Naujienos

Grammy 2016: nuo kuklumo iki šokiruojančio

Grammy 2016: nuo kuklumo iki šokiruojančio

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Geriausios suknelės
 2. Su spausdinimu
 3. Trumpiausias
 4. Klusnus ir seksualus
 5. Nesėkmingi vaizdai
 6. Skandalingas

Los Andžele - kino pramonės ir pramogų sostinė yra daug įdomių įvykių. Pavyzdžiui, kitą dieną jie išdalino auksines gramofonus Grammy pagrindinėje muzikos ceremonijoje, kuri slapta laikoma „muzikiniu Oskaru“.

Ir kaip visada, pirmas dalykas, kurį reikia pastebėti, yra kilimas. Žvaigždės nustebino neįprastais siluetais, kuriuos sukrėtė nuoširdūs gabalai, švyti gražiais haute couture modeliais arba atrodė juokinga tose pačiose juokingose ​​suknelėse.

Geriausios suknelės

Draugai neturi skonio ir spalvos, tačiau suknelė yra graži, jei ji tinkamai parinkta pagal formą ir atitinka triumfą.

Klasikinis juodas pasirinko Megan Traynor ir Anna Kendrick. Adele dėvėjo suknelę iš Givenshi.

Chrisy Tygen pasirinko uždarą baltą.

Ariana Grande apsirengusi raudona suknelė su undine traukiniu iš Romonos Keresos. Kitos žvaigždės pasirinko šį moterišką siluetą, įskaitant Tori Kelly. Jos asimetrinę suknelę papildė nuimamas traukinys.

Suknelė „Selena Gomez“ su daugeliu blizgesių ir išpjovų šonuose negali būti vadinama atvira, tik seksualia, kaip Kalti Knight suknelė. Gilus iškirptas uždaroje suknelėje prideda prieskonį.

Julian Ransis buvo sužavėtas aukso prabangios suknelės.

Minimalistinis stilius patinka Eli Gorldin, Jordin Bloom, Casey Musgraves, Faith Evans ir Andre Dey.

Su spausdinimu

Atskirkite iš minios įvairiais būdais. Efektyviai gaunama naudojant suknelę su originaliomis spalvomis, pavyzdžiui, su muzikos spauda.

Janelle Monet taip pat išsiskyrė, dėvėjęs juodos ir baltos spalvos suknelę iš Jean Paul Gaultier, jūriniame stiliuje.

Trumpiausias

Mūsų įžymybės taip pat pristatė kokteilių vakarėliui tinkamesnius drabužius, bet ne už padorumo ribas.

Klusnus ir seksualus

Atrodo, kad tai yra griežtas marškinėliai ir uždaros išpjovos su permatomu šviesiu audiniu, tačiau „Beyonce“ balta suknelė iš „Inbal Dror“ kolekcijos buvo vertinama kaip atvira ir visiškai netinkama šiai iškilmingai ceremonijai.

Bella Hadido, Vanesa Simono, Seraja ir daugelio kitų žmonių daiktai buvo gilūs ir nepriekaištingi gabalai, nesukeliant intrigos.

Nuo Brazilijos karnavalo - „Manica“ atėjo į „Grammy 2016“. Niekas negali užslėpti už skaidrios trumpos priekinės suknelės. Aktorė, priešingai, įdėti į apatinį trikotažą, papuoštą karoliukų pakraščiu.

Ne be stiliaus Nyud.

Trumpa viršūnė su šortais ir nuimama sijonas ant Versace grindų pritraukė Taylor Swift.

Alessandra Ambrosio taip pat norėjo parodyti daugiau savo kūno. „Grammys“, ji pasirodė labai atviroje juodoje suknelėje su „Versace“ gabalais.

Nesėkmingi vaizdai

Deja, kilimai iš kilimo nėra labai sėkmingi.

Tai nėrinių suknelė su švedų dainininkės Tove Lo plisomis. Ir ji jau perkraido gotikos vaizdą su nesuderinamais priedais: juodais ir baltais sandalais ir auskaru į nosį.

Atrodo, kad žvaigždės norėjo netinkamai apsirengti, kad išreikštų save, kaip Ellie Kingas pasirinko, pasirinkdamas suknelę su brangiais ir dideliais gėlėmis, ir Josephine de la Baum - juodą su plyšiu.

Auditorija nepripažino šviesiai rožinės spalvos aprangos su nesuprantama dainininkės Florencijos Welch paraiškomis. Jis taip pat pateko į „blogiausių vaizdų“ reitingą.

Skandalingas

Šokiruojanti lyderė yra laikoma Lady Gaga, tačiau kartais ji gali būti viršyta.

Skandalingus komplektus sunku priskirti blogam ar geram, jie tiesiog nėra tokie, nežinomi ir nesuprantami.

Komentarai
 1. Marina
  21.02.2016

  Labai laimingas Taylor Swift! 3 Grammy yra galia!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys