Naujienos

„BRIT Awards 2016“: vaizdai iš raudono kilimo

„BRIT Awards 2016“: vaizdai iš raudono kilimo

prisijungti prie diskusijos

 

Brit Awards, pagrindinis muzikos apdovanojimas, vyko Didžiosios Britanijos sostinėje. Kandidatai varžėsi scenoje ir ant raudono kilimo.

Pagrindinis apdovanojimas gavo dainininkę Adele. Jos suknelė buvo pripažinta viena iš geriausių, tačiau visuomenė ne mažiau entuziastingai pasveikino Rihanna ir Kylie Minogue komplektus.

Kimberly Wyatt ir Fleur East, kartu su Tony Garrn ir Pixie Geldof, nenorėjo atkreipti dėmesio į jų figūros ypatumus ir negalėjo atsispirti kilimo ir tūpimo takų mados tendencijai - permatomos suknelės.

Baroko stilius įsimylėjo Thalia Storm ir Alisha Dickson. Ceremonijai abu dainininkai pasirinko juodas trumpas sukneles, puošiančias būdingas to amžiaus modelius.

Daugiau nei tikėtina, kad jie būtų rodomi šventiniuose vakaruose, parodė Lily Donaldson. Didelis pjūvis nuolat kniedė ant akių.

Laisvas ir ryškus boho stilius pasirinko Lana Del Rey. Ji dažnai pasirenka laisvas sukneles, tačiau šį kartą ji nusprendė sutelkti dėmesį į aukštą pjūvį.

Cheryl Fernandez-Versini pasirodė auditorijai ant raudonojo „Brit Awards 2016“ kilimo asimetriškoje triukšmingoje suknelėje.

„Jerry Halliwell“ leopardo spaudos suknelę įvertino visuomenė kaip atsitiktinį ir netinkamą įvykiui. Tačiau tą vakarą Aleksas Changas buvo vadinamas „juodomis moterimis“.

Verta pažymėti, kad raudonasis kilimas buvo pilnas įvairių stilių, be pirmiau minėtų, buvo klasikinės suknelės iš lino stiliaus, kurias įkėlė Florencija Welch.

Šviesiąja diskoteka buvo mėgstama daugelio įžymybių.

Komentarai
  1. Olga
    27.02.2016

    Aš mėgstu Adele! Nepaisant savo figūros, ji visada atrodo labai graži ir moteriška. Taip, ir už savo balsą galite atleisti pora dešimčių papildomų svarų.

  2. Rita
    24.02.2016

    Man labiausiai patiko Kylie Minogue. Aš myliu lankus su kepurėmis! Be to, ji tikrai jai tinka.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys