Pelenų sluoksniai

Megzti audinių kailis

Megzti audinių kailis

prisijungti prie diskusijos

 

Neseniai populiarėja megztiniai kailiniai drabužiai. Ar norite atrodyti gražiai ir originaliai? Tada reikia apsvarstyti tokią galimybę kaip kailį, pagamintą iš megztinės audinės. Be to, toks dalykas yra daug pigesnis nei vieno pjūvio modelis.

Savybės ir privalumai

Megztinė audinė skiriasi nuo įprastos audinio struktūros. Gaminant verpalų audinius gabalai supjaustomi plonomis juostelėmis spirale, kurios tada susipynusios kaip įprastas megztas audinys kartu su medvilnės tinkleliu, kuris veikia kaip pagrindas. Atkreipkite dėmesį, kad šiais tikslais naudojamos tik aukštos kokybės žaliavos. (Gera verpalai tiesiog neveiks iš senų ir išdžiovintų odų). Šį kailių siuvimo būdą pasiūlė Kanados mados dizaineris Paulas Lishmanas.

Žinoma mezgimo audinių kailio gamybai reikia daug daugiau laiko nei gaminti iš įprastinių kailių odų. Tačiau žaliavų kaina tuo pačiu metu bus žymiai mažesnė, nes apipjaustymas yra tinkamas siuvimui. Taigi demokratinė galutinio produkto kaina.

Megztų minkštų kailių kailio stiprumas jokiu būdu nėra mažesnis už vieną pjovimo modelį. Šiuolaikinės technologijos dėka tokie drabužiai dėvimi ilgą laiką, jie puikiai dera prie figūros dėl elastingų siūlų. (jie yra medvilnės dalis). Kalbant apie patrauklumą ir malonumą, jis viršija klasikinius kailinius paltus.

Šis kailis yra trumpesnis, todėl kiekvienas dalykas turi unikalų, gerai pažymėtą raštą.

Svarbus momentas - trikotažinės audinės paltai nėra labai reikalingos priežiūros, nebijokite stiprios deformacijos, (raukšlės, pleiskanos į klasikinį kailį). Dėl netolygios tinklo struktūros atsiradę defektai bus mažiau pastebimi. Mezgimo minkštų kailis yra šiltas ir patogus, jis yra daug lengvesnis nei įprastas vieno sluoksnio paltas. Tačiau reikia pažymėti, kad toks dalykas tinka tik šiltai žiemai ar vėlyvam rudeniui (bet ne vaikščioti lietingu oru), trisdešimties laipsnių šalčio atveju geriau įdėti vienpusį kailį arba apatinę striukę.

Modeliai

Mezgimo audinių asortimentas yra gana platus: kailiniai paltai, švarkai, pončos, kaklaskarės, liemenės, stoles, paltai, kepurės. Sriegio struktūra leidžia siūti įvairių stilių gaminius: nuo klasikinio iki ekstravagantiškiausio, taip pat papuošti juos megztomis detalėmis (diržais ir rankogaliais, gaubtu ir fleksais, apvalkalais).

Megzti kailiniai paltai pateikiami įvairiomis versijomis.. Iš kailinių siūlų atrodo puikus paltai, jis geriausiai išlaiko savo formą. Paprastai ilgi modeliai yra pagaminti iš kietų audinių, o megztiniai fragmentai veikia kaip papuošalai. Kaip alternatyva - kombinuotas dalykas, kai gaubtas ir rankovės yra pagaminti iš megztų lino, o likusi dalis - iš kieto kailio. Šiuolaikiškiausias šiame sezone - ilgas iki kelio vidurio. Jie paprastai turi sutrumpintą rankovę, be apykaklės.

Kailio kailis, pagamintas iš megztų audinių kailių, papuoštas plačiu apvaliu apykakle, panašus į klasikinį kailį. Įdomus modelis, dekoruotas flanšais aplink gaminio kraštą (ypač kai kailio trikotažo kontrastas kontrastuoja su skruostų minkštomis kailiais). Su jų pagalba elementas gauna papildomą blizgesį ir dinamiką. Audinių kailis su apykakle ir kai kurių kitų kailių rankogaliais (lapė arba lapė) taip pat atrodo neįprastas.

Pažymėtina, kad, kaip visada, trikotažas baltos audinės atrodo elegantiškas ir prabangus. Originali versija su kontrastingais juodos ir baltos spalvos kailio juostelėmis.

Kailiniai švarkai taip pat pateikiami įvairiuose modeliuose. Madingi daiktai turi tokias detales kaip užtrauktukas ar mygtukai, diržas, vėl sutrumpintas rankovės (trys ketvirtadaliai). Taip pat tendencijos bombonešis su gumine juosta apačioje ir ant rankovių.

2016 m. Žiemą tokie megztiniai minkštų kailių gaminiai, kaip boleros ir stoliai, yra populiarūs. Žinoma, jų pagrindinis tikslas - nešildyti mados moters karštoje šaltoje aplinkoje. Greičiau tai yra statuso apranga, prabangus papildymas šventiniam įvaizdžiui, taip pat būdas išreikšti savo individualumą.

Kitas megztų kailio drabužių spintos elementas yra pončas, kuris jums lengvai sukurs stilingą išvaizdą. Tai, žinoma, nebuvo sukurta, kad šilta šaltuose šalčiuose, bet puikiai tinka ne sezono metu.. Šie drabužiai yra lengvai derinami su kitais, ar tai būtų moteriškas suknelė ar suplėšyti džinsai. „Poncho“ puikiai tinka avtoledi ir gamtos pasivaikščiojimo mėgėjams.

Dar viena nepakeičiama mados moterims yra megztinė minkštų liemenė, kuris bus aktualus per gana šiltą metų laikotarpį ir vėlgi mergaitėms, kurios praleidžia daug laiko už vairo. Mados modeliai 2016 turi tokias tendencijas:

 • Liemuo yra pabrėžta diržu arba diržu iš natūralios odos.
 • Užsegimas yra kabliukų arba kilpų formos.
 • Gaminys pasižymi trumpomis rankovėmis, dekoruotomis lakuota oda.
 • Kapotas, pakeičiantis šaliką arba pavogtas.

Kailiniai paltai, dideli

Deja, ne visos moterys yra tobula figūra. Kreivos formos nėra kliūtis ieškoti mados. Taigi moterims tiesiog reikia pasirinkti tinkamus drabužius. Dėl trumpų polių, trikotažinių audinių kailių, net ir didelių dydžių, nėra didelės. Todėl jie gali būti saugūs patarti moterims.

Kūno moterys taip pat puikiai atrodys moteriškame ponče, pagamintame iš megztų audinių kailių: ji slepia figūros trūkumus ir suteikia malonę.

Be to, norėdami vizualiai sumažinti išpūstas formas, stilistai rekomenduoja pasirinkti tamsių atspalvių modelius. Taigi, riebalinėms moterims labai elegantiškai atrodo klasikinės juodos spalvos variantai. Kalbant apie ilgį, dizaineriai rekomenduoja likti ant midi modelių ir sutrumpintų dalykų (ilgis iki šlaunų).

Moderni kombinuotas modelis (megztas plius kietas kailis) tinka pilnai moteriai. Ji nukreips dėmesį nuo figūros trūkumų. Didelių dydžių kailių kailių nutukę moterims siluetas gali būti įrengtas ir tiesus.. Labai nerekomenduojama pasirinkti beformų modelį, pavyzdžiui, apsiaustą.

Negalima nusipirkti kailio ir siauros rankovės, sukuriant sandarumą krūtinėje. Tai sudarys įspūdį, kad dalykas yra per mažas ir tik papildomai pabrėžs formų apimtį.

Kaip rūpintis?

Tinkamai prižiūrint, trikotažinių audinių kailių kailio tarnavimo laikas yra apie 8 metus. Ir įsigydami šį dalyką turite apsvarstyti šiuos svarbius dalykus, susijusius su priežiūra:

 • Produkto negalima plauti. Jei reikia valyti, kreipkitės į specialų sausą valiklį. Nereikia pabandyti pašalinti purvo ar riebios dėmės.
 • Megzti kailiai turi galimybę gerai sugeria įvairius kvapus (kvepalų kvepalai, tabako dūmai).
 • Dėvėti atsparumą trikotažinė audinė yra daug mažesnė nei vieno pjaustyto kailio.
 • Tuo atveju jei audinės kailis yra susmulkintas, jį reikia apdoroti karštu garukad jis elgtųsi.
 • Jei megztų kailių kailis yra šlapias lietaus ar šluotos, reikia jį išdžiovinti ant pakabos (įsitikinkite, kad netoliese nėra šildytuvų), ir tada vėl jį garinkite (kaip pasirinkimą, plaukų džiovintuvą).
 • Laikykite produktą tamsioje, vėsioje ir sausoje vietoje. Jūs taip pat turite įsitikinti, kad molis nepasirodo.
 • Kelis kartus per metus būtina vėdinti kailį ir pūkyti vilnius, todėl jie nesilieja.

Apžvalgos

Kai kurie klientai bijo pirkti produktus iš trikotažinės audinės, laikydami juos nepraktiškomis ir nepakankamai kokybiškomis. Tai visiškai nepateisinama. Tokių sluoksnių gamybai, kaip jau minėta, yra tik geros žaliavos. Žinoma, jūs turite suprasti, kad tai ne kiekvienos dienos galimybė. Be to, moteriškoje spintoje turite turėti labai šiltus drabužius, skirtus kietoms šalčiams, taip pat lietingą orą.

Moterų, dėvinčių megztus audinius, apžvalgos rodo, kad šio drabužio privalumai yra grožis, patogumas ir praktiškumas dėvėti. Be to, tokie dalykai yra dinamiški, nekliudo judėti, todėl jie mielai pasirenka avtoledi. Megztas kailio liemenis ar pavogė sugeba paversti net labai paprastą aprangą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys