Moterų apranga ir avalynė

Rudens vaikų kailis mergaitėms

Rudens vaikų kailis mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 

Kiekvienos mergaitės motina rudens sezone visada rūpinasi dviem klausimais: ką dėvėti vaiką ir kaip padaryti, kad jaunasis grožis apsirengtų ne tik šiltai, bet ir stilingai. Mes padėsime suprasti šį klausimą.

Renkantis kartu rudens kūdikio kailį mergaitėms. Kokie modeliai dabar yra madingi, kuriuos gamintojai pasitiki ir kaip sukurti unikalius vaizdus - jūs sužinosite mūsų straipsnyje!

Modeliai

Tarp įvairių stilingų vaikų ir paauglių paltų verta paminėti keletą svarbiausių šiandieninių modelių.

Sutrumpintas

Tokie modeliai pasiekia šlaunies vidurio ilgį arba baigiasi šiek tiek didesniu. Pasirinkę šią parinktį, atkreipkite dėmesį į medžiagą - ji turėtų būti kuo šilta ir patogi, kad jūsų jaunoji fashionista būtų patikimai apsaugota.

Išsipūsti

Smėlio laikrodis, drebulys, siluetas-trapecija. Šie modeliai yra labai panašūs į suaugusių moterų sluoksnius, kurie ypač traukia mažų fashionistas, kurie nori būti panašūs į jų motinas. Ir šį sezoną jie yra svarbiausio lygio, todėl galite juos saugiai pasirinkti.

Tiesioginis

Tiesus, gretimas, pusiau gretimas siluetas. Kita galimybė - miniatiūrinė „mano motinos drabužių spinta“ kopija. Pasirenkant tokį savo mergaičių kailį, įsitikinkite, kad jis puikiai tinka, nes šis stilius iš pradžių buvo sukurtas suaugusios moters figūra.

Dygsniuota

Dygsniuoti drabužiai, patekę į suaugusiųjų mados viršūnę, nesugebėjo rasti atsakymo vaikų kolekcijose. Dygsniuotas paltas yra ne tik stilingas ir madingas, bet ir garantuoja, kad jūsų vaikas neužšaldys net rudens ar pavasario dankstuose.

Dafklotas

Vienos krūtinės paltas su gaubtu puikiai atrodo jaunoms madingoms moterims. Ši tendencija užkariavo tiek moterų, tiek vyrų kolekcijas, o jauniausiems tokiems modeliams gamina šiuolaikiniai dizaineriai, turintys malonų įvairovę.

Mados tendencijos

Tęsdamas pirmiau aprašyto modelio temą, norėčiau pažymėti, kad pagrindinė rudens tendencija yra gaubtas arba platus ir aukštas apykaklė. Ir stilingas paltas yra tiesiog įpareigotas turėti šiuos bruožus. Tai gera, nes praktiniu požiūriu tokie viršutinių drabužių duomenys patikimai apsaugo kaklą nuo šalto sezono vėjo.

Pastaraisiais metais ji tapo ne tik madinga, bet ir pažodžiui laikoma geros skonio ženklu motinai ir dukrai, kad jie apsirengtų tuo pačiu stiliumi, dalyvaudami viešuose renginiuose. Ir šiuolaikiniai gamintojai mus tik pradėjo džiaugtis įvairiais vaikiškų paltų pasirinkimu iš serijos „kaip motina“.

  • Išsami informacija yra labai svarbi, ir ne tiek pačios kailio elementų kaip priedų. Štai keletas paprastų dabartinės stiliaus taisyklių.
  • Jei kailis sukurtas pastelinėmis arba tamsiomis spalvomis, jam reikia ryškių papildymų. Guminiai batai, kurie rėkia spalvą arba juokinga skara ir kepurė, bus teisūs.
  • Ankstyvą rudenį arba vėlyvą pavasarį jūs galite saugiai apsirengti savo mados madą į skrybėlę.
  • Kailių apipjaustymas yra dar viena dabartinė tendencija. Rankogaliai, apykaklės, apyrankės ar gaubtai - šio stilingo elemento vieta nesvarbu, čia galite pasirinkti savo skonį.

Audinys ir spalva

Vienas iš svarbiausių kriterijų pasirenkant demi sezono drabužius yra medžiaga, iš kurios ji gaminama. Taip pat yra tam tikrų mados tendencijų, susijusių su audinių vaikams. Tačiau jie turi sutapti su praktine tokių drabužių užduotimi.

Jei lietus oras yra pasirinktas, reikia naudoti vandeniui atsparius audinius. Tai yra specialios medžiagos su vandeniui atspariu impregnavimu.Šiuolaikiniai gamintojai dažnai naudoja savo firminius audinius, skirtus gamybai, skirtus konkrečiam prekės ženklui.

Dėl orų be kritulių vilnos audiniai puikiai tinka. Ir šį sezoną pagrindinė tendencija yra apmušalas - įprasta medžiaga suaugusiems mados moterims. Šis sluoksnis puikiai apsaugo nuo vėjo ir žemos temperatūros. Iš šios medžiagos mergaičių paltai paprastai siuvami klasikiniu pjaustymu.

Kašmyro paltai mergaitėms - kita stilinga tendencija, migruota iš suaugusiųjų mados. Tokie modeliai bus ypač aktualūs paaugliams.

Šio sezono spalvos yra klasika (juoda, pilka, smėlio, tamsiai, šokoladas), taip pat drąsesnės variacijos (raudonos, garstyčios, koralai, okerai). Kadangi dabartinės tendencijos lemia moteriškumo madą šiame sezone, pastelė padės kurti romantiškus vaizdus, ​​kurie taip pat populiarūs dabar (geltona, rožinė, grietinėlė, alyvinė, vanilė, pieniškas). Nespalvotų spalvų variantų mėgėjams populiarūs modeliai - juostelės, narveliai, žąsų pėdos ir gėlių atspaudai.

Gamintojai

Vaikų viršutinių drabužių kokybė negali būti išsaugota. Tačiau yra būdų, kaip įsigyti puikios kokybės prekes už mažesnę kainą. Pvz., Galite kreiptis į vietinius prekės ženklus, kurie nemoka papildomų pinigų už didelį vardą.

Rusijos prekės ženklai jau seniai pavyko šiame versle. Pavyzdžiui, vietinis prekės ženklas „Elis“ siūlo šviesius ir stilingus mergaičių paltus. Šio prekės ženklo dalykai yra aukštos kokybės ir prieinamos kainos. Jie yra praktiški, dauguma modelių yra izoliuoti, o tai garantuoja maksimalų komfortą savo palikuonims demi sezono metu.

Kitas Rusijos prekės ženklas - Margo - nusipelno mamos dėmesio, kurie ieško nebrangių ir aukštos kokybės demi sezono drabužių savo mergaitėms. Šio prekės ženklo vaikų paltai yra patenkinti modelių, spalvų įvairove, o medžiagos, iš kurių jie pagaminti, turi puikias šilumos ekranavimo savybes.

„Steen Age“ yra rusiškas viršutinės aprangos prekės ženklas vaikams nuo 6 iki 17 metų, turintis savo produkciją Kinijoje. Šio prekės ženklo mergaičių paltai gaminami tik iš natūralių medžiagų. Vienas iš mėgstamiausių prekės ženklo būdų - daugiasluoksnė - puiki oro apsauga. „Steen Age“ paltai pasižymi padidėjusiu atsparumu dilimui. Jie puikiai atlieka iki 30 mašinų plovimo.

„MammaMila“ yra rusiška vaikų viršutinių drabužių gamyba kartu su italų dizaineriais. Šio prekės ženklo kūrėjai ypatingą dėmesį skiria kokybiškam jų hipoalergiškumo medžiagų pasirinkimui. Visi naudojami dažikliai yra išbandyti dėl toksiškumo. MammaMila paltai garantuoja jūsų jaunos mados moters sveikatą.

Užsienio gamintojai taip pat gali pasiūlyti kokybiškas prekes už prieinamą kainą. Taigi, Suomijos prekės ženklo „Reima“ mergaičių kailis yra stilingas dygsniuotas dalykas, kuris puikiai tinka ne tik demi sezonui, bet ir ankstyvajai žiemai. Kailio apdaila ir elegantiškas siluetas atitinka dabartines mados tendencijas.

Tarp nebrangių, bet labai aukštos kokybės ir stilingų gaminių iš užsienio gamintojų „Baby Steen“ taip pat verta paminėti. Šis itališkas prekės ženklas gamina ne tik šiltus, bet ir labai gražius, bet kokio amžiaus mergaičių - nuo ikimokyklinio amžiaus mergaičių iki vyresnio amžiaus paauglių.

Kaip pasirinkti?

Štai keletas patarimų, padedančių pasirinkti tikrai aukštos kokybės ir praktišką dalyką.

1. Prieš perkant vaikišką kailį, paprašykite pardavėjo pateikti higienos sertifikatą.

2. Vaikų apranga neturėtų būti pagaminta iš sintetinių medžiagų, neleistina izoliacija neleidžiama - atkreipkite ypatingą dėmesį į kompoziciją.

3. Kiekviename vaiko amžiuje turi savo savybes, į kurias reikėtų atsižvelgti renkantis.

  • ikimokyklinio amžiaus - mergaitės greitai auga, todėl vienas kailis truks tik vieną sezoną; pasirinkti nebrangų modelį, neimkite „poravast“, drabužiai turėtų sėdėti gerai;
  • 7-8 metų - siųsdami mergaitę į 1-ąją klasę, galite tikėtis, kad kailis truks 1-2 sezonus, tai yra, jums reikia imtis patvaresnio dalyko;
  • 10-12 metų - pereinamojo amžiaus pradžia; pagrindinis dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad paltai turėtų būti labiau moteriški, be jokių vaikų aprangos užuominų;
  • 14-16 metų amžiaus - paltai gali būti pagaminti suaugusiųjų drabužių spinta, nes šiame amžiuje ypač mergaitės nori atrodyti suaugusiems ir patogu.

Kokioje temperatūroje galite dėvėti paltą?

Šis klausimas reikalauja tik individualaus požiūrio. Aukštos kokybės demi sezono paltai 6-8 metų mergaitėms gali būti dėvimos ne žemesnėje kaip 0 ° C temperatūrojeapieC. 9–12 metų amžiaus - ne žemesnėje kaip -5 ° C temperatūroje apieC. Vyresnio amžiaus paaugliai - ne mažiau kaip -10 metų apieC. Bet viskas priklauso ir nuo bendrų klimato sąlygų, ypač nuo drėgmės ir vėjo. Vidutinė temperatūra, tinkama dėvėti kailį - -5 - +5 apieC. Izoliuoti modeliai leidžia juos nešioti ir daugiau šalčio.

Gražūs vaizdai

Ginkluotosios su visomis būtinomis žiniomis, jūs galite lengvai rasti geriausią mergaičių kailį. Galiausiai siūlome įkvėpti stilingus vaizdus, ​​sukurtus pagal populiariausius vaikų paltų modelius!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys