Ačiū, mama: 9 metų berniukas davė mamai žiedą pinigams iš kiaulių banko ir palietė tinklą

9 metų kinų berniukas, Guo Yifan, keletą metų taupo mažus pinigus. Malonus krantas jam buvo pristatytas kas dvejus metus, ir nuo to laiko jis buvo nuolat papildomas Guo kišeniniais pinigais, kuriuos jis gavo iš tėvų. Ir tada atėjo diena berniukas nusprendė nutraukti „piggy“ banką. Tai buvo beveik 1,5 tūkst. Juanių (apie 14 tūkst. Rusijos rublių).

Berniukas su šiais pinigais gali sau leisti gerą žaislą, žaidimų konsolę, naująjį išmanųjį telefoną. Tačiau jis nusprendė sutaupyti skirtingai: vaikas išvyko į juvelyrikos parduotuvę ir nupirko motinai dovaną Motinos dienai, kuri švenčiama Gegužės 12 d.

Mama buvo labai nustebusi, kad iš sūnaus gavo pasiūlymą eiti į juvelyrikos parduotuvę kartu.

Ten jie pasirinko gražų žiedą mamai. Vaikas sakė, kad taip jis norėjo dėkojame savo motinai už švietimą, mieguistas naktis ir praleistus nervus.

Paprastas ir geras berniuko darbas ašaroms palietė netizens. „Daily Mail“ žurnalistai, kurie rado jaunų socialinių tinklų herojus, Guo sakė, kad jo motina dirba daug, bet ji neturi vieno gražiojo papuošalo. Jis nusprendė jį išspręsti.

Moteris sakė, kad niekada mano gyvenime nesijaučia taip laimingas. Išimtis - diena, kai gimė Guo. Pažymėtina, kad motina neleido savo sūnui pirkti per brangių papuošalų. Išgryninus pinigus iš motinos pinigų įsigijimo, Go nusprendė nusipirkti savo močiutės karolį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys