Naujienos

Geriausi vakaro televizijos „Emmy“ apdovanojimai

Geriausi „Emmy“ televizijos apdovanojimų vakarai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Elizabeth Moss
 2. Gina Rodriguez
 3. Sausis Jones
 4. Julie Bowen
 5. Sofija Vergara
 6. Ariel Winter
 7. Kerry Washington
 8. Sarah Hyland
 9. Taraji P. Henson
 10. Jessica Pare

Šių metų „Emmy TV“ apdovanojimas vyko Los Andžele rugsėjo 21 dieną. Didžiausias apdovanojimų skaičius - 43 figūrėlės - gavo HBO kanalą. Ir mes, kaip visada, labiau domisi stilingomis ir neįtikėtinai įspūdingomis žvaigždės vakarinėmis suknelėmis.

Elizabeth Moss

Nuostabi rožinė suknelė, su apyrankėmis iš perlų ir deimantų, neįtikėtinai eina Elizabeth. Kaip papasakojo paparaciams, „Aš 7 dėvėjau 7 apyrankes mano 7„ Emmy “nominacijoms.

Gina Rodriguez

Gina pirmą kartą buvo nominuota, jos įvaizdis buvo labai iškilmingas, įspūdingas ir net nuostabus. Švelni rožinė suknelė iš Lorena Sarbu buvo pagaminta iš šilko ir tiulio, karoliukai ir deimantai jį veiksmingai papildė.

Sausis Jones

Elegantiškas smaragdinės spalvos sportinis kostiumas puikiai pabrėžė figūrą, o nuostabios sagės, pagamintos iš brangakmenių, pabrėžė jos gražius klubus. Beje, šokinėją sukūrė Rusijos dizaineris Ulyana Sergeenko.

Julie Bowen

Julie Bowen pasirinko stilingą suknelę su undine stiliumi su atvirais pečiais iš Georges Chakra Couture. Vaizdą papildė „Monica Vinader“ brangakmenių priedai ir „Rauwolf“ sankaba.

Sofija Vergara

Suknelė Sofija Johnas, papuoštas 64 000 Swarovski rhinestones, siuvamas rankomis, buvo neįprastai įspūdingas. Ji pridūrė dar daugiau blizgesio su Lorraine Schwartz papuošalais.

Ariel Winter

Arielas pasirinko Romonės Kevezos sultingą vakarinę suknelę. Vaizdą papildo kontrastinga sankaba, „Anne Sisteron“ auskarai ir auksinės apyrankės.

Kerry Washington

Kerry pasirinko neįprastai patrauklią suknelę iš Marc Jacobs kolekcijos. Į paveikslėlį ji pridėjo sidabrinius sandalus, o jos paveiksle naudojamų brangakmenių kaina buvo daugiau nei 1250 000 JAV dolerių.

Sarah Hyland

Sarahas Hylandas pasirinko gražią ilgą suknelę su švelniu siluetu su atvirais pečiais. Rūbų vyno raudonojo vyno spalva buvo jos veidas. Manikiūras ir aksesuarai iš akrtio paėmė tą pačią spalvą, rezultatas buvo harmoningas.

Taraji P. Henson

Taraji pasirinko suknelę iš Aleksandro Wango kolekcijos, kuri pabrėžė jos atspalvį.

Jessica Pare

Romantiška rožinė suknelė su iškirpte rožių pumpurais, Fred'o Leightono deimantai sukūrė harmoningą vaizdą.

Ypač prisiminti Julian Howe įvaizdį, kuriame yra iššūkis visuomenei.

Kitos žvaigždės taip pat turėjo įsimintinų vaizdų, kai kurie iš jų išsiskiria savo unikaliu moteriškumu, kiti - nepagrįstais užrašais.

Komentarai
 1. Natalija
  07.10.2015

  Gina Rodriguez turi gražiausią suknelę!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys