Mokslininkai atrado netikėtą žalą nuo jogos

Vokiečių mokslininkai atliko įdomų eksperimentą. Jie ištyrė savęs tobulėjimo suvokimas grupėje moterų ir vyrų, užsiimančių joga. Jie eina į tokias klases, ieškodamos vidinės ramybės ir harmonijos, ramybės, kuri šiandien taip trūksta didelių miestų gyventojams.

Tačiau praktikoje paaiškėjo, kad joga padidinti savigarbą, savigarbąkeičiant nervų sistemos nervų reakcijų pagrindines charakteristikas ir greitį.

Eksperimente dalyvavo 450 žmonių. Vidutinė patirtis, kai joga vyksta nuo pusės iki trejų metų.

Mokymo metu tyrimo dalyviai buvo paprašyti atsakyti į specialaus psichologinio klausimyno klausimus, atskleidžiančius nerimo lygį ir tikrąjį požiūrį į save ir kitus. Po treniruotės, eksperimento dalyviai buvo paprašyti atlikti nekomplikuotą EEG procedūrą (smegenų elektrolizė).

Rezultatai parodė, kad jogos užsiėmimai jokiu būdu nėra nesukelia ramybės, atsipalaidavimo ir asmenybės suderinimoteigiamo požiūrio į pasaulį poveikis pasiekiamas per narcizizmą, kuris 97 proc. dalyvių pasirodo po metų pradžios.

Taigi Vokietijos neurofiziologai tai padarė jogos nauda yra mažesnė už žaląKadangi narcizistinės narsistinės sąsajos tampa sudėtingos, darbas, gyventi po vienu stogu. Tyrimo rezultatai, mokslininkai paskelbė leidinyje „Planet Today“.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys