Gydytojai pasakė, ar galima greitai atsikratyti celiulito

Buvo pasakyta Rakhmanovo vardu pavadintos Odos ligų katedros, pirmojo Sechenovo MGMU medicinos fakulteto, gydytojai. Ar galima susidoroti su amžinąja moteriškąja nelaime - celiulitu. „Oranžinių žievelių“ problema ant odos yra įveikiama, sako ekspertai, tačiau reikia integruoto požiūrio, kuris turėtų apimti žymią angliavandenių, masažo ir sporto mažinimą.

Jei darai viską teisingai, tada rezultatus galima pamatyti po kelių savaičių, mano mokslininkų grupės Liudmila Smirnova vadovę.

Mitybos ir sporto apkrovos turėtų būti kasdien, bet rankinis ir mechaninis masažas turėtų būti atliekamas ne daugiau kaip du kartus per savaitę, ekspertai pabrėžia.

Anticeliulitinis kremas savaime yra neveiksmingas, tačiau gali būti naudojamas masažui. Paprasčiausiai tepkite kremą ir palaukite, kol išnyks strijų ir celiulito - tai naivus ir kvailas, nors būtent to tikisi kosmetikos gamintojai, žadantys moterims greitai atsikratyti celiulito be pastangų ir darbo.

Celiulitas yra pernelyg didelis riebalų kaupimasis tarpląstelinėse sienose, o moterims dėl jų fiziologijos šis reiškinys yra dažnesnis nei vyrams.

Deja, atsikratyti celiulito visuomet yra neįmanoma, sako mokslininkai. Faktas yra tai, kad norimo rezultato pasiekimas neturėtų reikšti sporto nutraukimo ir atsisakymo vartoti angliavandenių neturinčią dietą. Jei moteris grįžta į buvusį gyvenimo būdą, celiulitas būtinai grįžta. Norint pasiekti ilgalaikių rezultatų gyvenimo būdą reikia keisti kartą ir visiems laikams.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys