Batai

„Vibram“ batai

„Vibram“ batai

prisijungti prie diskusijos

 

Italijos bendrovės „Vibram“ (Vibram) emblema yra geltona aštuonkampis, daugiau nei 70 metų, susijęs su kokybe ir patikimumu. Bendrovė pradėjo gaminti pirmuosius guminius padus nuo pat 30-ojo dešimtmečio, o nuo to laiko tapo lyderiu rinkoje. Vibramo lyno pėdsakai liko beveik visuose aukščiausiuose pasaulio viršūnėse, jie buvo išbandyti įvairiomis ekstremaliomis situacijomis.

Kiek istorijos

Bendrovės steigėjas laikomas alpinistu iš Italijos - Vitale Bramani, įmonės pavadinimas sudaromas iš jo vardo ir pavardės santrumpų.

Po vienos nesėkmingos kampanijos, kurioje mirė keli žmonės dėl blogos įrangos, Vitale pristatė naujus funkcinius batus. Šis batas turėjo būti patvarus ir patvarus, tačiau kartu lankstus. Tokiuose batai turėtų būti šilti, o tai turėtų turėti gerą sukibimą su įvairiais reljefais.

Dabar ši Italijos įmonė gamina 35 milijonus padų per metus, o daugiau nei tūkstantis įvairių gamintojų naudoja šiuos padus savo batuose.

Kas yra vienintelis „vibram“?

Iš pradžių vienintelis Vibramas buvo pagamintas iš tam tikro tipo presuotos, putos gumos. Vėliau jie pradėjo pridėti metalo dulkes, kad padidėtų atsparumas dilimui.

Vienintelis „Vibram“ beveik neslysta dėl ypatingo protektoriaus elementų išdėstymo. Geram slopinimui pėdų apsaugai turi būti pakankamai aukšti. Jie neturi būti labai arti vienas kito ir būti pakreipti skirtingomis kryptimis. Pėdos centre yra beveik jokių apsaugų, jie visi yra ant kojų ir ant kulno. Šis susitarimas taip pat leidžia jums neužstrigti purvo ir smulkių akmenų.

Privalumai

  • • Apsauginiai įtaisai yra išdėstyti taip, kad nebūtų ribojamas pado lankstumas;
  • • Didelis atsparumas diržui ir puikus sukibimas su šlapiais ir sausais paviršiais;
  • • Galimas natūralus pėdos lenkimas dėl apsaugų trūkumo dugno viduryje;
  • • Vienintelis sluoksnis išlaikys neslystančias savybes esant skirtingoms temperatūros sąlygoms - tiek šaltoje, tiek karštoje aplinkoje;
  • • Puikiai pritvirtintas bato padas prie paviršiaus užtikrinamas skirtingu protektoriaus kampu.

Modeliai

2005 m. Bendrovė „Vibram“ išleido visiškai naują ir anksčiau nežinomą niekam batų - „FiveFingers“ mokasinų („Penki pirštai“). Šiame bate jūs jaučiatės kaip vaikščioti basomis, o išorėje batai atrodo kaip kojų pirštinės.

Šiuolaikinių miestų gyventojai praktiškai neturi galimybės eiti basomis, nors visi žino, kaip naudinga. Siekiant sukurti šį modelį, dizaineriai pritraukė ne tik batų gamintojus, bet ir medicinos srities specialistus, kad būtų atsižvelgta į visas pėdų struktūros savybes. Pasirodė labai neįprasta, bet patogi avalynė visoms oro sąlygoms, technologiškai idealus padas.

Mokasinai Vibram FiveFingers pasirodė esąs neįtikėtinai patogus, stilingas ir įgyja didelį šlovę.

Dar vienas Neįprastas batų modelis su vieninteliu Vibramu, vadinamu Furoshiki (Furoshiki) . Ji yra batų be nėrinių, kuri turėtų būti apvyniota aplink koją ir pritvirtinta Velcro.

Japonijoje furoshiki - tai metodas, kuriuo galima užfiksuoti kvadratinį audinio gabalėlį, skirtą pakuoti ir vežti kažką. Galima sakyti, kad furoshiki yra tarsi origami audinys. Audinio gabalas yra įvyniotas objektas, o likusios „uodegos“ gali būti gabenamos kaip rankenos.

Dažnai atsitinka, kad naujasis batas neatrodo gana patogus, jis tam tikrą laiką turi būti nusidėvėjęs, kad pasiektumėte savo kojos formą.Su „Furoshiki“ batai tai niekada neįvyks, nes galite suteikti savo batų jums patogią formą.

Vibramas vadina šį batų „vyniojamąjį popierių“ kojoms, nes tai atrodo taip: jūsų kojos suvyniotos į minkštą, lanksčią medžiagą.

Batų tipai su „Vibram“ padais

Batai

Visi batai turi būti parinkti pagal jų veikimo sąlygas. Išskirkite kalnų batus „Vibram“, kurie tinka daugelio dienų kelionėms sunkioje vietovėje su sunkia apkrova. Dauguma šių batų yra populiarūs alpinistams ir turistams. Kalnų batai turėtų turėti didelį atsparumą nusidėvėjimui, kad jie būtų pakankami daugiau nei vienam sezonui ir gera kulkšnies fiksacija. Jos turi būti „kvėpuojančios“ ir atsparios vandeniui, taip pat užtikrinti patikimą sukibimą su akmenimis, žolėmis, palaidais ir kitokiais paviršiais.

Kelionės batai tinka gamtos pasivaikščiojimams, paprastiems pėsčiųjų takams kalvotoje vietovėje arba žygiai. Pirmaujanti batai pirmiausia turėtų būti patogūs, neleisti drėgmei batų viduje ir neleisti kojoms sudrėkti. Jie turi turėti sustiprintą kulną, kulkšnies fiksaciją ir daugiasluoksnę padą, apsaugančią nuo smūgio ir sužeidimų.

Turizmo batai - tinka trumpoms kelionėms, pasivaikščiojimams ir kelionėms ant tvirtos vietovės. Jie yra panašūs į savybes ir tikslą - žygius batus. Pėsčiųjų batai taip pat turi pritvirtinti kojų ir kulkšnių, būti lengvi ir patogūs dėvėti, gerai vėdinami ir apsaugoti nuo lietaus ir oro.

Batai yra aukšti armijos batai su nėriniais ir storomis padais. Nepaisant didelio beretės viršūnių aukščio, jie palieka kulkšnies judėjimą, tuo pačiu apsaugodami nuo nugaros ir patempimų. Bertsy buvo labai vertinami keliautojų ir turistų, jų kojos yra gerai apsaugotos nuo drėgmės. Kelnės, įkištos į beretus, suteikia papildomą apsaugą nuo vabzdžių miške. Dažniausiai beretės yra pagamintos iš odos.

Žieminiai batai

Žiemos batai su Vibram padu yra suskirstyti į dvi grupes - tai batai turizmui ir miestui. Žieminių batų modelių padas yra storesnis, o protektorius tampa gilesnis ir kryptingesnis.

Žiemos turizmui skirtos avalynės skirtos veikti ekstremaliomis oro sąlygomis. Jis turi būti šiltas ir atsparus vandeniui. Kai kurie tokių batų modeliai atsparūs temperatūrai iki -50 laipsnių Celsijaus. Žieminių batų gamybai naudojamos odos, nubuko, nailono ir sintetinės modernios medžiagos.

Žiemos batų miestui linija apima žieminius batus, žieminius batus ir sportinius žiemos batus. Jums tinka lengvi žiemos miesto batai, jei dažniausiai praleidžiate automobiliu ar viešuoju transportu. Šie batai yra pagaminti iš odos arba nubuko. Ji kvėpuoja gerai, jos kojos bus patogios ir lengvos, net ilgą laiką.

Ilgalaikio šalčio atveju geriau pasiimti šiltesnius batus, specialiai sukurtus specialiai tokioms situacijoms.

Moteriški batai

Moteriški batai yra nuolatinis stiliaus atributas. Batų moteris atrodo elegantiškesnė nei batai ar batai. Todėl daugelis įmonių pradėjo gaminti moterų batus su „Vibram“ padais. Batai tinka kasdieniam drabužiui, jie yra atsparūs, turi neslystančius padus ir tuo pačiu metu turi stilingą išvaizdą. Moteriški batai suteikia savo savininkams šilumą ir sausas kojas. Dažniausiai šie batai yra pagaminti iš odos, o akytos membranos sukuria vėdinimo efektą.

Batai

Batai su Vibram padais puikiai tinka vasarą ir rudenį. Ši avalynė bus vienodai patogu ir pasivaikščiojimams aikštėse ir parkuose, ir trumpoms pėsčiomis. Skirtingai nuo batų, sportbačiai yra lengvesni. Tačiau tuo pačiu metu išlieka visos teigiamos batų savybės su „Vibram“ padais.Batai yra nepralaidūs vandeniui, jie tinka kojos šulinėliui, smūgio sugerianti padas neslysta ir apsaugo koją nuo pažeidimų ir išstūmimų. Batai su vieninteliu Vibram, tinkančiu kasdieniam naudojimui, ir ilgą laiką patiks jų savininkams patogumas ir patikimumas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys