Naujienos

Paryžiaus madų savaitė: 2016 m. Pavasario-vasaros Ulyana Sergeenko

Paryžiaus madų savaitė: 2016 m. Pavasario-vasaros Ulyana Sergeenko

prisijungti prie diskusijos

 

Paryžiaus madų savaitėje ypatingas dėmesys buvo skiriamas vieninteliam rusų dizaineriui, „rusų pojūčiui“ - Uliana Sergeenko. Ji sugebėjo nustebinti visuomenę neįprastu požiūriu į moterų madą ir čia buvo daug plojimų.

Ulyana Sergeenko yra viena iš nedaugelio dizainerių, kurių komplektai yra nusipirkti, kol jie patenka į podiumą.

Dizaineris nesinaudoja nacionaliniais modeliais, supjaustymo žodžiais, todėl savo ypatingą drabužių viziją labai vertina mados pramonė.

Pavasario-vasaros kolekcijoje Sergienko sujungė XIX a. Pabaigą ir XX a.

Rezultatas buvo turtingas imperijos stiliaus apdailos derinys su sportinėmis bombonešių striukėmis, plonomis rankomis ir pūkinėmis rankovėmis. Bet išryškinti kairėje nėriniai.

Švelnios geltonos, kanarų, alyvinės gėlės suknelės yra sudėtingos. Jų siuvimui buvo naudojamas spausdintas šilkas, žakardas su gėlėmis, daugiasluoksnė tekstūra.

Kolekcijoje yra keletas derinimo stilių.

Erdvūs modeliai su daugiapakopiais sijonais yra šiek tiek primena kabareto šokėjus, tik išvaizda atrodo tik kepurės ir kepurė. Tačiau svarbiausias priedas buvo austi choker - nauja vasaros tendencija.

Suknelės su rankovėmis lempomis ir brangių audinių karališku dekoru praėjusio amžiaus stiliuje buvo žymiai sutrumpintos.

Jie tapo aiškesni ir net žaismingi, nes per permatomą ilgą apsiaustą pečių viršūnę.

Kai kurios suknelės sukurtos tuo pačiu stiliumi. Pavyzdžiui, princesės stiliaus suknelė su nuleistu korsetu arba uždara juoda suknelė su neįprastu mėtų piešiniu ir baltais nėrinių įdėklais. Ir balta spalva šiek tiek panaši į valstiečių marškinius.

Be suknelių, Uliana Sergeenko pristatė viršutinius drabužius.

Komentarai
  1. Šviesa
    14.02.2016

    Labai keista apranga daugeliui. O, šios šiuolaikinės tendencijos ...

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys