Moterų apranga ir avalynė

Pižamos naujagimiams

Pižamos naujagimiams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Patarimai, kaip pasirinkti
 3. Vaizdai

Geras miegas yra raktas į naujagimio sveikatą ir gerovę, todėl svarbu suteikti jam visas būtinas sąlygas. Be jaukios lovos ir atsipalaidavusios atmosferos, svarbu suteikti patogius miegamuosius - pižamos.

Reikėtų prisiminti, kad renkantis drabužius, neturėtumėte vadovautis išvaizda, o jo patogumu ir praktiškumu tiek vaikui, tiek motinai.

Modeliai

Naujagimiams yra keletas rūšių pižamos, kurios išsiskiria siuvimo, audinio, sagtimi, spalva ir kitais aspektais.

Populiarūs modeliai apima:

 • Vokai arba miegmaišiai. Jie gali būti su rankovėmis ir be jų, tačiau pagrindinis bruožas yra tai, kad apatinė dalis yra pagaminta maišelio, o ne kojos pavidalu.
 • Slydimai arba kombinezonai. Tokios pižamos yra populiariausios, todėl jos yra patogios ir šiltos. Slydimai gali būti su uždaromis rankovėmis ir kojomis arba atidaryti.
 • Kūnas Šis miego drabužių modelis iš tiesų yra tas pats slydimas, bet su trumpesnėmis kojomis ir rankovėmis. Vasaros galimybės neturi rankovių ir kojų.

Naujagimiams skirtos pižamos gali būti įrengtos skirtingomis sagtimis: mygtukais, mygtukais ir užtrauktuku.

Manoma, kad patogiausias variantas yra modelis su mygtukais, nes Jie netrukdo kūdikiui ir yra lengvai pritvirtinami. Tačiau taip pat reikėtų pažymėti, kad pižamos su užtrauktuku taip pat yra gana praktiškos. Tačiau perkant svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad užsegimas turi būti paslėptas.

Drabužiai, skirti miegoti, gali būti išdėstyti taip:

 • ant gaminio galinės dalies;
 • šalia kaklo;
 • nuo kaklo iki kirkšnių;
 • nuo kaklo iki vienos kojos kojų;
 • nuo kaklo ir abiejų kojų kojų;
 • iš vienos kojos į kitą.

Parduodant gana dažnai, yra pižamos su gaubtais, tačiau reikia suprasti, kad tokie modeliai gali būti labai nepatogūs, ypač aktyviems vaikams.

Patarimai, kaip pasirinkti

Daugelis motinų gauna pižama, žiūri tik į jų išvaizdą, ir visiškai nemanau, ar vaikas patogiai miegos tokiuose drabužiuose. Norėdami pasirinkti gerą ir patogų dalyką, reikia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

1. Medžiaga. Tai neturėtų sukelti alerginių reakcijų. Šiltesniems mėnesiams geriau rinktis satino arba medvilnės produktus, o žiemą jis tinka vilnoniui, flanelei ir dviračiui.

2. Modelis. Pižamos turėtų būti paprastos, be volumetrinio dekoro, kišenių ir kitų rupių elementų. Šaltuoju metų laiku geriau teikti pirmenybę drabužiams su uždaromis kelnėmis ir rankovėmis, o vasarą reikia įsigyti daugiau atvirų modelių.

3. Tvirtinimo detalės. Vaikai ir motina, mygtukai bus patogiausias variantas. Ant slydimo jie turėtų būti dedami visą pižamos ilgį ir ant kūno - ant kaklo, kojų, ar šlaunikaulio.

4. Dydis. Vaikas miego metu neturėtų trikdyti nieko ir netrukdyti jo judėjimui, todėl rekomenduojama pasirinkti laisvas aprangas, maždaug vieną dydį.

5. Modelis. Šis kriterijus priklausys nuo kūdikio amžiaus, jo veiklos ir tėvų pageidavimų. Be to, kiekviena motina žino, kokie drabužiai savo vaikui jaučiasi patogiausi.

Vaizdai

Šliuzai su uždaromis kojomis ir ilgomis rankovėmis puikiai tinka šaltuoju metų laiku. Jie yra patogūs dėvėti dėl mygtukų ant kojų ir prie kaklo. Gaubto nebuvimas leis kūdikiui laisvai apsižvalgyti.

Erdvus pižama, skirta naujagimiui, leis kūdikiui miegoti. Elastiniai rankogaliai ant rankovių ir kojų neleis drabužiams užsikimšti ir taip atskleisti rankas ir kojas.

Pūkuotas žiemos pižama nešiojamas kūdikis neleis vaikui užšaldyti net per šalčiausias naktis. Užtrauktuko dėka, lengvasis užraktas yra lengvai atlaisvinamas ir tvirtinamas. Jei reikia, rankeną galima atidaryti, nes ant rankovių yra specialūs vožtuvai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys