Striukės

Striukės anglų kalba

Striukės anglų kalba

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Audiniai
  3. Kaip turėtų sėdėti ant figūros?
  4. Ką dėvėti?

Drabužiai anglų kalba pritraukia savo griežtumą ir konservatyvumą, todėl labai populiarus sukurti verslo įvaizdį. Ir viena iš ryškiausių angliško stiliaus drabužių gali būti vadinama striukė.

Modeliai

Klasikiniai šio stiliaus blazeriai pasižymi įrengtu pjaustymu ir minimaliu dekoru, kurį sudaro tik toniniai mygtukai ir griežtos apykaklės.

Klasikinėje striukėje gali būti trūkstamų kišenių, o sporto modeliuose jie yra būtinas elementas.

Tipiški angliškų striukių atspalviai yra ruda, mėlyna, pilka ir žalia. Taip pat paklausūs produktai, turintys juostos ar čekio modelį, ypač juodos ir baltos spalvos derinyje. Tokiu atveju spalvos nėra ryškios, bet šiek tiek susilpnintos.

Audiniai

Siuvamosioms striukėms, pateiktoms anglišku stiliumi, naudojamos tik brangios ir aukštos kokybės medžiagos. Dažniausiai tokie drabužiai gaminami iš tvarto. Taip pat populiarus Džersis, kašmyras, vilna ir apmušalai.

Kaip turėtų sėdėti ant figūros?

Moteriškos striukės anglišku stiliumi siuvamos taip, kad dalykas sėdėjo griežtai pagal figūrą. Tada tokia striukė atrodo elegantiška ir nepriekaištinga. Anglų kalba nėra vietos pompavimui ir pernelyg griežtai.

Ką dėvėti?

Anglų stiliaus striukė paprastai sukuria glaustą ir griežtą vaizdą, derinantį tokį drabužių spintos elementą:

  • Su kelnėmis. Dažniausiai jie yra siauri ir tvirti, nors atrodo gana įdomu būti paprastu švarku, turinčiu dvivietę kelnę.
  • Su sijonu. Jis niekada neturėtų būti per trumpas. Geriausias ilgis yra iki kelio, tačiau sijonas gali būti ilgesnis. Tiek monofoniniai sijonai, tiek gėlių raštai puikiai tinka.
  • Su suknelė. Dažnai tai glausti modeliai be išraiškingo apdailos.
  • Su džinsais. „Tweed“ striukė ypač gerai atrodo su jais.

Po švarku dažnai dėvimi plonas megztinis, paprastas kamštis, apvalus marškinėliai arba elegantiška palaidinė. DGalite užpildyti vaizdą elegantiškais valtimis ar batus. Išvaizda bus diskretiška apdaila, erdvus ovalus arba kvadratinis maišas, odinės pirštinės, skara arba elegantiška skrybėlė.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys