Polina Dibrova dėl tarnų pateko į skandalingą situaciją

Po to, kai po „skandalo“ centre tapo „TV“ šeimininko žmona Dmitrijus Dibrova Polina Dibrova pareiškė apie savo namų tarnautojus. Anksčiau Polina pakartotinai pranešė, kad visus namų ūkio darbus atliko samdyti darbuotojai, jos vyras išlaisvino ją nuo virimo, plovimo ir valymo. Namų šeimininkas visa tai daro, o auklė padeda su trimis vaikais.

Kitą dieną, pirmą kartą per pastarąjį dešimtmetį, Dibrovos šeima liko be tarnautojų - auklė ir namų šeimininkė atostogų dėl pagrįstų priežasčių. Per savaitę „Polina“ turėjo padaryti viską, ką ji padarė, su kuria ji paskelbė pranešimą socialiniuose tinkluose, kad ji „nenorėtų gyventi jokiomis aplinkybėmis“. TV šeimininko žmona tai pabrėžė pageidauja likti gerai prižiūrimu grožiu, o ne „visų profesijų meistru“.

Šis pranešimas sukėlė sąžiningą abonentų, ypač abonentų, pyktį. Ši pyksta moterys, kurios įprastai susiduria su visomis pareigomis.

Pasekėjai trumpai ir glaustai reagavo į Polinos žodžius - „snickering“. Tačiau tai nejaučia gražioje Dibrovoje - ji yra tikra, kad abonentai tik pavydi, nes ne kiekvienas turi galimybę samdyti tarnautoją ir perkelti jai kasdienius darbus.

Prisiminkite, kad Polina Dibrova netrukus taps motina ketvirtą kartą.

Ji pranešė apie nėštumą lapkričio mėn. Dmitrijui Dibrovui šis vaikas bus šeštas iš eilės. Nuo pirmosios ir antrosios santuokos jis turi du vaikus. Polina Dibrova - ketvirtoji Dmitrio žmona, ji yra 30 metų jaunesnė už jį. Pora kelia tris bendruosius vaikus - sūnus Aleksandras yra 9 metai, Fedoras 5 metai, jauniausias sūnus Ilja gegužės mėn. Pabaigoje bus 4 metai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys