Naujienos

Pagrindinės ceremonijos suknelės "Oscar-2016"

Pagrindinė suknelė „Oscar 2016“

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Jennifer garner
 2. Sofija Vergara
 3. Cate blanchett
 4. Margot Robbie
 5. Sirsha ronan
 6. Alicia Wikander
 7. Kate winslet
 8. Julianna moore
 9. Lady gaga
 10. Charlize Theron
 11. Brie larson
 12. Reese Witherspoon
 13. Olivia Wilde
 14. Rooney mara
 15. Heidi klum

Amerika pasidžiaugė pasauliu dar viena ceremonija - 88-asis „Oscar-2016“ kino apdovanojimas. Paparazzi bandė sugauti gražiausias ir skandalingiausias akimirkas.

„Charlize Theron“ iškirptė pateko į kameros lęšius, neįprastą Lady Gaga kostiumą, laimingus laimėtojų veidus ir daug daugiau.

Jie ilgą laiką aptars žvaigždes ir teigia, kaip Armani, Chanel, Christian Dior, Marchesa ir Atelier Versace yra geriausių ir blogiausių mados suknelių sąraše.

Ir mes pristatysime labiausiai įsimintiną.

Jennifer garner

Pagrindinis pojūtis ant raudono kilimo buvo aktorė Jennifer Garner. Iki šios dienos, kas buvo šešėlyje, ji atrodė elegantiška ir rafinuota. „Atelier Versace“ suknelė Jennifer įkūnija visas geriausias idėjas apie tai, kas yra klasikinis raudonas kilimas.

Viršūnė su asimetrija, nedidelis sijono pjaustymas tapo pagrindiniu aštriais akcentais, o prabangus makiažas, tinkama šukuosena ir fantastiški papuošalai papildo vaizdą.

Sofija Vergara

Sofija Vergara taip pat buvo pastebėta žiūrovų. Deimantų ir kristalų blizgesys tamsiai mėlynos spalvos suknelėje su plikais pečiais ir išryškėjęs juosmuo iš Marchesa nepaliko abejingų žiūrovų.

Cate blanchett

„Blonde Cate Blanchett“, kuri yra stiliaus piktograma, parodė tikrą moteriškumo meistriškumo klasę. Aktorė pasirinko sudėtingą „Armani Privé“ mėtos spalvos suknelę su didelėmis spalvomis, kurios puikiai išryškino juosmenį ir gražiai suformavo iškirptę.

Margot Robbie

Margo Robbie, Holivudo lytinis simbolis, sužavėjo žiūrovus su madinga auksine suknelė iš klasikinio pjūvio iš Tom Ford.

Aukso spalva nėra pakankama visiems, o gilus iškirpimas atrodo šiek tiek vulgarus, bet ne šiuo atveju. Aktorė sugebėjo atrodyti ne tik tobulai, bet tobulai.

Suknelė puikiai atsitiko, gilios iškirptės subalansuotos ilgos rankovės, aksesuarai ir natūralus makiažo papildymas.

Sirsha ronan

Lakoniškos suknelės, nupjautas švariu atspalviu, buvo daugelyje aktorių. Sirsha Ronan išsiskyrė su puikia Calvin Klein apranga.

Alicia Wikander

Alicia Vikander pasirodė šiek tiek neįprasta, bet saldus. Geltonos spalvos, „Louis Vuitton“ sidabro siūlų siuvinėta balioninė suknelė buvo laikoma panašia į „Belle“ suknelę iš pasakos „Grožis ir žvėris“.

Kate winslet

„Ralph Lauren“ kolekcijoje „Kate Winslet“ pritraukė suknelę su blizgančio organza traukiniu, kuris atrodė kaip lateksas ar polietilenas. Aktorė sugebėjo išsiskirti iš žvaigždžių minios, pataikydama ne geriausių suknelių sąrašą. Ir visa tai dėl medžiagos.

Julianna moore

Šį kartą Julianne Moore pasirinko nėrinius ir klasiką. Jos suknelė su Chanel putojančiu apdaila buvo papildyta dideliais įspūdingais deimantiniais auskarais ir apyrankėmis.

Lady gaga

Šventei šokiruojantis dainininkas pasirinko elegantišką vaizdą Marilyn Monroe stiliaus. Jos suknelė iš „Brandon Maxwell“ yra ilgo atviro suknelės kombinezono derinys.

Charlize Theron

2016 m. „Oscars“ labiausiai gundantis buvo Charlize Theron. Nesijaudinusi kritikų, ji įdėjo į krikščionišką suknelę iš Christian Dior ir deimantų pakabuką, kuris tiesiog pritraukė akį į nepriekaištingą iškirptę.

Brie larson

„Bree Larson“ raudoname kilime atrodė ryškiai mėlyna suknelė su grioveliais ir plati dekoruota juosta iš „Gucci“. Nedidelis auskarai ir raudonas lūpų dažai papildė rafinuotumą.

Reese Witherspoon

„Oscar de la Renta“ mados namo mados dizaineriai, tik Reese Witherspoon, sukūrė violetinę suknelę. Tiffany '& Co deimantiniai auskarai ir apyrankės buvo puikiai suderinti su apranga, bet jis buvo blogiausiame sąraše. Galbūt dėl ​​tūrio bodice, kuris visą laiką stengiasi nuslysti nuo aktorės krūtinės.

Olivia Wilde

Iš Valentino kolekcijos, galbūt, vienintelis dalykas, kuris negali komentuoti, suknelė graikų stiliaus Olivia Wilde.

Rooney mara

Žiūrovai neturėjo vieningos nuomonės apie kreminės spalvos nėrinių suknelę Rooney Mara. Ir pati aktorė, nesirūpindama, švytėjo permatoma, su liemeniu ir iškirpte aplink juosmenį, bet tuo pačiu metu buvo glaudi „Givenchy“ suknelė. Papildyti tamsiai bordo lūpų dažų vaizdą.

Heidi klum

Gana suknelė iš minkštos alyvinės spalvos su didelėmis gėlėmis, draperija ir asimetrija iš naujosios „Marchesa“ kolekcijos visai netapo tokia ryški Heidi Klum ir buvo pasmerkta žiūrovų.

„Oskaro kino apdovanojimai“ - viena iš nedaugelio švenčių, kuriose žvaigždės bando pralenkti save. Kaip jie tai padarė - jūs nusprendžiate.

Apžvelgus pačias blogiausias ir geriausias žvaigždes, siūlomos žavingos, bet mažiau ryškios suknelės iš raudono kilimo „Oscar-2016“.

Komentarai
 1. Olga
  03.03.2016

  Ir man tikrai patiko suknelė Dorit Mouse. Subtilus nėriniai, skaidrios rankovės ir storas juodas audinys - tai kažkas patrauklus!

 2. Veronica
  03.03.2016

  Jennifer Garner tikrai turi labai gražią suknelę! Asimetrija jai yra labai gera.

 3. Lena
  03.03.2016

  Lady Gaga yra nepaprastai gražus. Ne tai, kad jos suknelė yra mėsa: D

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys