Šviesos atspalviai yra labai dviprasmiški. Jie yra šiek tiek riebalai, tačiau tuo pačiu metu jie suteikia vaizdui šviežumo, elegancijos ir lengvumo.

Jei jums patinka spausdinti ant drabužių, galite išsirinkti lietaus paltą. Pirmenybė turėtų būti teikiama geometriniams ornamentams, mažiems gėlių modeliams ar ląstelėms. Svarbu, kad spausdinimas nebūtų didelis, kitaip jis padidins figūros tūrį. Brėžinys gali būti tiek ant viso gaminio paviršiaus, tiek su atskiromis detalėmis - rankovėmis, apykakle, kišenėmis.

Mados tendencijos

Gamintojai siūlo pilnas moterų lietaus striukių modelius su blaškančiais elementais. Pavyzdžiui, su aukšta juosmens linija. Taip pat svarbi asimetrinė sagtis, pvz., Įstrižus užtrauktukas. Visam kūnui svarbu vizualiai pailginti augimą. Čia padės apsiaustas su diržu.

Verta pažymėti, kad vaizdas neturėtų būti perkrautas priedais, dekoravimo elementais ar apdaila. Iš šio skaičiaus atrodys daug daugiau.

Ką dėvėti?

Kadangi lietaus paltai priklauso standartinei spintai, tai tinka viskas. Galite nešioti bet kokios priežasties. Šis drabužių gabalas bus tinkamas, kai ketinate dirbti, pasivaikščioti į vakarėlį. Pirmoji taisyklė - stebėti proporcijų proporciją vaizde.

Dirbti su tiesiu arba pusiau įrengtu lietaus paltu kartu su tiesiomis plonomis kelnėmis. Kartais kelnes galima pakeisti panašiais vidutinio ilgio siluetais arba suknelėmis. Batai tinka vidutiniam kulnui.

Neformalioje aplinkoje galite sujungti lietaus rūbus su liesais džinsais. Batai, galite pasirinkti bet kurį.

Noriu pabrėžti, kad su šortais ir plačiomis kelnėmis mergaitė, turinti kreivą formą, neturėtų dėvėti lietpalties.

Romantiškoje nuotaikoje, po lietaus paltu, galite pasirinkti suknelę gėlių, gėlių ar dryžuotais. Šiuo atveju batai turi būti ant kulnų. Ir jei pats apvalkalas yra originalus modelis, mažai bėgant bus pakankamai batų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys