Batai

Kaip ištiesti zomšinius batus?

Kaip ištiesti zomšinius batus?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pasirinkite ir naudokite putų neštuvą
 2. Ar galiu naudoti alaus?
 3. Rezervas šaldiklyje
 4. Kiti būdai

Natūralūs zomšiniai batai visada atrodo elegantiški, moteriški ir įspūdingi. Paprastai zomšas išilgai dėvi, nes ši medžiaga yra minkšta ir kaliojo. Dažnai, montuojant parduotuvėje, nesijaučiame jokio diskomforto, tačiau kalbant apie kasdienį dėvėjimą, paaiškėja, kad batai yra pernelyg įtempti arba patrinti. Ši situacija gali būti lengvai pašalinta, jei naudojami toliau aprašyti metodai. Pagrindinis dalykas, kad zomšas buvo natūralus.

Pasirinkite ir naudokite putų neštuvą

Siekiant ištiesti zomšinius batus, yra specialūs purškikliai ir putų neštuvai, kurie gali būti naudojami namuose. Juos galima įsigyti bet kurioje parduotuvėje. Naudojimo technologija gali skirtis priklausomai nuo gamintojo, tačiau pačios pagrindinės pakopos yra labai paprastos ir paprastos.

 1. Taikykite reikiamą lėšų sumą medvilnės tamponui ir gydykite vietą, kuri trina išorę. Galimas bato viduje taikymas.
 2. Dėvėkite kojines ir batus 30-40 minučių arba įtempkite, kad užpildytumėte juos popieriumi. Laikraščio popierius nerekomenduojamas, nes jis nudažys batus iš vidaus.

  Su specialiais įrankiais suede ištempė gana greitai. Šis metodas tinka tiems, kurie nori padidinti zomšinius batus.

  Jei reikia ištiesti įkrovos kulkšnį, putų neštuvai taip pat veiks:

  • turėtų atidaryti koją;
  • apdoroti įrankį;
  • padengti audiniu ir geležimi.

  Ar galiu naudoti alaus?

  Šis metodas gali atrodyti keistas daugeliui, tačiau šiandien alus naudojamas ne tik kaip gėrimas. Šis metodas gali būti taikomas ruožas suede batai.

  Norėdami tai padaryti, jums reikės paskirstyti alaus įkrovos arba bagažinės vidų (įsitikinkite, kad skystis nepatektų į išorę, šiuo atveju danga gali pablogėti) ir dėvėti kelias dienas, kol jis išgaruos ir kvapas išnyks.

  Pasirinkite alaus geriau nei lengvas veisles, jie nepaliks nemalonių dėmių.

  Rezervas šaldiklyje

  Kitas šiek tiek ekstremalus zomšinių batų tempimo metodas yra tai, kad jį įdėsite į labai šaltą vietą, pavyzdžiui, šaldiklyje.

  Apdorojimo procesas yra toks.

  1. Įdėkite maišelį į batų ir įpilkite vandens. Būtina, kad vanduo būtų paskirstytas per visą batų tūrį.
  2. Palikite batus šaldiklyje 8-9 valandas, galite per naktį. Suede bus ruožas dėl to, kad šaldymo procese vanduo virsta ledu, padidės tūris ir užims daugiau vietos.
  3. Norint gauti maišelį iš bagažinės, turite leisti ledui ištirpti šiek tiek ir sumažinti tūrį. Priešingu atveju batai bus pažeisti.
  4. Palikite batus visiškai išdžiūti.
  5. Jei poveikis buvo nepakankamas, vėl galite pakartoti užšaldymą.

  Kiti būdai

  Šiandien galite naudoti šimtus skirtingų būdų, kuriais galite ištiesti batus ilgio, pločio ar netgi vieno dydžio. Siūlome Jums patogiausių ir efektyviausių metodų sąrašą.

  • Panašiai kaip ir ankstesnėje pakuotės versijoje, vanduo yra butelis. Šio metodo esmė yra ta, kad vietoj nepatikimo paketo naudojamas pusė litro vandens butelio. Jis taip pat turėtų būti dedamas į batų ir paliktas naktį (7-8 val.) Šaldiklyje. Jei pirštai vis dar įtempti, galite pakartoti procedūrą.
  • Vietoj butelio ir maišelio pripučiami balionai naudojami taip pat.
  • Su alkoholio pagalba taip pat galite ištiesti zomšinius batus.Batai turi būti sudrėkinti alkoholiu arba degtine, palyginti su vandeniu 1: 2 iš vidaus, įdėti į pirštą ir keletą valandų eiti bute. Jei yra stiprus skausmas, galite vaikščioti batus 10-15 minučių, ilgomis pertraukomis. Kai esate patenkinti rezultatais, batai turi būti gerai išdžiovinti ir vėdinami. Žinoma, šis metodas negali būti vadinamas labai greitai, tačiau galite jį naudoti, jei jums nereikia trumpą laiką tempti batus. Jokiu būdu neturėtų būti leidžiama, kad degtinė ar alkoholis patektų ant išorinės zomšos pusės, nes jie gali sukelti dėmių, kuriuos labai sunku pašalinti. Be to, šis metodas netinka tvirtiems batų ir batų kampams.
  • Gana gerai žinomas ir senas metodas yra drėgnas popierius. Norėdami tai padaryti, lengvai nuvalykite popierių, gerai išspauskite ir tvirtai įstatykite į batus. Svarbiausia yra įsitikinti, kad nėra daug drėgmės. Dėl savo zomšinių batų gali prarasti savo reprezentatyvumą, o apskritai vienintelis padėklas gali būti nustumtas. Nevalykite batų šalia karšto akumuliatoriaus ar saulės, nes paviršius gali pablogėti. Drėgnas popierius šiek tiek padidins batus.
  • Batų tempimo naudojant grūdus metodas negali būti vadinamas sėkmingiausiu, bet egzistuoja, todėl turėtumėte apie tai pasakyti. Batų ar batų gamyboje reikia užpilti smulkiai sumaltą javų (verpalų, avižinių arba kviečių) ir užpilkite šiek tiek vandens. Kryžius sugeria drėgmę, išsipučia ir driekiasi batus. Po kelių valandų tempimo reikia kruopščiai nuimti kruopas ir palikti batus išdžiūti lauke.
  • Muilas, parafinas arba glicerinas taip pat naudojami suede batus. Batai turi būti patrinti iš vidaus su muilu, glicerinu ar žvakės gabalu ir dėvėti juos. Metodo esmė yra tai, kad batas tampa „slidus“, lengviau jį nešioti ir trinti. Po batų ištempimo reikia pašalinti medžiagos likučius servetėlėmis. Naudojant šį metodą, jūs turite būti pasirengę tai, kad pėdkelnės ar kojinės nešiojant batus.
  • Galite ištiesti batus ir naudoti garus. Šis metodas tinka bet kokiam sezonui. Norėdami tai padaryti, laikykite batus ant garo, kol jie pašildys ir šiek tiek sudrėkins. Po to kelias valandas reikia vaikščioti jose storomis kojinėmis. Neleiskite stipraus batų drėkinimo.
  • Norėdami ištiesti viršūnes, galite naudoti actą. Norėdami tai padaryti, ant vidinės veleno pusės yra naudojamas silpnas acto tirpalas. Medžiaga taps lankstesnė ir ją galėsite ištempti rankomis arba kelis valandus pasivaikščioti batus aplink butą.
  • Jei nenorite naudoti pernelyg sudėtingų metodų, o jūsų zomšiniai batai yra pernelyg įtempti, galite paprasčiausiai įdėti šlapias medvilnės kojines ir keletą valandų vaikščioti įtemptuose bateliuose, batuose ar batuose. Nuo drėgmės suede ruožas, ir po kelių procedūrų, apskritai, gali padidėti vienu dydžiu.
  • Kitas būdas su kojine yra suede su tempimu. Norėdami tai padaryti, jums reikia šildyti storą kojinę su plaukų džiovintuvu arba lyginti, įdėti jį ir pernelyg įtemptus batus, o keletą valandų eikite į butą.
  • Metodas, naudojant specialias pagalvėles - labiausiai radikalus. Žinoma, beveik kiekvienas dailininkas turi tokią mašiną. Tačiau galite įsigyti supaprastintą batų versiją ir patraukti batus patys, ypač todėl, kad jie yra pakartotinai naudojami. Esmė ta, kad specialus mechanizmas palaipsniui ir švelniai ištempia medžiagą. Tačiau šis metodas turėtų būti sprendžiamas tik tuo atveju, jei esate visiškai įsitikinę savo sugebėjimais, kad nebūtų sugadinti nauji batai.

  Tam, kad batų batai jau seniai tarnavo ir neprarastų savo išvaizdos, reikia nuolat ją prižiūrėti.

  • Suede nepatinka drėgnas oras ir aukšta temperatūra (virš 30 laipsnių), todėl jūs negalite batų tokių batų ar sportinių batelių lietaus ar karšto oro sąlygomis.Dėmės arba zomšas gali įtrūkti.
  • Batų, pagamintų iš zomšos, rekomenduojama išvalyti iš karto po atvykimo iš gatvės. Norėdami tai padaryti, naudokite specialius šepečius (metalo ir silikono), minkštas kempines arba nespalvotas servetėlės. Tokius batus neįmanoma išdžiūti šalia baterijos ar saulės. Mes turime palikti jį išdžiovinti gryname ore. Po džiovinimo batai yra apdorojami specialiu kremu arba purškimu šiai medžiagai.
  • Jei jūsų zomšiniai batai yra trinamas arba prarado savo pradinę spalvą, galite ją atkurti. Galite naudoti purškimo dažus, kad atitiktų bato spalvą, arba pasiimkite bespalvį atspalvį, kuris užmaskuotų įbrėžimus ir blauzdas ir suteiks batų šviežiai. Jei nėra specialių įrankių, galite naudoti turimus įrankius. Pavyzdžiui, norint dažyti zomšą iš rudos kavos, tinka baltai talkas. Verta prisiminti, kad šis metodas nėra labai patvarus, o natūralūs dažai neliks visam laikui.
  • Suede batai turi būti laikomi švarūs ir išdžiovinti dėžutėje. Nerekomenduojama laikyti plastikiniame maišelyje, nes zomšas turi įkvėpti, ypač todėl, kad jis liks joje prieš kelis mėnesius iki kito sezono.

  Peržiūrėję pateiktus zomšinių batų tempimo metodus, tikrai galite pasirinkti bent vieną, kuris Jums tinka.

      Natūralu, kad batų parduotuvės ir dirbtuvės teikia paslaugas ir produktus batų, pagamintų iš zomšinių, priežiūrai, remontui ir tempimui. Bet jei staiga neturite laiko šeimininkų paslaugoms, visada galite naudotis patogia galimybe, kurią galite atlikti namuose.

      Daugiau informacijos apie tai, kaip sušvelninti zomšinius batus namuose, o ne sugadinti, žr.

      Parašykite komentarą
      Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

      Mada

      Grožis

      Ryšys