Batų priežiūra

Kaip valyti suede batus namuose?

Kaip valyti suede batus namuose?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kaip valyti suede?
  2. Ką galite valyti?
  3. Taršos prevencija

Kompetentinga batų priežiūra, neatsižvelgiant į sezoną, yra privalomas renginys, suteikiantis jam tinkamą išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Tai ypač pasakytina apie zomšinius batus, nes tam reikia specialaus požiūrio į darbą ir priežiūrą, todėl prieš įgyjant tokį modelį svarbu turėti idėjų apie priemones ir priemones, skirtas aptarnauti suede produktus.

Kaip valyti suede?

Tokių batų populiarumas vyrams ir moterims priklauso nuo medžiagos ypatumo, kad būtų galima pakeisti batų išvaizdą, pridedant elegancijos įvaizdį, tuo pačiu padidinant komforto lygį dirbant dėl ​​medžiagos minkštumo ir lankstumo.

Tačiau sezoniškumas ir klimatinės savybės kartais prisitaiko prie asmens gyvenimo, o tai verčia pamestą batų batus eiti per lašelius ir purvo ar sniego dreifus, kai tiesioginė zomša su įvairiomis cheminėmis medžiagomis yra būtina priemonė. Be to, yra atvejų, kai dėl tam tikrų aplinkybių ar neatsargiai batai užsiteršia su įvairiais riebalais ar dažais. Tas pats vanduo paliekamas suede saline dėmėse, kurios sugadina batų išvaizdą ir medžiagos kokybę.

Atsižvelgiant į visus pirmiau minėtus punktus ir batus, pagamintus iš zomšos, turite turėti aiškų supratimą apie tai, kokie įrankiai ir pagalbiniai daiktai rekomenduojami valyti ir rūpintis savo namuose.

Visų pirma, jums reikia išdžiovinti šlapius batus, batus ar batus: tam, batų išorė turėtų būti mirkoma sausais nepūšiais skudurais, o viduje įdėkite keletą sutrauktų laikraščių, kad užpildytumėte visą erdvę kiek įmanoma, nepriklausomai nuo to, ar dirbtinis ar natūralus zomšas buvo naudojamas batų gamybai.

Jei batas yra pagamintas iš šviesių atspalvių, užpildykite jį naudodami baltą popierių be spausdinimo spausdinimo. Siekiant pagreitinti medžiagos džiovinimo procesą, viduje esantis popierius gali būti keičiamas kas pusvalandį, tačiau su sąlyga, kad jis tampa šlapias.

Norint išvalyti medžiagą, ji neturėtų būti trinamas - tai susiję su pėdsakų ir nešvarių dėmių pašalinimu po lietaus, nes dėl to nešvarumai bus tik giliau į medžiagas tarp pluoštų.

Šlapias zomšas reikia išdžiovinti kambario temperatūroje, o ne šalia šildymo prietaisų, nes yra didelė rizika, kad batai neteks formos.

Kai purvas yra visiškai sausas ant žemės, jį galima pašalinti šepečiu. Toks naudingas priedas paprastai parduodamas batų parduotuvėse su produktais ir profesionaliais priežiūros produktais; Taip pat galite jį įsigyti įprastoje techninės parduotuvėje ar specializuotuose prekybos centruose, kur siūlomi batų gaminiai.

Toks priedas paprastai yra sudarytas iš trijų pusių, kiekvienoje pusėje yra skirtingas krūva; Paprastai tai yra gumos pusė, švelni šeriai ir metalinių dantų pusė. Poliuretano villios padės pakelti zomšas, po to, kai jis yra šlapias ir įstrigęs, antroji pusė naudojama šalinti nusidėvėjusius ir riebius ženklus ant sausų batų, pastarasis suteikia gaminiui ir vilnoniui tinkamą vietą ir padeda pašalinti daugiau užsispyrusių nešvarumų.

Nesant tokio objekto, geriausia pakeisti namuose: tai galite naudoti seną dantų šepetėlį, skudurą, pagamintą iš šiurkščių žaliavų, arba paprastą drabužių šepetėlį.

Būtina dirbti su šepečiu tik viena kryptimi., ir tokias vietas, kaip sąnariai tarp zomšų ir pado, kur jis neišeina pašalinti nešvarumus šepečiu, gali būti apdorojami medvilnės tamponu. Šepetys gali susidoroti su pagrindiniu esamo purvo sluoksniu, pašalinti dulkes ir nuvalyti druskos pėdsakus; tačiau norint atsikratyti gilesnių ir senesnių dėmių ant batų, ypač baltų ar smėlio, jums reikės papildomų lėšų zomšui ir daug daugiau pastangų.

Ką galite valyti?

Kitas etapas, susijęs su purvo ir kitų priemaišų pašalinimu iš zomšos, yra vandeniui atsparus gydymas, kuris atliekamas specializuotomis priemonėmis. Tikslingiau jį atlikti iškart po to, kai įsigyjama nauja avalynė, purškiant medžiagą aerozoliu, kad jis būtų gerai sudrėkintas. Po to, jums reikia suede pagaliau maitinti ir džiovinti normaliomis temperatūromis. Paprastai toks gydymas gali apsaugoti batus nuo šlapimo tam tikro laiko, po kurio procedūra turės būti pakartota. Šiandien jūs galite parduoti daugybę įrankių, kuriuos rekomenduojama naudoti suede ir nubukui. Produkto savybė yra kompozicija, turinti migdolų aliejų. Ši medžiaga rūpestingai prižiūri ir atlieka apsaugines funkcijas.

Siuvimo zomšiniai batai apima ne tik vandeniui atsparų impregnavimą ir valymą, bet ir gaivinančią priežiūrą, kad batai visada būtų patraukli. Šiems tikslams yra specialių aerozolių, kremų ar skystų preparatų, kurių spalva panaši į įvairią zomšos paletę.

Norėdami pašalinti rimtus nešvarumus nuo batų, net jei reguliariai naudojate gaminius, kurie leidžia atstumti vandenį ir išlaikyti ryškią spalvą, jums reikės tam tikrų įrankių, kuriuos galite papildomai įsigyti arba patys padaryti namuose.

Specialios formulės

Šiandien galite lengvai įsigyti specializuotų produktų, kad būtų galima kovoti su purvu ir rimtomis dėmėmis ant suede batų. Tarp populiariausių prekių ženklų yra Saphir, Kiwi arba Salton. Visi profesionalūs valikliai gali būti klasifikuojami taip.

Veliūrinių ir zomšinių apsauginių kremų serija

Tokios kompozicijos po medžiagos padengimo sudaro patikimą apsauginį sluoksnį. Paprastai grietinėlė padengiama kempine arba šepečiu tik švariems ir visiškai sausiems batus. Tarp populiarių prekių ženklų galima nustatyti Duke Velours Nubuck.

Suede batų purškikliai

Tokios kompozicijos leidžia pašalinti druskas ir žymes ant batų iš druskos ir kelių cheminių medžiagų, be to, kompozicijos atkuria medžiagą, suteikia vandeniui atsparių savybių ir lengvai susiduria su kitų rūšių tarša. Populiariausių prekės ženklų yra „Davidik“ purškalas arba „Silver Premium 3 in 1“.

Batų valymo putos

Įrankis kokybiškai impregnuoja medžiagos krūvą, valo nešvarumus ir druskos pėdsakus; Tokius junginius būtina naudoti griežtai pagal instrukcijas. „Salton“ prekės ženklo produktai yra labai populiarūs.

Dažymo įrankiai

Jie leidžia suteikti medžiagai originalią spalvą ir nudažyti nešvarumus, kurių negalima pašalinti.

Be to, norėdami padėti rūpintis zomšiniais batus, galite įsigyti kempines ir visų rūšių trintukus, kuriuos rekomenduojama naudoti kasdien po batų, batų ar sportbačių. Dėmių ir dėmių pašalinimo esmė yra sausas valymo metodas, kai medžiaga, kuri yra sugadinta purvo, yra trinamas su trintuku ar kempine, kad visiškai pašalintų valgomą medžiagą krūvoje.

Specialūs preparatai taip pat gali būti parenkami atsižvelgiant į medžiagoje esančio užteršimo tipą. Yra universalių produktų, taip pat formulių, kaip elgtis su riebiais ženklais, druskos dėmėmis arba spalvos, kurią batai prarado dažnai kontaktuodami su cheminėmis medžiagomis, atkūrimui. Informacija apie tam tikros sudėties paskirtį nurodoma gamintojo instrukcijose ir purškimo induose, pakuotėje arba vamzdelyje su batų priemonėmis.

Multi-cleaner yra Saphir Detacheur Hiver-Winter arba Tarrago Leather Care produktas. „Kiwi“ priklauso valymo putų klasei, rekomenduojama, kad „Crep Protect“ atkurtų medžiagos patrauklumą.

Liaudies gynimo priemonės

Siekiant atsikratyti įvairių pomidorų pėdsakų ir dėmių, kompozicijos, kurias galima paruošti savarankiškai namuose, laikomos gana veiksmingomis. Tačiau yra keletas konkrečios priemonės rekomendacijų ir savybių, taip pat keletas parengiamųjų veiksmų, susijusių su batus ir medžiagomis.

Turėtumėte žinoti, kad dulkių, riebalų ar kitų medžiagų pašalinimas naudojant liaudies priemones yra galimas, jei batas yra sausas ir pripildytas popieriaus ar laikraščių.

Krakmolas, dantų milteliai, milteliai, druska, smėlis, susmulkintas kreida

Kiekvienam namui garantuojama, kad jie turės kažką iš pirmiau minėtų medžiagų. Tokios kietos kietosios medžiagos padės pašalinti aliejingą dėmę nuo medžiagos. Aktualiausius rezultatus galima pasiekti dirbant su šviežia tarša. Norėdami tai padaryti, reikia šiek tiek pašildyti smėlį arba miltelius, apdoroti ją nešvariu medžiagos plotu ir keletą valandų palikti šią būseną. Po to biriosios medžiagos liekanos gali būti lengvai nuvalomos arba nušlifuojamos.

Trintukas arba duonos trupiniai

Kartais, kovojant su purvu, reguliarus dantenas veikia kaip geras vaistas. Vietoj to, jūs galite paimti paprastą, tinkamos spalvos duonos trupinį ir vietoj šepečio naudoti duonos plutą.

Pirmiau minėtos priemonės susijusios su įvairių priemaišų sauso pašalinimo iš zomšos galimybėmis. Toliau bus apsvarstyti būdai, kaip naudoti liaudies gynimo priemones, kurios apima šlapios medžiagos valymą.

Muilo sudėtis

Tais atvejais, kai milteliai ir kiti nesupakuoti produktai nesukėlė laukiamo poveikio, galite paruošti muilo sudėtį iš paprasto ar buitinio muilo ar šampūno, išpjaukdami jį iki putų susidarymo. Tačiau šiame įgyvendinimo variante svarbu, kad naudojami produktai neturėtų dažiklių ar baliklio ir chloro, kad nebūtų sugadintas zomšos spalvos ir tekstūra. Dėl nuolatinio poveikio muiluotame tirpale galite lašinti keletą lašų amoniako.

Būtina dirbti su kompozicija taip: ant švarios kempinės turite surinkti putas ir patrinti jį į apvalius judesius į medžiagą, vengti gausaus vandens patekimo į batus. Po apdorojimo kempinė turi būti nuplaunama, kad iš medžiagos pašalintų liekamąsias putas.

Actas ir amoniakas

Ši parinktis puikiai susiduria su nešvarumais ir druskos pėdsakais. Jo paruošimui amoniako ir acto skiedinys yra 4: 1 santykiu su nedideliu kiekiu vandens, sudrėkinkite skudurą ar medvilnės tamponą su agentu ir apdorokite reikiamą batų vietą. Tada išimkite produktą vandeniu. Po galutinio džiovinimo, zomša krūva turi būti šepečiu, kad pakeltų prilipusius plaukus.

Garo

Daugelis namų šeimininkių atsikratyti nuo batų nešvarumų, laikydamos jį ant garo, tačiau šis metodas turi savo trūkumų, nes vanduo gali turėti įvairių priemaišų, kurios po džiovinimo išliks dažytos ant medžiagos. Todėl, naudodamiesi šia galimybe, turėtumėte būti tikri dėl naudojamo vandens kokybės, kad nepažeistumėte batų.

Pienas ir soda

Šis metodas rekomenduojamas lengvo zomšinių produktų priežiūros ir valymo tikslais.Norint paruošti kompoziciją, reikia ištirpinti soda su vienu arbatiniu šaukšteliu 100-150 ml pieno ir pridėti keletą lašų amoniako. Sponge batai, sudrėkinti jos krašto sudėtyje ir lengvai trinamas vietoje su tarša. Tada, su drėgna kempine, sudrėkinta vandeniu, reikia pašalinti kompozicijos likučius su zomša.

Alkoholis ir vanduo

Šis įrankis gali būti naudojamas suede bet kokiai spalvai. Jei norite, kad valikliu būtų sumaišyti vienodos sudedamosios dalys, naudokite juos probleminei sričiai, tada nuplaukite paprastu vandeniu.

Kavos pagrindai

Šis gaminys turi būti naudojamas tik tamsiems suede batus. Jis dedamas ant produkto paviršiaus ir trinamas lengvu slėgiu. Išdžiūvus sumuštiniui, jis turi būti pašalintas iš batų su servetėlėmis, kempine arba audiniu. Norėdami pašalinti tankiklį, pasirinktinai galite naudoti trintuką.

Benzinas ir talkas

Valymo procesas su tokiu įrankiu apima užterštos zomšos vietos apdorojimą benzinu, po kurio plotas turi būti milteliais su dideliu talko ir kairiųjų batų sluoksniu 2-3 valandas, o tada nuvalykite medžiagą kietu šepečiu.

Taršos prevencija

Atsargus dėmesys batus, taip pat laikymo taisyklių laikymasis gali ne visada apsaugoti nuo užteršimo, tačiau reguliariai atliekamos prevencinės priemonės labai palengvins teršalų pašalinimą. Didžiulis vaidmuo tenka vandeniui atsparių kompozicijų naudojimui, kuris apsaugo medžiagą ne tik nuo drėgmės, bet ir nuo nešvarumų bei įvairių įterpimų, kurie yra ant gatvės, nes įrankis sukuria tam tikrą barjerą, neleidžiantį giliai įsiskverbti į dulkes ir nešvarumus.

Be to, saugojimo metu svarbu išvengti suede kontakto su saulės spinduliais. Geras dulkių kaupimosi ant krūvos prevencija bus reguliarus zomšinių „šukavimas“, kuris pašalins gilias nešvarumus, pakels vilnius, o tai padidina batų išorinį patrauklumą. Geriausia laikyti batus pagamintus batus, suvyniodami popieriaus porą.

Tikslingiau turėti skirtingus šepečius, skirtus batų, skirtų blizgiam batai, valyti, o švelnų batų šepetėlį reikės reguliariai prižiūrėti, kad batai netaptų nešvarūs su senomis dulkėmis.

Valymas turi būti atliekamas tik viena kryptimi, o prieš kiekvieną išvažiavimą į gatvę, ypač ne sezono metu ir žiemą, zomšiniai batai yra geriausiai apdorojami specialiomis kompozicijomis ir impregnavimu.

Kaip valyti suede batus namuose, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys