Batų priežiūra

Kaip plauti stiklines skalbimo mašinoje?

Kaip plauti stiklines skalbimo mašinoje?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kaip teisingas?
 3. Patarimai žinomiems prekių ženklams
 4. Kada draudžiama mašina?
 5. Trūkumai po plovimo: kaip valyti?

Patogūs sporto bateliai jau seniai yra neatskiriama daugelio drabužių spinta. Praktiniai ir patogūs batai yra populiariausi batai, kuriuos daugelis žmonių dėvi beveik kiekvieną dieną. Šiandien galite įsigyti bet kokio plano sportinius batus: odą, tekstilę, piešinius su nėriniais ir kitais, kiekvienam skoniui ir piniginei. Bet kokie batai jums pasirenkami, kartais jam reikia rimto valymo. Šiame straipsnyje bus aptarta, kaip plauti sportinius batelius įprastoje skalbimo mašinoje.

Savybės

Kadangi šio tipo sportiniai bateliai, pavyzdžiui, sportbačiai, yra populiariausi tarp daugelio, dažniausiai juos reikia kruopščiai nuplauti. Mes dėvime šiuos patogius batus beveik kiekvieną dieną ir nesvarbu, kur eiti: darbui ar datai. Svarbu, kad jis būtų patogus, praktiškas ir gražus.

Bet bet kokie batai iš pastovių kojinių praranda savo išvaizdą. Jei batai gali būti valomi kempine, patrinti specialiu kremu, ir jie vėl šviečia su nesugadintu blizgesiu, tada su šio tipo sporto bateliais viskas yra šiek tiek sudėtingesnė. Jei kasdienis valymas nebepadeda, o sportbačiai atrodo ne taip tvarkingi, kaip norėtumėte, tada šiuo atveju reikia imtis rimtų priemonių. Pavyzdžiui, tai yra skalbimo mašina skalbimas.

Skalbimo batai rašomosios mašinoje, svarbiausia, gali žinoti, kaip tai padaryti tinkamai, kad batai vėl blizgėtų. Jei darai viską teisingai, galite lengvai grąžinti mėgstamus batus į seną išvaizdą.

Skalbimui reikės: specialaus maišelio, kurį rekomenduojama plauti batus; geras ploviklis, kuris gali susidoroti net ir su rimtomis dėmėmis ir nešvarumais.

Prieš išsiunčiant batus į skalbimo mašinos būgną, jis turi būti kruopščiai paruoštas skalbimo procesui.

Pirma, tai padės geriausiu būdu juos nuplauti. Antra, jūs nepažeisite skalbimo mašinos:

 • kruopščiai nuplaukite, kad gatvėje nebūtų nešvarumų. Tai galite padaryti tiesiog po čiaupu su kempine arba standžiu šepečiu. Beje, paprastiausias dantų šepetėlis padės pašalinti nešvarumus ir smėlio daleles iš griovelio;
 • Prieš plovimą būtinai išimkite raištelius. Jie taip pat gali būti plaunami rankomis įprastu muilu;
 • patikrinkite batų vientisumą. Tai yra, įsitikinkite, kad nėra žalos, kad siūlės nesiskiria, mažos dekoratyvinės dalys yra gerai laikomos ir pan.

Paruošę sportinius batelius, galite saugiai pereiti prie pat plovimo.

Kaip teisingas?

Kiekvienas, kuris pirmą kartą susiduria su skalbimo batai skalbimo mašinoje, žinoma, bijo daryti kažką negerai. Labai logiška kyla klausimų: kaip plauti, kokiu būdu pasirinkti, ar toks plovimas sugadina batus ir pan.

Pirmiausia, reikia nuplauti batus specialiame maišelyjee, kaip minėta pirmiau. Bet ne visada toks krepšys yra namuose. Nesvarbu. Pakanka, kad skalbimo mašinoje būgnais batus įdėti vieną arba du nedidelio dydžio rankšluosčius. Tai būtina norint sušvelninti pūtimus skalbimo metu ir taip apsaugoti skalbimo mašiną nuo rimtų pažeidimų.

Pabandykite plauti tik viena pora vienu metu. Dar geriau, nuplaukite vieną batų vienu metu.Be to, jei turite išimamą vidpadį, tai geriau nuvalyti skalbimo metu. Vidpadžiai, kaip ir nėriniai, gali būti puikiai nuplauti rankomis, ir tai nėra taip sunku.

Beje, jei nuspręsite nuplauti spalvotus batus, ty ryškios spalvos sportinius batelius, tada būkite pasirengę dėl to, kad jie gali prarasti savo spalvą. Norėdami to išvengti, Prieš iš anksto paruoštą sprendimą batus reikia užtrukti maždaug dešimt minučių. Įpilkite šilto vandens į baseiną, ištirpinkite kelis šaukštus paprasto acto ir panardinkite batų porą. Taigi, galite nustatyti spalvą, o po plovimo jie išliks tokie pat ryškūs.

Jei plaunate švarias baltas sportines bateles, jis netrukdo įpilti šiek tiek baliklio plovimo metu. Žinoma, įrankis turėtų būti suprojektuotas išskirtinai baltos spalvos skalbiniams.

Kalbant apie miltelius, geriau teikti pirmenybę skystam agentui. Kadangi įprasta milteliai dažnai palieka dėmes ant batų, ypač jei jie pagaminti iš audinio.

Kas režimas?

Daugelis pastaraisiais metais pagamintų skalbimo mašinų turi ypatingą režimą. sporto batų plovimui. Jei rašymo mašinoje nėra tokio režimo, tai nesvarbu. Pasirinkite, kad nuplautumėte mėgstamus batus subtilus režimas arba rankų plovimo režimas. Tokioje programoje yra švelnesnė temperatūra.

Geriau atsisakyti „Spin“ režimo, nes tai gali sukelti bato deformaciją.

Kokioje temperatūroje?

Odiniai batai, tekstilės gaminiai arba tekstilės gaminiai geriausiai išplauti žemoje temperatūroje. Jūsų pasirinkta temperatūra neturi viršyti 40 laipsnių. Tai būtų geriausia, jei pasirinksite 30-35 laipsnių. Kuo žemesnė temperatūra, tuo didesnė garantija, kad batai netaps įstrigę.

Skalbę sportinius batus, juos reikia gerai išdžiūti. Nerekomenduojama tai padaryti naudojant automatinę džiovyklę skalbimo mašinoje arba naudojant plaukų džiovintuvą. Po tokio proceso, batai gali rimtai deformuotis ir jums reikia tik nusiųsti į šiukšles.

Be to, nerekomenduojama išdžiūti šalia akumuliatoriaus ar radiatoriaus.

Stenkitės išdžiovinti sportinius batelius lauke. Išplaukę juos iš skalbimo mašinos būgno, palikite juos į baseiną ar specialią lentą. Įdėkite juos taip, kad visas perteklius galėtų saugiai nusausinti. Geriausia išdžiovinti batus gatvėje, kur natūralaus vėjo pagalba jie gerai išdžiūsta.

Norint pagreitinti džiovinimo procesą, batus galite užpildyti su senais laikraščiais ar tik popieriumi. Tiesiog nepamirškite, kad baltieji sportiniai bateliai geriausiai įdaryti grynu baltu popieriumi, kad produktas neprarastų spalvos. Periodiškai pakeiskite popierių sausai.

Tik po visiško džiovinimo galite užpildyti vidpadžius ir nėrinius.

Patarimai žinomiems prekių ženklams

Ypač kokybiški batai iš tokių žinomų prekių ženklų kaip „Nike“ arba, pavyzdžiui, „Adidas“. Paprastai tokie produktai iš pradžių yra impregnuoti specialiąja medžiaga, turinčia drėgmę atbaidančio ir nešvaraus poveikio. Dėl to jie dažnai nešvarūs ir, jei juos reikia valyti, tai galima padaryti lengvai ir greitai.

Deja, laikui bėgant šis impregnavimas palaipsniui nuplaunamas. Taip yra dėl reguliaraus šlapio valymo, lietaus, oro sąlygų ir, žinoma, mašinų plovimo.

Padėtis padės modernioms priemonėms, kurios dažnai randamos batų parduotuvėje. Naudodamiesi šiuo įrankiu galėsite dirbti su odiniais bateliais, ir jie vėl džiaugsis tuo, kad dulkės ir nešvarumai neliečia jų.

Kad batai iš pasaulio markių, kurie garsėja savo aukštos kokybės produktais, tarnautų kuo ilgiau, reikia tinkamos priežiūros:

 • Būtinai įsigykite specialų sportinių avalynės priežiūros produktą. Apsvarstykite medžiagą, iš kurios gaminys pagamintas: oda, zomšas, nubukas, tekstilė ir tt;
 • Prieš pradėdami valyti batus bet kokiomis priemonėmis, atidžiai perskaitykite instrukcijas;
 • po vaikščiojimo blogais orais, kruopščiai išvalykite purvo produktą ir tada užpildykite jį švariu ir sausu popieriumi. Tas pats turėtų būti padaryta tiems, kurie kenčia nuo pernelyg didelio kojų prakaitavimo;
 • Suede arba nubuko sportbačiai geriausia valyti specialiais šepetėliais, kurie padeda nepažeisti subtilaus paviršiaus ir išsaugoti tobulą išvaizdą kuo ilgiau;
 • Valydami odą, stenkitės, kad jis nebūtų per drėgnas kempine. Tokie batai bijo perteklinio vandens ir tai praranda savo pradinę išvaizdą.

Kada draudžiama mašina?

Deja, ne visi sportbačiai gali būti plaunami rašomoje mašinoje. Yra keletas produktų, kurie negali būti plaunami rašomosios mašinėlės. Pavyzdžiui, šis produktas pagamintas iš natūralios odos arba zomšos. Be to, šio tipo plovimui netinka sportiniai bateliai su šviesos atšvaitais. Nerekomenduojama plauti brangakmeniais puoštų batų, metalinių šuolių. ir pan. Tokie produktai skalbimo metu gali rimtai sugadinti prietaisą, o skalbimo mašina netgi sugenda.

Nuplaukite iš odos pagamintus sportinius batelius, be to, be miltelių ir skalbimo mašinos. Pabandykite kasdien valyti tokius produktus su kempine nuo dulkių ir purvo. Kelis kartus per mėnesį įsitikinkite, kad jį patrinkite specialiu kremu. Jūs galite nusipirkti grietinėlę toje pačioje parduotuvėje kaip ir sportiniai bateliai.

Jei reguliariai stebite sportinius batelius, jie tęsis ilgą laiką, o jų išvaizda bus tokia pat tobula, kaip ir pirmąją pirkimo dieną.

Jei nuspręsite nuplauti sportinius batelius rankomis, tuomet šios rekomendacijos jums tikrai bus naudingos:

 • Pirma, paruošite savo batus skalbimui, kaip rekomenduojama aukščiau. Tai yra, išvalykite nešvarumus, kruopščiai nuvalykite paviršių, nuimkite raištelius;
 • Jei yra stiprios dėmės ant batų, ypač audinių, kurie kartais valgė į medžiagą, turėsite dirbti su jais iš pradžių. Tokios dėmės gali būti pašalintos balikliu. Pasirinkite skystą priemonę. Įrankis gali būti baltos arba spalvotos lino, viskas priklauso nuo batų spalvos;
 • Valant labai kietą dėmę, galite naudoti paprastą dantų šepetėlį, kuris yra labai patogu išleisti ir patrinti tiesiogiai. Atsargiai patrinkite dėmę ir palikite jį 10–15 minučių, po to galite pereiti prie pagrindinio plovimo;
 • norint nuplauti sportinius batelius rankomis, baseine reikia sumaišyti ploviklį, jei reikia, baliklio. Padarykite viską vidutiniškai šiltu vandeniu. Nepamirškite, kad per karštas vanduo gali sugadinti, o batų dugnas ar dekoratyviniai elementai gali atsikratyti;
 • panardinus savo batus į baseiną, kruopščiai juos šlifuokite minkštu šepečiu iš visų pusių. Geriausia padalyti ir išdžiūti vidpadį atskirai;
 • Baigę skalbti miltelių vandeniu, batus reikia nuplauti šaltu vandeniu. Tai turi būti daroma atsargiai, kad nebūtų palikta ploviklio dalelių, kitaip po visiško džiovinimo, ant produkto paviršiaus atsiras tamsios geltonos dėmės;
 • reikia išdžiovinti taip, kaip aprašyta aukščiau, vengiant išdžiūvimo ir netoli baterijų, radiatorių.

Trūkumai po plovimo: kaip valyti?

Deja, daugelis susiduria su tokia problema, kad netgi po to, kai skalbyklės dėmės lieka ant batų. Tai ypač pasakytina apie baltus padus. Atrodo, kad batai puikiai švarūs, bet vienintelis dingsta nepriekaištingu baltumu. Tačiau šie trūkumai lengvai pašalinami po plovimo. Tiesa, šis laikas turės dirbti rankiniu būdu.

Reguliarus trintukas, kurį kiekvienas studentas naudoja kiekvieną dieną, padės balinti savo mėgstamų batų vienintelį. Pakanka, jei trinamas visas problemines sritis su trintuku. Užteršimas išeis ir vienintelis bus baltas.

Jei vieną kartą baltos spalvos padas tampa šiek tiek gelsvas arba pilkas, baliklis padės grąžinti baltumą.Paimkite skystą skalbiklį baltu skalbikliu, ištirpinkite šiltu vandeniu. Supilkite pakankamai vandens į patogų, plačią baseiną, kad į jį būtų galima mirkyti tik bato padas. Palikite šį tirpalą maždaug pusvalandį. Tai padės balinti padus.

Beje, jūs galite atlikti tokius manipuliavimus prieš pagrindinį skalbimą, kad įsitikintumėte, jog sportbačiai yra visiškai švarūs iš visų pusių.

Reguliarus dantų pasta, kurią mes naudojame ryte ir vakare, taip pat susiduria su baltais dugnais. Pageidaujate baltos, mėtų pastos. Kadangi kai kuriose pastos su dalelėmis ir kristalais yra nedidelė dažų dalis, kuri neigiamai paveiks pado baltumą.

Taigi, įdėkite pasta į dantų šepetėlį ir tada patrinkite ant pado, ypatingą dėmesį skiriant probleminėms sritims. Šis metodas padės greitai ir veiksmingai grąžinti pado baltumą.

Kai kurie paviršiai po mašinos plovimo lieka ant bato paviršiaus. Dažnai tai vyksta su tekstilės sportbačiais. Nors batai vis dar yra drėgni, tuos pačius galite pašalinti rankomis. Norėdami tai padaryti, jums reikia baliklio, pageidautina skysčio.

Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad spalvoti batai turi įrankį, skirtą spalvotiems skalbiniams, kitaip rizikuojate sugadinti produktą, o medžiaga atrodys šviesiai.

Jei po plovimo kai kurios detalės, pvz., Rhinestones arba kiti papuošalai, skrido, tai nėra svarbu. Po visiško džiovinimo, galite juos priklijuoti. Tai galima padaryti su specialiais klijais. Atminkite, kad klijai turi būti skaidrūs. Pritvirtinkite klijus prie pačios vietos, o ne produkto. Be to, neturėtumėte naudoti per daug klijų, kitaip turėsite pašalinti jo likučius iš batų.

Kaip plauti batus skalbimo mašinoje, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys