Kodėl Rusijos moterys nustojo būti gražiausios pasaulyje?

Rusų moterys daugiau nelaikoma gražiausia pasaulyje. Šią išvadą padarė „BeautifulPeople“ pažinčių svetainės naudotojai. Ši svetainė gali būti prieinama tik po to, kai kiti dalyviai patvirtina kandidatūrą, įvertindami pareiškėjo patrauklumą.

Šio tinklalapio dalyviai įvertino savo šalių reitingą, įvertindami moterų grožį. Pasak dešimčių tūkstančių projekto dalyvių, baisiausios moterys gyvena JK. Antroji vieta atėjo iš teisingos lyties iš Indijos, trečioji vieta tarp „bjauriausių“ buvo Filipinai. Rusų moterys užėmė ketvirtą vietą. Patraukliausios buvo moterys iš Skandinavijos šalių.

Šis anti-reitingas, kurį sociologai padarė, yra nesuprantamas dėl to, kodėl rusų moterys nebėra pasaulio gražiausios, nes tik neseniai bet kuris užsienietis mano, kad legendinis ir paslaptingas rusų grožis yra mūsų šalies pasididžiavimas.

Sostinės sociologai apklausė kelis grožio tinklaraščius, taip pat apklausė vyrus. Paaiškėjo, kad pagrindinė priežastis, dėl kurios „prarandama“ daugiausiai statuso, gali būti pernelyg didelis rusų užimtumas. Jie turi daug rūpesčių (studijavimas, darbas, vaikai, šeima), todėl jie paprasčiausiai neturi laiko rūpintis savimi, skirti tiek laiko, kiek reikia, kad pelningai pabrėžtų natūralius duomenis rūpestingai.

Grožio Bloggers mano, kad priežastis gali būti naujų tendencijų kosmetikos - dabar daugelis moterų pereina prie natūralios kosmetikos, ir dekoratyvinis efektas mažėja.

Kita svarbi priežastis - Rusijos moterų aistra ne natūraliems plaukams, blakstienoms, lūpoms ir krūtims. Tai laikoma gerovės, gerovės ženklu, o moterys, tapusios „silikonu“, nerūpi per daug Visame pasaulyje yra natūralumo tendencija.

Grožio standartai keičiasiApsvarstykite Maskvos privačiojo grožio instituto Elenos Šelokovos plastikos chirurgus ir kosmetologus. Ir kadangi rusų moterys neturėtų būti nusiminusios - po vienerių metų tyrimo rezultatai gali pasikeisti priešinga kryptimi. Be to, politinis požiūris taip pat gali turėti įtakos reitingų rezultatams. Jei fotografuojate rusų moterį ir nurodote, kad ji yra iš Norvegijos, ji pripažįstama grožiu, tačiau žodis „Rusija“ šiandien bijo daugelio mados ekspertų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys