Šeimos ryšys tarp vyro ir žmonos

Žmona nuolat nelaiminga: problemos priežastys ir būdai

Žmona nuolat nelaiminga: problemos priežastys ir būdai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Priežastys
 2. Kaip pagerinti santykius?
 3. Kaip elgtis ginčų ir konfliktų su žmona metu?

Nors kiekvienas iš mūsų, be abejo, siekia harmonijos ir abipusės pagarbos santuokai, ne visada įmanoma pasiekti tokį idealą. Sutuoktinių gyvenime yra sunkių laikotarpių ir nemalonių peripetijų. Bet jie visi gali būti įveikti, jei yra dvasinių santykių ir nuoširdžių partnerių jausmų. Tačiau kai kuriose porose gali kilti situacijų, kai vienas iš sutuoktinių labai dažnai arba beveik nuolat išreiškia nepasitenkinimą partneriu. Šiame straipsnyje bus aptartos priežastys ir būdai, kaip įveikti nuolatinį jo žmonos nepasitenkinimą vyru.

Priežastys

Sutuoktinių santykių psichologija nėra paprasta. Visais atvejais ne visada teisinga sąvoka „brangūs nusiminimai, tik pačios linksmybės“, rodanti konfliktų ir ginčų nešvarumą.

Dažnai santuokoje vyrai susiduria su tuo, kad jie yra priversti gyventi sunkioje ir priešiškoje aplinkoje. Žmona visada yra nepatenkinta savo vyru, dažnai nepagrįstai įžeidžiančiu, tenkina ir nepagrįstus reikalavimus ir reikalavimus. Jei šeimoje yra vaikų, ši nepalanki padėtis labai neigiamai veikia jų emocinę ir psichinę sveikatą. Deja, tokioje situacijoje vyrams dažnai paprasčiausiai trukdoma atsakyti, o kita pusė duoda nerūpestingus žodžius ir paniekinimus. Dėl to namuose beveik kiekvieną dieną atsiranda skandalai, išnaudojantys abu partnerius.

Šiai problemai išspręsti visais sunkumais turėtų kreiptis abu sutuoktiniai. Svarbu, kad žmogus išsiaiškintų, kodėl yra tokio elgesio priežastis ir beveik nuolat pripučiama jos partnerio būklė. Žmona taip pat turėtų dirbti su savo psichologiniais sunkumais. Ji turėtų stengtis rasti kelią ne skandalų ir sistemingo mylimojo pažeminimo srityje, bet racionaliais psichoemocinės būsenos korekcijos ir kontrolės metodais.

Apsvarstykite galimas šeimos santykių nesutarimo pora priežastis, dėl kurių žmona visada yra grubus, įžeidžia ir išreiškia nepasitenkinimą be objektyvių priežasčių.

Dažnai dėl panašių santykių pažeidimų problemos pora seksualiniame gyvenime. Ilgą laiką nepatenkinta lytiniais santykiais, bet nesugebėdama, negailestingai ar nenorėdama ją išreikšti, moteris palaipsniui kaupia emocinį stresą. Laikui bėgant stresas tik didėja, o sutuoktinis pradeda nesąmoningai ieškoti atsipalaidavimo vidaus sferoje. Daugelis moterų visai nesieja seksualinio gyvenimo su psichologine būsena. Tai labai apsunkina ryšių problemų suvokimą ir vėlesnį sprendimą.

Šeimos gyvenimo gerinimo kliūtys yra vieno ar abiejų sutuoktinių drovumas. Partneriai nėra pasirengę kompetentingai aptarti lyties, išreikšti abipusius norus vieni kitiems, atkreipti dėmesį į kai kuriuos neigiamus dalykus. Tokia situacija, kai porai trūksta sveikų seksualinio gyvenimo, kuris tenkina abu partnerius, labai apsunkina santykius už lovos.

Emocinis sutuoktinių atokumas, bendrų interesų stoka ir priešingos raidės labai apsunkina šeimos gyvenimą. Dažnai tai yra situacija, kai vyro pasirinkimas tuoktis buvo šiek tiek priverstas. Deja, netgi šiandien santuokos santuokos ar tėvų reikalavimo dar nesibaigia. Tokios netinkamos sąjungos priežastis gali būti neplanuotas nėštumas.Bet kuriuo atveju beveik neabejotinai tokie partneriai, gyvenantys santuokoje, neteks nuoširdžių dvasinių santykių.

Bendrų interesų ir kontaktinių punktų trūkumas apsunkins įprastą bendravimą. Bet gyventi šalia, neįmanoma ignoruoti vienas kito egzistavimą. Todėl bendravimo priežastys, šiuo atveju - neigiamos spalvos, yra tiesiog apgalvotos. Tai reiškia, kad vienas ar abu sutuoktiniai kenkia, kaltina, įžeidinėja.

Priežastis, dėl kurios moteris pagrobė savo vyrą, gali būti šeimos aplinka, kurią ji stebėjo vaikystėje. Kitaip tariant, mergaitė ar moteris, pradėjusi santuoką ir pradėjusi gyventi kartu su žmogumi, nesąmoningai kartoja santykių kūrimo scenarijų, kurį ji matė su savo tėvais. Dažnai tokiais atvejais yra net vaikų psichologinė trauma, jei mergaitė turėjo stebėti sunkias skandalų ir net smurto vietas.

Galima išsiaiškinti situaciją šeimoje ir žmonos tėvus. Dažniausiai mama kišasi į dukters santykius. Motina-in-law gali neigiamai reaguoti į jo sūnų. Dažnai suaugusi moteris netgi gali pradėti nuotykius, kad nužudytų savo pasirinktą išrinktą savo dukters akimis. Padėtis dar labiau apsunkina, jei sutuoktiniai gyvena tame pačiame name ar bute su žmonos tėvais.

Gali būti, kad jo žmona elgiasi ryškiai ir grubiai paties žmogaus neigiamus bruožus. Taigi sutuoktinis priverstas ginti ar ginti savo interesus. Dažnai vyrai atvirai parodo nepagrįstą pavydą, nuosavybę, riboja antrosios pusės laisvę, neleidžia jam realizuoti savo interesų, užsiimti pomėgiais. Neturėdama bendravimo su draugais, neturėdama galimybės patys sau užsiimti įdomiu verslu, moteris, be darbo ir šeimos, atsako savo emocinį stresą savo sutuoktiniui.

Sunkios pasekmės moterų psicho-emocinei sferai žmogus patyrė smurto, įskaitant seksualinį smurtą, epizodus. Tai gali būti tėvo pataikymas, ir karštos kovos su vyresniu broliu, partnerio ar nepažįstamo žmogaus išprievartavimu. Jei moteris negavo psichologinės pagalbos ir nesugebėjo susidoroti su savo pačių sužalojimais (tai įmanoma labai retais atvejais), tada baimė, pasipiktinimas, bejėgiškumas prieš brutalią jėgą ilgai išliks pasąmonėje. Tai yra labai sudėtinga situacija, kai reikia ilgalaikės reabilitacijos ir dirbti su psichoterapeutu. Moterys dažniausiai gėdosi dėl šios patirties, o vyras gali net nežino, kad žmona kažkada buvo patirta smurto. Todėl ji net negali suvokti, kad antrojo pusmečio problemos elgesio šaknys yra būtent ten.

Kaip pagerinti santykius?

Žinoma, mylintis sutuoktinis, be abejo, nori savo šeimai grįžti ramioje ir draugiškoje aplinkoje. Tačiau verta prisitaikyti prie to, kad tai gali būti daroma ne taip greitai, kaip norėtume. Bet kokiame santykyje, santuokoje ar ikimokykliniame gyvenime, kantrybė vaidina svarbų vaidmenį. Būtent ši kokybė yra svarbi, kad sukauptumėte tikslą išsaugoti ir stiprinti jūsų santuoką.

Psichologiniai patarimai vyrams

 • Pabandykite pasitikėti santykiais su savo tėvais, artimais draugais ir savo sutuoktinio artimaisiais. Tai padės žymiai sumažinti neigiamų komentarų tikimybę. Jūsų antroji pusė daugelį metų buvo jūsų mylimoji dukra, sesuo ar artimas draugas. Matydami jus kaip uždarą asmenį, kuris vengia kontakto, jie labiau linkę jaustis nepasitikėjimu. Tada tėvai ir draugai gali tikėtis apgailėtinos reakcijos šmeižto ir sutuoktinio steigimo prieš jus. Bendradarbiaudami su sutuoktinio draugais ir giminaičiais, taip pat galite pilniau atrasti savo tapatybę. Tai yra naujos temos pokalbiams ir bendrai poilsiui bei kūrybiškumui.
 • Praleiskite laiką pasitikėdami pokalbiais su savo žmona. Atminkite, kad ji turi interesų ir rūpesčių, kad jai reikia pasidalinti su mylimu žmogumi.Neskubėkite pasmerkti ar uždrausti nieko be objektyvių priežasčių.

Padėkite savo žmonai rasti išeitį iš sunkių situacijų jai, palaikykite ją darbo metu. Visa tai padės jai sumažinti stresą ir nuraminti.

 • Nepaisykite seksualinio gyvenimo problemų. Pasikalbėkite su savo žmona apie savo jausmus intymumo metu. Jei jūs ir jūsų žmona nesate pasirengę aptarti tokio klausimo, nebijokite susisiekti su sekso paslaugų teikėju. Visame pasaulyje susituokusios poros lanko tokius patarėjus, o tai padeda stiprinti santuoką, gerinti abipusį supratimą ir dažnai užkerta kelią skyryboms.
 • Objektyviai įvertinkite savo elgesį, įpročius, bendravimo stilių su savo sutuoktiniu. Savo asmeninių savybių savianalizė yra naudinga visose situacijose. Dažnai mes paniekiname mylimąjį žmogų, kad tai darytume nuolat.
 • Dažnai vyrai klysta, bandydami prašyti antrojo pusmečio visuose konfliktuose. Žinoma, reikia susisiekti ir ištaisyti tikrai tobulas klaidas. Bet čia patirti nepagrįstų reikalavimų, įžeidinėjimų ir žiaurumų vis dar nėra verta. Tokiu būdu jūs negalite atsikratyti problemos esmės.

Kaip elgtis ginčų ir konfliktų su žmona metu?

Sekite paprastus patarimus.

 • Stenkitės būti ramus, neatsakykite į nerūpestingumą, nesukelkite padėties. Konstruktyvus tinkamas bendravimas yra daug efektyvesnis už karštą pokytį.
 • Jei sutuoktinis negali nusiraminti ir nesiekia susisiekti, galbūt jūs turite palikti ją ilgą laiką. Paimkite šiek tiek laiko į kitą kambarį arba eikite pasivaikščioti. Prieš tai švelniai pasakykite savo žmonai, kad jos žodžiai yra labai įžeidžiantys ir kad esate pasiruošę duoti laiko atsigauti ir tada ramiai aptarti problemą su ja.
 • Sužinokite, kaip valdyti emocinę būseną. Pavyzdžiui, kvėpavimas sąskaitoje. Jei norite nuraminti, greitai nesuskaičiuokite savęs iki 4, netgi įkvėpkite, laikykite kvėpavimą dar 4 kartus tuo pačiu tempu, tada tolygiai iškvėpkite 8 kartus.

2-3 minutės šio pratimo yra pakankamos norint grįžti prie normalaus. Papasakokite savo žmonai apie tai ar kitokią efektyvią techniką jums ir kartu atlikite įtemptą situaciją.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys