Šeimos ryšys tarp vyro ir žmonos

Ką daryti, jei vyras nuolat nepatenkintų viskuo?

Ką daryti, jei vyras nuolat nepatenkintų viskuo?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Sutuoktinio nepasitenkinimas
  2. Kaip padėti sau ir savo vyrui?

Galbūt niekas negali nuoširdžiai pasigirti, kad jis turi idealų santuokos santykį. Natūralu ir normalu siekti harmonijos, intymumo ir geranoriškos emocinės atmosferos jūsų šeimos lizde. Tačiau tokio santykio pasiekimas yra kiekvieno sutuoktinio didelio ir kasdienio darbo rezultatas. Todėl, jei kyla sunkumų, neturėtumėte atsisakyti ir atsisakyti, geriau geriau įvertinti situaciją, išspręsti problemas ir jas išspręsti kartu.

Sutuoktinio nepasitenkinimas

Labai sunku ištverti įtemptą emocinę atmosferą šeimoje. Daugelis moterų yra priverstos prisitaikyti prie to, kad vyras visada kankina, kritikuoja, paniekina ir įžeidinėja. Ir tai dažnai gali įvykti beveik be jokios priežasties arba dėl didelių priežasčių. Žmogus, kaip sako, „pradeda pusę apsisukimo“: jis šaukia, išreiškia nepasitenkinimą paruoštu maistu, namų ruošos darbais, kaltina visus trūkumus ar paniekina savo žmoną pinigais.

Įžeidžiantys žodžiai gali būti kartojami vėl ir be jokių papildomų atsiprašymų. Pretenzijos tampa mažesnės ir toli gražinamos. Chartija turi ištverti, daugelis moterų yra pasirengusios nuspręsti dėl santuokos nutraukimo ir nutraukti santykius su kadaise mylimu žmogumi. Kokios yra tokio elgesio priežastys?

Galite pakeisti dabartinę nemalonią situaciją ir gerinti santykius tik tuo atveju, jei problemų priežastis yra pašalinta arba bent jau ištaisyta.

Žmogus gali parodyti neigiamas emocijas savo žmonai dėl vieno ar daugiau iš šių veiksnių.

  • Dažnai moteris skundžiasi, kad jos vyras nuolat šaukia net be pagrįstų priežasčių ir nėra patenkintas viskuo, bet tuo pačiu metu nesistengia įvertinti bendrosios antrosios pusės emocinės būsenos. Tokie pasireiškimai gali būti sukaupto streso signalas, lėtinis nuovargis arba pailgintas psichoemocinis perkrovimas. Dažniausiai tai gali būti dėl darbo problemų. Pavargęs po darbo dienos ir nesugebėjęs sumažinti streso kitu būdu, žmogus, grįžęs namo, šaukia ir paniekina savo žmoną nieko.
  • Galbūt grubus elgesys šeimoje asmenybės bruožų ir sutuoktinio charakterio pasireiškimas. Prieš gyvenimą jie gali būti tiesiog nematomi. Bendras gyvenimas dažnai labai netikėtai gali atskleisti asmenį iš kitos pusės. Pavyzdžiui, paplitęs cholerinis asmuo, kad jis beveik visada pyksta, dažnai grumbėja ir visada komentuoja kitus. Deja, netgi artimas ir mylimas asmuo vengs tokių pasireiškimų.
  • Neteisingai manoma, kad žmogus beveik visada yra patenkintas lytiniu gyvenimu, ypač su jo reguliarumu. Tačiau taip nėra. Ir tiksliai seksualinė prievarta labai dažnai sukelia nesutarimus ir abipusio supratimo praradimą. Padėtį dar labiau apsunkina tai, kad ne visos poros yra pasirengusios tinkamai aptarti intymumą, teisingai išreikšti savo norus ar komentarus partneriui. Dažnai moteris nėra linkusi ieškoti problemos šaknų šioje konkrečioje srityje, nematydama ryšio tarp lyties ir lytinių santykių kasdieniame gyvenime. Tai palieka problemą neišspręstą ir ilgainiui padidina įtampą tarp sutuoktinių.
  • Kaip ir moterys, stipresnė lytis linkę sukurti tam tikrą savo gyvenimo partnerio idealą. Pradėjęs ją pažinti, jos vyras neišvengiamai susiduria su tam tikru nusivylimu. Ypač dažnai tai pasireiškia nepasitenkinimą savo žmona dėl motinystės atostogų.Nėščia moteris per šį laikotarpį patiria fizinius pokyčius ir emocinės būsenos svyravimus. Žinoma, žmogus gali suprasti, kad tai neįmanoma sunaikinti, tačiau daugeliu atvejų jis negali sau leisti. Faktas yra tas, kad jis pats yra supainiotas ir neturi laiko priimti savo mylimos moters naujas savybes ir įvaizdį. Jam atrodo, kad prieš jį beveik kitas, jam nežinomas ankstesnis asmuo, su juo susijęs su santuoka.

Antrojoje pusėje padarytos pastabos, kritika ir panieka - tai bandymas įkūnyti anksčiau išrastą ir žmogaus sukurtą vaizdą.

  • Motina-mama gali savo sūnų pakelti prieš pasirinktą brangakmenį. Dėl kokios nors priežasties, pradėdama ją nepatikti, motina stengsis nesutikti su pora. Jei žmogus yra tvirtai prisirišęs prie savo motinos, didžiąja dalimi jis aklai imsis savo pusės ir nesąmoningai sutinka su savo nuomone ir skundais.
  • Gali būti labai nemalonus ir rimtas priežastis, dėl kurios vyrams sunkus ir grubus elgesys romantika pusėje. Tai gali būti labai trumpi jausmai, kurie netrukus išnyks. Bet jų aukščio laikotarpiu gyvenimo partneris sutrinka sutuoktinio akyse. Tačiau naujoji aistra, priešingai, tiesiog klesti dorybėmis ir dažnai įsivaizduojamais privalumais.
  • Galima sukelti dirginimo priežastis tikrus moterų trūkumus. Dažnai pernelyg didelė savigarba neleidžia mums tinkamai įvertinti mūsų savybių ir veiksmų. Klausykitės ir pažiūrėkite į save. Ar rodote panašius neigiamus išpuolius jūsų santykiuose su sutuoktiniu? Ar jūsų darbai ir patiekalai yra nepriekaištingi? Kartais moteris tiesiog nenori pripažinti, kad ji daro kažką blogo ar netvarkingo ir atkakliai stovi savo žemėje, kartodama savo klaidas ir vėl. Ir vyras yra priverstas išreikšti skundus ir pastabas rupesnėje, atšiauresnėje ir dirgesnėje formoje, kad „išeitų“ į savo žmoną.
  • Jūsų vyras gali stebėti įtampą su savo tėvais. Dažnai suaugusiųjų laikotarpiu tokie vaikai, neturintys teigiamo pavyzdžio, santuokoje prasideda praktiškai nukopijuokite savo šeimos narių elgesio modelį.

Kaip padėti sau ir savo vyrui?

Visų pirma, supraskite tai, kad jei leisite, kad padėtis vyktų, beveik neabejotinai geriau, tai tikrai nepasikeis. Kuriant drebulius santuokinius santykius svarbu nuoširdumas, meilė partneriui ir kantrybė. Be šių savybių neįmanoma sukurti patikimo ir abipusiai pagarbaus bendravimo net ir priešlaikiniame laikotarpyje, o dar labiau pasibaigus sąjungai ir gyvenimo pradžiai.

Negalima apgailestauti dėl ramių pokalbių. Stipresnės lyties atstovai, nors ir labiau linkę palaikyti jausmus, vis dar labai teigiamai reaguoja į bet kokį ir konfidencialų pokalbį su artimu asmeniu. Jei jūsų žmogui kyla problemų darbe, palaikykite jį ir paryškinkite, kad tikite juo. Jei ginčas pradeda mirksėti, pabandykite nepradėti. Nesišaukite atsakymo ir nesunkinkite konflikto situacijos. Konstruktyvi rami diskusija apie problemą yra daug efektyvesnė nei bet kokie skandalai ir tarpusavio įžeidimai.

Kartais geriau palikti žmogų atskirai ir leisti jam nusiraminti. Švelniai ir be skambučio pasakykite jam, kad jo žodžiai yra labai įžeidžiantys. Paaiškinkite, kad norėtumėte ramiai kalbėti apie problemą, todėl paprašykite, kad jis vis dar susidorotų su emocijomis. Po to palikite kambarį arba eikite trumpam pasivaikščioti.

Konfliktas yra geresnis priežasties, kai jis prasideda, o ne momento šiluma keistis įžeidimais, iš kurių abi bus skausmingos ir nepatogios.

Vis dėlto pabandykite teisingai aptarti su savo vyru savo jausmus lovoje. Jei akivaizdu, kad jūs ir jūsų sutuoktinis nėra pasirengę tokiam pokalbiui, nebijokite susisiekti su seksualinių santykių patarėju. Klausykitės psichologo, kuris pataria šioje srityje, patarimų. Deja, mūsų šalyje daugelis žmonių vis dar turi prietarų ir gėdos apie intymumą.Tačiau toks konsultavimas padeda daugeliui porų suderinti savo seksualinį gyvenimą ir santykius, taip pat išlaikyti nesilaikymą.

Padėkite savo žmogui suvokti save įdomiame versle ar hobyje. Gyvenimas neturėtų apsiriboti tik darbu ir šeima. Toks savo perspektyvos ir veiklos apribojimas yra labai varginantis, dėl kurio atsiranda nervų ir emocinis išsekimas. Siūlykite jam įdomių bendrų savaitgalio pabėgimų ar kūrybinės veiklos variantų. Galbūt jūsų pora turės naują bendrą aistrą. Ir tai yra tikrai kelias į atotrūkį ir skirtumų išsprendimą.

Pabandykite dirbti su savo trūkumais. Pasikalbėkite su artimais draugais ar tėvais ir paprašykite jų nukreipti jus į juos objektyviai ir sąžiningai. Negalima ginti ir puoselėti savo trūkumus. Tokia taktika sukels tik moralinį tingumą, pasitenkinimą ir aroganciją. Ir šios savybės yra labai pastebimos ir nemalonios bet kokiame komunikate, ne tik pora, bet ir kitose srityse.

Saugokitės sau. Išlaikyti tvarkingą išvaizdą net ir namuose. Kartais pakeiskite savo įvaizdį, jis sukurs naujovės efektą sutuoktinio akyse. Pabandykite sukurti gerus pasitikėjimo santykius su savo vyro tėvais, artimaisiais ir draugais. Net jei viena iš jų yra nepatogu jums dėl kokių nors priežasčių, palaikant ryšį su jais, duosite du didelius teigiamus dalykus.

Pirma, galėsite geriau atrasti pasirinkto asmens tapatybę, pažinti savo vaikystės ir jaunimo svajones ir pomėgius, interesus, pomėgius. Tai tikrai padės jums santykiuose. Antra, galite išvengti galimo sutuoktinio ar draugų šeimos priekabiavimo. Galų gale, jei apsisaugosite nuo jų, tada jie gali suformuoti neigiamą nuomonę apie jus ir gydyti jus įtarimais. Ir tai yra pagrindas intrigai, šmeižtui ir vyrui prieš jus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys