Kas iš žvaigždžių sugebėjo sukurti neįprastus ir seksualius vaizdus Eurovizijos dainų konkurse 2019?

Tarptautinės muzikos konkurso „Eurovizija-2019“ finale baigėsi Tel Avive. Nyderlandų atstovas Duncan Lawrence jį laimėjo, o kitais metais konkursą surengs Nyderlandai. Rusų Sergejus Lazarevas užėmė tik trečią vietą.

Tačiau pagal tradiciją „Eurovizija“ yra ne tik vokalinių ir choreografinių talentų konkursas, bet ir „šou“ - žvaigždės bando sukurti neįprastus, šokiruojančius vaizdus, ​​kurie kažkaip įtakoja mados tendencijas visame pasaulyje.

Šiuo požiūriu bus prisiminti visiškai skirtingos asmenybės.

Pavyzdžiui dainininkė iš Graikijos Eleni Fureiralabai atviroje suknelėje visuomenei pasirodžiusios priežastinės vietos buvo padengtos tik dekoratyvinėmis blizgančiomis žvaigždėmis. Praėjusiais metais ji užėmė antrąją vietą Eurovizijoje, atstovaudama Kipre.

Madonna, būdamas svečio svečiu, pasirodė kaip piratų-kiborgas, nepaisant to, kad ji vasarą sukels 61-ąją vietą.

Švelnus žvaigždžių fėjų vaizdas sugebėjo sukurti Australijos dainininkė Kate Miller-Heidke. Operos dainininkas sumušė visus su vaizdu ir skaičiumi, tačiau negalėjo išsiskirti - Australija tapo tik devinta.

Kipro atstovas dainininkas Tamta Madonnai priminė savo jaunystėje - jos apranga jokiu būdu nebuvo susieta su griežtu ugdymu, kurį Gruzijos gimtoji gavo vaikystėje.

Airai patys parodė save - „Hatari“ grupė pasirodė vienareikšmiškai provokuojantys vaizdai, bet tai yra normalu, nes dalyviai patys sako, kad jie yra BDSM-techno atlikėjai.

Sergejus Lazarevas, atstovavęs Rusijai, nebuvo šokiruotas. Jis buvo suvaržytas, tvarkingas, jo įvaizdis buvo geriausiose klasikinėse tradicijose.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys