Drabužiai nutukusioms moterims

Moterų parkas didelis

Moterų parkas didelis

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Ilgis
  3. Medžiaga ir spalva
  4. Kaip pasirinkti?
  5. Įspūdingi vaizdai

Moteris išlieka moterimi bet kuriuo metų laiku ir bet kuriuo metu. Drabužių pasirinkimas liesoms moterims šiandien nėra problema - šimtai vasaros ir žiemos modelių visada yra jų darbas. Bet kas, jei ponia yra linkusi būti antsvorio ar yra tvirtų proporcijų savininkas?

Dienos, kai tik „maišeliams“ liko tik maišelių formos beprasmiški drabužiai ir kailiniai paltai, jau seniai praėjo. Visų viršutinių drabužių gamintojų asortimente beveik neabejotinai bus pliuso dydžio pasiūlymai.

Vienas iš madingiausių ir įdomiausių sprendimų tiek sezono metu, tiek dėl blogų vasaros dienų gali būti vadinamas striukės parku. Charm parkai yra gana paprasta ir pusiau sportinė. Dėl šios priežasties jis lengvai ir elegantiškai derinamas su daugeliu mados drabužių. Gana ilgas tokio švarko siluetas patikimai apsaugo ir nuo šalto vėjo, ir nuo sniego ar lietaus, todėl mergaitė gali saugiai pasirinkti likusį vaizdo atvaizdą, paremtą estetiniu, o ne praktiniais sumetimais.

Modeliai

Įprasta parko konstrukcija reiškia, kad juosmens srityje yra nėrinių, o tai leidžia jums patikimesnę šilumos taupymą įtempti. Tuo atveju, kai varijuojasi pilnoms moterims, virvelė gali būti perkelta iš juosmens į juosmenį.

Moterims, kurios yra linkusios į korpuliaciją, parkai rekomenduojami maksimaliam laisvai ir tiesioginiam pjaustymui, į kurį įeina plačios rankovės ir didelė gaubta. Jei moters figūra panaši į smėlio laikrodį, virvelė turi būti dedama į klasikinę vietą - juosmens.

Nepriklausomai nuo šiuolaikinių modelių stiliaus, galima atmesti tradicinį minimalizmą, būdingą pirmajam šio stiliaus švarkui. Šviesių dekoratyvinių elementų, didelių ir blizgių mygtukų, siuvinėjimo ir kartais net akmenų tendencijoje.

Dabar niekas nenustebino žiemos parkų pakeitimų - yra įvairių variantų, skirtų pamušalams, skirtingai nuo jų gebėjimo išlaikyti šilumą. Jei pageidaujate, tokiuose parkuose galite vaikščioti didžiąją metų dalį, nes transformuojantys modeliai turi galimybę atlaisvinti įvairius švarko elementus.

Ilgis

„Donuts“ parko ilgis ir įprastų dydžių variantai gali labai skirtis. Stilistai pataria nedalyvauti radikaliai sutrumpintuose parkuose. Daug geriau būtų ilgis iki šlaunų vidurio.

Jei mergaičių apimtis atitinka teisingas proporcijas, turėtumėte atkreipti dėmesį į sportinį pjūvį, tačiau, kai norite vizualiai sumažinti tam tikrus figūros aspektus, geriau likti ant trapecijos striukės.

Tačiau trumpieji parkai nėra tabu, skirta pilnam kūnui. Tinkamas derinys su maksimalaus ilgio sijonais, griežtomis kelnėmis ar klasikiniais džinsais, net ir trumpas modelis atrodys ir pritraukia dėmesį.

Standartinis parkų ilgis - iki šlaunų vidurio. Šiuo atveju striukė puikiai tinka sijonams ir platesniems kelnių modeliams. Labiausiai laimėti „spurgos“.

Pailgos parkai, paltai ne tik apsaugo nuo vėjo ir šalčio, bet ir netikėtą, bet įspūdingą vaizdą kartu su trumpu sijonu ar suknelė.

Neįprastų sprendimų mėgėjams, parkai su trumpomis rankovėmis ar be jų bus tikras atradimas. Tai yra pilnavertės striukės ir liemenės simbiozė, todėl šiuolaikinės mados tendencijos leidžia jas dėvėti ant odinės striukės, striukės ar netgi originalaus megztinio.

Medžiaga ir spalva

Šiltų žieminių striukių parkų variantų siuvami su pamušalu, pagamintu iš sintetinio žiemojimo ar kailio. Išorinė pusė gali būti kitokia: nuo lietaus dangos audinio arba odos iki tekstilės ir zomšos. Kai kurie modeliai vienu metu sujungia keletą šių medžiagų - pvz., Odos ar zomšinės įdėklai ant lietpalties atrodo labai įdomūs.

Nepriklausomai nuo išorinės parko dalies, ji būtinai turi būti specialiai impregnuota, kad būtų užtikrintas atsparus vandeniui savybės. Nauji šio stiliaus švarkų modeliai yra pagaminti iš specialių membraninių audinių, kurie padidina praktiškumą ir atsparumą blogam orui.

Formuose, kuriuose parkai yra žinomi, jie iš pradžių atliko uniformos funkcijas, todėl jų spalvos buvo itin utilitarinės - khaki, smėlio spalvos ir pilkos. Kadangi mados dizaineriai pastebėjo parkus, šių drabužių paletė labai pasikeitė - šiandien niekas nustebins labiausiai prisotintomis spalvomis, kurios atrodo labiau panašios į slidinėjimo kostiumus.

Madingiausi sezono atspalviai yra mėlyna raudona, bordo ir geltonos garstyčios.

Kaip pasirinkti?

Pasirinkus mergaičių parkus, „donuts“ yra labai svarbus norint gauti tinkamą dydį. Jei parkas bus mažiausiai vienas dydis didesnis nei jo ateities savininkas, tai yra didelė rizika suteikti papildomą tūrį.

Nerekomenduojama įsiklausyti į norą įsigyti švarką šiek tiek mažiau, nei turėjo būti verta - tai tik pabrėžs kai kuriuos figūros trūkumus. Idealiu atveju tai turėtų būti striukė su mažiausiu dydžiu, kuris leis jums nešioti megztinį arba megztinį džemperį pagal šalčiausias dienas.

Didelės kišenės leidžia vizualiai ištiesti net ir didžiausią siluetą, o kailio ir rankovių apatinės dalies kailis prideda paveikslo dramos ir lengvumo.

Remiantis figūros bruožais, turėtumėte pasirinkti parkų ilgį ir stilių. Papildomi svarai nuo pilvo ir juosmens yra lengvai užmaskuojami neutraliu, tiesiu pjūviu. Spalvos turi būti parinktos pagal merginos spalvos tipą.

Įspūdingi vaizdai

Sutrumpintas klasikinių „armijos“ spalvų parkų modelis pradeda žaisti su naujomis spalvomis dėl gaubto kailio apdailos. Kailių spalva prisideda prie vertikalios simetrijos įvaizdžio, o balta palaidinė su įsimintina spauda leidžia atkreipti dėmesį į vaizdą, kai parkas yra atšauktas.

Neįprastai supjaustytas striukių parkas atimamas iš gaubto, kuris leido eksperimentuoti su kvapu ir apykakle, paliekant kaklo ir dešiniojo apykaklės. Žvilgsnis į veidą, dėl kurio mergina tampa trapi ir neatsargi, yra naudinga tik iš įtemptų džinsų, turinčių banguotus ir kaubojus.

Kitas patvirtinimas, kad juoda eina visiems - ir modeliai su paauglių proporcijomis, ir moterys „kūne“. Pasirinkta viršuje esanti spalvų schema, paliekant beveik bikinio plotą, ir kelnės vizualiai plonas, o įrengtas parkas akcentuoja teisingas vietas, pabrėždamas patrauklias kreives.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys