Moterų apranga ir avalynė

Baikovaja vaikų pižamos

Baikovaja vaikų pižamos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai
 2. Modeliai
 3. Spalvoti sprendimai
 4. Vaizdai

Kiekvienas vaikas turėtų turėti specialų miegamąjį - pižama, kuri jam suteiks patogią miegą ir šiltą sezoną jį sušildys. Vaikams geriausi yra flaneletės gaminiai, nes jie yra šilti ir maloni liesti. Dviračių pižamos pateikiamos platų spektrą, todėl nebus sudėtinga pasirinkti reikiamą modelį tiek projektuojant, tiek pritaikant.

Privalumai

Flaneletės pižama populiarėja dėl daugybės teigiamų savybių:

 • nesukelia alerginių reakcijų;
 • minkštas audinys, kuris yra ypač svarbus jautriai kūdikio odai;
 • terminio poveikio trūkumas dėl geros oro cirkuliacijos;
 • komfortas dėl audinio elastingumo;
 • už prieinamą kainą.

Drabužiai miegui sudaro 100% medvilnės, todėl ją lengva prižiūrėti. Galima plauti rankomis ir mašinomis, taip pat galima naudoti bet kokius ploviklius. Be to, rekomenduojama naudoti kondicionierių arba audinio minkštiklį, kad produktas liktų patrauklus. Baikoko pižamos yra stiprios ir patvarios, be to, laikui bėgant jos nešliaužamos ir neišplečia.

Modeliai

Parduodant yra įvairių pižamos modelių, pavyzdžiui:

 • atskiras, sudarytas iš striukės ir kelnės;
 • vienetiniai darbai, kostiumo tipas;
 • imituoja gyvūnus ar animacinius personažus;
 • superhero kostiumo pavidalu;
 • pižama su vienpusiu kostiumu.

Norint pasirinkti vaikui patogią pižama iš dviračio, rekomenduojama vadovautis šiais kriterijais:

 1. Nepaisant to, kad patalynė su gaubtu yra patraukli, geriau rinktis modelius be jo, nes jie yra daug patogesni miegoti.
 2. Vietoj mygtukų ir užtrauktukų pirmenybė turėtų būti teikiama mažiems mygtukams, kurie nekliudys vaikui miego metu. Idealiu atveju geriau pirkti produktus be užsegimų.
 3. Jei kelnės yra įtrauktos į pižama, jos turėtų būti su elastinėmis juostomis ant kojų ir juosmens. Taigi, jie nebus patyčios ir nuskaito.
 4. Svarbu atkreipti dėmesį į siūles - jie turi būti ne tik patvarūs, bet ir nepastebimi.
 5. Renkantis pižamos dydį, turėtumėte pasirinkti šiek tiek laisvą modelį, kuris netrukdytų vaiko judėjimui.

Spalvoti sprendimai

Vaikų pižama yra beveik neribota. Yra ir monofoniniai, ir spalvoti modeliai, su animacinių filmų personažų ir gyvūnų vaizdais, užrašais ir abstrakčiais piešiniais. Paprastai vaikams, turintiems suvaržytas šviesias spalvas, gaminami vaikai, pavyzdžiui, baltas, rožinis, mėlynas, šviesiai žalias ir smėlio spalvos. Drabužių spalvų pasirinkimas priklausys nuo vaiko, nes jis turi jai patikti, kitaip jis tiesiog atsisako jį dėvėti. Kalbant apie paveikslėlį, jis taip pat turėtų būti pasirinktas pagal vaiko pageidavimus.

Vaizdai

Mergaitei puikiai tinka gražus pižama, slypi su plaukiojančių jūrininkų gyvenimu. Jis gali būti dėvimas be kojinių, nes kojų kojos yra uždarytos. Slydimas tvirtinamas užtrauktuku, kuris yra išilgai viso produkto ilgio - nuo kaklo iki dešinės kojos.

Klasikinės pižamos pižamos, sudarytos iš kelnių ir megztinių. Ant rankovių, kojų ir kaklo yra elastinis audinio įdėklas. Dėl minkštos elastinės kelnės bus laikomos ant diržo.

Atskirti pižama su miniatiūrų vaizdais, kuriuos mėgsta visi vaikai. Šis modelis neturi užsegimų, o taip pat audinių įdėklų ant rankovių ir kojų. Ant kelnių diržo įdėta elastinga juosta.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys